Jump to content

Klan _PZL_ rekrutuje.

• Please log in to reply
59 replies to this topic

Strzelam_za_1hp #41 Posted 30 October 2016 - 08:43 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 74 battles
  • 38
  • [D_303] D_303

jakub_czyli_ja #42 Posted 30 October 2016 - 08:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 654 battles
  • 8,568
  • [XII-2] XII-2
Czas reakcji gracza w statki.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #43 Posted 25 July 2017 - 07:39 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Informacyjnie. W najbliższym czasie nastąpi zmiana logo klanu na poniższe:

(edit)

Edited by Frantiszek_, 26 July 2017 - 08:06 PM.

LORDDOOMSDAY #44 Posted 26 July 2017 - 09:55 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 18 battles
  • 2,708
  • [_UN_] _UN_
Jeśli mam być szczery to poprzednie ładniejsze. Zrób coś z tym napisem bo wygląda słabo. A najlepiej zapytaj elektro. To spec nad spece w tej dziedzinie. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_ #45 Posted 26 July 2017 - 05:48 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_
Bardzo doceniam taką wypowiedź. Dziękuję. Coś trzeba zmienić.

Frantiszek_ #46 Posted 01 August 2017 - 05:49 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Nowe LOGO klanu Przyjemność Z Latania.

Niestety musiałem sam się nauczyć jak korzystać z GIMPA, wiele godzin poświęciłem i wyszło coś takiego:

LOGO ostateczne.png

https://www.fotosik....2d5aeaccfe06257

Od tej chiwli, po zasięgniećiu opinii kilku osób postanowiłem jak na wstępie. :)

Edited by Frantiszek_, 01 August 2017 - 11:56 PM.

chy_rz #47 Posted 02 August 2017 - 02:14 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 602 battles
  • 74
  • [_PZL_] _PZL_
nowe logo, słabsze od starego

Frantiszek_ #48 Posted 02 August 2017 - 02:30 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_
Dla mnie się podoba i tak zostanie. Koniec. Kropka.

jakub_czyli_ja #49 Posted 02 August 2017 - 03:47 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 654 battles
  • 8,568
  • [XII-2] XII-2
Tło ma jakieś efekty oświetleniowe, element na pierwszym planie nie, i to powoduje estetyczny dysonans.

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #50 Posted 02 August 2017 - 04:32 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_
Po zmniejszeniu i tak będziesz widział tylko w kolorach biało-czerwoonych :)

Frantiszek_ #51 Posted 04 August 2017 - 10:35 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Jak dla mnie wygląda ładnie na samolocie:

shot_083.jpg

Frantiszek_ #52 Posted 30 November 2017 - 10:00 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Dziś o północy klan zostaje rozwiązany - wszyscy zostają usunięci z klanu. Starzy gracze praktycznie nie grają, a nowi na TSa nie wchodzą, albo .... szkoda słów.

Nie ma przyjemności z gry....

Geslerowa do mnie zawitała i rewolucja będzie. Wystarczą trzy dania, ale dobre :trollface:

Edited by Frantiszek_, 30 November 2017 - 10:55 PM.

Frantiszek_ #53 Posted 30 November 2017 - 11:27 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Klan został rozwiązany poprzez usunięcie wszystkich graczy. Nie usunąłem sam siebie by nie wydawać na darmo 2500golda. Zrobiłem reset członków klanu jak i znajomych w kontaktach. Nowa gra przyniosła wiele zmian także w aktywnych graczach. Niepotrzebne jest posiadanie dziesiątek kontaktów jeśli są one nieaktywne. Jeśli ktoś ma mnie chęć dodać do kontaktów to bardzo proszę. Niech ich będzie mniej, ale bardziej owocnych.

ZASADY dołączenia do klanu:

- GRAĆ, czyli nierozegranie żadnej walki w przeciągu 28 dni eliminuje gracza z klanu z wyjątkiem tych, którzy poinformowali o tym, że na określony czas nie będą grali - życie prywatne czasem zmusza do tego.

- Posiadanie i korzystanie z TS 3. Oczywiście nie zawsze można rozmawiać, ale notoryczne unikanie tego eliminuje z klanu.

- Jeśli Cię przyjmę, a okaże się, iż jesteś dzieckiem (oprócz dwóch sprawdzonych o ile będą mieli chęć dołączyć ponownie) lub też jesteś graczem typu: bez 0,7L nie wchodzę do gry również lecisz bez dodatkowego tłumaczenia(nie muszę słuchać żali i wulgaryzmów ludzi uzależnionych).

- Na TS przesadnie nie używamy wulgaryzmów. Chcesz sobie poprzeklinać to wyłącz TSa i używaj do woli.

- Minimum ustawione na stronie klanowej to 500 walk w wersji 2.0 i 45% wygranych.

- Pozostałe zgłoszenia sam zatwierdzę lub nie.

- Klan ma istnieć po to by się bawić grą pomimo tego co przyniosła wersja 2.0. Jeśli Cię ona nie bawi, nie czerpiesz przyjemności z tej gry to mi tyłka nie zawracaj.

Logo pozostaje to samo: https://www.fotosik....d6b9c1889e234dc

Edited by Frantiszek_, 01 December 2017 - 10:54 AM.

Silentraz #54 Posted 03 December 2017 - 09:37 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 412 battles
  • 207
  • [_PZL_] _PZL_

Tak mnie WOT przyzwyczaił do niedziałającego czatu klanu, że nawet nie zauważyłem podczas grudniowych paru bitew.

Na czas 2.0.1 jestem wykluczony praktycznie z gry. Mogę grać tylko pojedynki na wysokich tierach w późnych godzinach, a na pozostałych muszę się pogodzić z tym, że dołączę w późniejszym etapie gry. Nie mam dysku SSD, więc bitwy mi się wczytują bardzo późno, czasem się nawet rozbijam o chamsko wyrośniętą górkę za respawnem. Jedyny ratunek to te pojedynki - gra musi czekać na obu graczy nim zacznie odliczać, ostatnio doszedł do tego reset z serwera i przeciwnik musiał czekać około 5 minut na mnie.

Do tego FPS - Kilkanaście tego utrudnia bicie samolotów.

W kwestii zasad z mojej strony - będę jak będę, a TS będzie jak będę mógł go używać (a wbrew pozorom nie zawsze w moim przypadku jest to możliwe)

Na czas panowania kretyńskiej optymalizacji odpadam. Powrót przy otrzymaniu zaproszenia, tak raczej bezkrólewie - w tej wersji klan nie stanowi roli nauczyciela, jak to świetnie robił przed 2.0.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Frantiszek_ #55 Posted 03 December 2017 - 01:00 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

Dokładnie jak napisałeś. Po wejściu 2.0 wszystko padło na ryj. Powiedziałem na początku wersji, iż nie będę sprawdzał aktywności oraz wchodzenia na TSa. Jednak po kilku tygodniach stało się coś czego się obawiałem.... klan przestał spełniać swoją rolę, przestał istnieć.

W 2.0 sam musiałem się uczyć jak grać. Teraz coś tam już wiem, widać, że niektórych samolotów po prostu nie warto brać, a były kiedyś fajne, co atakować by zwiększyć szanse na wygraną.

Rozpierducha w klanie musiała zostać przerwana. Oczywiście ktoś powie, iż mogłem do każdego z osobna napisać, ale sami wiecie, że wiadomości po pewnym czasie kasują się. Robiąc taki krok jak wyżej - RESET klanu - zdawałem sobie sprawę, iż może to źle wyglądać, ale Ci którzy mnie znają wiedzą czym jest dla mnie klan, a niestety 2.0 rozwaliło to. Dlatego wybrałem takie wyjście. Jeśli ktoś obecnie będzie chciał wejść do klanu będzie wiedział na czym stoi, jakie są zasady.

Nikogo nie zmuszam do wstąpienia do klanu. Mam nadzieję, że starzy gracze: Seba, Dominik, Janusz, Ryszard w końcu zdecydują się pograć w 2.0.:sceptic:

Edited by Frantiszek_, 03 December 2017 - 02:38 PM.

Frantiszek_ #56 Posted 29 December 2017 - 12:20 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 2917 battles
  • 1,779
  • [_PZL_] _PZL_

SEBASTIANIE klnę się na wszystkie świętości, powiedz dlaczego nie wracasz do gry???????????????????

Chłopie przed chwilą oglądałem ten filmik:

Wiesz co? Aż ciary mnie przeszły co żesmy odwalali w grze..... mało kto mógł NAS pokonać.

Ło matko bosko co to się stanęło. Nie obrażaj się. Nie jest tak źle:

Do damy lekkich obyczajów.... Wzywam Cię!!!! Wracaj chłopie.:hiding:

Obecnie nie nagrywam powtórek gdyż Wg w ustawieniach dało możliwość zapisywania zdjęć tylko. Jednakże to co chłopaki odstawiają obecnie w nowej konfiguracji klanu to masakra. APART - gratki za umiejętności. Jednakże wiem, iż jak wrócisz SEBASTIANIE to wszyscy zbledną ;-)

Przypomnij sobie ten film:

Chłopak wymiata jak cholera, a wiesz ile ma lat. Obecnie widzę, że jeszcze się polepszył w swoich umiejętnościach.

Obecnie jest tylu idiotów w grze, że ten wynik z samolotami zniszczonymi przez bomby to pikuś...... Pan PIKUŚ:

Abyś się chłopie przestawił trochę... no może więcej niż trochę i zobaczysz ....

Edited by Frantiszek_, 29 December 2017 - 12:55 AM.

Mikhail__ #57 Posted 07 January 2018 - 12:16 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1006 battles
  • 84
Możecie się zgodzić lub nie ale moim zdaniem nie warto jeszcze dołączać do żadnego klanu. Póki co za dużo jest toksycznych ludzi z poprzedniej wersji. Nowy gracz raczej będzie chciał cieszyć się grą, a nie wysłuchiwać głupot o 1.9. Także ja przynajmniej do połowy 2018 dałbym sobie spokój.

dominik70 #58 Posted 07 January 2018 - 07:38 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 895 battles
  • 47

View PostMikhail__, on 07 January 2018 - 12:16 AM, said:

Możecie się zgodzić lub nie ale moim zdaniem nie warto jeszcze dołączać do żadnego klanu. Póki co za dużo jest toksycznych ludzi z poprzedniej wersji. Nowy gracz raczej będzie chciał cieszyć się grą, a nie wysłuchiwać głupot o 1.9. Także ja przynajmniej do połowy 2018 dałbym sobie spokój.

Słuchaj klakierze WG, akurat dołączyłem do tego klanu już po wprowadzeniu wersji 2.0 bo wcześniej nie grałem i jakoś nie widzę tutaj toksycznych ludzi i żadnych głupot nie opowiadają, a nauczyć się można wiele i oni sami uczą się wersji 2.0, więc przestań wypisywać głupoty, zabierz zabawki i idź się bawić na swoje podwórko. Pewnie biedny człowieku Ci toksyczni ludzie " grać "  nie dają bo szybko posyłają do ziemi, nieprawdaż?.

Mikhail__ #59 Posted 07 January 2018 - 03:44 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1006 battles
  • 84
No cóż. Ten post jakby pokazuje mniej więcej o co mi chodziło i jak to wygląda. Myślę że póki co najlepiej jest zaprzyjaźnić się z ludźmi na randomach. Bo tam wdać gołym okiem kto lubi w tą grę grać i ma z tego przyjemność. Po przeczytaniu forum (zwłaszcza PL) większość osób widzi że to nie jest ekipa z którą chciałby spędzać czas.

jakub_czyli_ja #60 Posted 07 January 2018 - 04:19 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 654 battles
  • 8,568
  • [XII-2] XII-2

View PostMikhail__, on 07 January 2018 - 12:16 AM, said:

Ci "toksyczni" i tak wiedzą o grze więcej niż fanboje, i jak się od kogoś uczyć, to właśnie od tych starych, którzy mają więcej doświadczenia. Bo dla nich zaskoczeniem nie są różne prędkości wylotowe broni, rozrzut, autoaim i tym podobne rzeczy, które WG stara się ukryć.

Co zabawniejsze, fanboje 2.0 są dokładnie tacy sami, tylko na odwrót, począwszy od używania jakże modnego buzzwordu "toksyczni". Pomijając kompetencje.

A bycie w klanie tak na prawdę niczego nie daje, oprócz bardziej sformalizowanego przynależenia do kółka wzajemnej adoracji. Może jakby się komuś zachciało reanimować pen'n'paper CW i wyżebrać nagrody WG (warunek bycia w tym samym klanie, ale podejrzewam, że teraz po failu to WG nawet palcem nie ruszy).

Ale i tak przed kimś nowym długa droga grindu do samolotów użytecznych na CW.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users