Jump to content

Aktualizacja 1.9.4.1 - zmiany

• Please log in to reply
69 replies to this topic

jakub_czyli_ja #21 Posted 15 April 2016 - 11:50 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5096 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Perma może i nie, ale czas bana podobno jest progresywny i pozbierał go na tyle dużo czasu, że na drugim koncie wyfarmił linię na której bana dostał na pierwszym koncie.

Jakoś nie jest mi przykro, że został z gry usunięty.

Teblor_ #22 Posted 15 April 2016 - 12:29 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 864 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_
Wziąłbym jeszcze pod uwagę zachowanie gracza. Osobiście nie miałem z tym styczności, ale słyszałem, że reakcja po przegranej lub zestrzeleniu i "mieszanie" w to matek graczy też mogła być powodem raportowania.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Greyshark #23 Posted 15 April 2016 - 01:23 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View PostCarcass69, on 15 April 2016 - 02:29 PM, said:

Wziąłbym jeszcze pod uwagę zachowanie gracza. Osobiście nie miałem z tym styczności, ale słyszałem, że reakcja po przegranej lub zestrzeleniu i "mieszanie" w to matek graczy też mogła być powodem raportowania.

Jest to dość zaskakujące co piszesz, wielokrotnie grałem z BM w kluczu i ani razu nie zdarzyło się żeby nieodpowiednio się zachował.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

MAGICZMC #24 Posted 15 April 2016 - 01:46 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 203
  • [D-303] D-303
A właśnie jesteś w błędzie Greyu.... jeśli ktoś go ustrzelił ze znajomych to potrafił wręcz pisać w stylu "wiesz że i tak jesteś dla mnie nikim" itd itp... jego frustracja sięgała zenitu po zestrzeleniu go 2 razy pod rząd... nie wiem jak wyglądało jego gadanie do osób kompletnie obcych, bądz znanych tylko z widzenia ;) BM nie potrafi przyjąć zestrzelenia na klatę i to fakt

Frantiszek_W_R_E #25 Posted 15 April 2016 - 02:32 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

View PostGreyshark, on 15 April 2016 - 02:23 PM, said:

Jest to dość zaskakujące co piszesz, wielokrotnie grałem z BM w kluczu i ani razu nie zdarzyło się żeby nieodpowiednio się zachował.

Niestety też byłem świadkiem takiego złego zachowania. Jeśli byłeś po przeciwnej to czytałeś teksty typu szczęściarz, noob, a jak w tej samej drużynie to było gorzej: fuckinge noob, morons itp. Niestety raz tylko pamiętam, że nic nie napisał.

SandmanX #26 Posted 15 April 2016 - 02:35 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

View PostLORDDOOMSDAY, on 15 April 2016 - 09:07 AM, said:

Za notoryczne latanie na OP samolotach ( HG2,3 ) w kluczu. Zwykły statpadding ale ludzi to wku.. to go reportowali :trollface:. Ten ban to chyba permamentny bo założył drugie konto.

On nie ma bana, bo by pokazywało od strony listy graczy w klanie.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

32adin #27 Posted 15 April 2016 - 03:01 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 466 battles
  • 985
  • [_UN_] _UN_
uhm...

Attached Files

• Attached File   shot_116.jpg   673.38K

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #28 Posted 15 April 2016 - 03:16 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5096 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View Post32adin, on 15 April 2016 - 03:01 PM, said:

uhm...
Jakby trochę się ograniczali :>

SandmanX #29 Posted 15 April 2016 - 03:31 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Nono, prawy przycisk myszki...

F105PolishGlider #30 Posted 15 April 2016 - 06:19 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 589 battles
  • 1,321

View PostLORDDOOMSDAY, on 13 April 2016 - 07:52 PM, said:

No i ci, że banuja. Blood_Money ma 2 konto i po 300 bitwach ma HG2 i lata w kluczu. Zrobił tylko HF GER. :) I co dało zbanowanie?  Nick  D1G1T4L_ HUNTER.

Ma dwa konta o podobnym nicku . Różnią się tylko długością  podłogi... i oba w 300 bitew mają Niemca ciężkiego.

Frantiszek_W_R_E #31 Posted 15 April 2016 - 07:25 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Jeżeli tak dalej pójdzie do dojdziemy do paranoi. Gracze będą się bali wziąć dwa samoloty, które w danym patchu są bardzo dobre.

Czy nie widzicie, ze taki to myślenia jest błędny?

Jeśli ktoś ma obiekcje do Blood czy innych zajebistych graczy, myślących o tym jakie samoloty wziąć to niech rzuci kamieniem pierwszy jeśli nigdy nie leciał na dwa "OP" samoloty.

Mam wszystkie samoloty i co? Mam ku..wa latać na tych zjebanych po to by nie dostać bana?

Nie sądzicie, ze to za daleko zaszło?

====

Dawno temu ktoś z D-303, jakiś naprawdę dobry gracz(jak się nie mylę) dostał bana na grę bo jakiś klan go wielokrotnie zaraportował.  Na tym ma gra polegać? Kilku noobów zaraportuje Cię bo za dobry jesteś? Latasz dostępnymi w grze samolotami to po co się czepiać ludzi którzy mają lepszy sprzęt, lepsze umiejętności itp. itd.

Edited by Frantiszek_, 15 April 2016 - 07:34 PM.

jakub_czyli_ja #32 Posted 15 April 2016 - 07:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5096 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 15 April 2016 - 07:25 PM, said:

Jeżeli tak dalej pójdzie do dojdziemy do paranoi. Gracze będą się bali wziąć dwa samoloty, które w danym patchu są bardzo dobre.

Nie?

Bo jest lekko subtelna różnica pomiędzy bitwami do zdjęcia gwiazdki, a napierdalaniem przez cały wieczór i pół nocy tym samym OP samolotem w tym samym kluczu.

Czy nie widzicie, ze taki to myślenia jest błędny?

Ale działa.

Jeśli ktoś ma obiekcje do Blood czy innych zajebistych graczy, myślących o tym jakie samoloty wziąć to niech rzuci kamieniem pierwszy jeśli nigdy nie leciał na dwa "OP" samoloty.

Przez ile swoich wszystkich bitew wyrabaijąc jego wieczorną normę?

Mam wszystkie samoloty i co? Mam ku..wa latać na tych zjebanych po to by nie dostać bana?

Nie sądzicie, ze to za daleko zaszło?

A latasz cały czas tym samym jednym OP?

Uważam że za daleko zasedł ośli upór WG w utrzymywaniu kluczy które rozpierdalają grę nawet w przypadku botów, i niedodawaniu trybu drużynowego.

I to będzie trwało nadal, bo "planujemy przebudowę systemu klanów i dopiero później zajmiemy się trybem drużynowym" (http://blog.worldofw...developers-qna/).

Podobnie balans samolotów leży i kwiczy.

Bana nie dostajesz bo komuś się klawisz myszki omsknął na raporcie, tylko gdy uporczywie obrzydzasz grę wielu osobom.

Akcja i reakcja. Jeżeli mam wybierać pomiędzy zabawą moją, a jakiegoś zbitka pikseli którego zabawa polega na obrzydzaniu zabawy mi, to wybór jest banalnie prosty.

sofix111 #33 Posted 15 April 2016 - 09:43 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1798 battles
  • 54
  • [B-318] B-318

Hehe SPokojnie to tylko gra , a nawiasem mówiąc , kilkukrotnie po ubiciu jakiegoś orła zdarzało mi sie być zwyzywanym i pogróżki w stylu - teraz masz przej.... za kazdym razem jak cie spotkam bedę cie ubijał itp,itd.Wyluzujcie:)

Frantiszek_W_R_E #34 Posted 15 April 2016 - 09:57 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Właśnie. Jakub wyluzuj. To nie wina BloodMoney że Ty, ja i wielu innych gorszymi jesteśmy od nich. Są zajebiści w grze i co? Zaraportujesz ich by zostali wyrzuceni z gry? Byś gwiazdkę ściągnął? Zabronione jest latanie w tym samym kluczu, na tym samym poziomie przez 20 walk po kolei?

Kogo to obchodzi, że chcesz gwiazdkę ściągnąć?

Co działa? Twoje zachowanie to jak filozofia tłumu. Jeden rzuci kamień to i ja - bo tak wypada.

Co za różnica przez ile bitew na OP samolotach? Zabronione to jest? Może niedługo jak zobaczycie np. Kolega26 i Drago w kluczu to też ich zaraportujecie?

Latam na różnych i jakbyś chciał wiedzieć gdy mam czas nawet ruskie gówna biorę - jak dziś na przykład w kluczu z Sefangiem.

"Uważam że za daleko zasedł ośli upór WG w utrzymywaniu kluczy które rozpierdalają grę............."

To znaczy co? Ma nie być kluczy żeby co niektórzy mogli sobie polatać i więcej wygrywać? Ludzie czy Was popierdoliło całkowicie?

"Bana nie dostajesz bo komuś się klawisz myszki omsknął na raporcie, tylko gdy uporczywie obrzydzasz grę wielu osobom."

To znaczy, że jak za dużo wygrywasz to jesteś tym złym? To może JAKUB zrób ranking kto mając powyżej 5v 0000 walk ma WR powyżej 60% i ich zaraportuj. Na przykłąd w UNach znajdziesz paru, u mnie jest jeden. Oni obrzydzają grę innym bo za dużo wygrywają..... większego idiotyzmu z całym szacunkiem do Ciebie ostatnio nei czytałem...............

"Akcja i reakcja. Jeżeli mam wybierać pomiędzy zabawą moją, a jakiegoś zbitka pikseli którego zabawa polega na obrzydzaniu zabawy mi, to wybór jest banalnie prosty."

Usuń grę z kompa bo widzę że coś z Tobą jest nie tak. Za mały WR ostatnio osiągasz?

Krótko mówiąc boli mnie jak ktoś przegrywa i wyzywa mnie, moją drużynę, czy rodzinę. Za to nie raz raportowałem, ale kuw...a nigdy za to, ze ktoś latając w kluczu wygrywa. Są po prostu lepsi. Nie podoba się to idź na inny tier, ale do chuja nie raportuj kogoś bo za dużo wygrał, chyba że masz podstawy do tego by sądzić, że używa niedozwolonych modów itp bo nie to że ma lepszy sprzęt i lepszą reakcję ciała na sytuacje w grze.

Możecie mnie zaraportować - post - do WG, ale takie zachowanie uważam za zwykłe kurestwo. Boli dupa gdy sie przegra? To zmień grę. Tak samo jakby raportować tych co grają na joystikach - lepsza manewrowość. Grać na tym trzeba umieć. Ja nei umiem i co? Mam zaraportować np. Lorda(sorki za to że o Tobie piszę)  bo mnie wykręcił grając tym samym samolotem z tym samym uzbrojeniem?

Ludzie jak Wam własne ego spada po kilku przegranych to może czas na twardy reset............. nie tylko kompa, ale i mózgu.

Edited by Frantiszek_, 15 April 2016 - 10:26 PM.

SandmanX #35 Posted 15 April 2016 - 11:59 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Bez klucza giną od bota tieru niżej, taka ich zaje~...

jakub_czyli_ja #36 Posted 16 April 2016 - 08:11 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5096 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 15 April 2016 - 09:57 PM, said:

Właśnie. Jakub wyluzuj. To nie wina BloodMoney że Ty, ja i wielu innych gorszymi jesteśmy od nich. Są zajebiści w grze

Przestań uprawiać demagogię.

Jest wielu zajebistych graczy, a jakoś czepianie się odchodzi tylko wobec graczy PE, a ty jakoś usilnie nie chcesz przyjąć do wiadomości, że bana nie dostał/dostali za zajebistość, tylko za non-stop napierdalanie w kluczu OP samolotami.

W drugą stronę - jakby nie napierdalali non stop w kluczu, to pewnie tacy zajebiści by nie byli.

Kogo to obchodzi, że chcesz gwiazdkę ściągnąć?

W angielskiej części zaproponowałem prosty sposób sprawdzania - jeżeli uważasz, że masz jakiś argument na obronę stylu gry blud moneya et consortes, to po jego napisaniu podmień ich styl i cele w grze na styl i cele w grze tego, do kogo to piszesz. I odwrotnie.

Jeżeli zdanie ma sens, argument jest inwalidą.

Czyli w tym przypadku: Kogo to obchodzi, że oni chcą sobie polatać w OP samolotach w kluczu?

No właśnie mnie nie, bo mi przeszkadzają. I mam 5 raportów.

Co działa? Twoje zachowanie to jak filozofia tłumu. Jeden rzuci kamień to i ja - bo tak wypada.

Albo mi jest po drodze z tłumem, wiem na pewno, że mi przeszkadzają, bo w tym co ja odczuwam jestem jakby autorytetem, a widać że wielu innym też.

Co za różnica przez ile bitew na OP samolotach? Zabronione to jest? Może niedługo jak zobaczycie np. Kolega26 i Drago w kluczu to też ich zaraportujecie?

Częstotliwość denerwowania.

Jak zobaczę ich trzeci czy piąty raz w tych samych OP samolotach raz za razem, to pewnie raport poleci.

Latam na różnych i jakbyś chciał wiedzieć gdy mam czas nawet ruskie gówna biorę - jak dziś na przykład w kluczu z Sefangiem.

Ale nie jeden OP samolot 24/7, prawda? Może dlatego za ciebie płacą, a innych raportują.

"Uważam że za daleko zasedł ośli upór WG w utrzymywaniu kluczy które rozpierdalają grę............."

To znaczy co? Ma nie być kluczy żeby co niektórzy mogli sobie polatać i więcej wygrywać? Ludzie czy Was popierdoliło całkowicie?

Mniej więcej. Albo totalna likwidacja kluczy, bo w tej grze one po prostu nie działają tak jak w WoT, albo drastyczne ograniczenia na maczmakerze, typu że klucz nie będzie top tierem i nie spotka samolotów tier niżej.

W zamian za to coś, o co gracze proszą od lat, a WG ma w dupie od lat - tryb drużynowy.

JA uważam, że takie zmiany wpłynęłyby pozytywnie na grę.

I nie "co niektórzy", ale widać sporo graczy, bo bana nie dostajesz bo się komuś palec na myszce omsknął.

"Bana nie dostajesz bo komuś się klawisz myszki omsknął na raporcie, tylko gdy uporczywie obrzydzasz grę wielu osobom."

To znaczy, że jak za dużo wygrywasz to jesteś tym złym? To może JAKUB zrób ranking kto mając powyżej 5v 0000 walk ma WR powyżej 60% i ich zaraportuj. Na przykłąd w UNach znajdziesz paru, u mnie jest jeden. Oni obrzydzają grę innym bo za dużo wygrywają..... większego idiotyzmu z całym szacunkiem do Ciebie ostatnio nei czytałem...............

Znowu uprawiasz demagogię. Oni nie podostawali banów za to, że wygrywali, tylko za to, jak to robili.

Weż sobie otwórz profile tych którzy twoim zdaniem powinni zostać pobanowani, i porównaj liczby bitew na samolotach. Bo jakoś tak mam wrażenie że unikasz odniesienia się do głównej linii argumentacji nie bez udziału świadomości.

"Akcja i reakcja. Jeżeli mam wybierać pomiędzy zabawą moją, a jakiegoś zbitka pikseli którego zabawa polega na obrzydzaniu zabawy mi, to wybór jest banalnie prosty."

Usuń grę z kompa bo widzę że coś z Tobą jest nie tak. Za mały WR ostatnio osiągasz?

Mógłbyś rozwinąć, dlaczego uważasz, że ze mną jest coś nie tak, albo z takim podejściem jest coś nie tak? Bo mnie to zaczyna ciekawić, jakie inne podejście miałoby być "tak" w odróżnieniu od "nie tak".

Od ostatniej większej wersji nie gram, bo ustawiane bitwy mnie nigdy nie bawiły, a ostatnio ich ilość wzrosła na tyle, że trawa w grze o czołgach stała się zieleńsza.

Natomiast samo podejście stosuję uniwersalnie.

Krótko mówiąc boli mnie jak ktoś przegrywa i wyzywa mnie, moją drużynę, czy rodzinę. Za to nie raz raportowałem, ale kuw...a nigdy za to, ze ktoś latając w kluczu wygrywa. Są po prostu lepsi. Nie podoba się to idź na inny tier, ale do chuja nie raportuj kogoś bo za dużo wygrał, chyba że masz podstawy do tego by sądzić, że używa niedozwolonych modów itp bo nie to że ma lepszy sprzęt i lepszą reakcję ciała na sytuacje w grze.

I znowu - uważam latanie 24/7 OP klucz za patologię, i będę taką patologię raportował.

Nie mam pretensji, jak ktoś się buja w ocierającym się o OP kluczu, ale w każdej bitwie innymi samolotami - tutaj mam pretensję do WG za takiego a nie innego maczmakera i moje nogi już zagłosowały.

Mam pretensje jak ktoś się buja w OP kluczu w każdej bitwie tym samym OP samolotem - różnice wytłuściłem.

I tak gdzie pomiędzy 3 a 5 bitwą, albo 2, jeżeli to PE, idą raporty.

Możecie mnie zaraportować - post - do WG, ale takie zachowanie uważam za zwykłe kurestwo. Boli dupa gdy sie przegra? To zmień grę. Tak samo jakby raportować tych co grają na joystikach - lepsza manewrowość. Grać na tym trzeba umieć. Ja nei umiem i co? Mam zaraportować np. Lorda(sorki za to że o Tobie piszę)  bo mnie wykręcił grając tym samym samolotem z tym samym uzbrojeniem?

Ludzie jak Wam własne ego spada po kilku przegranych to może czas na twardy reset............. nie tylko kompa, ale i mózgu.

Czyli że próbujesz wmówić, że taki Lord grający na joysticku takim samym samolotem jak ty jest równoznaczny z kluczem PE napierdalającym 24/7 OP samolotami?

Naprawdę?

To nie jest kwestia ego, to jo jest kwestia ekonomii czasu - chcę grać w powiedzmy fajną grę, ale kilku graczy mi to uniemożliwia. Już ci raz napisałem - wybór z punktu widzenia wydawcy jest prosty - albo 2 zgniłe jabłka, albo sporo więcej rozczarowanych każualowych graczy.

A raporty to system usuwania patologii. Patologią rozbijanie się w negatywnie ustawionej bitwie, i za to gracze głosują raportami, patologią może być wyzywanie graczy (chociaż akurat część wyzwisk to tak na prawdę pochwały), i za to gracze raportują, i patologią jest piłowanie 24/7 tego samego OP samolotu w kluczu.

I do tego się odnieś, a nie pitol o wysokim WR i braku skilla u pozostałych.

Albo zrób eksperyment - zacznij latać jak PE - rób wielogodzinne nasiadówy w kluczu w HG II, i zobacz, jakie będą reakcje. Może wtedy do ciebie dotrze, o co chodzi.

MAGICZMC #37 Posted 16 April 2016 - 01:58 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1 battle
  • 203
  • [D-303] D-303
a moje zdanie jest nastepujace.... nie ma op samolotow jedynie moga byc niewygodne op klucze ale to tylko jak sie zwacha dwoch naprawde dobrych zawodnikow! Dla przykladu podam ze, ktoregos pieknego razu japonczykiem t10 odstrzelilem mocny klucz na dwoch t10 HF... nie chwalac sie ale jest to do zrobienia Panie i Panowie.... troche wiecej luzu a zobaczycie ze bedzie lepiej szlo ;) Jak ktos z gory widzac mocny klucz zaklada przegrana to psychicznie bitwe przegral :)

LORDDOOMSDAY #38 Posted 16 April 2016 - 02:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_
W sumie to każdy po trochu ma rację. Mi najbliżej do magiczno - frankowej :).

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #39 Posted 16 April 2016 - 03:25 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5096 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostMAGICZMC, on 16 April 2016 - 01:58 PM, said:

Jak ktos z gory widzac mocny klucz zaklada przegrana to psychicznie bitwe przegral :)

Jej, raz ci się udało. Gratulacje.

Osobiście nie chce mi się próbować tych powiedzmy 20% szans na wygraną wobec teoretycznie 50% w przypadku braku OP klucza.

Jestem leniwy i nie mam ambicji.

Dlatego tak mnie odrzucają jawne ustawki, bo z grania w ustawce nie ma funu - nie bawi mnie to, jak zespół przebotów wycarruje mnie do wygranej albo wciągnie w przegraną. Z ludźmi też tak mam, i dlatego od początku jestem za skill based maczmakerem.

Wtedy statpadderzy raczej nie byliby moim problemem, albo mógłbym położyć wystarczającą liczbę bitew, żeby przestali, przy zbyt szerokim progu.

Frantiszek_W_R_E #40 Posted 16 April 2016 - 06:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

To aż strach się bać jak mnie czekają urodziny 18 wygranych wygranych walk na OP samolocie przy mnożniku x 3. A może wezmę Magicza / Lavo / Lorda do klucza.......... i co po banujecie nas wszystkich? Jutro inny z klucza będzie miał takie urodziny................

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users