Jump to content

Problem s mysi

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Velkej_posera #1 Posted 27 April 2016 - 06:30 PM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 3

Zdravim, mam problem s mysi. Kdyz zapnu hru tak kurzor mysi se mi neukaze. Musim jezdit po slepu a vzy hledam kde jsem s mysi. Nevite nekdo cim by to mohlo byt?

Dekuji

Nozdro #2 Posted 01 May 2016 - 04:36 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 220 battles
  • 242
  • [LAMOS] LAMOS

Zkus se podívat do svého prvního dotazu a zkus http://forum.worldof...98#entry497698 

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

_general_IVAN_ #3 Posted 14 July 2020 - 07:05 AM

Airman Basic

• Member
  • 1073 battles
  • 1
Ahoj, prosím o radu... nejde mi splnit vstupní mise Schopnost posádky... Rozdal jsem už několik schopností ale pořád mi to nebere jako splněnou misi. Kde dělám chybu? Děkuji za radu.

YloTheKiller_Y_I_Y #4 Posted 16 July 2020 - 04:14 PM

Airman Basic

• Member
  • 8404 battles
  • 5
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Post_general_IVAN_, on 14 July 2020 - 07:05 AM, said:

Ahoj, prosím o radu... nejde mi splnit vstupní mise Schopnost posádky... Rozdal jsem už několik schopností ale pořád mi to nebere jako splněnou misi. Kde dělám chybu? Děkuji za radu.

Řešilo se to tady: http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/12207-otazky-a-odpovedi/page__st__760#topmost (úplně dole). Napiš na podporu a oni ti to splní... (možná :sceptic:, u podpory nikdy nevíš)

Edited by YloTheKiller_Y_I_Y, 16 July 2020 - 04:15 PM.

su_shu_lin #5 Posted 18 December 2020 - 08:20 PM

Senior Airman

• Member
  • 5512 battles
  • 24
Jasně splní... Ale napřed musíš být v nějkým klanu protečních blbečků. Třeba Y_I_Y to je takovej typickej protekční klan, gayové který když máš v teamu tak zahrajou totální [edited], typicky to naletí se stíhačkou nad prázdnej těžebák. Umí jen lítat za tebou a brát ti kily, nebo do tebe nahulit když mají těžší letadlo. No a když je máš proti sobě tak maj genrátor štítu a kolem sebe deset pro botů který je chrání. Fakt by mě zajímalo kolik je to stálo, nebo ten jouda kterej to založil podržel někomu z WG? Velký umění!!!!
Dneska už to rovnou kosím zezadu a lívuju když mám tuhle chamraď v teamu. A do protivky? Ztráta času....

Radeji budu špatnej, ale fér...

Členové klanu Y_I_Y jsou tupí debilové kteří nehrají fér. Jsi z Y_I_Y a se mnou v temu? Tak si hlídej záda hňupe!

thorntree #6 Posted 22 December 2020 - 01:24 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 9487 battles
  • 516

View Postsu_shu_lin, on 18 December 2020 - 08:20 PM, said:

Jasně splní... Ale napřed musíš být v nějkým klanu protečních blbečků. Třeba Y_I_Y to je takovej typickej protekční klan, gayové který když máš v teamu tak zahrajou totální [edited], typicky to naletí se stíhačkou nad prázdnej těžebák. Umí jen lítat za tebou a brát ti kily, nebo do tebe nahulit když mají těžší letadlo. No a když je máš proti sobě tak maj genrátor štítu a kolem sebe deset pro botů který je chrání. Fakt by mě zajímalo kolik je to stálo, nebo ten jouda kterej to založil podržel někomu z WG? Velký umění!!!!
Dneska už to rovnou kosím zezadu a lívuju když mám tuhle chamraď v teamu. A do protivky? Ztráta času....

Řešení psychických potíží

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže od psychických potíží.

Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Trápí vás

Nízké sebevědomí, stres, nesoustředěnost, nespavost, neschopnost relaxovat, stále plná hlava myšlenek…

Obsah terapie

Terapie uvolní nahromaděné napětí a zprůchodní energetické blokády v akupunkturních drahách. A dále spolu upravíme váš životní styl.

Trápí vás

Frustrace, žárlivost, závist, negativismus, zlost, vztek, ztráta radosti, neschopnost přijmout cizí názor…

Obsah terapie

Terapie zprůchodní energetické dráhy a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Především v játrech, žlučníku, ledvinách a močovém měchýři. Dále spolu upravíme vaši stravu a životní styl.

Trápí vás

Strach, fóbie, deprese, smutek, stále špatná nálada, přílišná sebekritika až nenávist sama k sobě, vyčerpanost, vyhoření, nechuť cokoliv řešit…

Obsah terapie

Terapie uvolní energetické blokády a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Poté spolu upravíme vaši stravu a celý životní styl.

Příklad terapie

Edited by thorntree, 22 December 2020 - 01:25 PM.

ivko_13_Y_I_Y #7 Posted 26 December 2020 - 11:15 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 9538 battles
  • 174
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Myslím, že by si měl najít odbornou pomoc, pokud ti nebude stačit výše popsaná terapie...

AOXO_Y_I_Y #8 Posted 26 December 2020 - 11:23 PM

Airman Basic

• Member
  • 12044 battles
  • 3
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Dobrý den pane sushuline, mrzí mne, že vidíte situaci takto. Nevím kde jste došel k názoru, že náš klan jsou protekční blbečkové, gayeové a chmraď. Nechápu také kde jste vzal informace o způsobu jakým lze získat výhodu u WG. Nicméně platí české přísloví. Podle sebe soudím tebe. Svědčí o tom asi i Váš nick. V našem klanu jsou pro Vaši informaci jen samí slušní lidé, kteří by se k takovému vyjádření, jaké jste použil nikdy nesnížili. Vy si, ale místo v takovémto klanu nezasloužíte. Nicméně je fajn vědět, že náš klan máte rád. Rádi Vás uvidíme v bitvě. Čím častěji, tím lépe. Dobrý lov.

AOXO_Y_I_Y #9 Posted 26 December 2020 - 11:31 PM

Airman Basic

• Member
  • 12044 battles
  • 3
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Postthorntree, on 22 December 2020 - 01:24 PM, said:

Řešení psychických potíží

Zjistěte, jak vám moje terapie úspěšně pomůže od psychických potíží.

Jaké potíže terapie úspěšně vyřeší

Trápí vás

Nízké sebevědomí, stres, nesoustředěnost, nespavost, neschopnost relaxovat, stále plná hlava myšlenek…

Obsah terapie

Terapie uvolní nahromaděné napětí a zprůchodní energetické blokády v akupunkturních drahách. A dále spolu upravíme váš životní styl.

Trápí vás

Frustrace, žárlivost, závist, negativismus, zlost, vztek, ztráta radosti, neschopnost přijmout cizí názor…

Obsah terapie

Terapie zprůchodní energetické dráhy a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Především v játrech, žlučníku, ledvinách a močovém měchýři. Dále spolu upravíme vaši stravu a životní styl.

Trápí vás

Strach, fóbie, deprese, smutek, stále špatná nálada, přílišná sebekritika až nenávist sama k sobě, vyčerpanost, vyhoření, nechuť cokoliv řešit…

Obsah terapie

Terapie uvolní energetické blokády a vyrovná přepětí a podpětí energetického systému. Poté spolu upravíme vaši stravu a celý životní styl.

Příklad terapie

Děkuji chlape za tvůj nestranný názor. Jak jsem zmiňoval níže, Kdykoli budou slušní lidé jako ty stát o to stát se členem Y-I-Y, rádi tě přivítáme.

thorntree #10 Posted 27 December 2020 - 04:36 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 9487 battles
  • 516

View PostAOXO_Y_I_Y, on 26 December 2020 - 11:31 PM, said:

Děkuji chlape za tvůj nestranný názor. Jak jsem zmiňoval níže, Kdykoli budou slušní lidé jako ty stát o to stát se členem Y-I-Y, rádi tě přivítáme.

Tak to si pos.....ral chlape:D         já a jít do Y_i_Y:trollface:

ivko_13_Y_I_Y #11 Posted 27 December 2020 - 07:04 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 9538 battles
  • 174
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Postthorntree, on 27 December 2020 - 04:36 PM, said:

Tak to si pos.....ral chlape:D         já a jít do Y_i_Y:trollface:

Ani nevíš o jakou srandu přicházíš chlape!! Nebýt Y-I-Y tak už tu hru snad ani nehraju, je to lepší, než komedie v televizi... 

Jo a to péro mezi dvěma Y máme velký :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users