Jump to content

Görev seçme

Görevler

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Gorkem79 #1 Posted 20 September 2016 - 12:52 PM

Airman Basic

• Member
  • 174 battles
  • 1

Merhabalar;

görevleri seçip; tamamlamayı nasıl yapıyoruz?

Air_Lafci #2 Posted 21 September 2016 - 05:34 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 21317 battles
  • 83
  • [1919] 1919
Merhaba tam olarak ne görevinden bahsediyorsun bilmiyorum eğer günlük görevlerden bahsediyor isen görevin üstünde durduğunda açıklaması yazıyor orda yazdığı şekilde tamamlayabilirsin ve 1-4  5-7 ve 8-10 seviye uçaklar ile aynı görevi yapman lazım...Burdan tam olarak anlatamadım ama oyun içinden bizi ekleyebilir ve sorabilirsin TÜRK OYUNCULAR SOHBET KANALI isimli kanalı bulup gelebilirsin TÜRK oyuncular olarak orda toplanıyoruz çok kişi olmasak bile yardımcı oluruz..
Saygılarımla..

Air_Lafci #3 Posted 06 October 2016 - 05:22 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 21317 battles
  • 83
  • [1919] 1919
Merhaba 
Öncelikle bizimle ilgilenmediğiniz için teşekkürler Türkiye Koordinatörleri her neyse işte ünvanınız...
Şimdi 2 gündür saat tam 20:00 da Japon Tehdidi isimli Etkinlik başladığında server 1 ya da 3 dk sonra çöküyor , Bu oyunun ağzına sıçtılar , sizde koordinatörüz diye bize haber veriyorsunuz aslında Tank da işinizi yapıyorsunuz buraya ne amaçla yazıyorsunuz madem yazıyorsunuz neden cevap vermiyorsunuz , Böyle dandik bi server olabilirmi sizce 2000 online a dayanamıyor , 20 dk sonra planlı bakım yazıyor ne kadar banel birşey planlı bakım ise bizim neden haberimiz yok önceden yazılırdı foruma , sakın bizi Forumu takip etmiyorda sanmayın sizden çok giriyoruz Foruma ve sizden çok seviyoruz bu oyunu artık adam gibi bişeyler yapın diyorum ilgilenin bizde ilgilenelim herkes mutlu mesut oyununu oynasın , tamam artık bitmeye doğru gidiyor ise şimdiden söyleyin bu oyun yakın bir zamanda kapanacak diye biz daha fazla uğraşmayalım sizden ADAM gibi bir cevap istiyorum , biliyorum gene yazmıcaksınız ama bu mesajı bütün konulara yazacağım..
​İyi Çalışmalar yada çalışır gibi gözükmeler....

09380101 #4 Posted 06 October 2016 - 06:17 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 29185 battles
  • 22
  • [1919] 1919
:izmena:sunucuya ölüm:izmena:

freesilk07 #5 Posted 04 January 2017 - 06:59 AM

Airman Basic

• Member
  • 1205 battles
  • 3

View PostAir_Lafci, on 21 September 2016 - 05:34 PM, said:

Merhaba tam olarak ne görevinden bahsediyorsun bilmiyorum eğer günlük görevlerden bahsediyor isen görevin üstünde durduğunda açıklaması yazıyor orda yazdığı şekilde tamamlayabilirsin ve 1-4  5-7 ve 8-10 seviye uçaklar ile aynı görevi yapman lazım...Burdan tam olarak anlatamadım ama oyun içinden bizi ekleyebilir ve sorabilirsin TÜRK OYUNCULAR SOHBET KANALI isimli kanalı bulup gelebilirsin TÜRK oyuncular olarak orda toplanıyoruz çok kişi olmasak bile yardımcı oluruz..
Saygılarımla..

merhabalar . görevlerde düşman us topu yok edin diyor bu görev nasıl yapılıyor acaba yardımcı olursanız sevinirim. KIŞ SAVAŞINDA YER HEDEFİ OLARAK TOPÇU VAR ONLARI YOK ETTİM AMA GÖREVDEN SAYMADI . yanlış bişeyler yapıyorum herhalde

freesilk07 #6 Posted 04 January 2017 - 07:00 AM

Airman Basic

• Member
  • 1205 battles
  • 3

merhabalar . görevlerde düşman us topu yok edin diyor bu görev nasıl yapılıyor acaba yardımcı olursanız sevinirim. KIŞ SAVAŞINDA YER HEDEFİ OLARAK TOPÇU VAR ONLARI YOK ETTİM AMA GÖREVDEN SAYMADI . yanlış bişeyler yapıyorum herhalde yardımcı oalabilecek arkadaş var mı ??

freesilk07 #7 Posted 04 January 2017 - 07:13 AM

Airman Basic

• Member
  • 1205 battles
  • 3

View PostAir_Lafci, on 06 October 2016 - 05:22 PM, said:

Merhaba 
Öncelikle bizimle ilgilenmediğiniz için teşekkürler Türkiye Koordinatörleri her neyse işte ünvanınız...
Şimdi 2 gündür saat tam 20:00 da Japon Tehdidi isimli Etkinlik başladığında server 1 ya da 3 dk sonra çöküyor , Bu oyunun ağzına sıçtılar , sizde koordinatörüz diye bize haber veriyorsunuz aslında Tank da işinizi yapıyorsunuz buraya ne amaçla yazıyorsunuz madem yazıyorsunuz neden cevap vermiyorsunuz , Böyle dandik bi server olabilirmi sizce 2000 online a dayanamıyor , 20 dk sonra planlı bakım yazıyor ne kadar banel birşey planlı bakım ise bizim neden haberimiz yok önceden yazılırdı foruma , sakın bizi Forumu takip etmiyorda sanmayın sizden çok giriyoruz Foruma ve sizden çok seviyoruz bu oyunu artık adam gibi bişeyler yapın diyorum ilgilenin bizde ilgilenelim herkes mutlu mesut oyununu oynasın , tamam artık bitmeye doğru gidiyor ise şimdiden söyleyin bu oyun yakın bir zamanda kapanacak diye biz daha fazla uğraşmayalım sizden ADAM gibi bir cevap istiyorum , biliyorum gene yazmıcaksınız ama bu mesajı bütün konulara yazacağım..
​İyi Çalışmalar yada çalışır gibi gözükmeler....

merhabalar . görevlerde düşman us topu yok edin diyor bu görev nasıl yapılıyor acaba yardımcı olursanız sevinirim. KIŞ SAVAŞINDA YER HEDEFİ OLARAK TOPÇU VAR ONLARI YOK ETTİM AMA GÖREVDEN SAYMADI . yanlış bişeyler yapıyorum herhalde

Air_Lafci #8 Posted 19 January 2017 - 12:12 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 21317 battles
  • 83
  • [1919] 1919

Merhaba freesilk07,

Uzun süredir Forum u takip etmediğimiz için bu yazılanları görmedik maalesef , Bunun açıklamasını geç de olsa söyleyin US Topu yer hedefinde Üçgen şeklinde olan Uçaksavar Hedefleridir öncelikle bunu söyleyeyim , Görev geçmiş olabilir ama bundan sonrası için bilgin olsun diye yazıyorum, TÜRK OYUNCULAR SOHBET KANALI isimli kanalı bulup oraya gelebilirsin oyun içersinde yardımcı olabiliriz veya bizi ekleyebilirsin..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users