Jump to content

kterou ruskou linii vybrat?

• Please log in to reply
18 replies to this topic

marvays #1 Posted 28 March 2017 - 10:20 AM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8

Ahoj.

Sem tam zahraju letadla. mám rozjeté ruské letadla. Kterou linii si mám vybrat? jedu tanky ve vzduchu (IL) a pak chcu něco menšího. jenže jako laik v těch liniich nevidím žádný rozdíl. Poradíte?

Edited by marvays, 28 March 2017 - 10:20 AM.

RozaMadMax #2 Posted 28 March 2017 - 12:49 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 16943 battles
  • 155
  • [CLD] CLD
Tak záleží jestli chceš hrát radši obratná, nebo primárně výšková letadla. nemaj špatný lajny. Ale jednodušší bych viděl výškáče, takže i-210,220 a dál.

marvays #3 Posted 28 March 2017 - 12:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8
tak nějak netuším, co znamená výškače :)

Perpentach #4 Posted 28 March 2017 - 01:44 PM

Second Lieutenant

• Squadron Leader
  • 15122 battles
  • 1,051
  • [SPX] SPX
Pokud ti všechny letadla připadají stejná. Nevíš jaký je rozdíl mezi Turn and Burn a Boom and Zoom a se vším létáš stejně. Tak by pro tebe bylo nejjednodužší zvolit linii Jaků než se o hře něco dozvíš.

marvays #5 Posted 28 March 2017 - 02:11 PM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8

no, pro začátek by stačily nějaké pěkné videa. protože čím víc lítám, tak akorát zjišťuju, že netuším, jak to hrát. Když tedy nepočítám plazení s nad zemí a ničení pozemních cílů.

takže, náhodou, nemáte nějaké instruktážní videa? existuje něco takového?

pokud vezmu v potaz, že netuším, jak to hát a chci nějaký premiový letoun na kredity . . . . bude asi lepší spíš bombardér, že? Zrovna ten ruský na trojce se mi moc líbí.

ClearEvil #6 Posted 28 March 2017 - 03:50 PM

Moderator

• Moderator
  • 605 battles
  • 996

View Postmarvays, on 28 March 2017 - 03:11 PM, said:

no, pro začátek by stačily nějaké pěkné videa. 

Videa a streamy

Nového tam už dlouho nic není, ale představu co a jak získáš. Případně hledej rovnou na YT.

Lilka - operace dopadla dobře - přejeme brzké uzdravení 

Pokud píši červeně, tak jste něco provedliPokud píši černě, tak píši sám za sebe.

Posted Image

Podpora

Pravidla fóra

Jak to tu chodí?

My si na piloty jen hrajeme, ale někdo v letadle opravdu seděl, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

vbobo #7 Posted 28 March 2017 - 04:27 PM

Senior Airman

• Member
  • 2813 battles
  • 12

Mě hodně pomohlo projít videa Tomibara (https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ-_JGaW0RnxDDlO7ohz03MMlQh6Azqai) a Spidera (https://www.youtube.com/playlist?list=PLM5dWtXnn8Q8TqTdy5_maidtMRTSQ_kfu).

Chce to trpělivost a nenechat se odradit třeba deseti prohrama za sebou. Já jsem začínal v podstatě až loni na podzim a už jsem na tom tak, že jsem mrtvej jenom polovinu letů a většinou vždycky alespoň něco sundám.

Myslím, že každej se postupně v WoWpku vyvine do nějaké oblíbené role - někdo je na těžký stíhače a někdo zase na ty čamrdy, který se votočej kolem stodoly (což je můj případ).

Říká se, že WoWp je jenom Arkádová mlátička ale s tím bych moc nesouhlasil. Je třeba vědět s čím letíš, jak na který letadlo můžeš jít a taky trochu umět přečíst hru a umět zaútočit na to správné první letadlo (což mi zatím moc nejde). Sekneš se a jinej tě rozerve na kusy. Ale je to jenom hra.

Na vydělávání mám kromě HS 123 (teď se koupit myslím nedá) a ruskej Il-2(mod), se kterým se dá když máš štígro udělat i 70tis., nestojí balík a hodí se pro trdla jako jsem já :teethhappy:.

Edited by vbobo, 28 March 2017 - 04:44 PM.

Jsem furt mrtvej, ale prostě mě to baví...

RozaMadMax #8 Posted 28 March 2017 - 04:55 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 16943 battles
  • 155
  • [CLD] CLD
Bitevníky se dají, popř těžké  něm. stíhačky 3 a 4 tier. S credity by si neměl mít problém. Je dobré použítat tu 1. prem. munici za credity, kor pro větší calbry 20mm+. Na prem. letadla jsou tu často akce, maratony, takže kor 5-6 tier je většinou lehké získat. Se všemi letadly(krom bitevníků) se snaž na začátku bitvy nabrat co největší výšku i s pomocí boostu.

vbobo #9 Posted 29 March 2017 - 07:15 AM

Senior Airman

• Member
  • 2813 battles
  • 12

Ještě bych Ti něco doporučil. Možná se mnou někdo nebude souhlasit ale - nespěchej nahoru. Já udělal tu blbost, že jsem se hnal na vyšší úrovně a občas jsem do toho nacpal i prachy (prem. účet, za zlaťáky rychleji vyšší tier apod.).
Rychle jsem byl výš ale tam jsem se taky potkal s vyššími schopnostmi ostatních a být permanentně mrtvej je hodně frustrující, nehledě na to že prd vylítáš a naopak utratíš za opravy apod.

Mít z bitky málo zkušeností není moc povzbuzující ale nalítáš toho mnohem víc a víc se naučíš, což se ti bude ve vyšších úrovních dost hodit.

marvays #10 Posted 29 March 2017 - 07:27 AM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8

View Postvbobo, on 29 March 2017 - 07:15 AM, said:

Ještě bych Ti něco doporučil. Možná se mnou někdo nebude souhlasit ale - nespěchej nahoru. Já udělal tu blbost, že jsem se hnal na vyšší úrovně a občas jsem do toho nacpal i prachy (prem. účet, za zlaťáky rychleji vyšší tier apod.).
Rychle jsem byl výš ale tam jsem se taky potkal s vyššími schopnostmi ostatních a být permanentně mrtvej je hodně frustrující, nehledě na to že prd vylítáš a naopak utratíš za opravy apod.

Mít z bitky málo zkušeností není moc povzbuzující ale nalítáš toho mnohem víc a víc se naučíš, což se ti bude ve vyšších úrovních dost hodit.

Tomuhle bych se vůbec nebránil. Dlouho hraju wot a vím, jaký je rozdíl v hraní, když mám vyexpený tank, se 100% posádkou a 4 perkama :) A jelikož letadla mám jen pro radost a nemíním tady honit ani ego, ani WNko, tak bych si klidně dokázal představit, že si koupím dvě premiové letadla se kterýma vydržím hrát a nemusím ani nic expit. jen sem si to chtěl trochu pošahat, než koupím nějaký premiák. 

Ale jak se tak dívám na ty videa a sbírám pomalu zkušensoti, možná mi dva různé ruské premiáky budou stačit. IL-2 mod jako jeden a pak něco rychlejšího :) Než naexpím posádku a budu je umět pořádně ovládat, budu mít vousy až na zem :)

2mamut #11 Posted 29 March 2017 - 11:00 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 22333 battles
  • 123

Jestli chceš létat pouze nižší úrovně (do IV.), vybral bych si I-16ky, velmi obratná letadla s dobrou palebkou. Super na horizontální manévrování, utočíš skoro každého, prostě takové to nováčkovské létání u země (nic proti tomu, samotného mně to baví nejvíc). A pokud Tě hra chytne, stejně půjdeš všechny národy a jejich větve :)

A k těm bitevníkům. Jak radil vbobo, šel bych do IL-2 (mod.), dobře vydělává, má bomby i rakety a také zadního střelce.

RozaMadMax #12 Posted 29 March 2017 - 11:57 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 16943 battles
  • 155
  • [CLD] CLD
Bitevník asi nejlepší a s 5kou už bys měl dávat hroma, takže žeton. 150žetonků měsíc premka na wg hry. pokud nepotřebuješ volné hangáry, a nutně credity, letadlo si klidně nechcej déle do výročí, kde to můžeš podojit extra na credity a free exp. Já mám era jako odpočinkovou věc a dojení free exp a premiáku.

Krisak #13 Posted 29 March 2017 - 03:09 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 12489 battles
  • 82
Rozexpi si víc stromů a postupem času sám uvidíš jaký letadlo ti bude nejvíc sedět ...  každopádně kupovat prémiák nazačátku není potřeba ... pokud nejsi uplný střevo,tak si na každý další letadlo vyděláš i normálním hraním ... za pár tejdnů bude novej patch a tam se teprve rozhodni co hrát a co pořizovat ... :honoring:

marvays #14 Posted 29 March 2017 - 08:19 PM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8

Ještě pár newbie dotazů, které snad nebude vadit, když položím sem, do tohoto vlákna:

1. te´d je v prémiovém obchodě akce zvaná Britské duo . . . bývá něco podobného často? že by v rozumné době bylo třeba něco i na ruské letadla? protože za ty peníze to je mazec nabídka :)

2. existuje ve wowp něco jako WN8 ve wot?

3. používáte někdo nějaký rozumný balíček módů? něco jsem už vygooglil, ale začalo to stahovat 350 mega dat. potřebuju jen nějaký základ :) Autologin, nějaké statistiky do garáže, vzhled garáže a možná nějaké hodnocení protivníků. žádné číty a podobně :)

mattho1 #15 Posted 30 March 2017 - 11:53 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 21859 battles
  • 174
  • [GWDYS] GWDYS

1. vo všeobecnosti sú všetky prémiové lietadlá sračky a ich "normálne" verzie sú ďaleko lepšie. Česť výnimkám, ale tie spočítaš na prstoch jednej ruky. A to britské duo - to sú vyhodené peniaze.

z ruských prémiakov sa oplatí možno tak Jak-3RD, alebo Lavočka 11 (bitevníky nelietam, takže tam ti neviem povedať). Ja jediný prémiak, ktorý som si kúpil, bola Bf110C-6 a tú tak sprznili, že sa s ňou nedá lietať. Takže kupovať prémiaky za "real money" je podľa mňa dosť riziko.

2. neviem čo je WN8 ale ak chceš pozerať staty hráčov tak skús pozrieť tu: https://eu.warplanes.today/

3. taký základný balík módov by som Ti odporučil toto: http://hryunomod.ru/en/index.html - hlavne na staty hráčov priamo v bitke. alebo potom tiež na tejto strámke nájdeš LVMP mod, čo je taký trochu väčší balík: http://hryunomod.ru/en/other_mods.html

marvays #16 Posted 30 March 2017 - 01:53 PM

Airman Basic

• Member
  • 112 battles
  • 8

View Postmattho1, on 30 March 2017 - 11:53 AM, said:

1. vo všeobecnosti sú všetky prémiové lietadlá sračky a ich "normálne" verzie sú ďaleko lepšie. Česť výnimkám, ale tie spočítaš na prstoch jednej ruky. A to britské duo - to sú vyhodené peniaze.

z ruských prémiakov sa oplatí možno tak Jak-3RD, alebo Lavočka 11 (bitevníky nelietam, takže tam ti neviem povedať). Ja jediný prémiak, ktorý som si kúpil, bola Bf110C-6 a tú tak sprznili, že sa s ňou nedá lietať. Takže kupovať prémiaky za "real money" je podľa mňa dosť riziko.

2. neviem čo je WN8 ale ak chceš pozerať staty hráčov tak skús pozrieť tu: https://eu.warplanes.today/

3. taký základný balík módov by som Ti odporučil toto: http://hryunomod.ru/en/index.html - hlavne na staty hráčov priamo v bitke. alebo potom tiež na tejto strámke nájdeš LVMP mod, čo je taký trochu väčší balík: http://hryunomod.ru/en/other_mods.html

Předpokládám, že čím vyšší číslo, tím lepší. N znamená bot?

vbobo #17 Posted 30 March 2017 - 05:41 PM

Senior Airman

• Member
  • 2813 battles
  • 12

Přesně jak napsal mattho1.

Já si před časem koupil Me 209 V4... bezva letadélko, rychlé jako blesk ale v třetí třídě základky jsem měl s plastelínou a versatilkou větší palebku než tohle. Uletíš ale co pak...

mattho1 #18 Posted 30 March 2017 - 08:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 21859 battles
  • 174
  • [GWDYS] GWDYS

View Postmarvays, on 30 March 2017 - 02:53 PM, said:

Předpokládám, že čím vyšší číslo, tím lepší. N znamená bot?

Ano, čím vyššie číslo, tým lepší hráč.

N - bot "novice"

S - bot "soldier"

V - bot "veteran"

PeterSVK2001 #19 Posted 03 April 2017 - 04:22 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 8180 battles
  • 55
  • [MACHR] MACHR

View PostRozaMadMax, on 29 March 2017 - 12:57 PM, said:

Bitevník asi nejlepší a s 5kou už bys měl dávat hroma, takže žeton. 150žetonků měsíc premka na wg hry. pokud nepotřebuješ volné hangáry, a nutně credity, letadlo si klidně nechcej déle do výročí, kde to můžeš podojit extra na credity a free exp. Já mám era jako odpočinkovou věc a dojení free exp a premiáku.

"dojení free exp a premiáku" - to samé  :trollface:   Nedávno som dostal 10.000 free exp za 1 výhru s IL-40 pri ročnom výročí, to už je slušná pálka. Akurát občas dokúpim chýbajúce 1-3 žetóny pri maratónoch na lietadlo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users