Jump to content

Rzut oka na klany! - PZL

• Please log in to reply
102 replies to this topic

nookian #101 Posted 05 July 2018 - 07:02 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 381
  • [D-303] D-303

View PostZumbach_, on 02 July 2018 - 09:11 PM, said:

Tak zostanę "Frantiszkiem" jednakże z gorszymi zasadami niż wcześniej gdyż mam dość tałatajstwa, pijaków co jęzorem ledwo mielą, graczy nie przyjmujących krytyki do siebie, krytykujących obecną grę - wersje - jednakże grających dalej lecz zniechęcających innych.

Grałeś świetnie, do tego próbowałeś na własny koszt reanimować poprzednią wersję gry. Shatzun :)

Ale ... obecna wersja to gówno pisane z dużej litery  - Gówno. Świetnie się bawiłem na 1.9 i wcześniej ... Na syfie 2.0 wylatałem 11 (jedenaście) bitek i to tylko dlatego, aby pisać o tym crapie na forum. 

No nie da się ...  Ale to moje i większości "starych" graczy zdanie ... Ilu przyszło nowych ...20 ?? 

LORDDOOMSDAY #102 Posted 05 July 2018 - 07:33 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 179 battles
  • 2,767
  • [_UN_] _UN_
20 to chyba na calym EU. Troche polatalem i najlepsze tera sa ramy botow. Zadnych szans na unikniecie. Ale to chu.... Wczoraj zramowal mnie bot z wlasnego teamu. XD nosz kutwa. Co za debil to projektuje?

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Zumbach_ #103 Posted 05 July 2018 - 10:52 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 9983 battles
  • 2,070
  • [W_R_E] W_R_E

Napisałem już paręnaście linijek nowego posta, ale tak sobie myślę  -  co to da w kontekście odpowiedzi na Wasze słowa. Pomyślałem, że to są Wasze zdania i trzeba je szanować, a przekonać nieprzekonanych się nie da.

Pozdrawiam "staruszków z innego świata WOWP". :honoring:

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users