Jump to content

Nejde Spustit World of Warplanes

taky vam to nejde spustit??

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Martin_Drtic #1 Posted 26 February 2017 - 12:33 PM

Airman Basic

• Member
  • 13425 battles
  • 1

Když zapnu hru to to je v poho ale když ze to začne načítat tak BUM!!! nic nemúžu  se dostat do přihlášení na svůj účet

Zkoušel sem re-instal ale nic (i víckrát) ted' zkusím počkat na novej patch/aktualizaci jestli se to nespraví 

Jestli někdo ví co stím tak prosím poradtě

Jméno ve hře Martin_Drtic 

Ďekuji za případnou pomoc

Koni_One #2 Posted 07 July 2017 - 02:05 PM

Airman Basic

• Member
  • 768 battles
  • 3
mam ten samej problem kliknu hrat nacitani probehne a pak uz jen seda obrazovka s mysi jinak nic ikdyz sem nechal pc prez hodinu bezet... je zajmvy ze po prvni instalaci (po dlouhy dobe co jsem nehral) me to slo v pohode jen jsem si nevzpomel na prihlasovaci udaje a chtel jsem to vypnout tak se zasekl pc a ukoncil jsem to prez ulohy... a od ty doby muzu instalovat preinstalovavat jak chci a zaboha nejde

Inginier #3 Posted 07 July 2017 - 09:40 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 17727 battles
  • 264
  • [SPX] SPX

skús stlačiť klávesy "win" + "R" a do vyskočeného okna vlož  %Temp%\wargaming.net\wowp\cache a daj enter.

otvorí sa ti priečinok so schránkou hry. všetko v danom priečinku vymaž. a následne skús znova spustiť hru.

niekedy to pomôže.

ak nie, skús kontaktovať podporu - kolujú také legendy, že to vraj tiež niekedy pomôže.

Koni_One #4 Posted 10 July 2017 - 12:48 PM

Airman Basic

• Member
  • 768 battles
  • 3

a kontaktovat podporu to by to museli mit usporadany jako lidi ne takovej bordel ted jsem na to koukl a nvyznam se jim v tom ani za zlaty prase... 

kdyz dam ten win+r a nakopiruju co jsi psal tak mi nevyhleda nic pouze vyskoi upozorneni ze to v pc nemuze najit :( a pritom poprvy sel normalne klient dostal jsem se na prihlaseni vsehno jen jsem zapomel heslo tak jsem hru ukoncil a kdyz jsem ji chtel psustit znovu tak uz nic pouze seda obrazovka...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users