Jump to content

Aktualizacja 1.9.6

• Please log in to reply
48 replies to this topic

SandmanX #21 Posted 22 September 2016 - 07:15 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Dzisiaj + wczoraj poszło 160, to jest 30 dni premium, a 30 dni premium to 2500golda.
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

_Kilroy_ #22 Posted 22 September 2016 - 07:17 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 208 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_
Event mnie rozczarował ( a raczej zawartość tych skrzyń- totalny chłam). Dobranoc.

jakub_czyli_ja #23 Posted 22 September 2016 - 07:18 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
No dzisiaj to poleciało z 6 skrzynek samo gówno, głównie stabilizatory tylnego strzelca wersji I. Na osłodę poszedł cały 1 dzień premki.

LatajacySpodek #24 Posted 23 September 2016 - 05:23 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 23 battles
  • 168
  • [_UN_] _UN_

View PostSandmanX, on 22 September 2016 - 08:15 PM, said:

Dzisiaj + wczoraj poszło 160, to jest 30 dni premium, a 30 dni premium to 2500golda.

Tak, tylko mi tam premium nie potrzebne, a za golda kiedys se wezme Ar197 (czy jak mu tam), w klanie bardzo polecajo.

Poza tym jest jeszcze ten dreszczyk emocji, czy ze skrzyni za 30 tokenów wypadnie bandaż, gaśnica czy może celownik na t1....

UNFORGIVEN MEMBER

Siemko_PL #25 Posted 23 September 2016 - 08:50 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 238 battles
  • 230

View PostWG_Lumberjack, on 21 September 2016 - 10:35 AM, said:

W tym wątku prosimy was o feedback związany z

- Nową japońską linią
Wydarzeniem – Japońska groźba

- Nowe camo, usprawnienia botów, nowy hangar i umiejętności załogi
- Problemy, bugi, błędy.

Czekamy na wasze przemyślenia.

Panie Drwalu, z całą śmiałością może Pan przyrąbać w biurze, że akcja z nowymi Japsami jest więcej niż irytująca. Zasady konkursu niejasne /chyba że ktoś zna biegle rosyjski/, nagrody ze skrzynek śmiechu warte, bo latać trzeba od 4 tieru w górę a wypadają gadżety dla 1-3. OCK? BTW, wczoraj walczyłem po stronie aliantów, a po godzinie 21 pokazało mi że porażka, bo niby walczyłem po stronie osi... :facepalm:

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

jakub_czyli_ja #26 Posted 23 September 2016 - 08:59 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

No i *edited* losowane misje na samoloty, nie wiem czy komuś udało się zrobić 2 (i 3) z 3 misji żeby dostać japoński samolot z nowej linii. Ja swoje kupiłem za żetony, ale jak czytam, że wraz z tierem rośnie cena zaliczenia sobie misji, to w pewnym momencie pójdzie olewka.

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

Edited by akataMM, 23 May 2018 - 09:14 AM.

Siemko_PL #27 Posted 23 September 2016 - 10:52 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 238 battles
  • 230
No dobrze, zalogowałem się dziś i "zagubione" skrzynki znalazły się, ale rewelacji nie było. O ile w poprzedniej karuzeli z prezentami było fajnie, to teraz wypadają jakieś drobiazgi dla 1-3 tieru. Ten event umrze z powodu braku chętnych najdalej do przyszłej środy. Gdyby nagrody dla 4-7 tieru wypadały częściej to co innego, a tak miało być dobrze, wyszło jak zwykle... :trollface:

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a

jakub_czyli_ja #28 Posted 23 September 2016 - 11:14 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Neno, grać będą, tylko z mniejszym przekonaniem, w końcu event jest obligatoryjny w prime time.

Siemko_PL #29 Posted 23 September 2016 - 12:34 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 238 battles
  • 230

View Postjakub_czyli_ja, on 23 September 2016 - 11:14 AM, said:

Neno, grać będą, tylko z mniejszym przekonaniem, w końcu event jest obligatoryjny w prime time.

kolega Jakub zapomniał dopisać troll mode on-off :honoring:

prime time to by był jak większość płacących za tę grę ma na to w miarę bezproblemowy czas. W moim przypadku to 20-23.

jakub_czyli_ja #30 Posted 23 September 2016 - 12:52 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Myślę że sprawdzili godziny piku i do nich dopasowali event.

Mnemonick #31 Posted 23 September 2016 - 01:04 PM

Senior Airman

• Member
  • 132 battles
  • 49
  • [D-302] D-302

Zasady owego wydarzenia owiewa mgiełka tajemnicy bo nikt tego nigdzie dobrze nie wytłumaczył po polsku czy po angielsku, a przynajmniej wujek googiel mnie nie wzbogacił o takową wiedzę kiedy go na kilka tur pytałem. To jeden *edited*, drugi to nagrody. One są zwyczajnie niewspółmierne. Ja rozumiem zasady funkcjonowania elementów loterii i jak one psychologicznie oddziaływują na ludzi, ale np kiedy wręcza się komuś ze skrzynki rzecz która w sklepie kosztuje 25000 kredytów i można ją założyć na samolot lekki poziomu 1-3, wypadało by czegoś dosypać do kompletu, albo złota, albo sreberek w rozsądnej ilości. Dni premium powinny się również zdecydowanie częściej sypać. Z wykształcenia m. in. "jestę psychologię" ;) i miałem psychologię reklamy, psychologię społeczną oraz socjologię jako przedmioty. Wierzcie mi jeśli będzie ewent, który powoduje że sypią się nagrody, a ludzie czują się obdarowani to przy zapowiedzi następnego ewentu posypią się w szkole/pracy L4, urlopy, przesuwane będą spotkania ze znajomymi bo nikt nie będzie chciał ewentu przegapić. A to przełoży się nie tylko na współczynnik ludzi online i tym samym wpływy z reklam, ale i wpływy z realnych zakupów na miejsca w hangarze, dni premium itd...  Otoczka historyczna i graficzna jest OK, mocne 8,5/10 - a to naprawdę MEGA wynik!

Sprawa druga, dwie narodowości vs cały świat. Takiemu stanowi rzeczy w teorii przyświeca historia, bo państw osi było zdecydowanie mniej, było by nieco lepiej gdyby zrobiono drzewko włoskie ale jego brak zemścił się i przy tym ewencie. Praktyka jednak ponad wszelką teorię wykazała że państwa osi nie mogą wygrać w tej rozgrywce bo układ sił tak wygląda i jest to machina samonapędzająca się bo ludzie już zauważyli że strona osi przegrywa i nie chcą już opowiadać się po tej stronie w obawie o utratę bonusów. Jeśli ewent ma trwać tak długo strona osi musi zostać wzmocniona, w przeciwnym razie będzie to piłka do jednej bramki.

A wracając do socjotechniki, każde zdanie w naszym komercyjnym świecie brzmi lepiej jeśli zaczyna się od słowa "darmowe". :) A historia, której w tej grze próbujemy być wierni wiele razy pokazała że ludzie przychodząc po rzeczy darmowe, statystycznie kupują na to konto dużo więcej rozgrzeszając się mentalnie otrzymaniem darowizny.

Nie zostało w WoW dużo graczy, warthunder zgarnął lwią część miłośników uproszczonych symulatorów awiacji, garstka nas z tej puli patrzy arbitralnie i podpowiada jak przywrócić tej grze świetność, posłuchajcie nas panowie developerzy. To my jesteśmy tkankami żywego organizmu, w którym żyje wasz produkt, my wiemy najlepiej jak się czujemy i żadne badania nie oddadzą tego tak dobrze jak nasze opinie. Mam nadzieję że to forum będzie prężnym trybikiem w maszynie zmian, przez która trzeba będzie przepuścić tą grę aby powracali do niej ludzie w takiej ilości jaka była jeszcze dwa lata temu. Pamiętajcie panowie developerzy i menadżerowie, my lubimy tą grę i poświęcamy jej dużo czasu, zaangażowania na forum i pieniędzy, my nie chcemy dla tej gry źle, czerpcie z tego co tu czytacie bo to dla Was chleb oddany.

pozdrawiam

Edited by akataMM, 23 May 2018 - 09:17 AM.

jakub_czyli_ja #32 Posted 23 September 2016 - 01:13 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Przecież Oś zostanie wzmocniona - wczoraj event wystartował z 500k dla Aliantów i 550k dla Osi, dzisiaj pewnie będzie 500 vs 600k, i to Alianci jeszcze mają szansę odrobić, właśnie z powodu dezercji graczy Osi.

Ale jutrzejszego starcia 500 vs 650k raczej nie odrobią, i Oś ma szanse na wygraną.

Siemko_PL #33 Posted 23 September 2016 - 01:24 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 238 battles
  • 230

@Mnemonick, bardzo ładna wypowiedź, panie psychologię, ale jest dwa zasadnicze "ale".

WG ma gdzieś opinie z "serwera EU".

W zasadzie większość zmian czy nowości ma na celu zmniejszenie liczby żywych graczy, aby zakończyć ten projekt w EU i NA. Może na chwilę przychodzi więcej osób /wczoraj wieczorem myślałem że serwer zdechnie bo było prawie 2k/, ale zaraz odchodzą, bo są mocno zawiedzeni ciągłym robieniem w balona. :facepalm:

Mnemonick #34 Posted 23 September 2016 - 04:52 PM

Senior Airman

• Member
  • 132 battles
  • 49
  • [D-302] D-302

Oba "ale" zauważyłem wcześniej.

Choć skoro są robione updaty, wydarzenia typu rocznice bitwy o perl harbor itd to znaczy że ludzie coś robią i starania są. Nawet jeśli to starania z rodzaju "żeby nikt nie powiedział że nic nie robimy, macie ten event i się odczepcie", to jednak lepiej by było najpierw zapytać ludzi jak by chcieli żeby to czy tamto wyglądało i zrobić jak należy. Jednak to lepiej zapytać zanim się coś robi niż później czytać skargi, uwagi i poprawiać. Po kilku latach tworzenia gry warto by było wyciągnąć takie wnioski.

pozdrawiam

jakub_czyli_ja #35 Posted 23 September 2016 - 05:50 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Jak na WG, zrobili dużo.

Problem jest taki, że wraz ze wzrostem liczby graczy drastycznie wzrasta poziom gównianości tej gry - boty ją ratują. Przychodzi więcej graczy, jak na przykład teraz, robi się retardrom - *edited* chcieliby wygrywać nic nie robiąc, więc grupa kompetentnyh graczy musi bitwę ciągnąć. A to oznacza także dobijanie *edited* po przeciwnej stronie. I *edited* w końcu odchodzą.

Tylko że WG tego nie może przyznać, bo to byłoby przyznanie, że gracze to *edited* i noskille. A za to mogliby się obrazić.

Edited by akataMM, 23 May 2018 - 09:19 AM.

Mnemonick #36 Posted 23 September 2016 - 06:27 PM

Senior Airman

• Member
  • 132 battles
  • 49
  • [D-302] D-302

Tu się zgodzę, to gra która oddaje wiele więcej w ręce graczy niż np warthunder, gdzie wiele zależy od typu samolotu w bitwie i od ilości samolotów przy danym celu. Ludzie, którzy sobie nie radzą odchodzą na łatwiejsze do ogarnięcia produkty WG typu World of Tanks czy Warships... Albo właśnie warthundera. Komercyjnie dobrze by było ułatwić rozgrywkę, ale ze stratą dla dobrych graczy. Niestety w bitwach wiele razy byłem wyzywany od cheaterów podczas gdy nie mam wgranego nawet jednego moda. Ludzi faktycznie ponosi kiedy są zabijani, ale to wynika z niedużej wiedzy i tej grze i awiacji. No dobra i trochę z mentalności pod tytułem "jestem najlepszy więc jeśli ktoś mnie zabił to znaczy że oszukuje!" ;)

Nie jest to łatwa gra, ale bez przesady, dużo nie trzeba żeby sobie radzić.

P.S.: Strona Osi znowu przegrywa w zastraszającym tempie. [a nie mówiłem?]

Ludzi po tej stronie będzie coraz mniej. Jutro bonus Osi musi być wyższy.

pozdrawiam

Wczoraj rozgrywka była wyrównana do granic! Na trzeci dzień osiągnięto perfekcje! :)

Ale jest jeden problem, promocja "bitwa o Anglię" jest ogłoszona, a samoloty wcale mniej nie kosztują - np Mosquito. Powinien kosztować 30% mniej, a kosztuje tyle samo.

pozdrawiam

Edited by akataMM, 23 May 2018 - 09:20 AM.

SandmanX #37 Posted 26 September 2016 - 04:04 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Co do nowych Camo, to naprawią w jakimiś kolejnym mini patchu("będzie jak będzie"), a Ci co nie maja wcześniejszych(np ja) kazali pisać ticket po tym mini patchu jak nie wskoczą brakujące(zaległe).

jakub_czyli_ja #38 Posted 27 September 2016 - 07:03 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5098 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Gra zrzucona w tło ma straszną tendencję do wywalania się.

SandmanX #39 Posted 27 September 2016 - 07:27 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Mi na Win10 w trybie zgodności z Win7 nie wywala się, jestem w szoku od 2 tyg 0 crashy. :O

shjp_happens #40 Posted 27 September 2016 - 09:36 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 138

View Postjakub_czyli_ja, on 27 September 2016 - 08:03 PM, said:

Gra zrzucona w tło ma straszną tendencję do wywalania się.

U mnie jakoś raz na ok. 20 meczy jak wyjdę do pulpitu w czasie czekania w kolejce to już nie wrócę, bo error. Problem nasilił się po nowym patchu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users