Jump to content

Aktualizace 1.9.9 - Všeobecná zpětná vazba

• Please log in to reply
22 replies to this topic

_Mohawk_KL #21 Posted 23 March 2017 - 09:21 AM

Senior Airman

• Member
  • 42475 battles
  • 34
Nemá cernu komentovat je to vše co s tim wowp udělalo ještě horší než doted SLÁVA VÝVOJÁŘUM NEBOLI HROBNÍKŮM ,UDĚLALI JSTE ZE HRY PASKVIL !!!!!!!

zimodej1 #22 Posted 23 March 2017 - 03:46 PM

Airman Basic

• Member
  • 2397 battles
  • 9
Hraji krátce, takže nemohu srovnávat s předchozími verzemi, ale jak se vám jeví balanc týmů a inteligence botů? Mě to bere chuť tu hru hrát. Přijde mi, jako by bylo před každým kolem rozhodnuto, jak dopadne. A pokud máte vyhrát, zvládnete to i s prstem v nose. Když jste v úzkých od lidského soupeře, vaši boti efektivně pomohou, nepřátelští boti jako by byli chromí na všechny končetiny. Vaše jediná starost je, abyste v té drtivé likvidaci soupeře uhnal nějaký sestřel. A pokud máte prohrát, je to přesně naopak. Můžete mít šťastný den a sundat polovinu nepřátel, ale vaši boti stejně popadají jako mouchy, přičemž z nepřátelských botů jsou supermani, kteří z bitevníku udělají stroj na leteckou akrobacii. Zcela výjimečně se dostanu do trochu vyrovnané hry, protože to má dvě podmínky: 1. dostatek lidí a 2. dostatek lidí s mozkem. Obojí bohužel bývá problém.

vilik58_CZ #23 Posted 23 March 2017 - 11:32 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 11316 battles
  • 124
  • [LAMOS] LAMOS
Co jste zas provedli? Ja mam posledni dobou lagy jak prase nejde to plynule :(pingy me litaj 250/600 pingu kdyz to jde nejlip tak mam jen 70 pingu a pakety ty skacou jak blechy v kozichu porad az do 90, nejmin mam  20 paketu takhle jsem to nemel blby uz hodne dlouho. a to muzu prepinat pripojeni od LTE/O2 Linka/a Jablonku WIFI 5GHz ale vsude to blbne.Jinak videa, stranky atd.jsou OK jen hra blbne:honoring:

Edited by vilik58_CZ, 23 March 2017 - 11:39 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users