Jump to content

WoWs'tan WoWp'a

• Please log in to reply
1 reply to this topic

MustangSally_ #1 Posted 15 May 2017 - 04:23 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1

Uzun süre World of Warships oynadıktan sonra World of Warplanes oynama kararı aldım. Bir kaç oyun attım ve beğendiğimi söyleyebilirim. Merak ettiğim 3 soru var şimdilik:

1. Ben bu oyunu P-51H Mustang için oynuyorum nickimden de bellidir biraz. Fakat gördüğüm kadarıyla can ve ateş gücü olarak düşük kalıyorlar. Yeni başlayan biri için sıkıntılı bir sınıf mıdır avcılar yoksa ben mi yanlış düşünüyorum?

2. Servis kısmındaki consumables'lar çok önemli mi ya da mermi tipi çok farkediyor mu (World Of Tanks'ta böyle bir uygulama var sanırım ve ben hiç oynamadım). En azından düşük seviye uçaklar için konuşalım.

3. Ben birine odaklandığım sırada başka birisi bana ateş açtığında hangi mesafede olduğunu görme şansım var mı şu an için sadece sağ tıkla arkama bakmakla yetiniyorum başka bir ayarı var mıdır?

Cevaplayanlar için teşekkür ederim şimdiden, ayrıca hiç World Of Warships oynamamış ve merak eden varsa da bu konu altından yardımcı olabilirim konu dışı olacak ama.

Air_Lafci #2 Posted 30 May 2017 - 06:29 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 51 battles
  • 118
  • [TIG3R] TIG3R
Öncelikle hoşgeldin bence hiç bir sorun yok yeni başlasan bile bence sadece bir seri den gitme 5 levele kadar tüm uçakları denersen en azından daha iyi anlarsın hangi uçağın sana göre olduğunu, Tabi 51 için oynuyorsun bir tık daha hızlı gidersin o seriden ama dediğim gibi tek seriden gitme. Donanım vs gibi şeyleri ben pek önemseyen biri değilim olsada olur olmasada ama tabi lazım olmuyor değil , mermi zaten 2 çeşit var standart ücretsiz Genel yazan paralı geriye kalanlar altın ile satın alınıyor yani gereksiz , birine odaklandığın zaman Q tusuna bakarak arkana bakabilirsin serbest kameraya gerek yok birde hedefe kilitlenme ve hedef değiştirme var X ve C tuşları tabi burda sana tam olarak anlatamam bunu Oyun içersinde bizi ekleyebilirsin ve online olduğun vakit Team Speak girme imkanın varsa sana adres şifre veririz böylesi daha iyi olur..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users