Jump to content

Wojenna skrzynia powraca!

• Please log in to reply
216 replies to this topic

LORDDOOMSDAY #201 Posted 11 January 2016 - 08:37 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_
Fan WT to czego wymagać. Tam eventow w ch... Wystarczy wejść na ichnie forum. Tubka ode mnie gratis.  :trollface:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Kupsztas #202 Posted 11 January 2016 - 08:38 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 2
  • [PUNKS] PUNKS

też żałuję, że zorientowałem się, że są nagrody za logowanie się dopiero wczoraj :D

ale mam wrażenie, że im mniej oczekuję, tym lepiej dostaję. wszedłem w pierwszą bitwę po wstawieniu się z kumplem, zrobiłem misję na trafienie kogoś bombą (myślałem, że nie zrobię, ale źle czytałem i myślałem, że to ma być frag). 12 żetonów weszło. fiesta dodatkowych żetonów! dostałem łącznie 9 dodatkowych z 12 oryginalnych. w ramach bonusów: 3 dni premki (jako jedna nagroda) i kilka slotów w hangarze. 

patrze teraz, że mógłbym spokojnie jako randomowy scrub zebrać na samolot 8 tieru, gdybym teraz przynerdził. jednak widzę, jaką szkodę wyrządzają takie scruby w WoT, więc nie zamierzam - może jak wbiję jakieś 8-10 tiery, to sobie kupię (lub nabiję za rok). 

z perspektywy gracza, który wskoczył na wowp jako odskocznię od wot? czuję się jak dziecko dostające górę klocków lego :D w dwa dni dostałem więcej darmowych wyrek w koszarach, slotów w hangarach, materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia i premek niż przez ostatni rok wota.

jeśli komuś mało nagród z eventów to zapraszam na wota, tam eventem są dodatkowe pojazdy do kupienia w sklepie premium, a wbicie darmowego czołgu 8 tieru to maraton całomiesięczny wymagający dość intensywnego grania. tu 8 tier widze, że serio można wypracować w jeden intensywny dzień grania nawet nie mając odblokowanych wysokich tierów. zaczynając grę na starcie tego eventu możemy go i tak ukończyć. w wocie to nie do pomyślenia - maratony można robić tylko na czołgach przynajmniej 5 tieru, a i tak trzeba zagrać kilkaset bitew wyższymi tierami, żeby je zrobić.

edit: kolejna misja, kolejna paczka bonusów - tym razem z 12 żetonów tylko 3 dodatkowe, za to kolejne 3 miejsca w hangarze i kolejny samolot: Hurricane IID, NICE!

Edited by Kupsztas, 11 January 2016 - 08:52 PM.

PaK_Wagen #203 Posted 11 January 2016 - 09:01 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 745 battles
  • 250
  • [DRAGO] DRAGO

Poszedłem na całość. Łącznie zrobiłem ponad 400 żetonów z misji i logowań i zrobiłem sobie właśnie maratonik na ruletce - 308 żetonów (wczoraj poszło 88 no i reszta jakiś czas temu tak na przetestowanie). Chińczyka oczywiście nie trafiłem, no bo i po co. Chyba moja maszynka była jakaś tryfna, bo slotów w hangarze dostałem 63, miejsc w koszarach 128 i całe 7 dni premium. Poza tym wpadły zajebiaszcze Fw 56, F11C-2 i Model 81A-1 (tego akurat chciałem mieć). Nie żałuję, że nie wziąłem VIII, bo z kredytami problemów nie mam żadnych, a pilotów mam na czym szkolić, choć niesmak po działaniach RNG pozostaje - tyle podejść i nic. Całość ratuje fakt, że dostałem też sporo (powinno wystarczyć na wszystkie linie) modułów na X tiery. A poza tym multum śmieci, całe 3 kamuflaże i od groma emblematów. Przy okazji zapraszam do podzielenia się screenami zdobytych znaczków i malowań na samoloty.

http://forum.worldof...u-noworocznego/

I teraz hangar zaczął mi mulić jak nigdy

Nemo est iudex in propria causa

mazur131313 #204 Posted 11 January 2016 - 11:48 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1300 battles
  • 270
  • [JFA] JFA

Witam w klubie PaK, mam podobnie. Gdybym wiedział, że nie trafię Chińczyka brałbym Seafanga. Z drugiej strony mam 4 dodatkowe premki II-IV (taki Typ 224 to kozak), koło 80 miejsc w hangarze, ponad 100 łóżek w koszarach, koło 30 unikatowych emblematów, ponad 7 dni premium, unikatowe kamuflaże m.in. na Me 109B czy I-16 (p) i moduły+consumables za ponad 30 mln ^^.

Dla mnie event zarąbisty. W maju pewnie nastepna skrzynia, z dziennych będę zbierał 2-6 żetonów dziennie, wtedy premkę 8 tieru raczej wezmę z miejsca. Hazardu już mam dość :trollface:

Leonarnik #205 Posted 12 January 2016 - 12:56 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494
A ja mam tylko Seafanga i Nc1070.
Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

Simon_lord #206 Posted 12 January 2016 - 10:30 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

Po czasie stwierdzam, że trzeba było zbierać na drugą premkę T8, bo losowania to lipa. I jakoś mam takie wrażenie, że na samym początku eventu cośfajnego można było trafić, a pod koniec to same śmieci.

View PostLeonarnik, on 12 January 2016 - 01:56 AM, said:

A ja mam tylko Seafanga i Nc1070.

Bardzo musiałeś zwierać poślady, żeby uzbierać żetony na oba? Mi się nie chciało tylko robić misji na fragi z bomb trapa albo rakiety, misje dzienne tylko te fajne czasem robiłem, a i tak chyba ponad 100 żetonów przelosowałem.

UNFORGIVEN MEMBER

32adin #207 Posted 12 January 2016 - 10:50 AM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 525 battles
  • 985
  • [_UN_] _UN_

@Simon Tak to z hazardem bywa ;)

UNFORGIVEN MEMBER

genmojzesz #208 Posted 12 January 2016 - 12:46 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 389 battles
  • 302
  • [-C_D-] -C_D-

zajebi**a sprawa pokrywki od słoików (żetonik zostają ) będzie można zbierać i wymieniać na hangary i jakieś tam -to może być ciekawe

- powiązać z Wotem nie wiem jak ale powiązać :trollface:

ładna ikonka wolnego miejsca

- tylko jeszcze za ciemne ikonki bez pilotów

Edited by genmojzesz, 12 January 2016 - 12:49 PM.

jakub_czyli_ja #209 Posted 12 January 2016 - 01:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

Druga premka była ustawiona na styk, a z losowań miejsca w garażu są bardzo przydatne.

Na początku zniżki z golda nafarmionego w misjach w WoT, które WG rzuciło jak wystartowało AW i kupiłem 4 sloty. Jakbym wiedział, że mi dolosuje ponad 10, to bym się tak nie rwał.

Leonarnik #210 Posted 12 January 2016 - 03:12 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 38 battles
  • 494

View PostSimon_lord, on 12 January 2016 - 10:30 AM, said:

Bardzo musiałeś zwierać poślady, żeby uzbierać żetony na oba? Mi się nie chciało tylko robić misji na fragi z bomb trapa albo rakiety, misje dzienne tylko te fajne czasem robiłem, a i tak chyba ponad 100 żetonów przelosowałem.

Trochę musiałem Tym bardziej że na początku miałem tylko 2 ósemki i wyglądało na to, że większość misji  dziennych będzie nieosiągalnych. Ale kupiłem Angola i wszystkie misje moje, w sumie straciłem tylko 4 żetony z dziennych. A jak przekonałem się że z losowań to ludzie dostają w większości śmieci to to druga premka była oczywistym wyborem.

Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

Simon_lord #211 Posted 15 January 2016 - 11:10 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_
Dopóki nie ogarniecie łaskawie tych lagów na niskich tierach to sobie możecie te misje i te żetony wsadzić w tylną część ciała. Nie mam zamiaru się tam denerwować. Przyślijcie nr konta to może zrobimy zrzutkę na trochę ramu do serwera.

UNFORGIVEN MEMBER

SandmanX #212 Posted 15 January 2016 - 11:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

Nie no te przeskoki to lol do kwadratu...

... co lepsze to się już ciągnie od 2 miesięcy(słownie: DWÓCH MIESIĘCY).

Swoją drogą, pisałem do supportu + na forum nie raz, żeby dać nowym graczom łatwe miejsca w hangarze i w końcu na to wpadliście? WOW!

Eh, to samo było z kluczami 3 osobowymi, ja tani nie jestem i nie wiem czy was na mnie stać, ale nie szukacie czasem developera, może się jakoś dogadamy?

Mam też RAM DDR2, może dodatkowe 2 GB rozwiąże problem z serwerami? Nie są to ECC, ale raczej ten wasz Celeron i tak tego nie obsługuje.

Aha, misje dzienne zmuszają "dobrych" graczy do gry na tierze 2-4., to jest BARDZO głupi pomysł. Mam Ao 192 i FW 57(tak, tak kupiłem sobie zestaw frajera), mogę latać i robić po 8-10 fragów/bitwę aka nabijać staty, ale chyba na tym te misje nie powinny polegać, że się "zmusza"  dobrych graczy, do farmienia nowych graczy?

Też to działa w 2-gą stronę, gracz który nie ma kilku T8 nie jest w stanie robić misji...

... nie lepiej zrobić że daną misje się wykonuje albo na tier 1-4, albo 5-7, albo 8-10, tylko trzeba np zabić więcej samolotów? Wiem, za pół roku, bo patch 1.9.7 też musi coś nowego wprowadzić!

Edited by SandmanX, 16 January 2016 - 12:16 AM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

IDAGI #213 Posted 16 January 2016 - 11:04 AM

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 777
  • [_UN_] _UN_
To, że trzeba latać na lowtierach nie jest takie złe, nowi gracze nie żyją w swoim świecie botów ale mają okazję od czasu do czasu zobaczyć bardziej doświadczoną konkurencję, natomiast jeśli ktoś nie ma żadnego 8 tieru to żetony na miejsca w hangarze też raczej nie są mu jeszcze potrzebne.

SandmanX #214 Posted 16 January 2016 - 11:48 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

Kufa, low tier no ja rozumiem ale 5-6, a nie 1-4, gdy te misje najłatwiej i najszybciej wbić na takim Ao 192 czy FW 57 i potem kończy sie bitwę z 8 fragami. Mnie nigdy w sumie takimi tierami nie jarało granie, co 2-ga bitwę można lecieć po prostej, generalnie to wygląda tak:

- 4 z przednich karabinów zabiję,

- 1 dobije taranem,

- 2 zabije tylne strzelec,

no wyzwanie że hej, ale misje wbite bezstresowo. :trollface:

Nawet jak takiego 110E czy 410 rzuci na "noobów" to po prostej lecąc można z 3 fragi zrobić. :D

Zresztą był jakiś konkurs na to kto wbije Asa najszybciej, i było w 3 min od rozpoczęcia się bitwy 5 killi na 410, to jest jakiś żart.

To jest bardziej OP niż taki Hellcat swego czasu w WoT czy pseudo OP KV-1S, który był rozrzutnikiem gn... generalnie, ale już oba znerfione dawno dawno temu.

A nowe konto ma samolot każdej nacji t1 i chyba 2 miejsca w hangarze(czy ile?), to jest trochę mało jednak.

Mi tam to lotto, bo golda mam dużo z WoT za CW itp, więc ja tam na miejsca w hangarze itd nie narzekam, ale nowy gracz, który zaczyna grać w darmową grę jaka podobno jest WoWp ma jednak mały problem jak chce grać w 100% za darmo.

W WT jest to trochę lepiej rozwiązane.

Edited by SandmanX, 16 January 2016 - 11:58 AM.

jakub_czyli_ja #215 Posted 16 January 2016 - 01:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2

Taa.

Raz orałem misję, po mojej stronie zostałem ja i jakiś nub, po drugiej ktoś doświadczony i 2 boty w szturmowcach. Zarąbałem jednego bota i drugiego bota i zacząłem dostawać serie od tyłu, widać nub się zdenerwował, że miałem 6 czy 7 fragów, a on jeden albo i wcale.

No to wzruszyłem ramionami i poleciałem w glebę.

Po chwili przyleciał tamten doświadczony kolo i zestrzelił nuba w pierwszym podejściu.

W następnej bitwie nub był w I-5 (obecnie chyba rzeczywiście najlepszy I tier), ja chyba w Angliku, z pilotem na 75% bo przesadzonym z czegoś wyższego.

No to jak rybka złapała haczyk, to zwiałem w swoje pelotki i tam trochę próbowałem strzelać w tych sekundowych okienkach, kiedy mi się udawało wymanewrować nuba.

Bitwa się kończyła, nub bardzo powoli też, policzył swoich, zaczął uciekać, no i wtedy spadł, jeszcze chyba kryta wsadziłem. Pytał się czy używam goldowej ammo, ale że byłem na niego zły za zmarnowanie jednej bitwy, to nie chciało mi się flejmić, że goldowej nie, ale srebrnej i owszem (bo jak się ma premkę VIII tieru to jest śmiesznie tania).

Więc mam wątpliwości, czy takie doświadczenia są jakkolwiek pouczające dla nubów.

Edit: w AW też postanowili nie monetyzować miejsc w garażu.

Edited by jakub_czyli_ja, 16 January 2016 - 01:50 PM.

_Kilroy_ #216 Posted 17 January 2016 - 05:37 PM

• Beta Tester
  • 322 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_
Te lagi przestały mnie już bawić... Do zobaczenia jak WG zakupi odpowiedni serwer.

SandmanX #217 Posted 18 January 2016 - 03:18 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

lol lajki jak na fejsie :trollface:

I ja rozumiem, że serwer jest designed for 1000 players, ale są już przeskoki przy 700-800. :D

No chyba że te przeskoki, mają służyć za balans i coś ala skill based MM?

Edited by SandmanX, 18 January 2016 - 03:20 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users