Jump to content

World Of Warplanes 2.0

World Of Warplanes 2.0 World Of Warplanes 2.0 Graphic upate Gameplay upate

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Mnemonick #81 Posted 15 October 2017 - 09:23 AM

Senior Airman

• Member
  • 7883 battles
  • 43
  • [D-302] D-302

Tak spie***** grę to trzeba umieć. Widać długie lata stażu w developerce. Bez tak solidnego zaplecza i doświadczenia nie udało by się gry tak skrupulatnie zepsuć. Gratulacje dla WG za kunszt pracy. Ciekawe ile im WarThunder zapłacił pod stołem żeby coś takiego wprowadzili...

pozdrawiam

Carcass69 #82 Posted 16 October 2017 - 05:58 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 21738 battles
  • 581
  • [_UN_] _UN_
Wiele dziwnych patchy mi nie przeszkadzało, ale to co teraz zrobili to po prostu inna gra. Tylko hangar został, co pewnie zaraz w ramach pilnych i niezbędnych zmian też zmienią. Tak jak ktoś wcześnie pisał, gdyby jeszcze HUD zostawili, minimapę i celowanie z wyprzedzeniem to może bym próbował grać. A tak paręnaście bitew i ch... stwierdzam, że ten pierdolnik mnie nie bawi.

Edited by Carcass69, 16 October 2017 - 05:59 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

jakub_czyli_ja #83 Posted 16 October 2017 - 08:00 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2

To pisałem od początku - nowy silnik, stara forma, ale nie.

No i teraz się okaże, że spadek efektywności u ogarów dzięki spieprzeniu wszystkiego jest mniejszy niż spadek efektywności u noskilli dzięki powyższemu i komplikacji rozgrywki.

I zacznie się wycofywanie zmian w kierunku interfejsu 1.9, co spowoduje zwiększenie się skill gapa, bo powrót minimapy albo radaru więcej da ogarom niż noskillom, bo tym drugim nic nie pomoże.

Liczykrupy w Mińsku zadadzą w końcu pytanie - no dobra, upierdzieliliśmy źródełko czasu premium w postaci łatwych żetonów, ale teraz musimy dosypywać golda, więc pewnie jakiś maratonik na Strzałę wystartuje na rocznicę albo w okolicach świąt albo nawet France się pojawią.

W kolejce nadal są Hawkery, bo z Grummanami WG ma jakoś na pieńku.

Cośtam popierdywali o trybie dla starych graczy, ale jakoś wątpię, żeby to był hicior, raczej musztarda po obiedzie.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

LORDDOOMSDAY #84 Posted 16 October 2017 - 08:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14769 battles
  • 2,692
  • [_UN_] _UN_
Czarek dawaj do WT. Część dziadków już śmiga :). A WG to se może tera pograć na flecie poprzecznym. :trollface:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users