Jump to content

wowp haritası çok dar

yetersiz alan

• Please log in to reply
2 replies to this topic

airfight10 #1 Posted 23 June 2017 - 05:44 AM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 32 battles
  • 99
harita oldukça dar tutulmuş  genişlik az ,wg nın bu oyuna fazla emek zaman harcamaya niyeti olmamış anlaşılan ,diğer başka bir online oyununda  harita daha kapsamlı ve rahat gözlemleniyor tüm alan ,wowp de karşıdan gelen uçakları genel olarak görmek imkansız şayet yüksektelerse   altında kaldıysa rakip illahada shifte bascanki göresin ,biraz kör gibi oynuyoruz sanki aslında hava limanları olabilirdi iniş kalkışlı  veya tamir için inmeler gibi , uçaklarda çeşitlilik az   ve dar tutulmuş ,özellikle amerikan uçaklarının silahları anında ısınıyor  bu düzeltilmeli ,corsair aldım seviye6 daha ilk salvolarımda silah ısındı uyarısı ,tek atmaya başlıyor,istemiyerekte olsa geri sattım,usa serisi benim açımdan berbat ,tercihim asla olmaz ,garajda tek bir tane var oda 5 nci seviye f4f.

Air_Lafci #2 Posted 01 August 2017 - 03:54 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 51 battles
  • 118
  • [TIG3R] TIG3R
Oyun en başından bu yana böyle idi dediğin gibi diğer oyun gibi olsa aynı olmuş olur ama genel olarak güzel bir oyun sadece aşırı ilgiye ihtiyacı var bu yüzdende pepk ilgilenilmiyor forumda da bu durum aynı , ayrıca Amerikan uçaklarını sevmemişsin tabi tam olarak hepsi ile ooynadınmı bilmiyorum ben oynadım ısınma olayı normal uçağı ona göre ayarlayıp uçtuğunda daha güzel oluyor çabuk ısınıyor ama hasarı büyük tabi net tutturabilirsen bu corsair serisinde böyle fakat P 51 serisinde ısınma yok çünkü düşük mm mermiler fakat seri bence sürekli oynayarak uçağı çözersen daha iyi anlayabilirsin yardımcı olmak her zaman isteriz oyun içinde bize ulaşabilirsin

HALL_OF_FAKE #3 Posted 09 October 2017 - 12:10 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7 battles
  • 334
  • [DITO] DITO

Hi Air Lafci are you agree for version 2.0 ?

take my avatar picture and use it 

please share

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users