Jump to content

wowp yi daha cazip hale getirin sayın wg cılar ve oyuncularla ilgilenin

ihmalkarlıkmı

• Please log in to reply
2 replies to this topic

airfight10 #1 Posted 17 May 2017 - 12:51 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6468 battles
  • 87
galiba 2016 da topic açıp bu oyunda neden hareket yok veya oyuncu sayısı az ,veya ihmal edilmiş diyenlere hak vermemek elde değil,wg nın wota önem vermesi ağırlık vermesi garip bir tutum ,oyuncu burda kendisini mezardamıyım diye hissediyor galiba ,  ivedilikle bu güzel oyunun cazibesi  artırılmalı oyuncu sayısı artırmaya yönelik faliyetlerine hız verilmeli,ayrıca bu sayfaya soru cevaplarla ilgi gösterecek yetkililer her an olmalı ,wg nın para kazanma hırsını burda göremiyoruz wotta olduğu gibi,  :)  biz yeniliklere açığız ama haraket az  burda ,uyan ey wg  uyaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn :kamikaze:

Edited by airfight10, 23 June 2017 - 05:08 AM.

Air_Lafci #2 Posted 30 May 2017 - 06:31 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22560 battles
  • 114
  • [TIG3R] TIG3R
Katılıyorum sana en azından birşeyler yazmıssın bunun için TANK oyununun Forum sitesine de yazdım fakat hala hiçbirşeye bakılmamış maalesef sadece boş gürültü yapıyormuşuz gibi oluyor..

airfight10 #3 Posted 23 June 2017 - 05:15 AM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6468 battles
  • 87

bence tank oyunundan menmunlar kasaya para akıyor malum burayıda angarya görüyorlar gibi bir şey,ama olsun bu sayede kafamız rahat huzurluyuz,hem sonra ben işime bakıyorum yani uçmaya ,ve aklıma wot geldikçe oooh iyiki uçaklardayım diyorum,wotta sinirden çıldıracak gibi olurdum ,tüm stressim burda kalktı , keklik gibi avlıyorum havada  önüme geleni ,buda bana zevk veriyor,keyf alıyorum , görevlerde iyi bugünlerde  salla gerisini ,kim ne yaparsa yapsın veya yapmasın,burda forumda çok kişi olcakda ne olacakki ?  fesatlık kıskançlık başlar hemen zaten wot forumdaki gibi olmasın daha iyi böyle

Edited by airfight10, 23 June 2017 - 05:15 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users