Jump to content

Moje spostrzeżenia - Jak nas WG w ciula robi :(

• Please log in to reply
4 replies to this topic

zufal #1 Posted 18 June 2017 - 10:08 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 820 battles
  • 33
  • [NESI] NESI

W skrócie i na temat :

1. Robie druga cześć misji *Panteon * , mam zdobyć 15 nagród za służbę (As, Grom ...) . Zaliczam Groma jest w podsumowaniu bitwy , patrze na ogólnym wpisie misji na zdobycie nowego samolotu .... i.... misja  nie zaliczona. Restart gry .... nie zaliczona.

2. Walka o młot Thota. Dzień 17.06. jestem po stronie sprzymierzonych , odpalam bitwy i od razu widzę jaki jest dobór botów po mojej stronie . Myślę nie mamy szans . Wynik 14 przegranych bitew i 1 wygrana bitwa ... Co jest do *edited* . Mam dość przechodzę na stronę państw Osi (wiem zdrada) i... 5 wygranych .

3. Staram się zdobyć 75 punktów (odznaka Grom ) , atakuje bazę przeciwnika ma około 2300 pkt lecę IL -2  . Normalnie wystarczy ostrzał z działek ,rakieta, bombka tak  z zapasem .  Ale dzisiaj baza zostaje na ogryzku . Okey następna baza tyle samo pkt. ten sam pakiet ołowiu i  ... znowu ogryzek . No  *edited* 

Drugi przykład : atak na okręty wroga podobna ilość punktów , ten sam zestaw ostrzał,rakieta, bomba i .... ogryzek. Powtórka na podobny okręt i... to samo .

Tak mam założony moduł na celność.

Ten post byl edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by TariboW, 21 June 2017 - 01:09 PM.
content

jakub_czyli_ja #2 Posted 18 June 2017 - 10:12 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 18932 battles
  • 7,749
  • [XII-2] XII-2

Ad 1: kiedy? w czasie trwania retardromu? Nie zalicza, tylko dzienne zalicza.

Ad 2: jedziesz przeciwko fali i się dziwisz?

Ad 3: Ilość HP celu naziemnego zależy od maksymalnego tieru bitwy.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

zufal #3 Posted 18 June 2017 - 10:15 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 820 battles
  • 33
  • [NESI] NESI

Ad1. ciekawe wczoraj zaliczało

Ad2. to WG dostosowuje graczy do graczy i dodaje boty (tzw. równoważy rozgrywka )

Ad3 nie zrozumiałeś tego punktu ,przeczytaj jeszcze raz

Specjalnie dla ciebie Jakub :

Ad 3. Atakuje bazę (taka malutka co ma 2300 pkt)  . Strzelam z działek (chyba 20 mm) zadaje około 400 dmg . Potem strzelam jedna rakietę ( i tylko jedna), to daje kolejne 600 dmg ( tak około) .  I na samy końcu BOMBE za 2200 dmg (około) . Podliczmy  400 + 600 + 2200 = 3200 dmg . Hmmm co się stało ???

Czemu nie zniszczyłem bazy co ma tylko 2300 pkt . ?

Ten post byl edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

jakub_czyli_ja #4 Posted 18 June 2017 - 10:41 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 18932 battles
  • 7,749
  • [XII-2] XII-2
No to replay, bo pewnie bomba nie siadła.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

sgt_tony065 #5 Posted 18 June 2017 - 09:10 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7605 battles
  • 457
Nie tylko autorowi ktoś mieszał przy dmg celów. Od początku retardromu zauważyłem spadek celności ostrzału z GAA. Znaczna cześć celów zostaje na ogryzku po 20-40pkt. Wcześniej to nie wymagało aż takiej ekwilibrystyki. Niestety, jeszcze ponad tydzień cudów. BTW, chyba na wszystkich pilotach w GAA mam perk do celności działek, rakiet i bomb plus dołożone celowniki.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users