Jump to content

Klan _PZL_ rekrutuje.

• Please log in to reply
50 replies to this topic

Frantiszek_ #1 Posted 23 November 2015 - 08:46 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

Klan _PZL_ czyli _ Przyjemność Z Latania _ -  rekrutuje nowych graczy.

emblem_256x256.png

Latamy naprawdę dla zabawy, przyjemności z gry, dla miłego spędzenia czasu. Szukam ludzi - graczy, którzy bawią się ta grą, a nie stresują za każdą przegraną. Szukam ludzi - graczy, którzy faktycznie uczestniczą w grze(w ostatni weekend wyrzuciłem dwóch za to, że: nie uczestniczyli w grze, nie uczestniczyli w życiu klanu, czyli nie grali w kluczach, po prostu jakby ich nie było, ale to nie koniec na widelcu jest jeszcze trzech i czekam na to co zrobią po ostrzeżeniu).

Informuję tych co "niby" mieliby chęć - nie zawracajcie mi dupy zgłoszeniami do klanu jeśli nie macie zamiaru grać w WOWP. Nie musicie być mistrzami, mieć dobre straty - dla mnie po prostu musicie grać, bawić się i czerpać z tego przyjemność.

Dla jasności: nie zamierzam uczestniczyć w CW, czy turniejach choć jak widzę "moi" gracze są coraz lepsi. Dla nas - dla mnie nie jest potrzebny stres i nerwy, spiny w klanie bo ten nie wszedł do gry, bo tamten nie zrobił lepszej załogi... itd.

Chcę bawić w tą grę i po to jest ten klan.

Jeśli Tobie to odpowiada to zapraszam na pw do mnie lub zastępcy Lavochkin_5.

Wymagam korzystania z TS - kanał: pzl.tsdns.pl

Mamy również własne forum w celu wymiany informacji i jeszcze lepszej zabawy :]

====

Jeśli jesteś początkującym graczem to oferuję swoją jak i innych klanowiczów pomoc. Mistrzem nie jestem, mistrzami nie jesteśmy, ale parę dobrych rad możemy udzielić. Inni z klanu też pomogą, a jak nie pomogą to im podziękuję za grę. Klan PZL ma tworzyć jedną " wielką rodzinę" - chamstwa i itp. rzeczy nie toleruję. Oczekuję utożsamiania się z innymi członkami klanu, nie potrzebuję kilkudziesięciu graczy. Jest NAS teraz 14(czternastu), ale coś mi się zdaje, że trzech jeszcze poleci za niestosowanie się do w/w zasad.

Także jak coś to zapraszam. .... Zapraszam poważnych ludzi, a nie gówniarzy co wejdą na kilkaset walk, a później idą w cholerę.

Edited by Frantiszek_, 04 October 2016 - 10:14 AM.

LORDDOOMSDAY #2 Posted 23 November 2015 - 09:06 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14769 battles
  • 2,692
  • [_UN_] _UN_
Franek wyeliminuj emocje bo Cię zaraz wyminusują . :trollface:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_ #3 Posted 23 November 2015 - 09:10 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_
Jakie emocje drogi Lordzie - mistrzuniu :] Napisane ze spokojem, bez emocji. Jak ktoś chce to może minusować, a co mi to zrobi? Miałem już minus 40punktów na forum[nierozumienie z D-303), ale jak widać moja postawa jest OK skoro weszło do prawie 50 na plus.

Mysliwy93 #4 Posted 23 November 2015 - 09:36 PM

Airman Basic

• Member
  • 5351 battles
  • 9
  • [D-303] D-303

Mi to pasuje gram już troszkę ale nie jestem pocykany z kompem jak był młody to miałem klocki z drewna do zabawy .

Nie wiem jak was odnaleźć w bitwie  

Frantiszek_ #5 Posted 27 November 2015 - 11:22 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

Moja wina... Nie zaznaczyłem, że wiek dopuszczający do klanu to co najmniej 15 lat. .... coby nie było jak dziś, że młodzieniaszek poleciał po godzinie bycia w klanie....

Oprócz niego poleciało jeszcze trzech co nie grali, byli tylko z doskoku. Pomimo tego,że dwóch z nich fajnie grało zostali usunięci.

Także jak nie macie 15lat, nie zamierzacie grać to nawet mi głowy nie zawracajcie. NASZ klan nie idzie na ilość graczy, nie zbiera wykoksowanych graczy z WR 60%(czy coś podobnego), a jest nakierowany na ludzi co grają, będą grać i się tym bawią.

Podstawa to zabawa, a nie płacze bo WR o 1% spadł.

Frantiszek_ #6 Posted 15 August 2016 - 11:51 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

INFORMACJA:

> Dowodzenie w klanie PZL - WOWP - zostało przekazane dla Lavochkin_5

.... powody znane tylko klanowiczom. może kiedyś więcej będę grał w samoloty, ale to zależy od tego co WG wymyśli.................

jakub_czyli_ja #7 Posted 15 August 2016 - 02:20 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,981
  • [XII-2] XII-2
Spoiler

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

SandmanX #8 Posted 15 August 2016 - 05:22 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 22368 battles
  • 2,221
  • [D_303] D_303
Dacie rade, niech moc będzie z wami!

Trzymam kciuki za was.
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Frantiszek_ #9 Posted 04 October 2016 - 01:06 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_
Zmiana zasad: TS jest wymagany - przekonali się o tym Ci co pomimo ostrzeżeń z niego nie korzystali.

Edited by Frantiszek_, 04 October 2016 - 01:06 AM.

jakub_czyli_ja #10 Posted 04 October 2016 - 05:42 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,981
  • [XII-2] XII-2
Czyli ten którego wczoraj rozwaliłem przy rekrutacji co się próbował kręcić w Fw 57 z moim szturmowcem nie przeszedł?

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #11 Posted 04 October 2016 - 09:53 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_
... a patrz jaki ciekawski ;-) 140 walk co ma zezwala mu na popełnianie błędów, a widać, że szybko ogarnie kwestię. Jednakże, co by nie mówić to nie rozbija się na początku tylko próbuje he he he he

Helkorm #12 Posted 04 October 2016 - 09:55 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 8264 battles
  • 59
  • [I_POL] I_POL

View PostFrantiszek_, on 04 October 2016 - 09:53 AM, said:

nie rozbija się na początku tylko próbuje he he he he

:D

jakub_czyli_ja #13 Posted 04 October 2016 - 06:32 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,981
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 04 October 2016 - 09:53 AM, said:

Jednakże, co by nie mówić to nie rozbija się na początku tylko próbuje he he he he

A ja nie próbuję. Tylko się zastanawiam, o co cię bardziej dupa boli - o to że nie próbuję dostać się do klanu, czy walczyć?

Ja naprawdę kibicuję twojemu klanowi, odkąd 303 zluzował, nie ma klanu który by odstawiał jakieś bardziej rozrywkowe akcje na forum.

Frantiszek_ #14 Posted 05 October 2016 - 09:54 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

Drogi Jakubie......... nazwa prawie jak ten podnóżek króla śniegu z bajki, co jest w sumie inteligentny, ale pełniąc mu przypisaną funkcję, taką która mu się nie podoba, ale jest słaby psychicznie by to zmienić, nie może wyjść poza nią i zachowuje się dalej jak półgłówek........  spójrz obiektywnie na to co napisałeś. Po kilku tysiącach walk spotkałeś mnie z młodym graczem co miał około 140 walk w WOWP i chełpisz się tym, że go zestrzeliłeś gdyż próbował się z Tobą kręcić będąc na ciężkim samolocie. Czy to jest powód do dumy?

W sumie nie zasługujesz na to by z Tobą rozmawiać, ale ze względu na to, iż mam dużą tolerancję wobec osób nie do końca pełno sprytnych odpowiem Tobie na pytanie (sam zaczynasz durną dyskusję). Osoba zostanie przyjęta do klanu jak tylko skończy mu się czas karencji za opuszczenie innego klanu. Posiadam pewność taką, że gdy rozegra on około 2 tysięcy walk to w podobnej walce nie będziesz miał szans.

Czy mnie o coś boli dupa? Nie, nie boli. Jednak każdy widzi to co jest na forum i to co jest w grze odnośnie Twojej osoby. Tak w ogóle to nawet nie napisałem, że chodzi o Ciebie, ale widzę, że się domyśliłeś. Taki cwaniak jak Ty, posiadający ogromną wiedzę na tematy związane z mechaniką gry, a w grze po wczytaniu kolejki do gry, obczajeniu kto jest z Tobą, kto jest po przeciwnej, w kilka sekund po rozpoczęciu rozbija się. Mam nadzieję, ze w końcu część ludzi zacznie cię raportować jako bezczynnego boota gdyż osłabiasz swoją drużynę w ten sposób.

Co do tych słów:

"Ja naprawdę kibicuję twojemu klanowi, odkąd 303 zluzował, nie ma klanu który by odstawiał jakieś bardziej rozrywkowe akcje na forum."

Pisać można dużo, brak moderacji na to pozwala jednak podaj przykłady o co Ci chodzi.

W sumie powinienem przerwać tą dyskusję, ale z pewnej strony patrząc to jest mi na rękę gdy ten temat jest na czołówce.

jakub_czyli_ja #15 Posted 05 October 2016 - 12:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,981
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 05 October 2016 - 09:54 AM, said:

Drogi Jakubie......... nazwa prawie jak ten podnóżek króla śniegu z bajki, co jest w sumie inteligentny, ale pełniąc mu przypisaną funkcję, taką która mu się nie podoba, ale jest słaby psychicznie by to zmienić, nie może wyjść poza nią i zachowuje się dalej jak półgłówek........  spójrz obiektywnie na to co napisałeś. Po kilku tysiącach walk spotkałeś mnie z młodym graczem co miał około 140 walk w WOWP i chełpisz się tym, że go zestrzeliłeś gdyż próbował się z Tobą kręcić będąc na ciężkim samolocie. Czy to jest powód do dumy?

Nie, nie chełpię się. Staram się to po prostu tę niefortunną dla niego sytuację jakoś powiązać z fragmentarycznie tutaj opisanym procesem rekrutacji, zwłaszcza z tym kawałkiem o obligatoryjności używania TSa.

W związku z tym, że wrzuciłem kilka serii w trybiki procesu rekrutacji zainteresowało mnie, czy ofiara moich działek używała TSa, czy też nie. Jeżeli nie, to nawet jeżeli rekrutacji nie przeszedł, to może się czegoś nauczyć. Na przykład że są samoloty, które kręcić się nie powinny.

A jeżeli używał, to zastanawiam się, czy i jak wyglądała komunikacja podczas tego jakże niefortunnego starcia. Bo trwało ono sporo dłużej niż na przykład wydanie i wykonanie polecenia 'odleć od niego'.

Jako było nie było szef klanu lubię podejrzeć jak wyglądają oczekiwane standardy w innych klanach.

W sumie nie zasługujesz na to by z Tobą rozmawiać, ale ze względu na to, iż mam dużą tolerancję wobec osób nie do końca pełno sprytnych odpowiem Tobie na pytanie (sam zaczynasz durną dyskusję). Osoba zostanie przyjęta do klanu jak tylko skończy mu się czas karencji za opuszczenie innego klanu. Posiadam pewność taką, że gdy rozegra on około 2 tysięcy walk to w podobnej walce nie będziesz miał szans.

Szanse zawsze jakieś będą, niezależnie od liczby walk. Ale spoko, widać mam zbyt wysokie wyobrażenie o szybkości uczenia się graczy, bo jakoś tak mam wrażenie, że temat "W ogólności nie należy się kręcić ciężkim" to temat na jedną lekcję, włączając ewentualną prezentację w pokoju treningowym.

Ale każdy sam sobie ustala, jakie standardy mają obowiązywać w jego klanie, więc możesz sobie wyznaczać 2k bitew. Dla mnie nawet lepiej.

Czy mnie o coś boli dupa? Nie, nie boli. Jednak każdy widzi to co jest na forum i to co jest w grze odnośnie Twojej osoby. Tak w ogóle to nawet nie napisałem, że chodzi o Ciebie, ale widzę, że się domyśliłeś. Taki cwaniak jak Ty, posiadający ogromną wiedzę na tematy związane z mechaniką gry, a w grze po wczytaniu kolejki do gry, obczajeniu kto jest z Tobą, kto jest po przeciwnej, w kilka sekund po rozpoczęciu rozbija się. Mam nadzieję, ze w końcu część ludzi zacznie cię raportować jako bezczynnego boota gdyż osłabiasz swoją drużynę w ten sposób.

Bota, nie boota. I raportują.

Pocieszam się, że bitew w których rzeczywiście moja nieobecność zaważyła na przeranej tak wiele nie ma, więc i poszkodowanych jest mało. Przeważająca większość bitew które uznaję za przegrane taka jest, z liczbą fragów w przeciwnym teamie możliwym do pokazania w naiwny sposób na palcach jednej ręki. W mniej naiwny to w porywach na trzech.

I niezmiennie rozbawia mnie ta troska o drużynę, zwłaszcza ze strony graczy drużyny przeciwnej. Bo nieodmiennie wygląda ona jak słabo maskowany ból o to, że był jeden frag mniej.

Megalomańsko czasem nawet o to, że to byłem konkretnie ja.

Co do tych słów:

"Ja naprawdę kibicuję twojemu klanowi, odkąd 303 zluzował, nie ma klanu który by odstawiał jakieś bardziej rozrywkowe akcje na forum."

Pisać można dużo, brak moderacji na to pozwala jednak podaj przykłady o co Ci chodzi.

Nie ma mowy, bo byłaby to jednoczesnie lista, czego twoi klanowicze mają na forum nie robić. A ja właśnie liczę, że będą to robili, i dlatego kibicuję rozwojowi klanu.

Frantiszek_ #16 Posted 05 October 2016 - 01:16 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

View Postjakub_czyli_ja, on 05 October 2016 - 01:05 PM, said:

Nie ma mowy, bo byłaby to jednoczesnie lista, czego twoi klanowicze mają na forum nie robić. A ja właśnie liczę, że będą to robili, i dlatego kibicuję rozwojowi klanu.

Nie krępuj się, napisz, bo widać żeś po prostu walnął coś na co poparcia nie masz.
Może ktoś inny wskaże złe postępowanie klanowiczów na forum? Czekam. Jeśli poleciały jakieś inwektywy spośród klanowiczów, ostre słowa to były na pewno napisane przez moją osobę, nikogo więcej.

Siemko_PL #17 Posted 05 October 2016 - 01:36 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 5360 battles
  • 230
A ja zapytam tylko, po co karmić trola? Bo Jakubek jest bez cienia wątpienia naszym forumowym trolem. Wszędzie go pełno i zawsze musi mieć ostatnie zdanie w dyskusji. Szkoda prądu na tego podnóża WG. Tak WG, bo kto inny o zdrowych zmysłach pisałby takie kocopoły... Wyhasane mam na jego opinie, bo nic nie wnoszą do jakiegokolwiek tematu poza niepotrzebnym biciem piany. Jak można tak tanio się sprzedać? :trollface:

Edited by Siemko_PL, 05 October 2016 - 04:32 PM.

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

jakub_czyli_ja #18 Posted 05 October 2016 - 02:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,981
  • [XII-2] XII-2

Pro tip: poza.

Inaczej jest jeszcze śmieszniej.

Frantiszek_ #19 Posted 05 October 2016 - 03:36 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,599
  • [_PZL_] _PZL_

(edit)

Edited by Frantiszek_, 14 October 2016 - 07:43 AM.

Siemko_PL #20 Posted 05 October 2016 - 04:39 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 5360 battles
  • 230
:trollface: zaorane... "Jakubie, zrób mi loda! Oh, oh, oooh..." :facepalm:

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users