Jump to content

Allah Akbar - czy Was też to wkuuuuuuuurwia?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Frantiszek_ #1 Posted 16 March 2017 - 10:25 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 45824 battles
  • 1,266
  • [_PZL_] _PZL_

Normalnie od jakiegoś czasu mam takiego nerwa jak widzę te przywitanie: ALLAH AKBAR. Puściło mi trochę w grze, ale osąd pozostawiam Wam po obejrzeniu filmiku. Widać chwilami, że nie gram tylko coś tam piszę " w tle", czasem zapominam o tym co powinienem zrobić, nie trafiłem w cel, ale koniec końców kebaby pieeeeeeeeeeeeeeeeeerdolone padły. Za młodego wkurzał mnie język niemiecki, ale ostatnio, po zamachach, zamachowcach wykrzykujących słowa - wcześniej określone (rzygam tymi słowami i ich nie wstawię ponownie) to normalnie chuuuuuuuuuuj mnie bierze jak to widzę. Za mało angielskiego znam by im dobrze dowalić, ale od dziś postanowiłem, ze kebaby będą szły na pierwszy ogień. A po pw, gdzie mi ten z nazwą samymi numerkami na GAA niemieckim napisał, że POLSKA będzie następna zajeeeeeeeeeeeeeeeeebię każdego kebaba jak tylko będę mógł. Chcecie WG to mnie banujcie, ale te kuuuuuuurwy muszą padać w grze. Aaa tak dla jasności. Na szybko w grze pisane słowa zawierają zbędne literki............

Edited by Frantiszek_, 18 March 2017 - 10:20 AM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

sgt_tony065 #2 Posted 16 March 2017 - 11:04 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6309 battles
  • 346

i kto tu jest nerwowy... :teethhappy:

niezła polityczna rozmowa wynikła. nie tylko Ciebie vqrviają ich rozmowy. BTW, jak już chcieli się pozdrowić po "Bożemu", to powinni pisać s.a. odpowiada się a.s.

jakub_czyli_ja #3 Posted 16 March 2017 - 11:27 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 18247 battles
  • 7,362
  • [XII-2] XII-2
Szczerze mówiąc chwalić się nie za bardzo masz czym, a pozostałe nacje tak samo wnerwia pogawędka po polsku.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #4 Posted 16 March 2017 - 11:27 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 45824 battles
  • 1,266
  • [_PZL_] _PZL_

View Postsgt_tony065, on 17 March 2017 - 12:04 AM, said:

i kto tu jest nerwowy... :teethhappy:

To było uzasadnione politycznie :teethhappy:

Jakub tu nie chodzi o chwalenie się gdyż nie ma czym. Zauważ o czym oni piszą, w imię czego "walczą"............... Poza tym wykrzykując słowo CZEŚĆ  -  POLACY nikogo nie wysadzają w powietrze. Słyszałeś może aby ktoś wysadził się w powietrze krzycząc Salaam Alejkum - może zła pisownia, ale nie chce mi się szukać. To mnie nie rusza, ale te inne słowa TAK.

Edited by Frantiszek_, 16 March 2017 - 11:34 PM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

jakub_czyli_ja #5 Posted 16 March 2017 - 11:37 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 18247 battles
  • 7,362
  • [XII-2] XII-2

Kij mnie obchodzą jakieś randomowe turasy. Zbyt wielu graczy życzyło mi na przykład śmierci na raka, zdarzało mi się także informować róznych randomów, że nie oceniam ich życia seksualnego w najbliższej rodzinie, żebym się przejmował jakimiś random nołbodymi, do ignora wrzucam jak są uciążliwi. Jak pamiętam to zostawiam bez pomocy, żeby wróg ich zestrzelił, jak jestem wrogiem to czasami ich zestrzeliwuję. Wywalone mam.

I tak najfajniej jak uda sie ich zgnębić i zaczynają płacze na czacie, że oszukuję, i że mnie raportują.

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #6 Posted 16 March 2017 - 11:45 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 45824 battles
  • 1,266
  • [_PZL_] _PZL_

View Postjakub_czyli_ja, on 17 March 2017 - 12:37 AM, said:

.. Jak pamiętam to zostawiam bez pomocy, żeby wróg ich zestrzelił, jak jestem wrogiem to czasami ich zestrzeliwuję. Wywalone mam.

I tak najfajniej jak uda sie ich zgnębić i zaczynają płacze na czacie, że oszukuję, i że mnie raportują.

Zdaje się, że to dobre rozwiązanie jest :)

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

Carcass69 #7 Posted 17 March 2017 - 07:47 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 21019 battles
  • 558
  • [_UN_] _UN_
Odpowiadaj "Deus vult" i czyń swoje. ;)

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

SandmanX #8 Posted 17 March 2017 - 08:12 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 21778 battles
  • 2,072
  • [D_303] D_303

Od zawsze mówię i dotyczy to każdej gry, Turcja nie jest w Europie i powinni grać na azjatyckim serwerze. ;)

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

LORDDOOMSDAY #9 Posted 17 March 2017 - 08:31 AM

First Lieutenant

• Squadron Leader
  • 13984 battles
  • 2,602
  • [_UN_] _UN_
Zachowanie graczy z Turcji jest hmmm specyficzne. Są wku.... Ale nie ma się co przejmować i lepiej ignorować. Choć fakt faktem jak widzę Turasa po drugiej stronie to jest pierwszy na liście  :playing:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #10 Posted 17 March 2017 - 10:41 AM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 18247 battles
  • 7,362
  • [XII-2] XII-2

Niby racja, ale jak się tak zastanowiłem, to Turcy, Grecy, JFF, JFA, DITO...

W sumie to napieprzam w cokolwiek co podleci, a polowanie na konkretnego człowieka uważam za częściową stratę czasu, z ewaluacji musi wyjść, że warto zaryzykować totalne spierdzielenie bitwy.

Freefloyd #11 Posted 17 March 2017 - 10:48 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1359 battles
  • 119

View PostFrantiszek_, on 16 March 2017 - 10:25 PM, said:

Normalnie od jakiegoś czasu mam takiego nerwa jak widzę te przywitanie: ALLAH AKBAR. Puściło mi trochę w grze, ale osąd pozostawiam Wam po obejrzeniu filmiku. Widać chwilami, że nie gram tylko coś tam piszę " w tle", czasem zapominam o tym co powinienem zrobić, nie trafiłem w cel, ale koniec końców kebaby pieeeeeeeeeeeeeeeeeerdolone padły. Za młodego wkurzał mnie język niemiecki, ale ostatnio, po zamachach, zamachowcach wykrzykujących słowa - wcześniej określone (rzygam tymi słowami i ich nie wstawię ponownie) to normalnie chuuuuuuuuuuj mnie bierze jak to widzę. Za mało angielskiego znam by im dobrze dowalić, ale od dziś postanowiłem, ze kebaby będą szły na pierwszy ogień. A po pw, gdzie mi ten z nazwą samymi numerkami na GAA niemieckim napisał, że POLSKA będzie następna zajeeeeeeeeeeeeeeeeebię każdego kebaba jak tylko będę mógł. Chcecie WG to mnie banujcie, ale te kuuuuuuurwy muszą padać w grze. Aaa tak dla jasności. Na szybko w grze pisane słowa zawierają zbędne literki............

Jak ustawić fov żeby widzieć samolot z tak bliska jak na filmiku ? chyba że to mod

Falathi #12 Posted 17 March 2017 - 11:29 AM

Polish Community Coordinator

• WG Staff
  • 3232 battles
  • 1,004
  • [WG] WG

Przepraszam BARDZO, ale pisanie na czacie to nie zbrodnia - a wcinając się do rozmowy tekstem Kebab speak English sam zachowałeś się niekulturalnie. Mogłeś poprosić grzeczniej, a nazywanie Turków kebabami nie jest szczególnie kulturalne. 

Trochę kultury proszę. 

qameOver_ #13 Posted 17 March 2017 - 12:28 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 20976 battles
  • 1,223

ooooo. Jednak WG czyta i potrafi szybko odpowiadać.

Ale jak coś ma odpowiedzieć na PW to miesiące czasami to trwa...

LORDDOOMSDAY #14 Posted 17 March 2017 - 12:49 PM

First Lieutenant

• Squadron Leader
  • 13984 battles
  • 2,602
  • [_UN_] _UN_
Nie potrafi. To tylko comiesięczna pańszczyzna. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #15 Posted 17 March 2017 - 01:50 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 18247 battles
  • 7,362
  • [XII-2] XII-2

Zamiast kebabami można ich nazwać arabami i w razie w tłumaczyć się niewiedzą.

Simon_lord #16 Posted 17 March 2017 - 01:53 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 12814 battles
  • 1,081
  • [_UN_] _UN_

View PostFalathi, on 17 March 2017 - 12:29 PM, said:

Przepraszam BARDZO, ale pisanie na czacie to nie zbrodnia - a wcinając się do rozmowy tekstem Kebab speak English sam zachowałeś się niekulturalnie. Mogłeś poprosić grzeczniej, a nazywanie Turków kebabami nie jest szczególnie kulturalne. 

Trochę kultury proszę. 

Halo? A kto mówi?

UNFORGIVEN MEMBER

Frantiszek_ #17 Posted 17 March 2017 - 06:57 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 45824 battles
  • 1,266
  • [_PZL_] _PZL_

Zdawałem sobie sprawę co wstawiam i to, że ogólnie rzecz biorąc to ja tu źle wyglądam, ale fajne słowa o ropie padły. Poza tym sednem tematu jest to, czy Was też to denerwuje. Pisząc to mówię o tym przywitaniu. Kiedyś nikt by na to nie zwrócił uwagi, ale w obecnych realiach te słowa wiadomo z czym się kojarzą. Dla mnie obecnie takie przywitanie jest równoznaczne z przywitaniem niemieckim w czasie drugiej wojny światowej wysławiającym przywódcę, a i takie padają w grze i przyznaję się bez bicia jadę równo nie bacząc na nic po takich pier........ gdyż raport na takiego nic nie daje - przerabiałem to.

Wiem, że nie powinienem tak zareagować, ale ........... Jak Wy odbieracie te słowa przywitania? Też Was to drażni, czy tylko ja mam takie dziwne skojarzenia?

Edited by Frantiszek_, 17 March 2017 - 07:00 PM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

genmojzesz #18 Posted 17 March 2017 - 07:57 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 5961 battles
  • 213
  • [-C_D-] -C_D-
olać ich najważniejsze żeby PL się zachowywało w porządku i z kulturą na czacie

Edited by genmojzesz, 17 March 2017 - 07:58 PM.

jakub_czyli_ja #19 Posted 17 March 2017 - 08:18 PM

First Lieutenant

• Advanced Member
  • 18247 battles
  • 7,362
  • [XII-2] XII-2
No to co ci broni witać się "Niech was błogosławi Bóg wszechmogący, stworzyciel nieba i ziemi"?

SandmanX #20 Posted 17 March 2017 - 09:59 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 21778 battles
  • 2,072
  • [D_303] D_303

Haha, n1 ^, ustawiam chyba makro na klawiaturze! Tylko soft SteelSeries ściągnę!

Masz moze anglikańską wersje, taką żeby była zrozumiała dla reszty świata!

Let the almighty God bless you, creator of heaven and earth?

Eee jakaś kpina, macro txt nie działa w WoWp, albo to wina Win10... do notatnika wrzuca ładnie...

Edited by SandmanX, 17 March 2017 - 10:21 PM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users