Jump to content

kterou ruskou linii vybrat?

• Please log in to reply
18 replies to this topic

marvays #1 Posted 28 March 2017 - 10:20 AM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8

Ahoj.

Sem tam zahraju letadla. mám rozjeté ruské letadla. Kterou linii si mám vybrat? jedu tanky ve vzduchu (IL) a pak chcu něco menšího. jenže jako laik v těch liniich nevidím žádný rozdíl. Poradíte?

Edited by marvays, 28 March 2017 - 10:20 AM.

RozaMadMax #2 Posted 28 March 2017 - 12:49 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
Tak záleží jestli chceš hrát radši obratná, nebo primárně výšková letadla. nemaj špatný lajny. Ale jednodušší bych viděl výškáče, takže i-210,220 a dál.

marvays #3 Posted 28 March 2017 - 12:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8
tak nějak netuším, co znamená výškače :)

Perpentach #4 Posted 28 March 2017 - 01:44 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16148 battles
  • 1,118
  • [SPX] SPX
Pokud ti všechny letadla připadají stejná. Nevíš jaký je rozdíl mezi Turn and Burn a Boom and Zoom a se vším létáš stejně. Tak by pro tebe bylo nejjednodužší zvolit linii Jaků než se o hře něco dozvíš.

marvays #5 Posted 28 March 2017 - 02:11 PM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8

no, pro začátek by stačily nějaké pěkné videa. protože čím víc lítám, tak akorát zjišťuju, že netuším, jak to hrát. Když tedy nepočítám plazení s nad zemí a ničení pozemních cílů.

takže, náhodou, nemáte nějaké instruktážní videa? existuje něco takového?

pokud vezmu v potaz, že netuším, jak to hát a chci nějaký premiový letoun na kredity . . . . bude asi lepší spíš bombardér, že? Zrovna ten ruský na trojce se mi moc líbí.

ClearEvil #6 Posted 28 March 2017 - 03:50 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 611 battles
  • 1,015

View Postmarvays, on 28 March 2017 - 03:11 PM, said:

no, pro začátek by stačily nějaké pěkné videa. 

Videa a streamy

Nového tam už dlouho nic není, ale představu co a jak získáš. Případně hledej rovnou na YT.

My si na piloty jen hrajeme, ale někdo v letadle opravdu seděl, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

vbobo #7 Posted 28 March 2017 - 04:27 PM

Senior Airman

• Member
  • 5180 battles
  • 37

Mě hodně pomohlo projít videa Tomibara (https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ-_JGaW0RnxDDlO7ohz03MMlQh6Azqai) a Spidera (https://www.youtube.com/playlist?list=PLM5dWtXnn8Q8TqTdy5_maidtMRTSQ_kfu).

Chce to trpělivost a nenechat se odradit třeba deseti prohrama za sebou. Já jsem začínal v podstatě až loni na podzim a už jsem na tom tak, že jsem mrtvej jenom polovinu letů a většinou vždycky alespoň něco sundám.

Myslím, že každej se postupně v WoWpku vyvine do nějaké oblíbené role - někdo je na těžký stíhače a někdo zase na ty čamrdy, který se votočej kolem stodoly (což je můj případ).

Říká se, že WoWp je jenom Arkádová mlátička ale s tím bych moc nesouhlasil. Je třeba vědět s čím letíš, jak na který letadlo můžeš jít a taky trochu umět přečíst hru a umět zaútočit na to správné první letadlo (což mi zatím moc nejde). Sekneš se a jinej tě rozerve na kusy. Ale je to jenom hra.

Na vydělávání mám kromě HS 123 (teď se koupit myslím nedá) a ruskej Il-2(mod), se kterým se dá když máš štígro udělat i 70tis., nestojí balík a hodí se pro trdla jako jsem já :teethhappy:.

Edited by vbobo, 28 March 2017 - 04:44 PM.

RozaMadMax #8 Posted 28 March 2017 - 04:55 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
Bitevníky se dají, popř těžké  něm. stíhačky 3 a 4 tier. S credity by si neměl mít problém. Je dobré použítat tu 1. prem. munici za credity, kor pro větší calbry 20mm+. Na prem. letadla jsou tu často akce, maratony, takže kor 5-6 tier je většinou lehké získat. Se všemi letadly(krom bitevníků) se snaž na začátku bitvy nabrat co největší výšku i s pomocí boostu.

vbobo #9 Posted 29 March 2017 - 07:15 AM

Senior Airman

• Member
  • 5180 battles
  • 37

Ještě bych Ti něco doporučil. Možná se mnou někdo nebude souhlasit ale - nespěchej nahoru. Já udělal tu blbost, že jsem se hnal na vyšší úrovně a občas jsem do toho nacpal i prachy (prem. účet, za zlaťáky rychleji vyšší tier apod.).
Rychle jsem byl výš ale tam jsem se taky potkal s vyššími schopnostmi ostatních a být permanentně mrtvej je hodně frustrující, nehledě na to že prd vylítáš a naopak utratíš za opravy apod.

Mít z bitky málo zkušeností není moc povzbuzující ale nalítáš toho mnohem víc a víc se naučíš, což se ti bude ve vyšších úrovních dost hodit.

marvays #10 Posted 29 March 2017 - 07:27 AM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8

View Postvbobo, on 29 March 2017 - 07:15 AM, said:

Ještě bych Ti něco doporučil. Možná se mnou někdo nebude souhlasit ale - nespěchej nahoru. Já udělal tu blbost, že jsem se hnal na vyšší úrovně a občas jsem do toho nacpal i prachy (prem. účet, za zlaťáky rychleji vyšší tier apod.).
Rychle jsem byl výš ale tam jsem se taky potkal s vyššími schopnostmi ostatních a být permanentně mrtvej je hodně frustrující, nehledě na to že prd vylítáš a naopak utratíš za opravy apod.

Mít z bitky málo zkušeností není moc povzbuzující ale nalítáš toho mnohem víc a víc se naučíš, což se ti bude ve vyšších úrovních dost hodit.

Tomuhle bych se vůbec nebránil. Dlouho hraju wot a vím, jaký je rozdíl v hraní, když mám vyexpený tank, se 100% posádkou a 4 perkama :) A jelikož letadla mám jen pro radost a nemíním tady honit ani ego, ani WNko, tak bych si klidně dokázal představit, že si koupím dvě premiové letadla se kterýma vydržím hrát a nemusím ani nic expit. jen sem si to chtěl trochu pošahat, než koupím nějaký premiák. 

Ale jak se tak dívám na ty videa a sbírám pomalu zkušensoti, možná mi dva různé ruské premiáky budou stačit. IL-2 mod jako jeden a pak něco rychlejšího :) Než naexpím posádku a budu je umět pořádně ovládat, budu mít vousy až na zem :)

2mamut #11 Posted 29 March 2017 - 11:00 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 23990 battles
  • 137

Jestli chceš létat pouze nižší úrovně (do IV.), vybral bych si I-16ky, velmi obratná letadla s dobrou palebkou. Super na horizontální manévrování, utočíš skoro každého, prostě takové to nováčkovské létání u země (nic proti tomu, samotného mně to baví nejvíc). A pokud Tě hra chytne, stejně půjdeš všechny národy a jejich větve :)

A k těm bitevníkům. Jak radil vbobo, šel bych do IL-2 (mod.), dobře vydělává, má bomby i rakety a také zadního střelce.

RozaMadMax #12 Posted 29 March 2017 - 11:57 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
Bitevník asi nejlepší a s 5kou už bys měl dávat hroma, takže žeton. 150žetonků měsíc premka na wg hry. pokud nepotřebuješ volné hangáry, a nutně credity, letadlo si klidně nechcej déle do výročí, kde to můžeš podojit extra na credity a free exp. Já mám era jako odpočinkovou věc a dojení free exp a premiáku.

Krisak #13 Posted 29 March 2017 - 03:09 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 12786 battles
  • 86
Rozexpi si víc stromů a postupem času sám uvidíš jaký letadlo ti bude nejvíc sedět ...  každopádně kupovat prémiák nazačátku není potřeba ... pokud nejsi uplný střevo,tak si na každý další letadlo vyděláš i normálním hraním ... za pár tejdnů bude novej patch a tam se teprve rozhodni co hrát a co pořizovat ... :honoring:

marvays #14 Posted 29 March 2017 - 08:19 PM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8

Ještě pár newbie dotazů, které snad nebude vadit, když položím sem, do tohoto vlákna:

1. te´d je v prémiovém obchodě akce zvaná Britské duo . . . bývá něco podobného často? že by v rozumné době bylo třeba něco i na ruské letadla? protože za ty peníze to je mazec nabídka :)

2. existuje ve wowp něco jako WN8 ve wot?

3. používáte někdo nějaký rozumný balíček módů? něco jsem už vygooglil, ale začalo to stahovat 350 mega dat. potřebuju jen nějaký základ :) Autologin, nějaké statistiky do garáže, vzhled garáže a možná nějaké hodnocení protivníků. žádné číty a podobně :)

mattho1 #15 Posted 30 March 2017 - 11:53 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 22142 battles
  • 188
  • [GWDYS] GWDYS

1. vo všeobecnosti sú všetky prémiové lietadlá sračky a ich "normálne" verzie sú ďaleko lepšie. Česť výnimkám, ale tie spočítaš na prstoch jednej ruky. A to britské duo - to sú vyhodené peniaze.

z ruských prémiakov sa oplatí možno tak Jak-3RD, alebo Lavočka 11 (bitevníky nelietam, takže tam ti neviem povedať). Ja jediný prémiak, ktorý som si kúpil, bola Bf110C-6 a tú tak sprznili, že sa s ňou nedá lietať. Takže kupovať prémiaky za "real money" je podľa mňa dosť riziko.

2. neviem čo je WN8 ale ak chceš pozerať staty hráčov tak skús pozrieť tu: https://eu.warplanes.today/

3. taký základný balík módov by som Ti odporučil toto: http://hryunomod.ru/en/index.html - hlavne na staty hráčov priamo v bitke. alebo potom tiež na tejto strámke nájdeš LVMP mod, čo je taký trochu väčší balík: http://hryunomod.ru/en/other_mods.html

marvays #16 Posted 30 March 2017 - 01:53 PM

Airman Basic

• Member
  • 169 battles
  • 8

View Postmattho1, on 30 March 2017 - 11:53 AM, said:

1. vo všeobecnosti sú všetky prémiové lietadlá sračky a ich "normálne" verzie sú ďaleko lepšie. Česť výnimkám, ale tie spočítaš na prstoch jednej ruky. A to britské duo - to sú vyhodené peniaze.

z ruských prémiakov sa oplatí možno tak Jak-3RD, alebo Lavočka 11 (bitevníky nelietam, takže tam ti neviem povedať). Ja jediný prémiak, ktorý som si kúpil, bola Bf110C-6 a tú tak sprznili, že sa s ňou nedá lietať. Takže kupovať prémiaky za "real money" je podľa mňa dosť riziko.

2. neviem čo je WN8 ale ak chceš pozerať staty hráčov tak skús pozrieť tu: https://eu.warplanes.today/

3. taký základný balík módov by som Ti odporučil toto: http://hryunomod.ru/en/index.html - hlavne na staty hráčov priamo v bitke. alebo potom tiež na tejto strámke nájdeš LVMP mod, čo je taký trochu väčší balík: http://hryunomod.ru/en/other_mods.html

Předpokládám, že čím vyšší číslo, tím lepší. N znamená bot?

vbobo #17 Posted 30 March 2017 - 05:41 PM

Senior Airman

• Member
  • 5180 battles
  • 37

Přesně jak napsal mattho1.

Já si před časem koupil Me 209 V4... bezva letadélko, rychlé jako blesk ale v třetí třídě základky jsem měl s plastelínou a versatilkou větší palebku než tohle. Uletíš ale co pak...

mattho1 #18 Posted 30 March 2017 - 08:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 22142 battles
  • 188
  • [GWDYS] GWDYS

View Postmarvays, on 30 March 2017 - 02:53 PM, said:

Předpokládám, že čím vyšší číslo, tím lepší. N znamená bot?

Ano, čím vyššie číslo, tým lepší hráč.

N - bot "novice"

S - bot "soldier"

V - bot "veteran"

PeterSVK2001 #19 Posted 03 April 2017 - 04:22 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10175 battles
  • 64
  • [MACHR] MACHR

View PostRozaMadMax, on 29 March 2017 - 12:57 PM, said:

Bitevník asi nejlepší a s 5kou už bys měl dávat hroma, takže žeton. 150žetonků měsíc premka na wg hry. pokud nepotřebuješ volné hangáry, a nutně credity, letadlo si klidně nechcej déle do výročí, kde to můžeš podojit extra na credity a free exp. Já mám era jako odpočinkovou věc a dojení free exp a premiáku.

"dojení free exp a premiáku" - to samé  :trollface:   Nedávno som dostal 10.000 free exp za 1 výhru s IL-40 pri ročnom výročí, to už je slušná pálka. Akurát občas dokúpim chýbajúce 1-3 žetóny pri maratónoch na lietadlo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users