Jump to content

Usprawnione boty

• Please log in to reply
94 replies to this topic

HarryErskine_1 #41 Posted 14 October 2015 - 06:39 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Własnie ja byłem w takiej sytuacji . Doszedłem do V poziomu jak jeszcze nie było botów i gdy już zaczynałem grać coraz lepiej z pomocą chłopaków z klanu , w któym byłem tłumaczyli mi co i jak i nie powiem zaczynałem już się rozkręcać to boty niestety wszystko pochrzaniły. Próbowałem grać z tymi botami , bylem w na prawdę fajnym klanie i szkoda mi było odchodzić ale niestety nie umiałem sie odnaleźć w grze na nowo. Odinstalowałem Warplanes i gram obecnie w War Thunder i jestem zadowolony z gry . Tu w wargaminingu zostałem tylko w czołgach

Greyshark #42 Posted 14 October 2015 - 07:08 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 08:39 AM, said:

niestety nie umiałem sie odnaleźć w grze na nowo.

To między innymi odróżnia gracza słabego od dobrego.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

kruszew #43 Posted 14 October 2015 - 08:01 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

View PostGreyshark, on 14 October 2015 - 07:08 AM, said:

Dobry gracz nie pozwoli żeby swoje boty zginęły już po 2 minutach od startu. Cieszę się, że wiesz jak to zrobić :)

HarryErskine_1 #44 Posted 14 October 2015 - 08:05 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33

View PostGreyshark, on 14 October 2015 - 09:08 AM, said:

To akurat nie ma nic do rzeczy. Dużo dobrych graczy też narzeka na boty i co niektórzy odchodzą z gry. Nawet nie chodzi o to jak te boty graja tylko o to że jak będę chciał pograć z botami to odpalam grę pudełkową i gram. A jak wchodzę do gry PvP to chcę grać z żywymi graczami co teraz jest tu mocno ograniczone. Nie boty są dodatkiem do gry a ludzie.

LORDDOOMSDAY #45 Posted 14 October 2015 - 08:29 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 09:05 AM, said:

To akurat nie ma nic do rzeczy. Dużo dobrych graczy też narzeka na boty i co niektórzy odchodzą z gry. Nawet nie chodzi o to jak te boty graja tylko o to że jak będę chciał pograć z botami to odpalam grę pudełkową i gram. A jak wchodzę do gry PvP to chcę grać z żywymi graczami co teraz jest tu mocno ograniczone. Nie boty są dodatkiem do gry a ludzie.

I tu się zgadzam. Mi boty nie przeszkadzają tylko ich ilość w drużynie. Dla mnie max powinno być 30%. Reszta ludzie choćby bitwy miały być 4vs4. Na razie sobie trochę odpocznę od WOWPa i potestuję WT. O dziwo nareszcie można tam używć joysticka. A to już spora zmiana. Fakt, że o wygranej decyduje zniszczenie GT ( no to jest debilizm pierwszej klasy ) nie przyciąga do tego tytułu. Ładnie to wygląda ale snesu tam nadal nie widzę. Co innego tryb symulacyjny ale tego do WOWPa porównywać się nie da.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Greyshark #46 Posted 14 October 2015 - 08:42 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 10:05 AM, said:

To akurat nie ma nic do rzeczy.

To akurat ma dużo do rzeczy. W WoWp były dziesiątki różnych zmian, dużo bardziej drastycznych - model lotu, sterowanie, pułapy, i ci lepsi jakoś nie mieli problemu z odnalezieniem się w nowych wersjach. Ktoś kto się nauczył grać tylko w jeden sposób, np. taki 2pacmg42, nie dał rady w następnym patchu gdy trzeba było zmienić stare przyzwyczajenia i odpadł. Lepsi się dostosowali i dalej grali na tym samym poziomie.

Block Quote

Dużo dobrych graczy też narzeka na boty i co niektórzy odchodzą z gry

Dużo dobrych graczy chwali sobie to rozwiązanie i wraca do gry.

Block Quote

Odinstalowałem Warplanes i gram obecnie w War Thunder i jestem zadowolony z gry 

W WT boty ci nie przeszkadzają?

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

LORDDOOMSDAY #47 Posted 14 October 2015 - 09:05 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

View PostGreyshark, on 14 October 2015 - 09:42 AM, said:

To akurat ma dużo do rzeczy. W WoWp były dziesiątki różnych zmian, dużo bardziej drastycznych - model lotu, sterowanie, pułapy, i ci lepsi jakoś nie mieli problemu z odnalezieniem się w nowych wersjach. Ktoś kto się nauczył grać tylko w jeden sposób, np. taki 2pacmg42, nie dał rady w następnym patchu gdy trzeba było zmienić stare przyzwyczajenia i odpadł. Lepsi się dostosowali i dalej grali na tym samym poziomie.

Dużo dobrych graczy chwali sobie to rozwiązanie i wraca do gry.

W WT boty ci nie przeszkadzają?

A są? Kurde bo nie wiem jak rozróżnić. Co do 2paca to się rozmnożył i czasu na WOWPA brakło :) . Z przestawieniem to nie miało nic wspólnego.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #48 Posted 14 October 2015 - 09:06 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5101 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostLORDDOOMSDAY, on 14 October 2015 - 08:29 AM, said:

I tu się zgadzam. Mi boty nie przeszkadzają tylko ich ilość w drużynie. Dla mnie max powinno być 30%.

Ta, pewnie, już się rwę do grindowania IX tieru przeciwko radosnemu kluczykowi statpadderów w OP HG II z dołożonym 1092 i botem w czymkolwiek. W takiej sytuacji bot rzeczywiście zrobi zajebistą różnicę względem poprzedniej wersji bez bota.

Nie wiem jak trzeba grać, żeby nic nie ugrać w bitwie. To znaczy też mam takie bitwy, jak źle odczytam mapę, ale o wiele częściej jednak jakoś udaje się zrobić cokolwiek niż w poprzedniej wersji, gdzie po nickach z wystarczającym prawdopodobieństwem można było stwierdzić, że opcja oszczędzenia na amunicji jest całkiem fajna.

View PostLORDDOOMSDAY, on 14 October 2015 - 08:29 AM, said:

Fakt, że o wygranej decyduje zniszczenie GT ( no to jest debilizm pierwszej klasy ) nie przyciąga do tego tytułu. Ładnie to wygląda ale snesu tam nadal nie widzę. Co innego tryb symulacyjny ale tego do WOWPa porównywać się nie da.

De facto to lotnictwo jest latającą artylerią, i jego zadaniem jest właśnie rozwalać GT. Nie zdobędziesz terenu lotnictwem i takie tam. Z tego dopiero wynika drugie zastosowanie - kontrowanie lotnictwa przeciwnika.

Też olałem WoWP, ale dlatego że misje już wstukałem, z powodu braku endgame'u nie ma po co tak na prawdę grindować, a promocja jest na samoloty z linii, którą już mam i w której X nie zdążę.

Dzisiaj znowu zauważyłem, że w WoT golda rozdają z okazji otwarcia AW, więc zgarnę golda, z ulgą wyłączę WoTa z powodu kolorów moich teamów w XVMie i będę dalej grał w AW.

Wczoraj po długiej przerwie odpaliłem statki, stwierdziłem, że może spróbuję złapać 2 miejsca w porcie. Ja pier..., ale statki są słabe. Do braku endgame'u i trybu drużynowego doszła jeszcze rozgrywka w kisielu. WG ma chyba naprawdę niezły orzech do zgryzienia, jak zachęcić graczy do mozolnego grindu dla samego mienia X tierów.

Może misje dzienne w wersji 2 coś wprowadzą, ale znowu musi być wielka i zajebista maskirowka. Nie wiem czy zauważyli, że powoli gracze zamiast wstrzymywać oddech zaczynają mieć wyjebane na taką politykę.

Greyshark #49 Posted 14 October 2015 - 09:27 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostLORDDOOMSDAY, on 14 October 2015 - 11:05 AM, said:

A są? Kurde bo nie wiem jak rozróżnić

Były, czy dalej są to na 100% nie wiem bo jakiś czas temu uninstall poszedł. Rozróżnić można je było tak samo jak w WoWp, po nickach składających się z imion, zaczynających wielką literą. Jak znajdę to wrzucę screena.

EDIT: Ich imiona są w kwadratowych nawiasach, np. [Tetsuo]

W WoWp można wyłączyć sobie nicki i też nie odróżnisz gracza od bota. Może jedynie po tym że boty nie robią totalnie idiotycznych rzeczy.

Block Quote

Co do 2paca to się rozmnożył i czasu na WOWPA brakło :) . Z przestawieniem to nie miało nic wspólnego.

Akurat wtedy gdy zabrano mu OP zabawki? No ok, taki przypadek. To inny nick, piotrekjakiśtamnumer, spotkać można go było tylko w kluczu z 2pacem i depserem, wiadomo na jakich samolotach. I tak samo jak desper czy 2pac zniknął w momencie zabrania HF god mode.

Edited by Greyshark, 14 October 2015 - 09:45 AM.

HarryErskine_1 #50 Posted 14 October 2015 - 10:11 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Nie zauwazyłem w WT botów a jeśli są to są o wiele lepiej nie wiem jak to nazwać " zamaskowane "   .

Greyshark #51 Posted 14 October 2015 - 10:14 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 12:11 PM, said:

Nie zauwazyłem w WT botów a jeśli są to są o wiele lepiej nie wiem jak to nazwać " zamaskowane "   .

Wpisz sobie w YT warthunder bots albo przejrzyj tamtejsze forum, znajdziesz screeny i opisy.

To jak, przestajesz grać w WT bo jak będziesz chciał grać z botami to sobie kupisz grę pudełkową?

HarryErskine_1 #52 Posted 14 October 2015 - 10:15 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Nie , nie przestaję grać  . Gra mi się dużo lepiej niż w Warplane a jesli są tam boty to nie są tak nachalnie zrobione i w takiej ilości jak tu

Greyshark #53 Posted 14 October 2015 - 10:27 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

Co znaczy nachalnie zrobione?

Czyli argument o tym że grasz w gry pvp aby grać przeciw ludziom a nie botom jest z dupy wzięty, skoro w jednej grze boty ci przeszkadzają a w innej nie.

Edited by Greyshark, 14 October 2015 - 10:28 AM.

HarryErskine_1 #54 Posted 14 October 2015 - 10:35 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33

Nie to oznacza że nie umieszczytac ze zrozumieniem . Boty oczywiście przeszkadzają mi w takiej ilości jak tu wystepują . Tam jesli są to jest ich znikoma ilość , zresztą porównanie graczy on-line w Warplane i w War Thunder mówi samo za siebie . W chwili obecnej jest dokładnie 31996 niech połowa gra na czołgach a poowa na samolotach co daje troszke ponad 15000 graczy to po co tam jakies boty ? W Warplane liczba on-line waha się z tego co widziałem grając ok 1000-1200 no może teraz po aktualizacji troszke więcej niektórzy bo im się nowa gra podoba niektórzy z ciekawości no nawet niech będzie 2000-3000 graczy to róznica jest kolosalna i wychdzi na to że WT nie musi się wspierac botami .

No są boty faktycznie . teraz brałem udział w bitwie i na 20 graczy biorących udział w starciu 4 to boty po 2 na drużynę . No to o czym mowa .

Edited by HarryErskine_1, 14 October 2015 - 11:05 AM.

Greyshark #55 Posted 14 October 2015 - 11:04 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 12:35 PM, said:

Nie to oznacza że nie umieszczytac ze zrozumieniem . Boty oczywiście przeszkadzają mi w takiej ilości jak tu wystepują .

Weź pod uwagę że nie każdy jest takim tytanem intelektu jak ty, i miej trochę zrozumienia dla słabszych umysłowo jak ja. Skoro napisałeś że nie chcesz grać z botami,  to zrozumiałem że nie chcesz grać z botami. Nie doczytałem gdzieś tam między wierszami że tak naprawdę to wcale ci te boty nie przeszkadzają, tylko ich ilość. Po prostu nie dostrzegłem geniuszu, wybacz.

Block Quote

to po co tam jakies boty ?

To już pytanie do Gaijin, po co je tam umieszczają. Chyba nie ode mnie oczekujesz odpowiedzi?

Block Quote

wychdzi na to że WT nie musi się wspierac botami

A jednak z jakiegoś powodu musi, no ciekawe z jakiego? Jak już ci Gaijin odpowie daj znać, chętnie się dowiemy. Tylko napisz jakoś tak prosto, wiesz, językiem dla plebsu, żebyśmy od razu zrozumieli co też nam chcesz powiedzieć.

Block Quote

W chwili obecnej jest dokładnie 31996 niech połowa gra na czołgach a poowa na samolotach co daje troszke ponad 15000 graczy to po co tam jakies boty ? W Warplane liczba on-line waha się z tego co widziałem grając ok 1000-1200 

I znowu próbujesz nam wciskać ciemnotę licząc że się nabierzemy na te bajki o liczbie graczy. Podając ich liczbę w WT uwzględniłeś wszystkie serwery, a dla WoWp podałeś tylko serwer EU. Z jakiego powodu pominąłeś NA i RU? Wielu tu już takich jak ty próbowało tak manipulować i żadnemu się nie udało, więc daruj sobie i na przyszłość podawaj rzetelne dane.

Edited by Greyshark, 14 October 2015 - 11:08 AM.

HarryErskine_1 #56 Posted 14 October 2015 - 11:18 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 33
Ja nic nie manipuluję , człowieku jakiś przewrażliwiony strasznie jesteś .  I nie uważam się za mistrza intelektu tylko zauwazylem że tu jest kilku graczy , którzy uważają się za nie wiadomo co i zachowują się jak by mieli wylatane niewiadomo ile godzin w prawdziwym samolocie . Mi jest obojętne czy ktokolwiek będzie grał tu czy w WT nie mam z tego interesu jednak cztery boty na bitwę a dwadzieścia robi różnicę .

Greyshark #57 Posted 14 October 2015 - 01:38 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 01:18 PM, said:

Ja nic nie manipuluję , człowieku jakiś przewrażliwiony strasznie jesteś .  I nie uważam się za mistrza intelektu tylko zauwazylem że tu jest kilku graczy , którzy uważają się za nie wiadomo co i zachowują się jak by mieli wylatane niewiadomo ile godzin w prawdziwym samolocie . Mi jest obojętne czy ktokolwiek będzie grał tu czy w WT nie mam z tego interesu jednak cztery boty na bitwę a dwadzieścia robi różnicę .

OK, czyli porównywanie liczy graczy podając tę liczbę na wszystkich serwerach i łącznie z czołgami w jednej grze oraz tylko na jednym i tylko samolotami w drugiej nie jest manipulacją. Jest rzetelnym porównaniem, i właśnie tak się to powinno robić. Cóż, skoro tak twierdzisz, to na pewno tak jest, a ja jestem przewrażliwiony. No, jestem, da się z tym żyć.

Podsumowując, gdy pisałeś że boty to zło, nie chcesz grać w grę w której są boty bo to żadna satysfakcja je zestrzeliwać (choć podejrzewam, że z tym zestrzeliwaniem botów to akurat sytuacja wygląda odwrotnie) i że gdybyś chciał grać w grę gdzie są boty to kupiłbyś sobie grę pudełkową, bo w grze pvp botów być nie powinno, to po prostu kłamałeś. Tak naprawdę wcale obecność botów w grach pvp ci nie przeszkadza, ba, w WT nawet ich nie zauważasz (pro wskazówka - w WoWp również możesz sobie wyłączyć wyświetlanie nicków, i nie będziesz wiedział który samolot to bot), przeszkadza ci tylko ich ilość w bitwie.

Czy znowu czegoś nie zrozumiałem? 

Z forum również odchodzisz do WT, czy będziesz nasz od czasu do czasu zaszczycał swoją obecnością? 

Edited by Greyshark, 14 October 2015 - 01:39 PM.

LysyDM #58 Posted 14 October 2015 - 03:42 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 57
W sumie Kruszew ma trochę racji z tymi manipulacjami... Przed chwilą przegrałem bitwę do 3! Wiem, mogło się zdarzyć, ale to już nie pierwszy raz... Jeśli gramy w drużynie 4 graczy+11 botów na stronę, ale jeśli boty miałyby podobny poziom, to ciężko jest wytłumaczyć fakt tak sromotnej porażki, dodatkowo biorąc pod uwagę to, że w mojej drużynie pod względem doświadczenia wszyscy 4 gracze zmieścili się w pierwszej piątce, a u przeciwnika w pierwszej piątce jest tylko jeden gracz.

UNFORGIVEN MEMBER

Greyshark #59 Posted 14 October 2015 - 05:09 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

No zgadza się, ja np. dzisiaj wygrałem do dwóch:

Spoiler

Ewidentna ustawka, bo jak to inaczej nazwać? WG wygrywa mi bitwy po to żebym więcej grał, gj! :great:

LORDDOOMSDAY #60 Posted 14 October 2015 - 07:31 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

View PostHarryErskine_1, on 14 October 2015 - 12:18 PM, said:

Ja nic nie manipuluję , człowieku jakiś przewrażliwiony strasznie jesteś .  I nie uważam się za mistrza intelektu tylko zauwazylem że tu jest kilku graczy , którzy uważają się za nie wiadomo co i zachowują się jak by mieli wylatane niewiadomo ile godzin w prawdziwym samolocie . 

No ja mam tylko 1h50min. Także kurde miszczem nie jestem. :trollface:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users