Jump to content

Wersja 1.9 już jest!

• Please log in to reply
181 replies to this topic

jakub_czyli_ja #181 Posted 15 October 2015 - 12:52 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

Czasem daje - to znaczy jak wiem, że człowiek jest dobry, to wiem, że on i tak będzie leciał inaczej niż bot - wysokość i takie tam, i wiem, że jest priorytetowym celem.

Boty robią uniki, bardzo intensywnie. Ogólnie to mają 2 strategie - zejść nisko żeby goniący wytracił energię i czekać na pomoc innych z roju, albo uciec odciągając jeden lub kilka samolotów, nawrót i na czołówkę.

Ich problemem jest to, że nawrót zaczynają wcześnie i można je obrobić podczas, oraz że przestają unikać jeszcze w zasięgu działek, więc można im dołożyć.

Ale siedząc na ogonie bota zestrzelić jest go trudno, bo się miota.

Ale jak samolot idący na czołówkę trafia cięz odległości 800 metrów albo i większej, to to jest dość ewidentny znak, że to nie człowiek.

BENDINGS77 #182 Posted 15 October 2015 - 02:41 PM

Senior Master Sergeant

• Community Contributor
  • 0 battles
  • 479

View PostMrocznyPadawan, on 14 October 2015 - 06:15 PM, said:

teoria spiskowa:

-wynik bitwy jest ustawiony przy jej rozpoczęciu - jak jest 15v15 a prawdziwków jest 4v4 to boty decydują która strona wygra, a to widać potem w wyniku!!!!

Witam

Zauważyłem że pewne klucze są op tzn hg2, hg3 potrafią zmienić bieg bitwy. Ośmielę się nawet powiedzieć że wygrać bitwę niezależnie od reszty drużyny.

Ps. Strasznie mnie denerwuje że znów zwiększył się czas w hangarze (zmiana sam. po bitwie itp)

Pozdrawiam

UNFORGIVEN MEMBER

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users