Jump to content

Aktualizace 1.9.10 - všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

Darth_W #21 Posted 05 June 2017 - 04:59 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX
jj nova verzia uzrela svetlo sveta :D

mattho1 #22 Posted 06 June 2017 - 08:52 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 152 battles
  • 198
  • [GWDYS] GWDYS

tak za mňa žiadna zmena:

- stále nehorázne prepady fps počas súbojov

- stále lagy prejavujúce sa oneskoreným, alebo nepresným zameriavaním (a ovládaním lietadla)

- stále viac tierový MM, aj keď máme nekonečno botov (chceme jedno tierový MM)

- žiadny nový (hrateľný) obsah - žiadne nové stromy, žiadne nové herné módy

- žiadna aktivita na fóre (iba "povinné jazdy")

na základe všetkých týchto "skvelých" vlastností, som hru prestal hrať cca pred pol rokom a začal som hrávať War thunder....

Nozdro #23 Posted 08 June 2017 - 03:22 PM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 68 battles
  • 228
  • [LAMOS] LAMOS
Aloha přátelé..teda jak to tady čtu...tak se nezměnilo za půl roku co hraju ARK Survival Evolved zhola nic...jaká škoda..tak ještě počkáme no..držím palce Persha - už zbývá jen pár lidí na odehnání na WT nebo úplně od letadel, to už se dá zvládnout! :izmena::medal: ... Jinak musím podotknout, že z toho nemám radost, naopak mne to velmi mrzí, vaše letecká hra mne velmi bavila - a kvůli tomu jak se to teď zdá se už pár let plácá ve vlastní šťávě teď lidi hrajou radši WT nebo lítají na wyvernách..škoda - no stále ale držím palce - teď bez veškeré ironie, nikdy není pozdě, bohužel tady už se na změnu asi čekalo až moc dlouho od bety...GL&HF já se zase stavím :B

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

brrot #24 Posted 08 June 2017 - 08:05 PM

Airman Basic

• Member
  • 81 battles
  • 2
No čtu tady, že se někdo nemůže vrátit do hangáru, ale já se spíše nemůžu dostat z hangáru. Za starých dobrých časů mě odpojili od serveru jen při 1. hře. Dnes to bylo 3x za sebou a po čtvrté to najelo o 20 sekund po začátku. Hádejte jestli jsem byl už sestřelený. Když tyhle potíže loni začaly, ještě  se se mnou bavili: aktualizoval jsem grafickou kartu, mažu složky log, hru jsem odinstaloval a znovu nahrál, ale je to čím dál víc  horší. Nikdo na podpoře už na mě nereaguje(otravnej blbec). Divné je, že nefunguje jenom WoWp, kde je na serveru 1300 hráčů a na WoT žádné problémy nejsou a hraje tam 30 000 lidí! Ani WoWarships nemá tyhle problémy. Když to takhle půjde dál, tak chlapci a děvčata z WGN brzy zjistíte, že vaši skalní hráči nekupují prémiové účty u vás, ale na   "War thunder" stejně jako to udělal mattho1 . Ten hráč měl skoro 22 000 her - možná důvod k zamyšlení.

vilik58_CZ #25 Posted 18 June 2017 - 10:24 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 187 battles
  • 210
  • [LAMOS] LAMOS

Je to poslední dobou nehratelný aspon pro mě škube se to jak prase a nejde nic dělat jak je tam vic lidi kolem 850/950 je konec proste nehratelne na starsim Pc bohuzel dnes obzvlaste hrozne uz kolem 12:30.hod  net mam super lita to tady dobre (na optice) ale vase servry asi nic moc.

:honoring:

Hejmy #26 Posted 18 June 2017 - 05:11 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 76 battles
  • 1,211
  • [D-DOG] D-DOG
Čeče já si nemůžu stěžovat, ve střetnutí máš jistou výhru, když vybereš zprávnou stranu, dnes jsem za žetony (všechny+dokoupené za zlato) dostal tu německou t9. O ty mise jsem se ani nepokoušel:hiding: Bonusů hromada, v bednách občas dostanu i něco rozumného. Já jsem zatím spokojen:child:

vilik58 #27 Posted 20 June 2017 - 09:00 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 140 battles
  • 159
  • [LAMOS] LAMOS

Děkuji vám vřele vr.... .. .. .. .......,domyslete si už sami co bych dodal.Nechápu co s tím zas je fps padlo na 10/12/18 to zas nějakej UMĚLEC do toho vrtal laguje me to jak prase a to tam je jen 350 lidi pripojeni u me je ok i kolega co ted se mnou letel mel to same co neustale nekdo vrtá do něčeho co jde no jde aspon se dá trochu hrát tohle nejde absolutně a to jsem chtěl ted koupit toho těžkýho Japonce.:facepalm:   Letu zdar :honoring:

Edited by vilik58, 20 June 2017 - 09:02 AM.

Abubak76 #28 Posted 20 June 2017 - 09:40 AM

Senior Airman

• Member
  • 586 battles
  • 19
  • [GOD_] GOD_

Ahoj mám technický problém právě jsem vyzkoumal F-86A a nemůžu jej koupit i když mám dost kreditů a několik volných pozic v garáži FJ-1 v elitním stavu. Viz příloha. Žádám o opravu. Abubak76

Attached Files

• Attached File   sabre.zip   1.89MB

Edited by Abubak76, 20 June 2017 - 09:43 AM.

Abubak76 #29 Posted 20 June 2017 - 02:17 PM

Senior Airman

• Member
  • 586 battles
  • 19
  • [GOD_] GOD_

View PostAbubak76, on 20 June 2017 - 09:40 AM, said:

Ahoj mám technický problém právě jsem vyzkoumal F-86A a nemůžu jej koupit i když mám dost kreditů a několik volných pozic v garáži FJ-1 v elitním stavu. Viz příloha. Žádám o opravu. Abubak76

vyřešeno přihlásil jsem se s odstupem času na jiném počítači a je vše v cajku. A.

Krisak #30 Posted 22 June 2017 - 07:00 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 87 battles
  • 169

No tak nám skončily konfrontace a asi nadešel čas pro trošku konstruktivní kritiky .... sice se tu objeví nějakej admin (Ivana_Drago,Kayi4ek) jednou za uherskej rok a proto nepředpokládám,že by se zdejší zpětná vazba opravdu někam vůbec dostala,ale co se týče akce "Boj o Thorovo kladivo" při uvedení aktualizace 1.9.10 to byl opravdovej děs a běs ....

Vůbec teda nechápu,co za cvoka​ ty akce vymejšlí,ale když už teda lidi dostanou jako odměnu z bedny ten plánek na letadlo,tak ty 3 mise na splnění za 24 hodin jsou doslova "mission impossible" a tudíž to mít jako hlavní tahák pro lidi,aby šli akci hrát je totální ostuda​ ...

Bodování akce .... to jste se nepoučily z akce "Japonská hrozba" a opět zvýhodnily bitevníky a tím se z eventu stal hon na pozemní cíle někdy i mezi 7 hráči​ a místo zábavy to spíš připomínalo hospodu kde si všichni nadávaj a navzájem se řežou .... opravdu nejde během akce udělat fair bodování aby to aspoň trochu připomínalo zábavu ???

Akce skončila a kliknu si naivně na statistiky a vybafnou na mě odměny z předešlého eventu "Japonská hrozba" ... takže vlastně komplet event  zkopirovanej  bez toho aniž by si "​pracovník WG co bere jistojistě svojí výplatu​" dal nějakou práci s úpravou a to je ta největší hanba .... další připomínky psát nebudu a dám prostor zdejším štamgastům,aby vám to  dali taky sežrat :bajan:.

ps: Dostal sem během akce dva plánky na dvě nový desítky a těch 360 žetonů za ty dvě nesplnitelný mise sem vám ze svých poctivě vylítaných zásob žetonů narval:child:.

Edited by Krisak, 22 June 2017 - 07:01 AM.

vilik58_CZ #31 Posted 22 June 2017 - 09:36 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 187 battles
  • 210
  • [LAMOS] LAMOS
Krisak už je konec? Já měl za to, že to běží do 28.6. a maš pravdu že ty akce (lonská a tahle) byli jak dvojčata ale třeba se to zas někomu líbilo a měl štěstí.Já mám velice neštastnou ruku na kvalitní věci v bednách a navíc to bylo v čase kdy jsem hrát nemohl (práce) hrál jsem jen 2 dny a z beden jsem dostal jen lékárničky no a moje žetony jsem si nechal radši na prémio měsíc to má pro mě větší cenu.Ale co se mě katastrofálně zhoršilo byli lagy ,fps dokonce až na 10 (zimní válka v tierech I až do VI) to bylo hrozný už nehratelné dřív jsem měl 35/45 .Dřív pakety sporadicky ted to bylo v každé bitce a někdy vyhazov ze hry a nebyl jsem sám i cizinci mě to potvrdili že mají ty samé problémy to bylo v čase mimo akce kladivo samozřejmě, jenže v této hře je to už (zvyk) žezná košile .Ale za Era děkuji at jsou jakákoliv i ty německé (ŽÁBY jak mě připadaj  :trollface: )  sověty a ten jap. těžák.Nedá se vyhovět všem to je jasné ale mě tyto akce přinášej horší a horší hraní mám starší herní laptop Asus a na nové Pc nejsou kupovadla no tak jsem rád za každý den.  Pěkné letní dny, mě začíná v létě pracovní maraton :)    :honoring:

vbobo #32 Posted 22 June 2017 - 04:24 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 232 battles
  • 89

Taky jsem si vytáhl dvoje plány ale... jsem mizernej letec takže bych to asi ani neudělal a kdyby přeci ano, tak bych u toho musel sedět opravdu celých 24 hodin a něco jako práce, spánek, jídlo apod. vypustit.

Nestálo to za pokus.

Například dřívější akce za La-11 nebo Mosquito byly fajn a daly se rozumně vylítat.

Získat např. Su v kladivu bylo jen pro ty nejlepší. Tedy podpora a povzbuzení širší skupiny pilotů průměrných asi moc nezafungovala.

Škoda.

Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

Darth_W #33 Posted 22 June 2017 - 05:36 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX

No takze nahromadil som 98 bedniciek + dve som dokupil, cize 100, slovom sto bedniciek :

0 planov

383500 kreditov

920 goldov

3 dni premia

21500 Free XP

a kopa zbytocnosti (spotrebaky)

Edited by Darth_W, 23 June 2017 - 09:07 AM.

RozaMadMax #34 Posted 22 June 2017 - 08:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 201
  • [CLD] CLD
Bedniček jsem měl dost+ cca za 100žetonů a vypadlo mi tak cca 2k goldů, + 3-5dní premka, 2-3 místa + nějaký free xp + nesplnitelné plány na 9ku 2.položka s 50 acy/24h jste se asi posrali v kině ne(kdyby na to byl čas do konce akce, tak pochopim, ale jinak to bylo o exkrementu).

Hombre1209 #35 Posted 23 June 2017 - 11:58 AM

Senior Airman

• Member
  • 359 battles
  • 27
  • [SPX] SPX

Tak ono šlo hlavně o to aby z hráčů vytáhly žetony takže na to já jim neskočil,radši to nechám na premiak a ty slavný éra vyexpím za volný.Co ale nechápu je proč se celkem s železnou pravidelností střídaly výhry jeden den osa a druhý den spojenci,opravdu nepředvídatelné.Takže za mě nic moc ale alespoň nějaké goldy to hodilo.

vilik58 #36 Posted 23 June 2017 - 12:24 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 140 battles
  • 159
  • [LAMOS] LAMOS

Nevim jak vi hosi ale ja mam hangar cim dal tim vic tak zaseklej ze sotva muzu neco prehodit uz nemuzu nahodit kamuflaz musim jit ven dlouho pockat zas nahodit a potom se to povede.A vite ze si muzete nahodit vlajku vaseho statu? Do dnes jsem to nevedel ale musite to koupit na kazde ero extra a nepomuze ani koupe za goldy je to jen na dane ero :coin::P . Zatim zhorseni hrani a hangaru pretrvava jsem zvedav po uplnem zruseni a ukonceni kladiva ale neverim na zmeny v lete se nepracuje a pracovat se nesmi prace hyzdi.No jo co nadelame letme do lepsimy zitrky zdar :playing::honoring:

Edited by vilik58, 23 June 2017 - 12:30 PM.

vilik58 #37 Posted 24 June 2017 - 09:32 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 140 battles
  • 159
  • [LAMOS] LAMOS

Kterej smyslu zbavenej s vodkou v lebce misto mozku vytvoril tuhle zhovadilost ze mam od rana uz v rade 8 proher jak na bezicim pase

nekdy bych temhle tvurcum s chuti zakroutil krkem.:angry:  :facepalm: ale to jsou prohry ze nez sundam jedno ero tak jsme vsici kopytem hore co to je za smysl a hra co hra v lajne i klidne pres 10 her meli by jste jit na detox.:izmena::honoring:

Perpentach #38 Posted 24 June 2017 - 12:01 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 701 battles
  • 1,272
  • [SPX] SPX
tomu říkají karma. když nadáváš na foru, tak máš špatnou karmu a dostáváš špatný boty a když chválíš, tak vyhráváš. Já když prohraju 3x za sebou, tak na to kašlu a vypínám. Druhý den se to většinou změní a jedu výhry aniž bych pro to něco udělal.

vilik58 #39 Posted 24 June 2017 - 12:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 140 battles
  • 159
  • [LAMOS] LAMOS

Ale já přeci nenadávám jen konstantuji stav věci.Že je to šíleně protivný když x-krat prohraješ hned jen se střetnete v první vlně a vlastně ani nemáš sanci vypustit bioplyn ze zadní části těla, dobry 1/2/3 prohry za sebou beru ale víc jak 10x to už je uchylný ne?  :honoring:

Darth_W #40 Posted 24 June 2017 - 01:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX
tak nekonstatuj a napis nieco pozitivne ... napr. pochval enemackeho bota, ze sa prastil o zem a dal ti tak vacsiu sancu

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users