Jump to content

World Of Warplanes 2.0

World Of Warplanes 2.0 World Of Warplanes 2.0 Graphic upate Gameplay upate

• Please log in to reply
83 replies to this topic

z4r4z4 #61 Posted 12 October 2017 - 01:26 AM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 9904 battles
  • 7
  • [OPE] OPE
Wersja 2.0 jest totalnym niewypałem. Z przyjemnej gry zrobiła się prostacka rąbanka w której liczy się tylko kto dłużej wytrzyma ten zryty jedyny tryb gry... Może czasem w to zagram ale rzadko.Na szczęście jest jeszcze parę gier w które teraz spokojnie będę grał....

qameOver_ #62 Posted 12 October 2017 - 05:27 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 23597 battles
  • 1,302
  • [_UN_] _UN_

Podsumowanie wczorajszego dnia :

9  bitw - 6 wygranych , 3 przegrane 

Rozpocząłem przygodę od pokoju treningowego. Nie byłem w tym pomyśle osamotniony bo pokoi treningowych postawionych prze graczy było sporo.

Po iluś tam próbach i testowaniu ustawień w końcu przyszedł czas na prawdziwy debiut. Powiem tak - zmusiłem się do rozegrania kilku bitew ( 9x) . Grałem tylko na T10.  

TOTALNY CHAOS. 

Po pierwsze- jak to jest , że z T10 latały sobie Hornety z T7? lub Spity niskiego tieru?

Po drugie- to patrząc na listę graczy to po jednej stronie  1 osoba i po drugiej  1 osoba.

Reszta uzupełniona botami, które wiedzą jak w to niby grać. I wygrana zależy od tego co zrobią boty a nie ludzie. Przegrywałem bitwy, gdzie zestrzeliwałem po 5-7 samolotów a wygrywałem, kiedy  mnie wczytało do gry a ja w tym czasie przeglądałem forum. Taki tryb to może dla bitw ludzkich 15 na 15 może i miałby sens. Jednak nie oszukujmy się. Boty to  średnio 70-90 % graczy w bitwie.

To jest patologia aby boty sobie decydowały, kto wygra o kto przegra. Bo choć by skały się zesrały to jeden "ludzki" gracz na bitwę ujja zrobi.

W wersji 1.9 wpływ gracza na losy pojedynku był bardzo duży i można było się z botami zmierzyć. 

Po trzecie - wprowadzono do rozgrywki "białe" samoloty. Co to niby ma być? Lecisz sobie, biały lata obok i obserwuje. Zaczynasz strzelać do czerwonego wroga a tu nagle do tej pory neutralny biały zaczyna do ciebie strzelać. Na jakiej wojnie było coś takiego? Wesoło sobie latają jakieś neutralne samolociki aby z zaskoczenia zostać sprzymierzeńcem lub wrogiem. POMYŁKA

Po czwarte - mapy wielkie ,że ja pie...ole. Nie ma szans aby pomóc swoim kolegom na drugim końcu mapy ( jakim kolegom skoro w bitwach jest po jednym góra dwóch graczy).

Po piąte - system uszkodzeń jest do dupy. Bo na chwilę obecną to trochę losowe trafianie jest.   

Po szóste i ostatnie - w sumie najważniejsze - nie da się w to grać w takiej formie jak jest.

w wersji 1.9  powinni zrobić :

1.grafika jak w 2.0

2.dostosować myśliwce ciężkie tak aby nie latały w chmurach/kosmosie - dla ukrócenie trollowania koks kluczy,

3.usunąć poprawkę do celowania - zrobić celowanie jak to jest teraz w wersji 2.0

4. wprowadzić  CW lub  tryb bitw drużynowych  dla klanów, aby urzeczywistnić wartość danego klanu w klasyfikacji . ( coś na wzór ligi gdzie po walce można awansować lub spaść. ) Bo system klasyfikacji klanów był pomyłką.

Gra by nadal hulała a tak to 2.0 śmierdzi TRUPEM !!!!

Edited by qameOver_, 12 October 2017 - 05:28 AM.

jakub_czyli_ja #63 Posted 12 October 2017 - 05:56 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2

Akurat celowanie jet bez sensu, bo w rzeczywistości celowniki z bajerami pojawiły się już od Mustangów, czyli tak gdzieś pomiędzy VI a VII tierem, i przy okazji większych prędkości mogłaby się pojawić jakaś asysta w celowaniu. Sabre miał już celownik radarowy.

Tak to jest spray'n'pray.

O dodupności UI pisałem - "tylko najważniejsze informacji' - chyba dla ich dup. Nawet to co jest, jest podane w gównianej formie gdzieś na boku ekranu. Nie po to kupiłem sobie 24" żeby zezować na boki.

Niedługo zobaczymy efekty.

Bilans otwarcia jest taki, że na EU wzrost peaku wyniósł oszałamiające 37%. Ci w liczbach bezwzględnych daje nadal żałosne niecałe 1400 graczy w peaku (wobec około 1k normalnie), na RU poniżej 10%, na NA trend spadkowy został utrzymany. Co oznacza, że na RU i NA ludzie odinstalowywali, na EU WoWP walał się jeszcze po dyskach.

Ciekawe jak decydenci otrąbią zajebisty sukces nowej wersji, czy może znowu dostaniemy ankietę pod tytułem "opisz jak zajebista jest wersja 2.0".

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

LatajacySpodek #64 Posted 12 October 2017 - 06:15 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 24873 battles
  • 165
  • [_UN_] _UN_
jakub_czyli_ja jest gdzieś dostęp do ruchu w grze, ilości graczy online? Możesz udostępnić jakieś źródło?

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #65 Posted 12 October 2017 - 06:16 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2
https://stats.wotapi...tats/wowp/eu/EU

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

LatajacySpodek #66 Posted 12 October 2017 - 06:22 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 24873 battles
  • 165
  • [_UN_] _UN_
Super, dzięki. Bardzo jestem ciekawy jaka będzie frekwencja po tych cudownych zmianach.

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #67 Posted 12 October 2017 - 06:29 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2

Mam wrażenie, że w najlepszym wypadku nic się nie zmieni.

Sam fakt, że teraz jest trudniej trafić wrogi samolot, a pelotki napierdalają jak głupie zapewne utrzyma retencję na takim poziomie jak żetonowy sealclubbing.

Shotishogo #68 Posted 12 October 2017 - 08:32 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 6930 battles
  • 100
  • [D_303] D_303

View PostLatajacySpodek, on 12 October 2017 - 06:22 AM, said:

Super, dzięki. Bardzo jestem ciekawy jaka będzie frekwencja po tych cudownych zmianach.

No przecież WG usunęło licznik graczy online. Brak licznika => ergo...."nie mamy się czym chwalić" . Dziwne że to jedyna gra WG bez licznika.
...pozatym uważam ,że 2.0 powinno zostać zniszczone.

qameOver_ #69 Posted 12 October 2017 - 09:53 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 23597 battles
  • 1,302
  • [_UN_] _UN_

Link do głosowania dotycząca wersji 2.0 i powrotem do 1.9

Może coś to da. Już widać jaki jest odzew graczy - 94%  głosujących za powrotem 1.9

http://forum.worldof...se-back-to-v19/

i jakie zaskoczenie dla WG będzie...

Edited by qameOver_, 12 October 2017 - 09:59 AM.

HitchPL #70 Posted 12 October 2017 - 10:01 AM

Senior Airman

• Member
  • 19440 battles
  • 10
  • [_UN_] _UN_

View Postelektro74, on 11 October 2017 - 11:00 PM, said:

i Hitch nam postawi na to serwer

Elektruniuniuniu dla ciebie wszystko, ale to chiba na kocie...

Poważnie Panowia:
- ewedupiu z tymi paparuchami.

Coś się zaczyna i coś się kończy.
- za 200 bombowiec se może kupie i złoże jak w ikei - co?

Nie przywrócą wam starych samolotów, bo ten nowy crap jest na nowym silniku także możecie se pisać.

Jedyną zaletą tej nowej gry jest szybki uninstall.

Trzeba tylko śmieci sobie wyrezać z appdaty i po WG śladu nie będzie.

Za stówe se właśnie kupiłem produkt, który na steamie pobił rekord wszechczasów graczy online.
2 miliony na raz naku***ło i się już nie dziwię dlaczego także - błagam, szczym do ludzi...

... i nie ma że goldowe ammo

... i nie ma że na ciężkich dwóch obładowanych freexpem i perkami kebabów rozpieprza gre a meczmejking im to za każdym razem umożliwia... no bo sie nie da parować kluczy przecież z kluczami chociaż...

Lubie jak jest wszystko klarowne, jasne i przejrzyste.

Rule proste do bólu, 100 żywców w bitwie na raz a klimat taki, że się czuje ech... generalnie jak kiedyś na samolotach było.

... a pamiętam ten uczuć, bo... było - minęło. Pogódźcie się z tym.

Swoją drogą: jakim trzeba być idiotą aby balansowaną przez kilka lat grę zaorać i posadzić na tym nieprzetestowaną kupę.

Świetna robota, ale wyślijcie mi to co tam bierzecie w tej firmie, bo musi to być zajebiste. Adres jak coś - bez zmian.

qameOver_ #71 Posted 12 October 2017 - 10:16 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 23597 battles
  • 1,302
  • [_UN_] _UN_
a co to za gra? daj info no!!!

gregorius790 #72 Posted 12 October 2017 - 10:53 AM

Senior Airman

• Member
  • 24721 battles
  • 29
  • [_UN_] _UN_
Wersja 2.0 jest super, dzięki niej w końcu podjąłem decyzję o odinstalowaniu tego czegoś :D 

LatajacySpodek #73 Posted 12 October 2017 - 11:17 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 24873 battles
  • 165
  • [_UN_] _UN_

View PostShotishogo, on 12 October 2017 - 09:32 AM, said:

No przecież WG usunęło licznik graczy online. Brak licznika => ergo...."nie mamy się czym chwalić" . Dziwne że to jedyna gra WG bez licznika.

Post nad moim jakub wrzucił link do strony, która jakoś monitoruje ilość graczy. Wartości wyglądają na wiarygodne (jeśli mnie pamięć nie myli jak to było kiedyś).

Hitchu! A to czemu nie mówiłeś wczoraj, że masz coś takiego zajebistego, tylko się śmiałeś jak instalowaliśmy WarThunder?!?!

UNFORGIVEN MEMBER

jakub_czyli_ja #74 Posted 12 October 2017 - 04:32 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2

View PostHitchPL, on 12 October 2017 - 10:01 AM, said:

Swoją drogą: jakim trzeba być idiotą aby balansowaną przez kilka lat grę zaorać i posadzić na tym nieprzetestowaną kupę.

Świetna robota, ale wyślijcie mi to co tam bierzecie w tej firmie, bo musi to być zajebiste. Adres jak coś - bez zmian.

Przecież ona nigdy nie była balansowana.

Balans by WG wygląda przecież tak, że wszystko wpierdzielają w jedną kupę, a później uklepują co wystaje.

Tak było w czołgach, i mało przemyślany tryb konfrontacja pokazał, jakie są efekty takiej polityki balansowania.

Również lata temu na blogu FTR pojawił się projekt prostego wyznaczania, czy czołg jest OP, UP, zbalansowany czy trudny, w oparciu o wykresy zbudowane z wartości WR gracza na danym pojeździe i ogólnego.

WG "rozważało", bo przecież wynalazek nie powstał w ich biurze, i patrząc się na proces balansowania od tego czasu, olało sprawę.

No i brak balansu był jednym z powodów takiej a nie innej frekwencji w grze.

A strona pokazuje że serwery są offline. Widać WG przypomniało sobie, że powinno wyłączyć statystyki żeby ukryć rozmiar porażki.

Albo po prostu im się coś zwaliło.

nookian #75 Posted 12 October 2017 - 04:34 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 21087 battles
  • 350
  • [D-303] D-303
Posted Image

bieltytanowa #76 Posted 13 October 2017 - 01:05 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 1631 battles
  • 2
Czemu w wersji 2.0 nie ma codziennych gwiazdek za pierwsze zwycięstwo ?

LORDDOOMSDAY #77 Posted 13 October 2017 - 04:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14769 battles
  • 2,692
  • [_UN_] _UN_

View Postbieltytanowa, on 13 October 2017 - 02:05 PM, said:

Czemu w wersji 2.0 nie ma codziennych gwiazdek za pierwsze zwycięstwo ?

Bo nie i chu... XD

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

SithPOET #78 Posted 13 October 2017 - 06:05 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 8617 battles
  • 387

View Postjakub_czyli_ja, on 12 October 2017 - 06:16 AM, said:

wczoraj po 15 urywa się i pokazuje, iż serwery są OFFLINE - propagandy sukcesu by WG ciąg dalszy.....
ciekawe czy inne staty z serwerów płyną?

jakub_czyli_ja #79 Posted 13 October 2017 - 07:16 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,978
  • [XII-2] XII-2

View PostSithPOET, on 13 October 2017 - 06:05 PM, said:

wczoraj po 15 urywa się i pokazuje, iż serwery są OFFLINE - propagandy sukcesu by WG ciąg dalszy.....
ciekawe czy inne staty z serwerów płyną?

jjaarroo72 #80 Posted 14 October 2017 - 12:21 AM

Airman Basic

• Member
  • 3144 battles
  • 3
  • [BEER-] BEER-
No coz.. trzeba bedzie toto odistalowac! A tyle co kupilem yoistick.... Pozdrowienia dla 303 i 302 i reszty zapalencow

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users