Jump to content


Otázky a odpovědi vývojářů


 • Please log in to reply
20 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 12 April 2016 - 03:24 PM

  Community Manager

 • WG Staff
 • 0 battles
 • 115
 • [LASKA] LASKA
 • Member since:
  08-26-2015

Milí piloti,

v rámci jedné z offline akcí v RU regionu odpověděli naši vývojáři na několik zajímavých otázek. Rádi bychom, abyste i vy měli možnost přečíst si, jaké otázky padly a co na ně vývojáři odpověděli, a proto je zde toto vlákno :) Takže rovnou k věci:

 

 1. Plánujete pro WoWp nějaký týmový mód podobný těm, které známe z WoT (např. Strongholds/Opevnění) či globální mapu pro klanové války?
  Plánujeme přepracovat celý systém klanů. Až bude tato předělávka hotová, zaměříme se více na vlastní obsah hry.
 2. Objeví se ve hře větev sovětských těžkých stíhačů?
  Sestavit celou větev by bylo značně komplikované. Je ale pravděpodobné, že se ve hře objeví „mini-větev“ s několika letouny či skupina prémiových letounů. Je zde několik velmi zajímavých válečných letadel, která bych ve hře sám rád viděl přístupná k výzkumu.
 3. Proč je britský těžký stíhač X . tieru o tolik silnější než ostatní letouny stejného typu
  Bavíme-li se o Javelinu, je to letoun, který je balancován jinak než ostatní letadla stejné třídy. Je tomu tak proto, že je díky svým rozměrů snadnějším cílem. Je potřeba si uvědomit, že hodnota HP vždy reflektuje komplexní vlastnosti a parametry daného letounu a zohledňuje také to, jak snadné či obtížně je dané letadlo zasáhnout. Tento letoun je sice velmi dobře vyzbrojen, zároveň má ale osazení kulometu na křídlech, tudíž je pro hráče obtížnější vyvinout efektivní palbu než s letounem HG3 či XF-90. Kromě toho jsou parametry Javelinu určeny na základě skutečných vlastností tohoto letounu – je to skutečně technologicky nejpokročilejší a „nejmodernější“ letoun ve hře.
 4. Proč dostal letoun Me 1092 tak silný nerf?
  Protože jeho parametry byly opravdu nevyrovnané. Nyní je tak silný, jak by měl správně být.
 5. Jaké jsou principy výpočtů kreditového a zkušenostního ohodnocení po bitvě?
  Pokud se chcete o tomto tématu dozvědět více, sledujte prosím náš Developers Blog. Připravujeme článek o herní ekonomice.
 6. Bude ve hře možnost začít bitvu startem z letiště místo současné scény se „spícím pilotem“, která se objevuje při čekání v úvodu bitvy?  V tuto chvíli letiště neplánujeme, ale vyvíjíme nový systém, který by měl chránit hráče ve chvíli, kdy jejich herní klient nenačetl bitvu přesně v době jejího začátku.
 7. Budou do hry implementovány další módy fyziky jako simulace?
  Ne, nebudou.
 8. Objeví se ve hře herní mód s omezeným množstvím munice?
  Ne.
 9. Globální mapa: neexistuje možnost, že by GM mohla přitáhnout hráče top klanů z WoT a zvýšila tak počet aktivních hráčů WoWp?
  našim cílem není přetáhnout hráčskou základnu z jedné WG hry do jiné. Chceme produkovat vzrušující hru, kterou hráči hrají proto, že je zábavné ji hrát, nikoli proto, že je jiná hra omrzela.
 10. Co třeba taková japonská válečná letadla?
  Ano. Již brzy.
 11. Existuje nějaký konkrétní projektový plán, který počítá s okamžikem „X“, kdy lze očekávat zásadní nárůst počtu hráčů?
  Máme samozřejmě jasný a detailní plán pro tento rok, stejně jako obecný plán a vizi pro vzdálenější budoucnost.
 12. Plánují se nějaké další herní módy zaměřené na ničení cílů či respawn atp.?
  Nové herní módy aktivně vyvíjíme. Velmi aktivně.
 13. Co si myslíte o MM založeném na schopnostech pilotů? Přemýšlíme o možnosti MM založeném na dovednostech pilotů, který by mohl být určen pro určitou skupinu hráčů. Tento projekt je ale teprve ve stádiu nápadu, který se zvažuje, takže zatím nelze říci nic bližšího.
 14. Proč Wargaming nevytvoří svůj vlastní Hryunomod?
  V tuto chvíli to není potřeba, ale pozorně sledujeme historii i vývoj módů, a to z různých důvodů.
 15. Proč Wargaming neinvestuje do web marketingu a propagace WoWp? Momentálně se soustředíme na jiné cesty, jak WoWp rozvíjet a jak tento projekt popularizovat.
 16. Propracovanější schopnosti pilotů?
  Již ve vývoji!
 17. Vyrovnávat letky bitevníků letkami těžkých stíhačů je neakceptovatelné!
  Souhlasíme a pracujeme na řešení tohoto stavu.
 18. Proč jste ze hry odstranili efekt zpětného rázu střelby?
  Neodstranili jsme jej. Můžete si to sami ověřit přímo ve hře – konkrétně u lehkých letounů, které mají silnou výzbroj a vysokou palebnou rychlost, jako například Me P.1101.
 19. Bude k dispozici lepší tutoriál pro nováčky?
  Ano, plánujeme vylepšený tutoriál i intro, ale v tuto chvíli mají prioritu jiné věci.
 20. Plánujete snížit počet částí motoru pro Me 262 a Yak-15? Zkoumat 4 moduly je příliš. Ne. Omezit počet částí motoru by znamenalo navýšení počtu zkušeností potřebných k tomu, aby byl ten či onen modul vyzkoumán. Současný model stromu modulů je vyhovující a umožňuje hráčům přímou a plynulou cestu k odemknutí topových částí motoru letounů.
 21. Nevyrovnané letky: jak plánujete řešit tento problém? Fóra jsou plná stížností.
  O všech těchto stížnostech dobře víme. Nejlepším řešením by byl MM založený na schopnostech hráčů, jelikož „anihilační letky“ jsou jasným indikátorem nevyrovnaných soubojů mezi zkušenými hráči a těmi méně schopnými. V současnosti MM vyrovnává letky tak, že je vždy umisťuje do obou týmů, které proti sobě stojí. Tento systém má ale své nedostatky.  
 22. Jak to vypadá s aplikací pro smartphony? V poslední době nebyla řádně podporována.
  Popularita a poptávka jsou hlavní faktory, které ovlivňují a určují priority procesu vývoje a podpory většiny vedlejších produktů WG. Assistant app se příliš velké popularitě netěší.
 23. Přemýšleli jste o přidání Me 262 s 50 mm kanónem, případně se zvýšenou palebnou rychlostí?
  Ano, zvažovali jsme tuto možnost. Me 262 s jedním 50 mm kanónem je komplikovaný a ojedinělý letoun. I kdybychom jej do hry eventuálně přidali, byl by přidán jako prémiové či odměnové letadlo.
 24. Plánujete wipe hry?
  Začínat opět od nuly? Proč?
  :)
 25. Kustomizace emblémů?
  Záleží na tom, do jaké míry. Jedna věc je, přidáme-li možnost změnit si barvu nebo něco podobného. Druhá věc je, dát hráčům možnost použít libovolný emblém vlastního výběru (což už nyní vlastně mohou hráči udělat v případě klanových emblémů). Možností by bylo také nechat hráče použít libovolný emblém na kterékoli letadlo. V tomto případě by ale hrozilo, že se dostaneme do situace, kdy se na letadlech ve hře začne objevovat velké množství nevhodných (vulgárních, zakázaných atp.) emblémů. Tuto situaci by bylo nutné sledovat a řešit všechny případy, kdy by došlo k použití nevhodného symbolu či obrázků.
 26. Kdy budou přidána nová letadla do francouzské větve?
  Pokud se bavíme o celé nové větvi k výzkumu, pak určitě ne během tohoto roku. Přesto se ale ještě letos můžete těšit na to, že přijde několik překvapení! 
 27. Jak se věci mají s letounem J8M? Statistiky sesbírané hráčem My_nick_is_busy (RU hráč používající  WG API ke shromažďování statistik z CIS serveru — XBK) ukazují, že win ratio tohoto letadla je více než 60%, což je o 3% vyšší hodnota, než které je dosahuje jeho největší konkurent. Pravdou je, že tento letoun je velmi dobrý, je-li pilotován zkušeným, dobrým hráčem. Pro začátečníky je ale velmi obtížné jeho vlastnosti efektivně využít a ovládat jej.  My_nick_is_busy shromažďuje statistiky stran zkušených hráčů. Vysoká hodnota win ratia J8M je dána především jeho dobrou odolností, méně pak jeho schopností jednoduše ničit nepřátelská letadla či působit nadprůměrné poškození.
 28. Efektivita raket v metrech?
  Plánujeme, že by se údaj o efektivitě raket měl objevovat v HUD (panel s popisy). Obecný princip funkce raket a toho, kde explodují, najdete na našem vývojářském blogu. 
 29. Kdy dojde k optimalizaci herního klienta a hangáru?
  Náš tým průběžně pracuje na zdokonalování herního klienta. Nadcházející aktualizace 1.9.4, 1.9.5 i 1.9.6 mají ve svém obsahu naplánována vylepšení a optimalizaci klienta i hangáru a tyto úkoly mají vysokou prioritu.   
 30. Co způsobuje, že některé stíhače (například I-16 (pozdní typ) jsou schopné způsobit poškození na vzdálenost větší než je stanovené maximum 600 metrů (konkrétně 600-750 metrů)?  
  I-16 (pozdní typ) má kanóny, které mohou způsobit poškození až na vzdálenost 750 metrů. Optimální vzdálenost je uvedená v popisu výzbroje a představuje 80% maximální vzdálenosti. Tento údaj si můžete přečíst v hangáru, když rozkliknete panel s charakteristikami letadla.
 31. Co se děje se staršími modely letadel jako například La-150, Sh-Tandem, Me 609, P-51JP?
  Jsou v rezervě a čekají, až přijde jejich čas.
 32. Kdy dojde k posílení Ta 183?
  V pravý čas.
 33. Nemyslíte si, že by ve hře mělo být více video-obsahu?
  Souhlasíme, ale Squirrels tým (
  http://ow.ly/10zHjJ) nemůže pracovat 24/7.
 34. Nevyšla žádná sběratelská edice a není ani mnoho dárkových předmětů spojených s WoWp. Máte v plánu to změnit? 
  Těžko říct. V tuto chvíli je těžké odhadnout, zda by tyto věci byly dostatečně populární. Pokud chcete, můžete na našem fóru založit topic s tímto tématem a navrhnout, jaký design by se vám líbil atp. Pokud si toto téma získá pozornost a ukáže se, že by mělo význam se tímto zabývat, předáme připomínky hráčů příslušnému týmu.
 35. Nátěry a bonusy s nimi spojené – plánujete přidat bonusy na původní nátěry?  
  Plánujeme přepracovat mechaniku kamufláží, tak abychom charakter kamufláží zatraktivnili. Zatím ale nemůžeme sdílet žádné bližší detaily. Nátěr na I-180-3 je prvním experimentem. Pokud komunita zareaguje pozitivně, budeme pokračovat dále.
 36. Kdy uvidíme ve hře Hellcat?
  Ne v nejbližší době.
 37. Budeme mít ve hře příležitost využívat bota jako krytí?
  zatím ne, ale pracujeme na celkovém vylepšení botů.
 38. Neměli byste vyvažovat prémiová letadla nejen na základě jejich charakteristik, ale také na základě charakteristik jejich protějšků dostupných k výzkumu v technologickém stromě?  
  Vždy bereme v úvahu také bojovou efektivitu letounů z technologického stromu, když balancujeme prémiová letadla. Některá prémiová letadla ale vycházejí z charakteristik a modifikací, které se značně odlišují od obvyklých letadel. Proto, ačkoli si mohou být v některých rysech podobná, v mnoha dalších se více či méně výrazně liší. Například Bf 110B je klasický příklad těžkého stíhače, zatímco Bf 110 C-6, vyzbrojený protitankovým kanónem, se přibližuje bitevníku.
 39. Podporujete hráče, kteří vytvářejí VOD (videa ze hry) a vytváření průvodců hrou, jejichž autory jsou samotní hráči?
  Hráče, kteří vytvářejí videa a další obsah spojený s hrou samozřejmě podporujeme. Je ale potřeba aby nás kontaktovali, pokud naši podporu chtějí získat.
 40. WoT má svůj roční cyklus vývoje a updatů, WoWs 6 měsíční. Jak je to s WoWp?
  Ve skutečnosti vlastně nemůžeme hovořit o nějakém konkrétním cyklu vývoje a updatů. Existuje ale samozřejmě rozvrh a jasná vize toho, jaký prvek by se měl ve hře objevit a kdy. Některé prvky mohou být do hry přidány v horizontu měsíců, implementace jiných může ale zabrat půl roku i déle
 41. Uvidíme ve hře letouny s měnitelnou geometrií křídel (alespoň v některém z fun módů hry)?
  V tuto chvíli existuje pouze technologické omezení pro implementaci animací měnitelné geometrie křídel. Dokonce máme k dispozici i historický protoyp letounu ve hře, který by tuto vlastnost mohl mít -   Me P.1101.
 42. Plánujete přidat možnost přistání s letadlem za další bonusy?
  Pravděpodobně ne.
 43. Dočkáme se čínské větve?
  rozhodně se dočkáte nových čínských letounů, ale úplnou národní větev neplánujeme. Naši hráči se více dožadují jiných, populárnějších letadel, která bychom jim chtěli dopřát.


ESSENS_SLOVAKiA #2 Posted 14 October 2016 - 05:49 AM

  Airman Basic

 • Member
 • 0 battles
 • 3
 • Member since:
  11-20-2015

13, 17 a  21 - jediným riešením POKiAL, je tak málo hráčov by bolo toto:

 

VŽDY, keď niekto založí TOP LETKU a MM nebude mať možnosť dať oproti podobne VYSKILLENÚ LETKU,

tak prehodí všetkých ŽIVÍCH hráčov na jednu stranu, hlavne ak je druhá letka v BITEVNÍKU, alebo na nižších tieroch.

 

- na druhú stranu sa dá LETKA BOTOV, ktorá bude v rovnakokých lietadlách, a bude ŠPECIÁLNE vyskillovaná oproti iným štandatrným BOTOM, ale nie tak aby ludskú letku porazila, ale len primárne potrápila!

 

- ŠPACIAL LETKA BOTI, by mali mať špeciálne LUDSKÉ SLABOSTI, viazané na mená bot-pilotov, čo profi hráčom umožní po čase zvoliť správnu stratégiu,

 

- prípadne by BOTI podliehali ÚNAVE, takže ak zoberiem TRI krát v Letke tie isté lietadlá, tak BOTI zanrajú +|-10%  prvú bitvu na 100%, druhý na 70% , tretiu na 50%, a dokola. To hráčov pritiahne hrať, a nebude ich to stresovať, pokilal ich bóti sem tam rozdrtia.

Trpezlivosť ruže a WiN prináša:)

 

- to umožní slabším LUDSKÝM hráčom si zahrať a wihrať a obkukať ako hrajú ludia v ich týme a budú im držat palce;)mattho1 #3 Posted 14 October 2016 - 05:35 PM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 1632 battles
 • 202
 • [GWDYS] GWDYS
 • Member since:
  03-13-2012
thorntree, amen. k tomu nie je čo viac dodať.

Someone_unknown #4 Posted 14 October 2016 - 06:10 PM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 316 battles
 • 228
 • Member since:
  01-26-2012

View Postthorntree, on 14 October 2016 - 04:28 PM, said:

líbit se ti to nemusí ale každý by měl mít stejné šance to že je někdo lepší je asi proto že věnoval víc času naučit se hrát tuto hru co nejefektivněji a omezovat hráče jen proto že je lepší či zvýhodnovat někoho jenom proto že brečí mi moc košer nepřijde.Co jiného tě donutí zamyslet se nad svojimi chybami ve hře než to že potkáš někoho lepšího?

Asi mu jde o to,že potkává letky statshunterů na low tierech,kteří mají OP letadla a proti nim nemá single pilot žádnou šanci at je sebeschopnější ....  nebo si myslíš,že to jsou ty tvoje zminované "stejné šance" ??? :facepalm:


Edited by Krisak, 14 October 2016 - 06:11 PM.


chip62 #5 Posted 15 October 2016 - 08:17 AM

  Senior Master Sergeant

 • Squadron Leader
 • 32121 battles
 • 365
 • [D-DOG] D-DOG
 • Member since:
  08-20-2013
Přesně tak koho by pořád bavilo psát na začátku to základní - jít pohromadě, co nejvýš podle typu letadla, SPOLUPRACOVAT - navzájem se pokrýt, nejít všichni za prvním spotlým i_iotem dolů, nebo s výškovým stíhači na bitevníky nebo pozemní cíle a nebo jako Rambo já sám hurá do všech. To je pořád dokola. Lidí kteří dokážou spolupracovat a myslet v týhle hře se dá spočítat na dvou rukách starýho truhláře. 

Someone_unknown #6 Posted 15 October 2016 - 09:37 AM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 316 battles
 • 228
 • Member since:
  01-26-2012

View Postthorntree, on 15 October 2016 - 07:05 AM, said:

 

každý začínal a každý dostával čočky jak se jinak naučí litat když bude každý trošku lepší hráč dostávat dávku pozitivní diskriminace naučí se kulový .stačí se podívat jak to vypadá tet wg podporuje hráče misemi stylu chovej se jak deb.....l. Kde kdo doexpi T10 letadlo aniž by byl schopen logicky ve hře uvažovat.to mi vadí ,wg by si melo hráče vychovavat a ne ten styl nejde tito? Tak mi ti damevyhodu a druhým to ztizime....

 

Bohužel tvoje začátky byly asi trochu jiný ... tys bojoval proti lidem a ted par lidí bojuje proti botům a když to na jednu stranu prskne četu s OP letadlama (povětšinou s heavy) tak normální začátečník se nemá co učit (ostatně ani já po 10k bitkách stim neudělam skoro nic)...  podle mýho omezení v četě do 4-5 tieru  max 1 heavy+ cokoliv by hře jen prospělo ... - - jeden příklad ... četa Řeků co maj na BF 110B  odlítáno 5000+ bitev celý odpoledne huntila staty na nováčcích a ani jednou se nestalo,že by strana kde byly oni prohrála ... OP letadla + naskillovaní piloti + hráči  a prostě nikdo neměl šanci  ... tomu já osobně neříkám "stejné šance" tomu já říkam nefér hraní :medal:Darth_W #7 Posted 15 October 2016 - 01:59 PM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 0 battles
 • 358
 • [SPX] SPX
 • Member since:
  03-02-2014
:teethhappy: stale tie iste staznosti ... furt dokola ... ono sa ti na Pikachu lieta, lebo to hra malo hracov a malo hracov je preto, ze sa to na Pikachu lieta ... uz sa to raz dostalo do zacarovaneho kruhu, uz to lepsie nebude

ESSENS_SLOVAKiA #8 Posted 23 October 2016 - 02:12 PM

  Airman Basic

 • Member
 • 0 battles
 • 3
 • Member since:
  11-20-2015

View Postthorntree, on 14 October 2016 - 04:28 PM, said:

 

No Borče přeju ti abys vylítal nějaké zkušenosti a proti tobě bylo to co navrhuješ :D a mimochodem tohle už se děje jen to s tou jednou bitkou na novém účtu asi nevnímáš hrdino.

 

líbit se ti to nemusí ale každý by měl mít stejné šance to že je někdo lepší je asi proto že věnoval víc času naučit se hrát tuto hru co nejefektivněji a omezovat hráče jen proto že je lepší či zvýhodnovat někoho jenom proto že brečí mi moc košer nepřijde.

 

Co jiného tě donutí zamyslet se nad svojimi chybami ve hře než to že potkáš někoho lepšího?

Zamysli se než něco napíšeš to co tuhle hru zabíjí jsou právě takovéhle návrhy.

BORČE, to sa ma diať, ked si dvaja skilleri založia letku, a oproti nieje vhodný živí protivník.

 

BORČE, ved práve o to ide solo hráč nemá proti živej Čate šancu, ale môj návrh nasíti vlka a ovca zostane celá.

 

Túto hru neutiahnu finančne skilleri, ale for fun hráči! Takže moje návrhy su nielen opodstatnené,

ale na rozdiel od tvojich NENAVRHOU, myslia aj na nováčikov, ale aj na skillerov, čo tejto hre rozumejú a potrebujú PORIADNU LETECKÚ výzvu.

 

BORČE,

Po práci nemam čas, ani klud študovať všetky lietadlá a ich možne taktiky a podla toho sa nastaviť v bitve,

takže hru zabija jej náročnosť a bezmocnosť hráča, ktorý keď nerozmie komplet celej mechanike hry,

tak je zničený bez toho aby si aspoň trochu zahral.

 

ty aj ja si chceme zahrať, tvoj prístup odrádza mna a nových hráčov,

výsledkom bude, že všetok tvoj naexpený čas venovaný hre skončí 

vypnutím servera. To chceš?

 

ak ta baví dávať dole zlenáča v stokovom lietadle s 50% percentnou posádkou,

tak by si mal vyhladať lekára, lebo to nieje ani trochu normálne.

 

TANKY sú preto také úspešné, že tam aj napriek rovnakej expiacej mechanike

sá dá niečo uhrať, HT meská mapa atd.

 

WG si myslelo, tak ako ty že lietadla a tanky sa rovnako hrajú,

a prero použili úplne rovnakú mechaniku, čo je normálne,

lebo načo meniť to čo úspešne fungovalo vo WoT (aj keď už asi 3 roky hráči volajú po vyváženom skill MM,).

Výsledok, už poznáme, WOWP po boome prudko padlo na hubu. bol som open beta tester;)

 

Takže preto navrhujem niečo;) ono tých návrhou by bolo daleko viacej, hlavne čo sa máp týka,

ale to už som dávno skúšal, ale asi sa to ani nikam nedostalo, aj keď tušim na to Karloe reagovala celkom nadšene.

 

BORČE, takže OPAKUJEM, ja chcem aby si si dobre zahral, aby ta hra bavila,

ale aj aby si ju mohol hrať aj nadalej je treba umožniť sa baviť hrou aj nováčikom a weekendovým hráčom čo ani po x rokochh 

nevedia sa zlepšiť a nasosať komplet stratégiu boja ala TOP GUN lietania;) Toma Cruisa;)

 

Možností ako to spraviť je vela, ale uši čo počúvajú je málo, hlavne ak sa ani tých pár hráčov čo to hrá nedohodne na tom ako ďalej,

apropo mám 0bitiev;) na tomto účte.

 

PS: napríklad by mohlo pomocť, že by sa MM rozdelil napríklad na 3 LEVELi;)

GREEN LEVEL - len proti hlúpim botom, 1/3 expov a kreditov a misii

SILVER LEVEL - to čo je teraz 2/3 e+k

GOLD LEVEL alias TOP GUN - len hardcore PvP podla skillu, alebo proti ŠPECIALNYM Botom,

 

sem tam výkendová akcia ako NEMCI vs BRITI rok 1943, kde súper by boli vždy bóti,

ktorý by mali nejakú misiu vybombardovať mesto, alebo naopak ochrániť mesto či konvoj...

 

 

 

 

 

 

 

 

 _candle_ #9 Posted 23 October 2016 - 05:28 PM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 301 battles
 • 234
 • [D-DOG] D-DOG
 • Member since:
  12-21-2013

View PostESSENS_SLOVAKiA, on 23 October 2016 - 02:12 PM, said:

Takže preto navrhujem niečo;) ono tých návrhou by bolo daleko viacej, hlavne čo sa máp týka,

ale to už som dávno skúšal, ale asi sa to ani nikam nedostalo, aj keď tušim na to Karloe reagovala celkom nadšene.

 

Sry zajímalo by mě proč se skováváš za nový nick když jsi už dávno zkoušel tuto hru posunout hraješ na Ru serveru ? 

Jinak co se týče toho tvého komentu moc dobře nechápu co by jsi chtěl. MM nikdy nebylo k nováčkům tak schovývavé jako je teď a já nejsem ten  že vdrtím II-III tier pro zábavu znám jiné kolíky.   To co chybí této hře je daleko více letadel na expení daleko více investic do kvalitního EU serveru. Když si pročteš forum tak každý týden tu je min. jeden post co zlepšit. Problém není v hráčích ale ve WG chtít něco dát z kapsy. Jenže asi nechápou že by se jim to vrátilo. Otázka ale je jestli WG to takto nevyhovuje... 

Zmiňoval jsi tanky ale ruku na srdce tanky mohou v klidu hrát i nováčci protože tohle se hraje trochu jinak.  Ještě jeden příspěvek: překovávat hru kvůli někomu který se nenaučil za 10K bitev to že se s výškovým létá nahoře a s krouťákem dole to se na mě nezlob je hovadina... 

 

 

Klidně jsem postnu znovu koment pokud má někdo zájem vysvětlit základní věci něco se naučit jsem klidně pro někoho si vzít do letky přidejte si mě ve hře není žádný problém

PS: když jsem to psal naposledy nikdo se nepřihlásil.


Edited by _candle_, 23 October 2016 - 05:35 PM.


Pentakon #10 Posted 23 October 2016 - 06:11 PM

  Second Lieutenant

 • Beta Tester
 • 64 battles
 • 1,029
 • [SPX] SPX
 • Member since:
  03-11-2013

View Post_candle_, on 23 October 2016 - 05:28 PM, said:

Sry zajímalo by mě proč se skováváš za nový nick když jsi už dávno zkoušel tuto hru posunout hraješ na Ru serveru ?

Jinak co se týče toho tvého komentu moc dobře nechápu co by jsi chtěl. MM nikdy nebylo k nováčkům tak schovývavé jako je teď a já nejsem ten  že vdrtím II-III tier pro zábavu znám jiné kolíky.   To co chybí této hře je daleko více letadel na expení daleko více investic do kvalitního EU serveru. Když si pročteš forum tak každý týden tu je min. jeden post co zlepšit. Problém není v hráčích ale ve WG chtít něco dát z kapsy. Jenže asi nechápou že by se jim to vrátilo. Otázka ale je jestli WG to takto nevyhovuje...

Zmiňoval jsi tanky ale ruku na srdce tanky mohou v klidu hrát i nováčci protože tohle se hraje trochu jinak.  Ještě jeden příspěvek: překovávat hru kvůli někomu který se nenaučil za 10K bitev to že se s výškovým létá nahoře a s krouťákem dole to se na mě nezlob je hovadina...

 

 

Klidně jsem postnu znovu koment pokud má někdo zájem vysvětlit základní věci něco se naučit jsem klidně pro někoho si vzít do letky přidejte si mě ve hře není žádný problém

PS: když jsem to psal naposledy nikdo se nepřihlásil.

 

Plne s tebou súhlasím. Problémom sú peniaze, ale tie WG nemá, pretože sa (bohvie prečo) rozhodlo financovať svoje projekty oddelene, takže pokiaľ si na seba hra aj nezarobí, tak aj vyzerá. Myslím, že by bolo dobré, keby napríklad WoT, či WoWs ulialo trochu zo svojho imania aj do WoWp :coin:

View PostESSENS_SLOVAKiA, on 23 October 2016 - 02:12 PM, said:

Spoiler

 

 

Ach ... kam sme sa to dostali aby plechová hlava od tankov chcela riadiť niečo úplne jemnejšie a systémovo inak postavené :facepalm:

Edited by ClearEvil, 24 October 2016 - 08:31 AM.
Spoiler


ESSENS_SLOVAKiA #11 Posted 25 October 2016 - 08:57 PM

  Airman Basic

 • Member
 • 0 battles
 • 3
 • Member since:
  11-20-2015

View PostPentakon, on 23 October 2016 - 06:11 PM, said:

Ach ... kam sme sa to dostali aby plechová hlava od tankov chcela riadiť niečo úplne jemnejšie a systémovo inak postavené :facepalm:

 

lol;) naozaj viem si celkom dobre predstaviť, že ak by na svete boli ludia ako ty, tak ešte dnes by ste si vyberali parazitov z kožucha ;)

 

ale vlastne nie, dnes už by si nebol, lebo tý čo nás dostali sem hladali riešenia,

 

ale aj tak super progres nappísal si svoj 902 post,

tak možno ten 2000 bude pre WG zaujimavý 


Edited by ESSENS_SLOVAKiA, 25 October 2016 - 09:00 PM.


Someone_unknown #12 Posted 26 October 2016 - 11:10 AM

  Senior Master Sergeant

 • Advanced Member
 • 316 battles
 • 228
 • Member since:
  01-26-2012

View PostESSENS_SLOVAKiA, on 25 October 2016 - 08:57 PM, said:

 

lol;) naozaj viem si celkom dobre predstaviť, že ak by na svete boli ludia ako ty, tak ešte dnes by ste si vyberali parazitov z kožucha ;)ale vlastne nie, dnes už by si nebol, lebo tý čo nás dostali sem hladali riešenia,

ale aj tak super progres nappísal si svoj 902 post,tak možno ten 2000 bude pre WG zaujimavý 

Nebudíš holt důvěru u místních gansta .... psát s 0 bitvama rady "Stephenu Hawkingovi" jak by měl hru překopat a třeba neuvést svůj nick ve hře,pro dychtivé fanoušky co si tě hned "vygooglujou" je tady u místních štamgastů považováno za hrubou urážku s trestem bičování  :teethhappy: ...Pentakon #13 Posted 26 October 2016 - 01:23 PM

  Second Lieutenant

 • Beta Tester
 • 64 battles
 • 1,029
 • [SPX] SPX
 • Member since:
  03-11-2013

View PostESSENS_SLOVAKiA, on 25 October 2016 - 08:57 PM, said:

 

lol;) naozaj viem si celkom dobre predstaviť, že ak by na svete boli ludia ako ty, tak ešte dnes by ste si vyberali parazitov z kožucha ;)

 

ale vlastne nie, dnes už by si nebol, lebo tý čo nás dostali sem hladali riešenia,

 

ale aj tak super progres nappísal si svoj 902 post,

tak možno ten 2000 bude pre WG zaujimavý

 

Hm, pokus o sarkazmus vtipné. Aké typicky slniečkarsky postoj k životu. Ako si sám spomenul, mám 902 správ, zatiaľ čo ty máš o 900 menej. Máš odohratých 0 bitiek, prídeš si sem kto vie odkiaľ a začneš si nás tu všetkých poúčať aký sme mi [Editováno]... Odohraj si čosi a potom poučuj 

Edited by ClearEvil, 27 November 2016 - 09:53 AM.


Transqoter #14 Posted 27 November 2016 - 09:22 AM

  Senior Airman

 • Member
 • 25 battles
 • 24
 • Member since:
  10-21-2016

View Post_candle_, on 23 October 2016 - 05:28 PM, said:

Sry zajímalo by mě proč se skováváš za nový nick když jsi už dávno zkoušel tuto hru posunout hraješ na Ru serveru ? 

Jinak co se týče toho tvého komentu moc dobře nechápu co by jsi chtěl. MM nikdy nebylo k nováčkům tak schovývavé jako je teď a já nejsem ten  že vdrtím II-III tier pro zábavu znám jiné kolíky.   To co chybí této hře je daleko více letadel na expení daleko více investic do kvalitního EU serveru. Když si pročteš forum tak každý týden tu je min. jeden post co zlepšit. Problém není v hráčích ale ve WG chtít něco dát z kapsy. Jenže asi nechápou že by se jim to vrátilo. Otázka ale je jestli WG to takto nevyhovuje... 

Zmiňoval jsi tanky ale ruku na srdce tanky mohou v klidu hrát i nováčci protože tohle se hraje trochu jinak.  Ještě jeden příspěvek: překovávat hru kvůli někomu který se nenaučil za 10K bitev to že se s výškovým létá nahoře a s krouťákem dole to se na mě nezlob je hovadina... 

 

 

Klidně jsem postnu znovu koment pokud má někdo zájem vysvětlit základní věci něco se naučit jsem klidně pro někoho si vzít do letky přidejte si mě ve hře není žádný problém

PS: když jsem to psal naposledy nikdo se nepřihlásil.

 

​,uže ,i mekdo říct jak se da hrat na jinych serverech ? třeba na ru ? ja to skoušel a lokalizace me nikam nepustila ma zadny ru server, ta, sem si chtěl zalozit ucet a přesměrovalo me to na worldgaming eu a tam mi to řeklo že mam už učet založeny, když sem se cvhtel zaregistrovat jinym učtem, zaregistrovalo me to zase na server eu.  ptal jsem se par chytraku co o tom psali ptal sem se jich jak se dostat na server ru nebo jiny nikdo mi neodpovedel

ClearEvil #15 Posted 27 November 2016 - 09:56 AM

  Second Lieutenant

 • Advanced Member
 • 14 battles
 • 1,045
 • Member since:
  01-29-2012

View PostPentakon, on 26 October 2016 - 02:23 PM, said:

Máš odohratých 0 bitiek

To víš, když tě nikdo nebere vážně, tak se buď změníš nebo si pořídíš alterego. :trollface: Které taky nikdo nebere vážně. :teethhappy:


My si na piloty jen hrajeme, ale někdo v letadle opravdu seděl, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!


Pentakon #16 Posted 27 November 2016 - 11:38 AM

  Second Lieutenant

 • Beta Tester
 • 64 battles
 • 1,029
 • [SPX] SPX
 • Member since:
  03-11-2013

View PostTransqoter, on 27 November 2016 - 09:22 AM, said:

 

​,uže ,i mekdo říct jak se da hrat na jinych serverech ? třeba na ru ? ja to skoušel a lokalizace me nikam nepustila ma zadny ru server, ta, sem si chtěl zalozit ucet a přesměrovalo me to na worldgaming eu a tam mi to řeklo že mam už učet založeny, když sem se cvhtel zaregistrovat jinym učtem, zaregistrovalo me to zase na server eu.  ptal jsem se par chytraku co o tom psali ptal sem se jich jak se dostat na server ru nebo jiny nikdo mi neodpovedel

 

Tak pre začiatok by si si mal stiahnuť ruského klienta tu: http://worldofwarplanes.ru/game/ a tiež by si si mal vytvoriť nový ruský účet tu: https://ru.wargaming.net/registration/ru/:honoring:

Transqoter #17 Posted 03 December 2016 - 09:43 AM

  Senior Airman

 • Member
 • 25 battles
 • 24
 • Member since:
  10-21-2016
stahuju, diky za radu, jsem zvedavej jestli se to u tavarišču  bude dat hrát lepe než u nas,

Transqoter #18 Posted 04 December 2016 - 12:25 PM

  Senior Airman

 • Member
 • 25 battles
 • 24
 • Member since:
  10-21-2016

View PostPentakon, on 27 November 2016 - 11:38 AM, said:

 

Tak pre začiatok by si si mal stiahnuť ruského klienta tu: http://worldofwarplanes.ru/game/ a tiež by si si mal vytvoriť nový ruský účet tu: https://ru.wargaming.net/registration/ru/:honoring:

 

​diky litam si f klidu na ru serveru a všechno funguje bez zavad, najednou mam z kalkulačky supermoderni herni počitač internetetove pripojeni nejrychlejsi na svete a mužou na něm viset tri pc a na vifi telefony , tablety a ja nevim co šecko. , nic nepada, nic netrha prihlaseni do hry vždy včas.  je videt že problémy nejsou v našich počitačich.

Flame_CZ #19 Posted 08 April 2017 - 11:46 AM

  Airman Basic

 • Member
 • 905 battles
 • 7
 • Member since:
  06-21-2016
Kdy bude mít IL-40P kanony 4x 37 mm které v reálu měl?

OrlojChrochloj #20 Posted 18 April 2017 - 06:04 PM

  Senior Airman

 • Member
 • 1955 battles
 • 34
 • Member since:
  08-17-2012

View PostFlame_CZ, on 08 April 2017 - 12:46 PM, said:

Kdy bude mít IL-40P kanony 4x 37 mm které v reálu měl?

 

Mám vážnou obavu, že neměl:

http://m.ruslet.webn...-iljusin/il-40p


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users