Jump to content

Usprawnione boty

• Please log in to reply
94 replies to this topic

jakub_czyli_ja #61 Posted 14 October 2015 - 08:00 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6116 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2

View PostLORDDOOMSDAY, on 14 October 2015 - 07:31 PM, said:

No ja mam tylko 1h50min. Także kurde miszczem nie jestem. :trollface:

Ale chodzi o pilotowanie czy w charakterze ładunku też się liczy?

MrocznyPadawan #62 Posted 14 October 2015 - 08:46 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 2

Jak w grze klikniesz z crtl+ppm na gracza i się nie wyświetla lista - to znaczy, że bot!

Niestety - o wygranej decydują BOTy- no chyba, że masz uber skilla-tu 1na250 graczy i wyciągniesz sam bitwę - wiec wynik jest w 75% zapisany przed bitwą!

LORDDOOMSDAY #63 Posted 14 October 2015 - 09:33 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 980 battles
  • 2,919
  • [_UN_] _UN_

View Postjakub_czyli_ja, on 14 October 2015 - 09:00 PM, said:

Ale chodzi o pilotowanie czy w charakterze ładunku też się liczy?

Nie no. Tylko stery w łapach. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

kruszew #64 Posted 15 October 2015 - 03:47 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

View PostGreyshark, on 14 October 2015 - 05:09 PM, said:

No zgadza się, ja np. dzisiaj wygrałem do dwóch:

Spoiler

Ewidentna ustawka, bo jak to inaczej nazwać? WG wygrywa mi bitwy po to żebym więcej grał, gj! :great:

Dobrze, że uczciwie oceniłeś sytuację.

AVG kills 1.22 , kills/deaths 2.75, WR 66%, surv. 56% - to są Twoje staty z 1.9. Dodać jeszcze trzeba to, że grałeś w kluczu i tylko na 9 t., czyli teoretycznie w każdej bitwie mogłeś mieć przewagę tieru. Twoje staty jednak potwierdzają moją tezę, że człowiek nie odgrywa znaczącej roli w bitwach, a karty rozdaje MM.

Dla porównania moje staty z wczoraj:  14 bitew, 0 w kluczu, Avg kills 2.21, kills/deaths 6.20, WR 57%, surv. 64%.

A teraz drogą dedukcji. Kto miał trudniejsze losowania?

Squad: 85.32%  - SIAMEMU nie UMNIE bo ZIA trudno? Ciekaw jestem jak by wyglądały Twoje staty np. przy 12% i czy też byś tak kozaczył.

Edited by kruszew, 15 October 2015 - 04:17 AM.

Greyshark #65 Posted 15 October 2015 - 06:30 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postkruszew, on 15 October 2015 - 05:47 AM, said:

Dobrze, że uczciwie oceniłeś sytuację.

Bardzo dobrze, ja zawsze uczciwie oceniam sytuację, miło że to potrafisz docenić. LysyDM jak przegrał do 3 to miał ustawioną bitwę żeby przegrać, jak my wygraliśmy do 2 to mieliśmy ustawioną żeby wygrać. Proste i logiczne, nie ma tu o czym dyskutować.

Block Quote

AVG kills 1.22 , kills/deaths 2.75, WR 66%, surv. 56% - to są Twoje staty z 1.9. Dodać jeszcze trzeba to, że grałeś w kluczu i tylko na 9 t.,

W 1.9 grałem tylko na 9T? i tylko w kluczu? Jak zwykle szanowny kruszewie coś ci się mocno pojebało.

Block Quote

Twoje staty jednak potwierdzają moją tezę, że człowiek nie odgrywa znaczącej roli w bitwach, a karty rozdaje MM.

:unsure:

Nie wiem jak przeciętne staty potwierdzają tę tezę ale skoro twierdzisz że potwierdzają to nie można z tym dyskutować. Potwierdzają to potwierdzają, proste.

Block Quote

Dla porównania moje staty z wczoraj:  14 bitew, 0 w kluczu, Avg kills 2.21, kills/deaths 6.20, WR 57%, surv. 64%.

A teraz drogą dedukcji. Kto miał trudniejsze losowania

Nie wiem kto miał trudniejsze losowania, wybacz ale na podstawie statów nie jestem w stanie tego wydedukować. Byłbyś na tyle uprzejmy żeby nam przedstawić tę swoją skomplikowaną dedukcję "statystki z bitew a trudność losowań"?

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć co ma klucz do tego? Przecież skoro bitwa jest ustawiona że mam przegrać czy wygrać, to co mi klucz pomoże? Albo to że mam wyższy tier? Ustawiona to ustawiona, ma być przegrana to będzie, nie ma chuja. No chyba że twierdzisz że osoba w kluczu jest w stanie wpłynąć na przebieg bitwy. Ale nie, wróć, tak nie twierdzisz, twierdzisz że człowiek ma mały wpływ na rezultat bitwy, to WG o tym decyduje kto ma wygrać. Więc co ma klucz do tego? Skoro WG zdecydowało że mamy przegrać to przegramy, w kluczu czy bez, prawda? Bo chyba nie sądzisz że we dwójkę możemy sami wygrać z całym składem tych nadludzkich botów, co to wykonują niemożliwe ewolucje, zawsze trafiają, mają najlepszych pilotów, wszystkie moduły, ogólnie są przechuj? Hmm.. w sumie możemy:

Spoiler

Najpierw WG postanowiło że nasze boty będą bezużyteczne, potem w trakcie bitwy ktoś kto nad tym czuwa zorientował się że trochę przegiął i na bieżąco zaczął nerfić boty przeciwnika, jednak dając nam wygrać. No manipulacja aż w oczy kole!

Muszę jednak stwierdzić że jesteś trochę nie na czasie z teoriami spiskowymi, kruszewie. Gdybyś trochę rozmawiał lub czytał wypowiedzi swoich kolegów klanowych, ewentualnie jakuba, to wiedziałbyś że bitwy ustawiane były zawsze, a nie dopiero od 1.9. Boty to nie mają nic do tego. No chyba że zarzucasz swoim kolegom kłamstwo. Czy twierdzisz, że pisząc o tym że bitwy były ustawiane kłamali, bo nie były, tylko dopiero teraz są, czy też może taki byłeś niekumaty i dopiero teraz to zauważyłeś?

Generalnie ja tam nie mam nic przeciwko, ładnie nam wczoraj z Bloodem WG bitwy ustawiało, na 100% dlatego żeby pozytywnie o botach i o nowej wersji pisać. Oby tak dalej, WG, proszę. Nawet już taką piosenkę mam:

Łubudubu, łubudubu, nie nam żyje prezes WG, niech żyje nam!

To pisałem ja, Greyshark

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Teblor_ #66 Posted 15 October 2015 - 07:38 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 878 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_
Mam propozycję - skończmy ten lament. Załóżmy, że WG zbierze dane z tego co się dzieje w grze i wyciągnie jakieś wnioski, których efekt pojawi się w kolejnym patch'u (2.0?). Myślę, że wszystkie braki już zostały wytknięte, a cała dyskusja przeradza się w jakąś żenującą awanturę bez wyraźnej przyczyny. :sceptic:

Edited by Carcass69, 15 October 2015 - 07:39 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

jakub_czyli_ja #67 Posted 15 October 2015 - 08:09 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6116 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2

View PostGreyshark, on 15 October 2015 - 06:30 AM, said:

Muszę jednak stwierdzić że jesteś trochę nie na czasie z teoriami spiskowymi, kruszewie. Gdybyś trochę rozmawiał lub czytał wypowiedzi swoich kolegów klanowych, ewentualnie jakuba, to wiedziałbyś że bitwy ustawiane były zawsze, a nie dopiero od 1.9. Boty to nie mają nic do tego. No chyba że zarzucasz swoim kolegom kłamstwo. Czy twierdzisz, że pisząc o tym że bitwy były ustawiane kłamali, bo nie były, tylko dopiero teraz są, czy też może taki byłeś niekumaty i dopiero teraz to zauważyłeś?

No właśnie teraz jest problem, bo raz boty są masakrycznie głupie i dają się robić jak małe dzieci, a w następnej bitwie robią się z nich masakryczne skillzordy i snajperzy i bitwy do 0 zdarzają się także w przypadku składów 15 na 15, co dziwi, skoro boty mają mieć wyrównanego skilla.

Miałem nawet bitwy gdzie boty wyspawnowane w kupie nie dały rady przeciwnej drużynie która została wyspawnowana normalnie i samoloty podlatywało po 2 albo 3, i widziałem bitwy gdzie bot (głównie na samolocie z działkiem) potrafił robić asa. A innym razem na takim samym samolocie, na którym zwykle potrafił snajpić z 800 metrów nic, nawet damadżu 0, mimo tego że szedł na czołówkę - różnice są widoczne po kilku bitwach.

Mi się nadal podoba, bo mi średni exp wzrósł, średnie fragi też, a rzeczywiście uważam, że bitwy są ustawiane, więc na to mam wywalone, tylko czasu spędzonego w przegranych bitwach żal. Może to być zaskoczeniem dla WG, ale ludzie po europejskiej stronie Wisły jeżeli już mają być manipulowani, to wolą aby było to robione w mniej bezczelny sposób.

Bo o bocie nie wiesz nic. Nawet gdy lecicie w takim samym samolocie, to nie wiesz, czy model lotu jego samolotu jest taki jak twój. Tak samo perki na pilocie, dodatkowe wyposażenie, konsumable, kompozycja i ilość, amunicja i może by się coś jeszcze znalazło. Grając przeciwko ludziom pewne rzeczy były jednak ograniczane (chociaż akurat w WoT doświadczałem różnych cudów).

Greyshark #68 Posted 15 October 2015 - 08:36 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 15 October 2015 - 10:09 AM, said:

No właśnie teraz jest problem, bo raz boty są masakrycznie głupie i dają się robić jak małe dzieci, a w następnej bitwie robią się z nich masakryczne skillzordy i snajperzy i bitwy do 0 zdarzają się także w przypadku składów 15 na 15, co dziwi, skoro boty mają mieć wyrównanego skilla.

Ale przecież z ludźmi było dokładnie tak samo. Też zdarzały się bitwy 15-0, też raz się grało dobrze a raz słabiej, więc pod tym względem wielkiej różnicy nie ma. Ile razy zdarzało się że w jednej drużynie były same ogarnięte klucze z czołowych klanów i ta drużyna przegrywała?

Nie wiem czy boty mają mieć wyrównanego skilla, myślę że gdyby cały czas grały tak samo to szybko można byłoby znaleźć na nie sposób, obczaić schematy wg których latają i nabijać sobie na nich staty. Może to że raz grają lepiej a raz gorzej jest celowe, może właśnie ma wprowadzić ten element zaskoczenia, że bot nie gra schematycznie tylko nieprzywidywalnie, tak jak człowiek.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

MO3KO #69 Posted 15 October 2015 - 10:44 AM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 27
Boot .... nigdy go nie zaskoczysz, zasze wejdzie wyżej, wie gdzie jesteś,zawsze jest szybszy i ma większą manewrowość, ma mega celność i to w każdym manewrze, uzywa amunicji premium... troche za daleko to zaszło z tymi programikami widziałem bitwę gdzie boot rozwalił 10 graczy/botów ....

Edited by MO3KO, 15 October 2015 - 10:45 AM.

Teblor_ #70 Posted 15 October 2015 - 12:18 PM

• Squadron Leader
  • 878 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_
Nie demonizujmy. Z tych postów wynika, że strach wejść do gry. Boty rzucają się na biednych ludzi i nie da się z nimi wygrać. Są ewidentne niedociągnięcia/błędy/przesadzone elementy, które bezwzględnie WG musi naprawić. Jednak nie jest tak drastycznie źle jak to próbujecie przedstawić. Jak WG przesadziło z botami tak Wy przesadzacie z oceną. Mi parę asów już wpadło. Mogę od 1.9 zbijać gwiazdki na Jaku-19 (co wcześniej przy grze maks. 3vs.3 było albo niemożliwe, albo mocno upierdliwe) i te 2-3 fragi pojawiają się. Na niektórych samolotach gra się gorzej, ale jednego nie zakwestionujecie - w końcu można pograć na wyższych tierach każdym samolotem z drzewek, a nie tylko kilkoma z grupy OP. Poza tym powiedzcie, kiedy ostatnio mogliście pograć X tierem w bitwach, gdzie było więcej niż trzech przeciwników, a do tego czas oczekiwania był krótszy niż 3 minuty. Pewnie, że szturmowcami fajnie się latało w w stylu - 1vs. 1 maks 3vs. 3 z hasłem "gt? - ok gt first".    Trochę umiaru i obiektywizmu, proszę. :sceptic:

Edited by Carcass69, 15 October 2015 - 12:23 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

kruszew #71 Posted 15 October 2015 - 01:14 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

Grey, mam nadzieję że już wszystko zjadłeś.

Dobij te 9 na 10 w kluczu bo przecież SIAMEMU nie umiesz. Trollujesz innych a ciekaw jestem co by było, gdyby zlikwidowali możliwość grania w kluczu. Grałbyś dalej ?

Twoje staty z tych bitew pokazały, że g... zrobiłeś, a bitwy wygrywały boty. Mi takie coś nie odpowiada bo chciałbym mieć większy wpływ na losy bitwy. Wspomniałem niedawno o krytykowaniu MM przez boty jeszcze przed rozpoczęciem bitew. Boty wiedzą kto jest po drugiej stronie i przepowiadają sromotne porażki. To jest głupota.

Na pewno duży plus jest taki, że można teraz pograć na wysokich tierach, ale czy nie można było tego zrobić w inny sposób?

Teblor_ #72 Posted 15 October 2015 - 01:25 PM

• Squadron Leader
  • 878 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_
Można było dawno temu, ale tego nie zrobiono. :rolleyes:Nastąpił odpływ graczy, wprowadzono patch'e, które miały zahamować ten proces, ale tylko go pogłębiły. Klucze przy małej ilości graczy (bitwy niepełnymi składami), noobprototect, długi czas oczekiwania na bitwę, brak endgame = dalszy odpływ graczy. Przy takiej ilości graczy żadem pomysł na MM się nie sprawdza. To jest koło ratunkowe, a nie od początku zaplanowany rozwój gry. Kwestia tylko czy udźwignie ciężar tonącego. :trollface:   

UNFORGIVEN MEMBER

Greyshark #73 Posted 15 October 2015 - 01:31 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postkruszew, on 15 October 2015 - 03:14 PM, said:

Wspomniałem niedawno o krytykowaniu MM przez boty jeszcze przed rozpoczęciem bitew. Boty wiedzą kto jest po drugiej stronie i przepowiadają sromotne porażki. To jest głupota.

A więc ty te teksty botów bierzesz na serio? To o MM, cheatach, wyzywaniu 1 na 1, czy o psuciu sobie statów? Ty na serio uważasz że jak bot pisze że zły MM to znaczy że już wie kto wygra, jak pisze o haxach to znaczy że wykrył cheata, i że jak wyzywa Seturo 1 na 1 to czeka na niego w pokoju treningowym?

To pozdrawiam w takim razie

Edited by Greyshark, 15 October 2015 - 01:31 PM.

kruszew #74 Posted 15 October 2015 - 01:35 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

View PostGreyshark, on 15 October 2015 - 01:31 PM, said:

A więc ty te teksty botów bierzesz na serio? To o MM, cheatach, wyzywaniu 1 na 1, czy o psuciu sobie statów? Ty na serio uważasz że jak bot pisze że zły MM to znaczy że już wie kto wygra, jak pisze o haxach to znaczy że wykrył cheata, i że jak wyzywa Seturo 1 na 1 to czeka na niego w pokoju treningowym?

To pozdrawiam w takim razie

Tam gdzie się one pojawiły były porażki. Czemu więc miałbym je brać nie na serio ?

_Kilroy_ #75 Posted 15 October 2015 - 01:41 PM

• Beta Tester
  • 227 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_
Oho...

F105PolishGlider #76 Posted 15 October 2015 - 01:51 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 624 battles
  • 1,321
  • [I_POL] I_POL

Ja dzięki bootom zacząłem grać na T9 i T10 i o dziwo lepiej mi idzie. Jak losowało wczesniej 2v2 czy 3v3 to z ludzmi szans nie mialem a teraz..... Wiecej DMG, wiecej wygranych niz dotychczas ( bo lamilem na tych tierach) i o dziwo latam sam bez klucza.

Mnie 1.9 podpasowała. Nie twierdze ,że jest dobra ale nie narzekam.

kruszew jest dużo lepszym graczem ode mnie i widocznie zmiany mu nie podpasowały.

Ale teorie spiskowe to też lekko nie na miejscu.

poszukam powtórkę i zrobię screena gdzie boot powiedział o fatalnym MM i o dziwo druzyna i tak wygrała. Dlatego uważam, że teoria o ustawionym MM jest zbyt daleko posunięta. Odpowiedzcie sobie także czy przed wersją z bootami nie mieliscie wygranych do "DWÓCH" czy do "ZERA"? albo przegrane w takim samym stosunku?

Edited by kolega26, 15 October 2015 - 01:53 PM.

jakub_czyli_ja #77 Posted 15 October 2015 - 01:53 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6116 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2

View PostCarcass69, on 15 October 2015 - 01:25 PM, said:

Można było dawno temu, ale tego nie zrobiono. :rolleyes:Nastąpił odpływ graczy, wprowadzono patch'e, które miały zahamować ten proces, ale tylko go pogłębiły. Klucze przy małej ilości graczy (bitwy niepełnymi składami), noobprototect, długi czas oczekiwania na bitwę, brak endgame = dalszy odpływ graczy. Przy takiej ilości graczy żadem pomysł na MM się nie sprawdza. To jest koło ratunkowe, a nie od początku zaplanowany rozwój gry. Kwestia tylko czy udźwignie ciężar tonącego. :trollface:   

Pierwszym gwoździem do trumny wysokich tierów była ekonomia.

Zapaleńcy polecieli na czele fali grindu i jak oni dojechali do IX, głównie tych OP, to reszta graczy dobijała do VII. I tam zaległa, bo była trzepana przez IX (w kluczach do tego), i musiała dokładać do interesu.

WG w swojej chciwości uważało, że będzie jak w czołgach. A się okazało, cóż za zaskoczenie, że tak jak w czołgach nie jest, bo graczy robiło się mniej i mniej, nie istniał wyrównywacz w postaci goldowej amunicji, i nie istniał endgame który by graczy mimo wszystko do tych X tierów ciągnął.

Wyluzowanie ekonomii usunęłoby jeden z powodów, dla których ludzie przestawali grać - bo dlaczego mieliby płacić za ciągłe branie wpierdolu? Zmiana ekonomii na taką, żeby przy zwykłej amunicji nie dokładać do bitwy przy poziomie gry powiedzmy na granicy pomiędzy pierwszym a drugim kwartylem spowodowałaby, że gracze nie odpływaliby tak szybko i Wg miałoby więcej czasu na reakcję.

Ale w swojej chciwości i zadufaniu WG to olało. W sumie tak samo jak olewa teraz kwestię golda i free expa w statkach.

Greyshark #78 Posted 15 October 2015 - 02:01 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 15 October 2015 - 03:53 PM, said:

Wyluzowanie ekonomii usunęłoby jeden z powodów, dla których ludzie przestawali grać - bo dlaczego mieliby płacić za ciągłe branie wpierdolu? Zmiana ekonomii na taką, żeby przy zwykłej amunicji nie dokładać do bitwy przy poziomie gry powiedzmy na granicy pomiędzy pierwszym a drugim kwartylem spowodowałaby, że gracze nie odpływaliby tak szybko i Wg miałoby więcej czasu na reakcję.

Ale w swojej chciwości i zadufaniu WG to olało. W sumie tak samo jak olewa teraz kwestię golda i free expa w statkach.

No i z ekonomią jest podobnie. Za samo wejście Midwayem do bitwy płacisz 113 000, plus ewentualne obrażenia, trzeba się naprawdę starać żeby wyjść na plus. Pozostałych błędów WoWp wydają się tam nie powielać, więc odpływu graczy póki co nie ma, te 30k w godzinach szczytu cały czas się utrzymuje, zobaczymy jak długo.

LysyDM #79 Posted 15 October 2015 - 02:11 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 57
Greyshark, tylko różnica pomiędzy Twoją bitwą, a tym, o czym ja pisałem jest taka, że to Ty i gracze z Twojej drużyny doprowadziliście do wygranej, a przeciwni gracze zagrali od Was słabiej. U mnie było odwrotnie, to gracze z przeciwnej zagrali słabo [sam rozwaliłem Focke-Wulfa lecąc IŁ-2(t)], a po 2 minutach to my mieliśmy 6 zniszczonych botów z 11, a przeciwnicy 0. Moim zdaniem boty powinny mieć podobny (nie mówię, że identyczny, bo to byłoby nudne) poziom.
Może za dużo się naoglądałem Macierewicza... :trollface:

UNFORGIVEN MEMBER

Greyshark #80 Posted 15 October 2015 - 02:38 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostLysyDM, on 15 October 2015 - 04:11 PM, said:

Greyshark, tylko różnica pomiędzy Twoją bitwą, a tym, o czym ja pisałem jest taka, że to Ty i gracze z Twojej drużyny doprowadziliście do wygranej

Ale kruszew twierdzi co innego:

View Postkruszew, on 15 October 2015 - 03:14 PM, said

Twoje staty z tych bitew pokazały, że g... zrobiłeś, a bitwy wygrywały boty.

To ja już nie wiem w końcu kogo słuchać, kto mówi prawdę, kto kłamie, ech.... :( 

Block Quote

U mnie było odwrotnie, to gracze z przeciwnej zagrali słabo [sam rozwaliłem Focke-Wulfa lecąc IŁ-2(t)], a po 2 minutach to my mieliśmy 6 zniszczonych botów z 11, a przeciwnicy 0. Moim zdaniem boty powinny mieć podobny (nie mówię, że identyczny, bo to byłoby nudne) poziom.

Ale w każdej bitwie tak masz? Przecież takie bitwy jaką opisujesz zdarzały się od zawsze i zawsze się będą zdarzać. To że czasem akurat taka się zdarzy to chyba nie jest jeszcze powód aby ogłaszać światu: uwaga, wykryłem spisek!! Jestem za dobry i WG mnie nerfi!! No utrzymujmy jakiś poziom intelektualny, choćby odrobinę powyżej mułu typu "bot napisał zły mm - bitwa ustawiona". 

Owszem jest to wkurzające gdy cały Twój team nagle pada, ale taki jest urok gier MMO, zwłaszcza tutaj, gdzie MM nie dobiera wg umiejętności tylko losowo. Takich bitew gdzie cały team padał po jednej czy po drugiej stronie miałem setki, z ludźmi. Więc niby czemu miałoby być inaczej z botami? W większości przypadków grają one dużo lepiej niż ludzie, co by sugerowało że takich bitew powinno być mniej, a jak będzie to zobaczymy. Jednakże węszenie spisków na podstawie 1 czy 2 bitew jest pewnym nadużyciem.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users