Jump to content

Wydarzenie – Japońska groźba

• Please log in to reply
249 replies to this topic

Teblor_ #241 Posted 13 October 2016 - 07:51 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 895 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_

View Postsgt_tony065, on 12 October 2016 - 03:11 PM, said:

ewidentnie spieprzyli, bo samoloty poprzedające te wygrane miały być odkryte za free, a nie są. może to tylko kilka setek/tysięcy expa, ale jednak na co inne bym wolał wydać. pewnie za 2-3 dni będzie kolejna latka...:facepalm:

Też mam takie wrażenie, że gdzieś taka informacja była. Nie wylosowałem samolotu powyżej II tieru, więc mnie to nie dotyczy. Jednak też miałem podobne przekonanie, że wybrańcy będą mieli odkryte samoloty poniżej tego co wylosowali. Opis wydarzenia na stronie jest lakoniczny. Czy tego typu szczegóły nie były opisywane na karcie misji w grze?

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

F105PolishGlider #242 Posted 13 October 2016 - 08:04 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 648 battles
  • 1,321
  • [I_POL] I_POL

Kwestia interpretacji...chyba.

Ja jednak byłem przekonany, że wylosowany samolot to nagroda a resztę i tak trzeba grindować. Dlatego u mnie zaskoczenia nie ma.

LORDDOOMSDAY #243 Posted 13 October 2016 - 08:46 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1365 battles
  • 2,956
  • [_UN_] _UN_
Dajta spokój. Przecie grind to sama przyjemność :trollface:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

F105PolishGlider #244 Posted 13 October 2016 - 09:43 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 648 battles
  • 1,321
  • [I_POL] I_POL

View PostLORDDOOMSDAY, on 13 October 2016 - 08:46 AM, said:

Dajta spokój. Przecie grind to sama przyjemność :trollface:.

Bo co innego zostaje nam robić w tej grze, która nie ma nic innego do zaoferowania?

PoPoLuPo76 #245 Posted 13 October 2016 - 09:50 AM

• Conquest Member
  • 4697 battles
  • 573
  • [POL1] POL1

View Postkolega26, on 13 October 2016 - 08:04 AM, said:

Kwestia interpretacji...chyba.

Ja jednak byłem przekonany, że wylosowany samolot to nagroda a resztę i tak trzeba grindować. Dlatego u mnie zaskoczenia nie ma.

to co gdzieś widziałem jest w opisie łatki 1.9.6.

"Gracz, który wykona misję poza czasem trwania starcia, otrzyma samolot bez potrzeby opracowywania i kupowania go, a także modele poprzedzające go na drzewie technologicznym."

też nie jestem zaskoczony, bo dzień wejścia patcha bez faila jest dniem straconym dla WG :trollface:

BTW, ma ktoś patent na hangar z plażą w czasie pokoju? mnie się bardzo spodobał.

Edited by sgt_tony065, 13 October 2016 - 09:54 AM.

Greyshark #246 Posted 13 October 2016 - 09:57 AM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postsgt_tony065, on 13 October 2016 - 11:50 AM, said:

to co gdzieś widziałem jest w opisie łatki 1.9.6.

"Gracz, który wykona misję poza czasem trwania starcia, otrzyma samolot bez potrzeby opracowywania i kupowania go, a także modele poprzedzające go na drzewie technologicznym."

Jest to błąd w tłumaczeniu. W oryginale jest tak:

A player who completes this mission outside the period of a confrontation will receive an aircraft without having to research and purchase it as well as the preceding models.

Co znaczy: gracz który wykona misję poza czasem starcia otrzyma samolot bez potrzeby opracowywania go ani poprzedzających modeli.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

Teblor_ #247 Posted 13 October 2016 - 11:35 AM

• Squadron Leader
  • 895 battles
  • 643
  • [_UN_] _UN_
I wszystko jasne.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

jakub_czyli_ja #248 Posted 13 October 2016 - 12:14 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 7248 battles
  • 9,691
  • [XII-2] XII-2
A player who completes this mission outside the period of a confrontation will receive an aircraft without having to research and purchase it as well as the preceding models.

Musiałbym się jakiegoś native'a zapytać, bo jak dla mnie taki rozbiór też wygląda sensownie.

Ale po pierwsze to WG, a po drugie jęczenie, że ma się tier V a nie dostało IV jest mocno takie sobie.

A swoją drogą to na blogu pojawił sie tekst o niskich tierach nowej linii, a na ruskim kolejny o wyższych.

Greyshark #249 Posted 13 October 2016 - 12:59 PM

First Lieutenant

• Community Contributor
  • 1 battle
  • 5,132
  • [JFA] JFA

View Postjakub_czyli_ja, on 13 October 2016 - 02:14 PM, said:

Musiałbym się jakiegoś native'a zapytać, bo jak dla mnie taki rozbiór też wygląda sensownie.

Ale po pierwsze to WG, a po drugie jęczenie, że ma się tier V a nie dostało IV jest mocno takie sobie.

A swoją drogą to na blogu pojawił sie tekst o niskich tierach nowej linii, a na ruskim kolejny o wyższych.

Szyk zdania jest ważny.

Will receive an aircraft as well as the preceding models without having to research and purchase it - to by znaczyło, że dostajesz prezent i wszystkie poprzednie.

a tutaj kluczowe są te wyrazy

without having to research and purchase it as well as the preceding models.

FTR gems: "In WoT gameplay, you can pretty much go and at least deal some damage, make yourself be known, fight and earn your kills and skills. In WoWp, its all RNG, your ping dictates if a shower of bullets hits or not."

" The companion AI autoaim is a mess, 80% of the time you are on a bomber, you’ll miss the target"

PoPoLuPo76 #250 Posted 13 October 2016 - 01:11 PM

• Conquest Member
  • 4697 battles
  • 573
  • [POL1] POL1
Wiedziałem, że coś jest na rzeczy, a miałem zmniejszyć dawkę leków, bo mądrale znowu bronią WG jakby im za to płacili... :trollface:

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users