Jump to content

Aktualizacja 1.9.4 - zmiany

• Please log in to reply
86 replies to this topic

mazur131313 #61 Posted 23 March 2016 - 04:05 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1300 battles
  • 270
  • [JFA] JFA
Zniszcz 4xAA, uszkodź 3 samoloty, wygraj = 3 tokeny.

NyronGT #62 Posted 23 March 2016 - 09:06 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 51 battles
  • 356

Pierwsza bitwa od miesięcy, która oczywiście się nie załadowała. Jak dobrze, że mnie staty nie obchodzą...

...Nawet po restarcie nie chce się załadować. A do hangaru wypuścić nie da!

Edited by NyronGT, 23 March 2016 - 09:10 PM.

Siemko_PL #63 Posted 25 March 2016 - 01:59 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 245 battles
  • 230
Kiedy i na jakich zasadach zostaną dodane samoloty francuskie, A6M3, Mustang IA, Kostikow 302, P-80? To kolejne premki na konkursy czy da się je zanabyć za złoto/real cash?

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

LORDDOOMSDAY #64 Posted 25 March 2016 - 08:41 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 985 battles
  • 2,921
  • [_UN_] _UN_

Szczególnie P51 IA. Dawać go!!!! :) A tak za zimno wrażenia po wprowadzeniu nowego patcha:

1. MM - po kiego się dotykano do czegoś co działało dobrze. Teraz balans teamów jest z dupy. To widzą wszyscy. Natychmiast do poprawy.
  2. Boty. To już jest kompletna głupota. Dla przykładu. Wczoraj leciałem F7F. Gonił mnie Jak3RD. Raczej zostawał  w tyle. Odchodziłem z poziomie oczywiscie wykonując uniki. Obserwując ekran wyświetlający zaznaczonego przeciwnika okazuje się, że Jak uszkodził mi silniki z 930m jednym pociskiem. Dokładnie to samo powtórzył za jakieś 30 sek. Z 960m!!! 2 krytyki - 2 pociski z odległości, z której ludziom nic nie wchodzi. Co to kutwa jest?
  3. Karabiny Linii P - to na plus choć wielkiej różnicy nie ma.
  4. Skrzynia - słaba ja na poziom trudności niektórych misji. Samolot 5T nie jest wart poświęcenia takiej ilości czasu, szczególnie, że misje na Seefanga były łatwiejsze. WG - myśleć ( choć czego ja wymagam ).
  5. Lagów ni ma. To na plus.

WG nie byłoby sobą, żeby czegoś nie spieprzyć przy każdym kolejnym Patchu. Ciekawe czy kiedykolwiek doczekamy się patcha, z którego ludzie będą zadowoleni. Boty sa na pewno :trollface:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

borsuk #65 Posted 26 March 2016 - 11:41 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7506 battles
  • 428
  • [B-318] B-318

Lord masz rację i fajnie gdyby boty myślami WG nie "pisały" głupot na czacie gry.

Z suportu dostałem informację iż losowanie MM jest prawidłowe zgodne z oczekiwaniami graczy.

Nie wiem tylko dlaczego boty latają czasami jak chmara szerszeni  a czasami są tak głupie że trudno znaleźć określenie.

Siemko_PL #66 Posted 26 March 2016 - 12:03 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 245 battles
  • 230

View Postborsuk, on 26 March 2016 - 11:41 AM, said:

Lord masz rację i fajnie gdyby boty myślami WG nie "pisały" głupot na czacie gry.

Z suportu dostałem informację iż losowanie MM jest prawidłowe zgodne z oczekiwaniami graczy.

Nie wiem tylko dlaczego boty latają czasami jak chmara szerszeni  a czasami są tak głupie że trudno znaleźć określenie.

czy ktoś gdzieś widział jakąś ankietę n/t oczekiwań graczy względem w/w botów?

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

borsuk #67 Posted 26 March 2016 - 04:18 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7506 battles
  • 428
  • [B-318] B-318

Co tu dywagować jak MM jest stworzony nie dla graczy.

MM spełnia wymagania WG oto odpowiedź jaka otrzymałem: a w szczególności to stwierdzenie

"Nasz system matchmakingowy działa tak samo dla wszystkich, nie jest on może niezawodny, ale na tę chwilę spełnia nasze oczekiwania!"

https://zapodaj.net/...5b5909.jpg.html

Gdzie są Panowie z polskiego Comunity, mają nas głęboko w d...ie. Jak widzę to posty usuwają ale konkretnej odpowiedzi nie mają co dalej  z tak spieprzonym MM.

Panowie obudźcie się , ponoć jesteście w WG naszymi reprezentantami.

I jeszcze jedno pytanie do WG: Dlaczego nie było serwera testowego przed wprowadzeniem aktualizacji?

Edited by borsuk, 26 March 2016 - 06:49 PM.

Axet_ #68 Posted 28 March 2016 - 05:15 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 14 battles
  • 140

ej, ale gadanie botow można przecież wylaczyc w grze.

I nawet działało...

Choć ostatnio nie sprawdzałem :hiding:

No clan! No squad!

jakub_czyli_ja #69 Posted 28 March 2016 - 05:58 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6178 battles
  • 9,547
  • [XII-2] XII-2

View PostAxet_, on 28 March 2016 - 05:15 PM, said:

ej, ale gadanie botow można przecież wylaczyc w grze.

Można było? Chyba z całym czatem.

darsen_lans #70 Posted 28 March 2016 - 11:02 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 37 battles
  • 297

a mi się podoba aktualizacja chyba jedna z lepszych nie zgadzam się z Wami ani troszkę boty przestały być jak ruchome GT jedynie w szturmowych trzeba poprawić bo zamiast się bronić tylnym strzelcem (_Frantiszek_ wie o co mi chodzi ale 90% uzna to za brednie) tym czasem boty dalej uparcie wystawiają się by zginąć

a skoro wasza drużyna ginie szybko to jest okazja zrobić świetny wynik ale trzeba to dobrze wykorzystać... w kluczu zdecydowanie łatwiej wygrać

co do skrzyni - nagroda spoko dla mnie jak zwykle zbyt trudne misje i jak zwykle nie będzie nowej premki ;p a wam źle bo wpadnie 5t a nie 8t np. ruletka była fajna 'pod choinkę' i raz w roku jest idealnie na taki event chyba ogólnie jest zbyt duże parcie na to, że WG ma rozdawać 8t premium zabawki ja się z tym nie zgadzam

no i mam świetny a przynajmniej godny przemyślenia  przez WG pomysł na pozbycie się żetonów bo widziałem niektórzy nie wiedzą co z tym zrobić a więc 1żeton=1000exp dla pilota ale nie więcej niż 1000 bo to nie ma być chwilowe rozwiązanie a jedynie pozbycie się tego co zbędne za delikatny bonusik

no i w końcu nie ma lagów wręcz gra się płynnie i przyjemnie pomimo tego, że zbyt często brakuje mi czasu na dobicie szturmowego i przeciwnicy wygrywają przewagą ale głównie to moje błędy decydują o porażce

Edited by darsen_lans, 28 March 2016 - 11:10 PM.

jakub_czyli_ja #71 Posted 29 March 2016 - 09:32 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6178 battles
  • 9,547
  • [XII-2] XII-2

Powykazuj się i pokaż, jak się wykazujesz w bitwach ty jeden przeciwko 10. Bo na nowym maczmakerze zdecydowanie zbyt często właśnie tak się kończy. Tak samo jak ciągły +1.

Co jest o tyle dziwne, że przed tą wersją bitwy były znacznie bardziej wyrównane zarówno pod względem końcowych wyników, jak i tierów.

IDAGI #72 Posted 30 March 2016 - 12:46 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 0 battles
  • 777
  • [_UN_] _UN_

MM jest totalnie spieprzony, samemu naprawdę ciężko zmienić wynik losowania botów bo nawet OP samolotem wyższego tieru nie uciekniesz przed podrasowanymi (7 tiery bez trudu kręcące na 5km). Cały ten system zachęcania graczy stale przegrywających niezasłużoną nagrodą jest idiotyczny bo nie skończy się tylko narzekanie rodem z WOT czy WOWS ale masową rezygnacją graczy nie nagradzanych za wysiłek i postępy. (za miesiąc czy dwa same żetony nie wystarczą)

MAGICZMC #73 Posted 30 March 2016 - 01:19 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 203
  • [D-303] D-303
A ja sie zgodze ze idzie grac... po aktualizacji wbilem XF90ka 9 zestrzelonych (wszystkie t10tki w grze) ... ale nie zawsze ma sie takiego farta ;)

borsuk #74 Posted 03 April 2016 - 07:52 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7506 battles
  • 428
  • [B-318] B-318

View PostMAGICZMC, on 30 March 2016 - 01:19 PM, said:

A ja sie zgodze ze idzie grac... po aktualizacji wbilem XF90ka 9 zestrzelonych (wszystkie t10tki w grze) ... ale nie zawsze ma sie takiego farta ;)

No właśnie fart fartem wklej screna z wynikiem bitwy. Warto też się przyznać że się w dupę też dostaje i to do zera.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni a Ty Magicz jesteś tą jaskółką.  MM jest spieprzony i to totalnie. Można by użyć wulgaryzmów do jego określenia ale szkoda słów bo WG i tak ma nas w d....ie.

Edited by borsuk, 03 April 2016 - 08:08 PM.

PoPoLuPo76 #75 Posted 13 April 2016 - 06:53 AM

• Conquest Member
  • 1616 battles
  • 565
ktoś coś znalazł odnośnie dzisiejszej paczki? 60MB to trochę za dużo jak na sam licznik do bitwy.

LORDDOOMSDAY #76 Posted 13 April 2016 - 06:55 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 985 battles
  • 2,921
  • [_UN_] _UN_
Tomorrow (Wednesday, April 13) we will deploy patch 1.9.4.1. Due to this, the World of Warplanes servers will be unavailable at 04:00 CEST, for approximately 3 hours.

• New waiting screen: Now players will be able to see the average waiting time for the plane they’ve chosen. If the average waiting time period will be exceeded for some reason, then the client will recommend queuing for a different tier where the waiting period for that type of plane will be shorter.
  • Team size: To reduce waiting times and improve team balance, the maximum players per team was reduced to 11.
  • Hangar loading speed was optimized. The performance improvement will affect players with lots of planes in the hangar, especially for the first launch of the game after an update.
  • Improvements and Bugs fixing
    • Fixed a bug that caused the bots to ignore events or targets that were further than 4,500 metres. 
    • Improved the logic of heavy fighter bots when diving for low flying targets.
    • Fixed a bug that prevented vertical inversion from working in “free camera” mode.
    • Bugfix for the “Superior Wing”, “Distinguished Wing” and “Elite Wing” achievements crediting: the condition “All Flight members must survive” was ignored.
    • Increased the rewards on the daily missions! 

Edited by LORDDOOMSDAY, 13 April 2016 - 06:57 AM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

PoPoLuPo76 #77 Posted 13 April 2016 - 07:01 AM

• Conquest Member
  • 1616 battles
  • 565
a można po krótce po naszemu, bo aż taki biegły z englisza nie jestem?

LORDDOOMSDAY #78 Posted 13 April 2016 - 07:12 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 985 battles
  • 2,921
  • [_UN_] _UN_

Translator google?Ehh...

Jutro (środa, 13 kwietnia) będziemy wdrażać patcha 1.9.4.1. Ze względu na to, Światowa serwerów samoloty będą niedostępne na 04:00 CEST, przez około 3 godziny.
Nowy ekran oczekiwania: Teraz gracze będą mogli zobaczyć średni czas oczekiwania na samolot oni wybranego. Jeśli średni okres czasu oczekiwania zostanie przekroczony z jakiegoś powodu, to klient będzie rekomendował kolejkowania dla innej warstwie, gdzie okres oczekiwania dla tego typu samolotu będzie krótszy.
Wielkość zespołu: Aby zmniejszyć czas oczekiwania i zwiększyć równowagę drużyn maksymalna liczba graczy w zespole została zmniejszona do 11.
Szybkość ładowania Hangar został zoptymalizowany. Poprawa wydajności wpłynie na graczy z dużą ilością samolotów w hangarze, zwłaszcza dla pierwszego uruchomienia gry po aktualizacji.
Ulepszenia i naprawianie błędów
Naprawiono błąd, który powodował, że boty ignorować zdarzeń lub cele, które były dalej niż 4500 metrów.
Udoskonalona logika ciężkich robotów bojowych podczas nurkowania dla niskich celów latających.
Naprawiono błąd, który uniemożliwiał pionowej inwersję z pracy w trybie "wolne Camera".
Fix Bug na skrzydle "Superior", "Zasłużony Skrzydła" i "Elite skrzydło" osiągnięcia kredytowania: Stan "Wszyscy członkowie Lot musi przetrwać" został zignorowany.
Zwiększono nagrodę na dziennych misji!

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #79 Posted 13 April 2016 - 07:45 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6178 battles
  • 9,547
  • [XII-2] XII-2
Skąd ja wiedziałem, że zmienią maczmaker na koniec misji.

PoPoLuPo76 #80 Posted 13 April 2016 - 07:52 AM

• Conquest Member
  • 1616 battles
  • 565
Lord, pls... Translatory są bardzo ogólnie i czasem wychodzą bzdury. Z tego co tu jest wynika, że boty po raz kolejny dostały polepszenie swoich umiejętności. Jakby teraz było mało... Kolejna modyfikacja zniechęcająca do dalszej gry. :facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users