Jump to content

Merhabalar - Türk Topluluğu'nun yeni üyesi

• Please log in to reply
6 replies to this topic

tagl1a #1 Posted 16 May 2016 - 02:23 PM

Turkish Community Manager

• WG Staff
  • 4 battles
  • 9

Merhaba Arkadaşlar,

Wargaming ekibine Türk Topluluk Yöneticisi olarak yeni katıldım. Oyunda daha yeniyim ama hızla öğreniyorum J 

Ekibimle beraber oyunda ve forumda sizlere yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sorularınız, görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için bir mesaj göndermeniz yeterli.  

Savaşlarınızda bol şans, forumda keyifli sohbetler dilerim,

Tagl1a

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

sultanyusuf #2 Posted 18 May 2016 - 08:58 AM

Senior Airman

• Member
  • 11623 battles
  • 48
  • [TIG3R] TIG3R

Tebrikler arkadaşım. 

Temennim bu oyunu hak ettiği yere taşıman için gayret göstermendir.

66_brigant #3 Posted 22 August 2016 - 12:27 PM

Senior Airman

• Member
  • 22986 battles
  • 10
  • [TIG3R] TIG3R
Hoş geldiniz. Hayırlısı olsun. Dilerim ki, bu güne kadar oyun konusundaki şikayetlerin çok ciddiye alınmadığını tahmin etmekteydim... Bu nedenden dolayı birçok arkadaşımız bu oyundan uzaklaştılar. İnşallah sizin arabuluculuğunuz ile oyuncu sayısında dikkati çeken bir artış olur, bu da sizin başarınız olsun . Hoş ve hoşçakalın.. :)

Air_Lafci #4 Posted 23 August 2016 - 03:25 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22313 battles
  • 95
  • [TIG3R] TIG3R
 Sayın tagl1a hoşgeldiniz,
Öncelikle forumla ilgilenecek birisi olması güzel tabi bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz özellikle çeşitli yarışma etkinlikler düzenlenmesi hem forum takibi hemde oyunda hareketlilik yaratır bizim en çok istediğimiz bizi burda gerçekten anlayabilecek birilerinin olması, biliyorsundur çok az bir online oyuncusu olan bir oyun ama benim tanıdığım çoğu kişi hala oynuyor tanıdıklarımından daha fazlası bu oyunu bıraktı bu sebeplerden forumu bir gözden geçirirsen eski şikayetlerimiz hala mevcutur ve gerçekten bizi anlaman için World Of Warplanes oyununu seninde oynaman daha güzel olur diyeyim daha fazla uzatmayayim...Şimdiden hayırlı olsun inşalllah ilerde güzel zamanlar olur..

Air_Lafci #5 Posted 31 August 2016 - 08:07 AM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22313 battles
  • 95
  • [TIG3R] TIG3R
Forum gene yapayalnız sadece haber paylaşılıyor oda mecburiyetten sanırsam,şimdi biz bu duruma üzülelimmi sevinelimmi bilemedim tagl1a hoşgeldiniz dedik tamam hoşgeldiniz ama hala o hoşluğu göremedik forumu biz değil sizin takip edip hareketlendirmeniz lazım devamınıda bizim getirmemiz lazım bu yüzden tekrar yazıyorum bir önceki söylediklerimi de dikkate alırsanız sevinirim..

Air_Lafci #6 Posted 06 October 2016 - 05:19 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22313 battles
  • 95
  • [TIG3R] TIG3R

Merhaba 

Öncelikle bizimle ilgilenmediğiniz için teşekkürler Türkiye Koordinatörleri her neyse işte ünvanınız...

Şimdi 2 gündür saat tam 20:00 da Japon Tehdidi isimli Etkinlik başladığında server 1 ya da 3 dk sonra çöküyor , Bu oyunun ağzına sıçtılar , sizde koordinatörüz diye bize haber veriyorsunuz aslında Tank da işinizi yapıyorsunuz buraya ne amaçla yazıyorsunuz madem yazıyorsunuz neden cevap vermiyorsunuz , Böyle dandik bi server olabilirmi sizce 2000 online a dayanamıyor , 20 dk sonra planlı bakım yazıyor ne kadar banel birşey planlı bakım ise bizim neden haberimiz yok önceden yazılırdı foruma , sakın bizi Forumu takip etmiyorda sanmayın sizden çok giriyoruz Foruma ve sizden çok seviyoruz bu oyunu artık adam gibi bişeyler yapın diyorum ilgilenin bizde ilgilenelim herkes mutlu mesut oyununu oynasın , tamam artık bitmeye doğru gidiyor ise şimdiden söyleyin bu oyun yakın bir zamanda kapanacak diye biz daha fazla uğraşmayalım sizden ADAM gibi bir cevap istiyorum , biliyorum gene yazmıcaksınız ama bu mesajı bütün konulara yazacağım..

​İyi Çalışmalar yada çalışır gibi gözükmeler....

TOROS_TIG3R #7 Posted 06 October 2016 - 06:13 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 32109 battles
  • 22
  • [TIG3R] TIG3R
oyunun içine ettiniz birde gelip burdayız diyorsunuz öncelikle akşam 20 de etkinlikte server çöküyor sunucu meşgul  sunucu planlı bakımda geçersiz e posta falan diye saçma sapan yazılar çıkıyor böyle işin taaaa amına koyayım yeter artık :angry::angry::angry:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users