Jump to content

Misje

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Poland_Strong #1 Posted 10 January 2017 - 02:20 PM

Senior Airman

• Member
  • 17 battles
  • 11

Witam

Cały czas słyszę o tym, że ktoś nazbierał górę expa grając w samoloty, nie chcę ściągać gry by tylko to sprawdzić, dodatkowo przez parametry laptopa, gdzie musiałbym usunąć inne programy by to pomieścić. Czy to jest aktualne? I czy ktoś mając tylko kupione kilka 3 tierów, jest w miarę szybko osiągnąć tier na którym się to farmi? Skończyłem misje noworoczne z choinką w WoT i spróbowałbym coś pogrindować w wowp.

Leonarnik #2 Posted 10 January 2017 - 02:51 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 9950 battles
  • 453

Zeby zgarniać kupę free expa trzeba mieć duży garaż. A duzy garaż to albo forsa na miejsca albo możliwość zdobywania żetonów. Forsa to forsa każdy wie. A żetony zdobywa się albo jak się ma 8 tier, i to co najmniej kilka albo jak się jest koksem na 1 tierze.i regularnie zdobywa nagrody za 9 zestrzeleń.Chociaż coś tam wpada i za 5 fragów.

Ja osobiście nie sprzedaję żadnych samolotów od 5 tieru co powinno ci powiedzieć co to znaczy duży garaż. A robię wszystkie linie.

Moim zdaniem 8 tier robi się szybciej niż w czołgach. 

Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

jakub_czyli_ja #3 Posted 10 January 2017 - 05:57 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 17047 battles
  • 7,040
  • [XII-2] XII-2

Bez jaj - koksem.

Regularnie można robić 2 żetony za asa i destroyera.

Po 9 dniach miejsce w garażu.

Równolegle grind czerwonych szturmowców, VI tier to w miarę pewny 3 żeton za thundera.

A free expa farmi się głownie na misjach urodzinowych, więc potrzeba miejsc w garażu. W sumie nowe co 6-9 dni powinno w pewnym momencie styknąć i tempo zdobywania żetonów przewyższyć tempo grindowania nowych samolotów.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Leonarnik #4 Posted 10 January 2017 - 06:29 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 9950 battles
  • 453

Nie mówię o asie, bo nie ma o czym tylko raczej o Gabreskym i Gorowcu.

Nie widzę też regularnego Groma na t6,ale dawno nie latałem więc być może. Już szybciej na 3 z BSH-1

Edited by Leonarnik, 10 January 2017 - 06:30 PM.

Jak Partia mówi że da, to mówi, jak mówi, że nie da, to nie da.
ku pamięci Airborne Challenge

jakub_czyli_ja #5 Posted 10 January 2017 - 07:26 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 17047 battles
  • 7,040
  • [XII-2] XII-2

Ale BSz-1 to premka, zakładając brak goldowego wkładu to VI tier zaczyna być w miarę pewny, Ił znowu ma tylnego strzelca, przenosi wystarczająco dużo alfy w postaci bomb i rakiet i ma odpowiednio mocne działka.

A regularnego to w sensie powiedzmy za 3 podejściem powinien wpaść. Na IV i V tierze też się teoretycznie da, ale oba ruskie szturmowce tam nie mają tylnych strzelców, co działa jak magnes na amatorów cudzych HPków.

Zresztą na I tierze też nie zawsze da się zrobić cokolwiek.

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

LORDDOOMSDAY #6 Posted 10 January 2017 - 09:22 PM

First Lieutenant

• Squadron Leader
  • 13648 battles
  • 2,517
  • [_UN_] _UN_
Regularne Destrojery z A sami to tylko na Wireawayu. O ile pojawi się w sklepie to brać bo koszt żaden. No i oczywiście grind do Iła 10 must be. Reszta to już umiejętności. XD

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

SandmanX #7 Posted 10 January 2017 - 09:37 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 20938 battles
  • 1,957
  • [D_303] D_303

FW 57 = thunder. ;)

6 bomb, każda bomba mocniejsza niż na szturmowcu T4.

Keep calm and play Capoeira!

Frantiszek_ #8 Posted 10 January 2017 - 11:55 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 43520 battles
  • 1,052
  • [_PZL_] _PZL_

Powiedzmy sobie szczerze. Jeśli nie ogarniasz gry to nawet FW 57 nie pomoże. Jeśli komuś się wydaje, że można robić mnóstwo wolnego w samolotach ot tak sobie za sam udział w bitwie to się myli.

Jak nie umiesz grac to nawet z kontem premium całe G uzbierasz.

Fakt lepiej się zarabia, więcej doświadczenia można zdobyć za jedną walkę, a co z tym idzie wolnego doświadczenia niż w czołgach, ale bez jaj. Thunder dla nowego gracza na FW 57 z załogą na powiedzmy 60%, bez żadnych umiejętności to jest ..............

Po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie lecieć by znaleźć odpowiednie cele dla tak dużej bombki, po drugie kiedy zacząć je atakować, którędy pójść by ominąć pierwsze ataki............ To nie jest wcale takie proste.

Inna sprawa free expa mało co nazbierasz na niskim tierze, A to pytanie jest troszkę dziwne:

View PostPoland_Strong, on 10 January 2017 - 03:20 PM, said:

....  I czy ktoś mając tylko kupione kilka 3 tierów, jest w miarę szybko osiągnąć tier na którym się to farmi? Skończyłem misje noworoczne z choinką w WoT i spróbowałbym coś pogrindować w wowp.

- gdyż co to znaczy farmić? Zebrać żetonów, wolnego expa, kasy? I jak to się ma do Twoich osiągnięć w grze:

bandicam 2017-01-11 00-58-53-654.jpg

Jeśli chodzi o misje dzienne prawda jest taka, że aby je zrobić często(ale nie zawsze) jednak trzeba mieć co najmniej 3 rodzaje samolotów na każdym z poziomów które wymagają misje dzienne: 1-4, 5-7, 8-10.

Jeżeli chodzi Ci o LEKKIE przejście danej linii do 10 tieru to polecam amerykańskie ciężkie o ile ogarniesz jak tym trzeba latać.

Faktycznie w samolotach lepsze jest zarabianie, expienie linii, ale tu się nie schowasz za krzaczkiem i po przebyciu 600m do tego krzaczka, z jednego miejsca zrobisz w pytkę DMG i mnóstwo zestrzeleń oraz racze nader rzadko trafią Ci się sytuacje, że za pomocą jednego strzału walniesz cały czołg upssssssssss samolot.........................................

Fakt samolot I-5 do zrobienia Gorowca i Gaberskiego jest super, ale troszkę trzeba tym pograć, jednak 5 żetów dziennie może wpaść.

Moja rada: znajdź sobie klan, który pomoże Ci w ogarnięciu gry. Na forum raczej nie zdołasz dowiedzieć się wszystkiego. Jest kilka polskich klanów i może ktoś pomoże świeżakowi z myślą, że po 100 walkach nie zrobi ODINSTALUJ WOWP.

Edited by Frantiszek_, 11 January 2017 - 12:08 AM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

mazur131313 #9 Posted 11 January 2017 - 04:55 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 12308 battles
  • 174
  • [PMHC] PMHC

Grom - Me.P 1099 B-2 na 50-ce. Z mapą morską robisz okręty bombami 4x16 lub 2x16 1 x32, resztę dobijasz działem - 1 token

reszta - I-5 - 2 rakiety w cele x8, dokładasz 9 fragów (na 1 tierze jest kwestią czasu kiedy rzuci 10x10 po 1 człowieku na stronę) i masz 5 tokenów

To mój modus operandi.

W ten sposób farmisz 6 tokenów bez konieczności robienia dziennych. GAA możesz zastąpić jakimkolwiek samolotem, którym dobrze farmi ci się Gromy, ja preferuję wysokie tiery (odrzutowce) ze względu na szybkość dotarcia do potencjalnych celów - zwykle myśliwce walczą wysoko a ty w 3 min farmisz Groma kiedy oni są zajęci walką (zapytać "gt?" na czacie tez nie zaszkodzi by mieć spokój z wrogimi GAA).

Edited by mazur131313, 11 January 2017 - 04:58 AM.

SandmanX #10 Posted 11 January 2017 - 03:48 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 20938 battles
  • 1,957
  • [D_303] D_303

Wyjeżdżasz z prawie endgame, do osoby która ma kilkanaście bitew... :facepalm:

Każdym już GAA od T7 robisz groma w miarę łatwo i przyjemnie.

Najniższy tier do w miarę łatwego groma to FW 57, jak rzuci na mapę ze statkami z 6 bomb jest około 100pkt, trzeba oczywiście pomyśleć trochę itp, a nie ma pałę lecieć do przodu.

Edited by SandmanX, 11 January 2017 - 03:49 PM.

Siemko_PL #11 Posted 11 January 2017 - 05:11 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4711 battles
  • 156
Na tą chwilę mam ~150k free expa prawie z samych latawców, tyle że 8 i 9 w hangarze. Na początek polecam Fw 57, F3F, ruskie Iszaki są też dobre. Z premek to Wirek i obecnie dostępna para Japsów z 3 tieru, ale te są dość specyficzne. Wykręcą wszystko, ale mają średnią siłę ognia są papierowe. Zarówno żetony jak i free exp wpada łatwo, ale ta gra to bagno. Potrafi wciągnąć...
Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a :playing:

jakub_czyli_ja #12 Posted 11 January 2017 - 05:22 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 17047 battles
  • 7,040
  • [XII-2] XII-2

Tylko 150k? Przecież po miesiącu mania X tieru dostaje się o ile pamiętam 10k.

Żeby dobrze farmić free expa, trzeba przejść do strefy endgejmowej, i to jest raczej bezdyskusyjne. Można debatować jedynie nad potrzebnym wkładem pracy, czasu i skilla, żeby do tej strefy dojść.

Siemko_PL #13 Posted 11 January 2017 - 09:59 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4711 battles
  • 156

150k free expa mam po raz kolejny, a że jakoś podpasowały mi niemieckie TD, to kilka kupiłem hurtem za ten urobek.

Tak czy inaczej, nawet na początkowych tierach da się sporo zarobić.

Lecę sobie jak gdyby nigdy nic, a tu jakiś wariat, nade mną, na wysokości czubków drzew zapier...a :playing:

LORDDOOMSDAY #14 Posted 11 January 2017 - 11:18 PM

First Lieutenant

• Squadron Leader
  • 13648 battles
  • 2,517
  • [_UN_] _UN_
150k to się robi 7T w 3 dni. Wystarczy wymaksowany samolot. Chłop chce se polatać to musi zmienić nawyk kampienia po krzakach. Tyle. Pomijam fakt że tu wszystko dzieje się 10x szybciej i to w 3 wymiarach XD.

Edited by LORDDOOMSDAY, 12 January 2017 - 04:03 PM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Siemko_PL #15 Posted 12 January 2017 - 02:28 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4711 battles
  • 156

View PostLORDDOOMSDAY, on 11 January 2017 - 11:18 PM, said:

150k to się robi 7T w 3 dni. Wystarczy wymaksowany samolot. Chłop chce se polatać to musi zmienić nawyk kamienia po krzakach. Tyle. Pomijam fakt że tu wszystko dzieje się 10x szybciej i to w 3 wymiarach XD.

150k free expa, którego nie trzeba przetapiać za złoto. O to mi chodziło.

Z drugiej strony masz jak najbardziej rację. Latadła są dużo szybszą grą, a w sytuacji zagrożenia nie schowasz się za budynek czy kamień. Kilka serii i do hangaru...

SandmanX #16 Posted 12 January 2017 - 10:31 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 20938 battles
  • 1,957
  • [D_303] D_303

Pod free expa najlepiej zostawić jak najwięcej samolotów wysokiego tieru i potem sam wpada aż miło. Nowy gracz co zostało już powiedziane nie dostanie za darmo tego free expa, bo to jest dla "starych graczy" żeby ich utrzymać w grze, a nie nowych.

Potem dochodzi na T10 jeszcze po 5 dni premki za każdy kolejny rok, ale mamy od tego żetony teraz. ;)

Lipa tylko ze free expa nie można wykorzystać w statkach, bym sobie kliknął z 2-3 T10, a tak nie mam co z nim za bardzo zrobić.

Edited by SandmanX, 12 January 2017 - 10:34 PM.

Frantiszek_ #17 Posted 15 January 2017 - 10:03 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 43520 battles
  • 1,052
  • [_PZL_] _PZL_

Jak zrobić GROMa na FW 57 masz tu. Na tej mapie z czwórkami to najlepszy sposób:

http://wyslijto.pl/plik/thbzf3hj26

Jak odtworzyć zdaje się, że będziesz wiedział.

Do misji dziennych potrzebowałem, no nie tyle punktów, ale co tam.

Edited by Frantiszek_, 15 January 2017 - 10:04 AM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

mcjrosa #18 Posted 16 January 2017 - 10:34 PM

Senior Airman

• Member
  • 8133 battles
  • 11
  • [D-302] D-302

Ja zacząłem bawic sie w samoloty w marcu ubiegłego roku gdy wszedłem na moment aby zdobyć darmowy dzień premki. Pierwsza rzecz ktora zobaczyłem to żetony i fakt że mozna za nie zdobyc miejsca w garażu oraz premkę no i zacząłem farmic zetoniki.

Mój rozwój wygladał tak. 

1. Zdobywanie codziennie żetonów za asa i destroyera I-5. Była promocja na Iła2 więc za golda z czołgów go kupiłem . Dało mi to kolejny dzienny żeton za Groma i kredyty na kupno samolotów.

2. Za żetony kupowalem miejsca w hangarze. Od V tieru przestalem sprzedawac samoloty jak zobaczylem że tony wolnego expa mozna zdobywac z misji rocznicowych

3. Zarabiałem i robiłem codziennego Groma Ilem więc mialem niezłą załoge i zarazem dzięki temu najszybciej mi się rozwijala linia ruskich szturmowców. To tez była pierwsza linia gdzie kupiłem X tier. Do dzisiaj codziennego groma robię Iłem 20. Na tym samolocie przy 12 rakietach Grom to formalnośc, nawet bomb nie używam, te zostawiam na samoloty.

4.Gdy doszedłem do VIII tieru na szturmowcach oczywiście moglem teraz robic misje dzienne co dało średnio +3 żetony dziennie. Na obencym etapie żetony z misji dziennych, oraz za medale, Gorowcowy, Gaberskie itp dają mi średnio 5-7 żetonów dziennie co starcza na utrzymanie stałego konta premium + kupno jakichs miejsc w garażu.

Po 10 miesiącach gry mam ponad 60 samolotow w hangarze i 320 zetonów w zapasie a jestem graczem co najwyżej średnim. 

Aha, no i teraz dopiero moje pierwsze samoloty mają 9 miesięczną rocznicę i odkrywam jak to fajnie mieć +200% expa i +200% kredytów za wygraną biitwę.:) Tak naprawde to czym się dlużej gra i czym ma się wieccej samolotow tym jest łatwiej. Początki i dojscie do pierwszej VIII sa najtrudniejsze.

Miałem dużo wolnego expa z czołgów ale teraz jak doszły samoloty to łącznie uzbierałem tego 830K :). Moją cichą nadzieja jest to że kiedyś połącza to z okrętami i bedę mógl kupic Missouri za 750k.

Edited by mcjrosa, 16 January 2017 - 10:40 PM.

Siemko_PL #19 Posted 17 January 2017 - 12:16 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4711 battles
  • 156
Łódkami zarządza firma-córka z siedzibą w Leningradzie i dlatego prem-waluta i free-exp są oddzielne, bo kasa musi się zgadzać, ale im a nie graczom. Z tego też powodu nigdy nie doczekamy połączonego uniwersum WG...

jakub_czyli_ja #20 Posted 17 January 2017 - 07:03 AM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 17047 battles
  • 7,040
  • [XII-2] XII-2

View PostSiemko_PL, on 17 January 2017 - 12:16 AM, said:

Łódkami zarządza firma-córka z siedzibą w Leningradzie i dlatego prem-waluta i free-exp są oddzielne, bo kasa musi się zgadzać, ale im a nie graczom. Z tego też powodu nigdy nie doczekamy połączonego uniwersum WG...

A samolotami - Lesta, czyli spółka-córka w Kijowie, i jakoś gold i free exp się skleił.

Na RU okazuje się, że daje się przetransferować golda z czołgów do statków, na EU jest to wprost zajebiście niemożliwe, i nie ma takiej możliwości, ale jednak się daje.

Nie doczekamy się, bo po prostu więcej kasy WG dostaje ze statków które takiego połączenia nie mają, i tyle.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users