Jump to content

Oyunun Bittiği Gün - 1.9 Sürümü - 07/10/15

oyun bitti game over

• Please log in to reply
7 replies to this topic

aeDXIV #1 Posted 07 October 2015 - 07:42 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 55 battles
  • 159
  • [OWLSS] OWLSS

Artık konuşmak anlamsız..

İyi olan bot kazansın..

Edited by aeDXIV, 07 October 2015 - 07:44 PM.

chapultacus #2 Posted 08 October 2015 - 10:53 AM

Senior Airman

• Member
  • 91 battles
  • 28
  • [TIG3R] TIG3R
maçtan sonra biri iyi oynadınız dedi sallamadım bu da bot herhalde dedim... aralarında sohbet ediyorlar falan, komik durumlar da olmuyor değil ama oyunun oynanabilirliği çok kötü, sesler dikiş makinesinden hallice, top sesleri bile pıt pıt diye geliyor.. hemen herşey artık altınla alınıyor, harika fikir doğrusu bu fikri ortaya atan kişi o kadar adamı nasıl ikna etti bak çok süper olacak moruk falan mı dedi n'aptı anlaşılır şey değil.. neyse, oynanmayı bekleyen bir sürü oyunum vardı wowp yüzünden vakit ayıramıyordum, trine 3 ile başlarım artık wowp'e de pek bulaşmam bir süre..

sultanyusuf #3 Posted 09 October 2015 - 09:19 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 32 battles
  • 86
  • [TIG3R] TIG3R
Botların gelmesi iyi olmadı.Karşımda insan değilde bir bilgisayarın olduğunu düşününce bu tarz oyunlarda olan rekabet hissiyatını kaybetmiş gibi oldum.Yeni güncelleme ile gelen mermi çeşitleri sonucu premium ile free oyuncu arasındaki uçurum iyice açılmış oldu. Sarf malzemeleri takıldığı zaman getirdiği kredi ile götürdüğü kredi arasında çok fark var.Son güncelleme ile bana sanki atış hasar oranları azaltılmış gibi geldi. Eskiden il serisi uçaklarla yer hedeflerinin tarumar ederken şimdi ikinci salvo atışına geçmek zorunda kalıyorum.

Tired_Warrior_ #4 Posted 10 October 2015 - 08:55 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 980 battles
  • 11
Botun arkasına geçince oyuna bi haller oluyor. Oyun kumanda kabul etmiyor istem dışı manevralar oluyor vs vs. yeni güncelleme ile oyunun içine s.... z. Tebrikler....

tankiller61 #5 Posted 10 October 2015 - 03:13 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 349 battles
  • 84
  • [AR-MA] AR-MA
 yorumları okudum ve nasıl bişe olmuş çok merak ettim. oyunu güncelledim fakat oyuna giremiyorum. tam hangar yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi diyo ve sonra tekrar şifre ekranına gönderiyo beni :/

ismetti #6 Posted 11 October 2015 - 01:42 PM

Senior Airman

• Member
  • 0 battles
  • 15
girme zaten bunun içinmi bu kadar uğraştım diyeceksin.. botlarla savaş kipinden hoşlanıyosan tek bir fark var botlar stall e düşmüyo arkanda bi anda bitiyolar ateşleri sekmiyo çatır çatır vuruyolar silahlar daha çabuk ısınıyor mermi şeritleri paralı olmuş botlar seni çatır çatır yakıyor sende normal mermilerle adam vurmaya çalışıyosun falan.. eleştrilecek çok şey var olumlu yokmu dersen tek olumlu şey oyuna hızlı alıyo ve oyunda fazla oyuncu demek isterdim bot oluyo :)) uçak kasabiliyosun ama eskisi kadar para vermiyo PREMİUM ALMAN ŞART !!

tankiller61 #7 Posted 11 October 2015 - 01:59 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 349 battles
  • 84
  • [AR-MA] AR-MA

ben oyuna başladığımda 4. seviyeye kadar çok zorlanmamıştım fakat 4 ten sonra hep iyi ve aynı oyuncular olduğu için baya kasmıştı.

aynı zamanda savaşlarda çok bekletiyodu 4 5 dk falan, oyuna giriyodum iyi oyuncular varsa 1 2 dk sürüyodu savaş :D yani 2 dk lık savaş için 4 5 dk bekliyodum. eğer botlar oyunu kolaylaştırmışsa cidden merak ediyorum. belkide oyuna devam ederim...

sultanyusuf #8 Posted 12 October 2015 - 08:27 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 32 battles
  • 86
  • [TIG3R] TIG3R

View Postismetti, on 11 October 2015 - 01:42 PM, said:

girme zaten bunun içinmi bu kadar uğraştım diyeceksin.. botlarla savaş kipinden hoşlanıyosan tek bir fark var botlar stall e düşmüyo arkanda bi anda bitiyolar ateşleri sekmiyo çatır çatır vuruyolar silahlar daha çabuk ısınıyor mermi şeritleri paralı olmuş botlar seni çatır çatır yakıyor sende normal mermilerle adam vurmaya çalışıyosun falan.. eleştrilecek çok şey var olumlu yokmu dersen tek olumlu şey oyuna hızlı alıyo ve oyunda fazla oyuncu demek isterdim bot oluyo :)) uçak kasabiliyosun ama eskisi kadar para vermiyo PREMİUM ALMAN ŞART !!

İsmetti ye katılıyorum.Oyuna ekledikleri botlar normal düzey oyunculardan daha iyiler birçok kullanıcının bilmediği uçuş manevraları yapıyorlar.Bu da onları vurmayı zorlaştırıyor.Sanırım botları iyi oyunculara göre yapmışlar.Birde nedense anlamadığım bir şey var.Önceden kalabalık savaşlarda pek paket kaybı yaşamazdım.Ancak son güncellemeden sonra ya pingim 200 e çıkıyor ya da paket kayıpları yaşıyorum.Sanırım oyunun son yamasıyla beraber bir teknik sorun geldi.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users