Jump to content

Rzut oka na klany! - PZL

• Please log in to reply
102 replies to this topic

Frantiszek_ #61 Posted 01 February 2018 - 08:41 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

Dobry Wieczór wszystkim. Witam po dłuższej przerwie. Aktualne warunki wstąpienia i bycia w klanie przedstawiają się następująco:

"

KLAN PZL - zasady

emblem_195x195.png

HEUS KLANOWICZE

* heus – z łaciny cześć

Klan powstał po to by wspólnie pograć i czerpać przyjemność z gry. Podstawowe zasady:

Strażnikiem zasad klanowych podczas mojej nieobecności jest oczywiście z-ca d-cy klanu, ale również ten twardziel: _HOLYMAN_

• gramy dla zabawy i przyjemności, miłego spędzenia czasu,

• co jakiś czas sprawdzam ilość gier w ciągu ostatnich 28 dni,

• jeżeli gracz nie rozegra w tym czasie żadnej walki, a przy tym nie poinformuje, że robi sobie przerwę to niestety będziemy musieli się pożegnać,

• nie musisz być codziennie w grze, są sytuacje życiowe powodujące brak możliwości grania. W takim przypadku – DŁUŻSZA PRZERWA - po prostu poinformuj mnie czy inną osobę, a w szczególności zastępcę dowódcy klanu apartclassic, że na razie nie będziesz grał. Nie musisz tłumaczyć się dlaczego tak jest, daj znać abyśmy wiedzieli, że Ciebie nie będzie,

• to, że gramy dla zabawy nie oznacza, iż mamy ciągle dostawać w tyłek ;-) Uczmy się grać lepiej, przekazujmy sobie zdobyte informacje, uczmy się jeden od drugiego,

• od doświadczonych graczy oczekuję tego by poświecili trochę czasu na przekazanie swojej wiedzy dla tych słabszych,

• w miarę możliwości zakładajmy klucze, nie zawsze to będzie pasowało, ale w miarę możliwości latajmy w kluczach – lepsza zabawa choć losowania mogą być cięższe,

• że tak powiem obowiązkowe jest korzystanie z Teame Speak 3 choć jak wiadomo nie zawsze mamy możliwość korzystania z niego. Jednakże należy się starać by jednak korzystać z tego – łatwiej się gra, szybciej można przekazać sobie pewne informacje,

• na TS3 może przebywać dwóch graczy oznaczonych ikonką „+14”. Są to dzieci-pociechy dwóch graczy z klanu. W związku z tym prosiłbym o pohamowanie słownictwa przy nich jak i ogólnie. Zachowajmy troszkę kultury choć czasem coś się może wyrwać,

• bardzo ważna sprawa: nie będę tolerował ośmieszania, naśmiewania się ze słabszych graczy. Klan jest po to by pomagać sobie nawzajem, a w szczególności jeżeli jesteś lepszy to podziel się wiedzą, nowinkami – NAUCZ „młodego” jak ma grać, ale nie ośmieszaj go. Za takie zachowania jeśli dojdą do mnie będę nakładał bana czasowego na początek na TS3, a jeśli to nie będzie skutkowało taki gracz zostanie usunięty z klanu nawet choćby miał być on największym koksem w grze.

•  
  • Na TS3 w nawiasie kwadratowym obok swoje nazwy jak w grze proszę wstawić swoje imię – ułatwi komunikację.

Zasady myślę, że są klarowne. Jeśli coś jest niejasne to proszę pytać. Miłej zabawy życzę.

Frantiszek_ [Rafał]

"

Na TS3 powstały niedawno dwie grupy i jak widać Ci, którzy je dostali nagle zrezygnowali z klanu. Te grupy to:
- STOP agresji
- UWAGA wulgaryzmy.
Posiadają one swoje ikonki, ale jak pokazała rzeczywistość działają. Przydzielenie danej osoby do jednej z tych grup oznacza, że nie jest dobrze z takim klanowiczem...............

Nie jesteśmy klanem nastawionym na granie w CW o ile będzie, w turniejach itp. Grupujemy ludzi, którzy grają w miarę aktywnie i chcą się uczyć gry. Przykład z klasyfikacji klanowych z dnia 31 stycznia 2018r.:
Zrzut ekranu (29).pngZrzut ekranu (30).png

Edited by Frantiszek_, 01 February 2018 - 08:57 PM.

dominik70 #62 Posted 02 February 2018 - 12:51 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 122
  • [D-302] D-302
Uważam, że zbyt pochopnie rozdajesz te ikonki. Były klanowicz

Frantiszek_ #63 Posted 02 February 2018 - 01:59 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E
Myślę, że forum nie jest miejscem w którym powinienem odpowiedzieć Tobie na powyższe słowa. Poza tym porozmawiaj z innymi i zadaj pytanie: Czy zasłużyłem na to? Reszta jak chcesz to na p.w.

Edited by Frantiszek_, 02 February 2018 - 01:59 PM.

dominik70 #64 Posted 02 February 2018 - 03:53 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2470 battles
  • 122
  • [D-302] D-302
Frantiszku daleki jestem od wylewania swoich żali na forum, wyraziłem tylko swoją opinię, to mi chyba wolno. Nie zamierzam jak nie którzy bić pianę publicznie. Nie chcę z nikim prowadzić wojny na słowa.

Frantiszek_ #65 Posted 02 February 2018 - 07:09 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

`Wyraziłeś swoją "opinię"......... Jednakże to jakby "prowokuje" do tego bym coś napisał broniąc swojego zachowania - nadawania ikon. Nie chcę naprawdę zbyt dużo powiedzieć, ale po prostu...........

Czujesz żal? Czujesz, iż moja decyzja była niesłuszna? Trzeba było na ten temat porozmawiać, a nie zmykać z klanu. Uciekają tchórze lub Ci co czują się winni. Pochopności w moim postępowaniu nie uraczysz. Byłeś upominany - pamiętasz?

Edited by Frantiszek_, 02 February 2018 - 07:23 PM.

Silentraz #66 Posted 07 February 2018 - 12:01 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 642 battles
  • 261
  • [WILD] WILD

W drugiej połowie lutego może zacznę więcej latać. Mikropatche pozwoliły wczytywać bitwy przed rozpoczęciem, FPSy też nieco znośniejsze. Oczywiście nadal do poprawy wiele elementów gry.

Jeśli będę milczeć na czacie i ignorować wasze wypowiedzi - winne temu jest jakieś kółeczko na polu czatowym, a lista aktywnych nie obejmuje nawet mnie. Na TS też pewnie niebawem zajrzę. :honoring: Tymczasem muszę się koncentrować na wyzwaniach poza grą.

Edited by Silentraz, 07 February 2018 - 12:04 AM.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Polskie forum, niemiecki personel - historia lubi się powtarzać.

Frantiszek_ #67 Posted 17 February 2018 - 12:26 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E
... a czat klanowy i kontakty dalej nie działają .......... chyba pozwalniali tych nierobów i w sumie nikt nie chce ich zastąpić :trollface: Zero kontaktu z nowymi graczami .........

Frantiszek_ #68 Posted 14 March 2018 - 12:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

Zasady klanowe na DROPBOX:

https://www.dropbox....AFLhz76BgZjgeGY

Frantiszek_ #69 Posted 29 March 2018 - 10:06 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

Założyliśmy sobie taką stronkę na FACEBOOK-u: Pzl Klan Wowp   :)

https://www.facebook...wp.frantiszek.5

Edited by Frantiszek_, 05 April 2018 - 11:11 AM.

Frantiszek_ #70 Posted 15 April 2018 - 12:14 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

Zasady klanowe wydaje się, iż są jasne. Jeśli niektórzy ich nie rozumieją lub też myślą, że będę ich trzymał w klanie TYLKO dla ilości graczy to się grubo mylą. Jeszcze raz przypomnę:

- dalej obowiązuje stanowcze NIE dla ludzi "duchów" w klanie. Nie grasz, Nie korzystasz z TS3 - ŻEGNAM.

Mój zamysł na klan nie zmienił się od trzech lat poza korzystaniem z TS3. Mniej ludzi, ale spełniających warunki wstąpienia i bycia w klanie. Efekty widać. Nie musisz być koksem na starcie - NAUCZMY CIĘ JAK GRAĆ :izmena::)

Zasady klanowe: https://www.fotosik....976777a07df4ea1

Edited by Frantiszek_, 15 April 2018 - 01:12 AM.

jakub_czyli_ja #71 Posted 15 April 2018 - 08:26 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 2730 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Nie żebym marudził, ale jako szef klanu szefowi klanu - wewnętrzną pocztę w klanie możesz rozsyłać korzystając z interfejsu klanowego, a nie eksponować takie nieprzyjemne fakty na zewnątrz.

Frantiszek_ #72 Posted 15 April 2018 - 02:09 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E
Jeżeli uważasz, że ta wiadomość jest skierowana do AKTUALNYCH graczy widać, że nie ogarnąłeś informacji.

jakub_czyli_ja #73 Posted 15 April 2018 - 02:54 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 2730 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Myślę, że ogarnąłem.

Bo skąd masz wiedzieć, czy ktoś kto chciałby dostać znaczek twojego klanu będzie się stosował do jego zasad dopóki znaczka nie dostanie i zasady go nie zaczną obowiązywać?

Frantiszek_ #74 Posted 16 April 2018 - 05:51 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

View Postjakub_czyli_ja, on 15 April 2018 - 03:54 PM, said:

Myślę, że ogarnąłem.

Bo skąd masz wiedzieć, czy ktoś kto chciałby dostać znaczek twojego klanu będzie się stosował do jego zasad dopóki znaczka nie dostanie i zasady go nie zaczną obowiązywać?

Przekaz informacji jest jasny. Informuje o tym, że przestrzeganie zasad jest pilnowane i skierowany jest do przyszłych chętnych, a jego treść powstała po kilku sytuacjach gdzie osoby chyba myslały, że można to sobie ominąć.Czy jeszcze czegoś nie rozumiesz?

Frantiszek_ #75 Posted 19 May 2018 - 11:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14807 battles
  • 2,166
  • [W_R_E] W_R_E

Jeśli szukasz aktywnego w grze klanu to zapraszam na Nasz TS3:

pzl.tsdns.pl

LUB

ts05.multigaming.pl :9806

Wejdziesz na POCZEKALNIĘ, zaczep kogoś i zapytaj się o szansę wejścia do klanu lub też zapytaj mnie na pw tudzież zastępcę dowódcy klanu APARTCLASSIC, albo też tego twardziela _HOLYMAN _ , lub też dwóch nowych - wściekłych i dobrych graczy DZIABOL i HEDZIO80, którzy właśnie awansowali za swój udział w klanie i szybkość wchłaniania wiedzy - w czasie gdy piszę tego posta nawet nie wiedzą o tym :]

UWAGA: szukamy ludzi dorosłych, aktywnych w grze. Twoje statystyki Nas nie obchodzą gdyż grając z Nami je podwyższysz o ile będzie przyjmował do siebie uwagi, które przekazujemy. Na początku dostaniesz pewnie opierdziel za złe wybory, ale z czasem to zrozumiesz i docenisz.

Zasady klanowe znajdziesz wyżej.

Edited by Frantiszek_PZL, 19 May 2018 - 11:29 PM.

DziaboL #76 Posted 20 May 2018 - 11:48 AM

Airman Basic

• Member
  • 3248 battles
  • 2
  • [W_R_E] W_R_E

Wielkie dzięki za docenienie mojej skromnej osoby. Na prawdę nie spodziewałem się :). W klanie od początku mojej gry, zostałem ciepło przyjęty oraz pokazano mi tajemnice tejże gry :).

Osoby grające w klanie, na prawdę przykładają się do nauki MŁODYCH i służą dobrą radą. Spytaj się o błahą sprawę a i tak odpowiedź będzie dokładna i rzetelna :) 

HEUS PZL ]:->

jakub_czyli_ja #77 Posted 20 May 2018 - 12:21 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 2730 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Spoiler

DziaboL #78 Posted 20 May 2018 - 02:01 PM

Airman Basic

• Member
  • 3248 battles
  • 2
  • [W_R_E] W_R_E

jakub_czyli_ja #79 Posted 20 May 2018 - 03:06 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 2730 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
To się popytaj jeszcze w klanie, czy to, co próbujesz robić, jest dobrym pomysłem.

dominikmzk #80 Posted 20 May 2018 - 06:57 PM

Senior Airman

• Member
  • 4634 battles
  • 24
  • [W_R_E] W_R_E
Jakub ,oby Twoje malkontenctwo nie przeszło na Twoje potomstwo .
Przykro czytać Twoje posty 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users