Jump to content

Aktualizace 1.9.11 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

WilfredHarris #21 Posted 11 October 2017 - 04:48 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 5 battles
  • 2
  • [COOR] COOR

Souhlasím, momentálně je to hra pro malá děcka. Občas kouknu, zdali nedošlo ke změnám, ale jinak končím.

gastonet #22 Posted 11 October 2017 - 04:52 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 363 battles
  • 1

View Poststeinerini, on 11 October 2017 - 01:07 PM, said:

Čo poviete na novú aktualizáciu?Neviem ale mne sa vôbec nepáči je to ohodne horšie od starého WOW.  končím. 

Dal sem tři hry po aktualizaci a končím . Děkuji vývojářům absolutní a totální zprasení celé hry . Podařilo se jim vyrobit hromadu EDIT . Ještě jednou dík kluci :angry: ps. chybí tu zvracející smajl

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:42 AM.
Vulgarismus

Darth_W #23 Posted 11 October 2017 - 05:26 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX

iPospa #24 Posted 12 October 2017 - 05:59 AM

Senior Airman

• Member
  • 22 battles
  • 26
  • [GWDYS] GWDYS

Podařilo se jim bezpečně zničit všechno, pro co jsem tuhle hru hrál od roku 2013. 

WG absolutně ignoruje jakýkoli feedback od hráčů.

Pro mne definitivní konec, takže ne na shledanou, ale sbohem..

HanZZ6 #25 Posted 12 October 2017 - 07:44 AM

Airman Basic

• Moderator
  • 0 battles
  • 3

View PostiPospa, on 12 October 2017 - 05:59 AM, said:

Podařilo se jim bezpečně zničit všechno, pro co jsem tuhle hru hrál od roku 2013. 

WG absolutně ignoruje jakýkoli feedback od hráčů.

Pro mne definitivní konec, takže ne na shledanou, ale sbohem..

WG zpětnou vazbu určitě neignoruje, ba naopak, ale nečekej zázrak po 48 hodinách co je nová verze venku  ... :amazed:

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:45 AM.

Darth_W #26 Posted 12 October 2017 - 08:53 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX

View PostHanZZ6, on 12 October 2017 - 08:44 AM, said:

WG zpětnou vazbu určitě neignoruje, ba naopak, ale nečekej zázrak po 48 hodinách co je nová verze venku  ... :amazed:

:teethhappy::teethhappy::teethhappy: ... tento bol dobry ... a teraz ten o zvieratkach

Marfy084Czech #27 Posted 12 October 2017 - 02:08 PM

Airman Basic

• Member
  • 143 battles
  • 6
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostHanZZ6, on 12 October 2017 - 07:44 AM, said:

To je zvlastni...po testu verze 2.0 vsichni nadavali ze to je zpraseny.V dotazniku z test serveru jsem zaskrtaval policka z negativama ( sranda to byla prelouskat to z rustiny) a stejne to wg pustilo ven. Tak kdo neignoruje zpetnou vazbu??? Jakej zazrak mame cekat po 48 hodinach...zazrak mel byt ten ze verze 2.0 nebude vydana dokud to nebude podle zpetne vazby...od toho jsou ty testy

brokencrow #28 Posted 12 October 2017 - 02:28 PM

Airman Basic

• Member
  • 12 battles
  • 2
Za mně je 2.0 totální zhovadilost. Všechny změny k horšímu. Nehratelnej nesmysl. Kdybych chtěl tohle, už dávno hraju WT. Pro mně konec hraní. Určitě mě nahradí spousta nováčků, takže o nic nejde...Ale díky za ty leta zábavy!

atak923 #29 Posted 12 October 2017 - 05:59 PM

Senior Airman

• Member
  • 249 battles
  • 14

Ahoj piloti,

dlouho jsem hru nehrál, protože se nic nového nedělo, ale hra stále měla nějaké to kouzlo, občas jsem koukl, chvilku i zahrál a čekal, že bude něco nového, ale jaké překvapení mě čekalo po této aktualizaci. Jedním slovem hrůůůůůza. Nakonec se přece jenom vývojářům podařilo, v co jsem nečekal, zabít totálně hru. Děkuji, ale tohle je nehratelné, pánové! Jedním slovem zmatečné, možná pro malá děcka, kde budou pálit na cokoli..... . Sbohem letadýlka, sbohem skalní piloti!

alaniso #30 Posted 14 October 2017 - 03:41 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 201 battles
  • 23
  • [TA3G] TA3G

Zdravím Převelice.

Jsem velice zklamaný z Aktualizace 2.0.

Proč se Hra World of Warplanes musí podobat Hře War Thunder?

Proč Vývojáři,nebo kdo to řídí ve společnosti Wargaming.net se chtějí podobat a závodit nebo co to znamená se společností GAIJIN.NET?

Proč Vývojáři Hry World of Warplanes nejdou svou cestou vývoje a nepokračují v zaběhnuté a již oblíbené verzi Hry-NADVLÁDA?

Od 19.4.2013 hraju World of Warplanes pak po čase sem objevil na Netu konkurenční hru War Thunder a začal jí taky hrát 22.7.2013-Mám stále aktivní účet na War Thunderu,letadla všech tehdy Národů a postoupil sem se všemi letadly na 6 levl.,pak jsem ale skončil,nebotˇjsem si vybral Hru co mě víc upoutala,chytila za Srdce a to byla hra World of Warplanes.Vybral sem si tento styl hry,nechtˇ War Thunder hraje někdo jiný,komu vyhovuje onen Styl.Mě se líbí Styl Hry World of Warplanes,jenže Vývojáři poslední aktualizací 2.0 co vytvořily,tak se hra začala velice podobat War Thunderu.Proč?Jsem nespokojen a určitě nejsem sám!Kdybych chtěl hrát styl hry jako mají ve War Thunderu,tak můžu začít hned,mám tam u nich stále aktivní účet a Hra War Thunder je stejně lepší než nynější podobnost po aktualizaci 2.0 World of Warplanes.Já ale nechci-Hra World of Warplanes mi vyhovolala,líbila se mi,přirostla mi k Srdci,ale Vývojáři touto novou aktualizací 2.0 mi zničily částečně životní náplnˇ,radost,zábavu,apd.....................

ŽÁDÁM PROSÍM A TOUŽÍM PO obnovení předešlé Aktualizace 1.9,atd................ten komu se líbí aktualizace 2.0,tak atˇ začne hrát War Thunder,je stejně mnohem lepší,atd............než tato napodobenina (aktualizace 2.0.).

Děkuji za Pochopení a Porozumění.

Pentakon #31 Posted 14 October 2017 - 05:32 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 2 battles
  • 1,023
  • [SPX] SPX

View Postalaniso, on 14 October 2017 - 03:41 AM, said:

Zdravím Převelice.

Jsem velice zklamaný z Aktualizace 2.0.

Proč se Hra World of Warplanes musí podobat Hře War Thunder?

Proč Vývojáři,nebo kdo to řídí ve společnosti Wargaming.net se chtějí podobat a závodit nebo co to znamená se společností GAIJIN.NET?

Proč Vývojáři Hry World of Warplanes nejdou svou cestou vývoje a nepokračují v zaběhnuté a již oblíbené verzi Hry-NADVLÁDA?

Od 19.4.2013 hraju World of Warplanes pak po čase sem objevil na Netu konkurenční hru War Thunder a začal jí taky hrát 22.7.2013-Mám stále aktivní účet na War Thunderu,letadla všech tehdy Národů a postoupil sem se všemi letadly na 6 levl.,pak jsem ale skončil,nebotˇjsem si vybral Hru co mě víc upoutala,chytila za Srdce a to byla hra World of Warplanes.Vybral sem si tento styl hry,nechtˇ War Thunder hraje někdo jiný,komu vyhovuje onen Styl.Mě se líbí Styl Hry World of Warplanes,jenže Vývojáři poslední aktualizací 2.0 co vytvořily,tak se hra začala velice podobat War Thunderu.Proč?Jsem nespokojen a určitě nejsem sám!Kdybych chtěl hrát styl hry jako mají ve War Thunderu,tak můžu začít hned,mám tam u nich stále aktivní účet a Hra War Thunder je stejně lepší než nynější podobnost po aktualizaci 2.0 World of Warplanes.Já ale nechci-Hra World of Warplanes mi vyhovolala,líbila se mi,přirostla mi k Srdci,ale Vývojáři touto novou aktualizací 2.0 mi zničily částečně životní náplnˇ,radost,zábavu,apd.....................

ŽÁDÁM PROSÍM A TOUŽÍM PO obnovení předešlé Aktualizace 1.9,atd................ten komu se líbí aktualizace 2.0,tak atˇ začne hrát War Thunder,je stejně mnohem lepší,atd............než tato napodobenina (aktualizace 2.0.).

Děkuji za Pochopení a Porozumění.

To sme všetci..

alaniso #32 Posted 14 October 2017 - 06:48 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 201 battles
  • 23
  • [TA3G] TA3G

https://warthunder.com/cz

Věřím tomu,že jsou všichni zklamaní.

Měl by se Wargaming.net. pak ale snažit víc a víc pokud bude pokračovat zvolenou cestou,aby se asponˇ z části třeba vyrovnal a nebo asponˇ trošku dohnal GAIJIN.NET.

Prostě Stávkujem,Protestujem-chceme vrátit původní verzi Hry(World of Warplanes)

Naše Mozkové Neurony nechtějí příjmout obdobu,podobnost,napodobeninu,atd.........................jako je https://warthunder.com/cz

captain1973 #33 Posted 15 October 2017 - 01:53 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 493 battles
  • 4
  • [Y-I-Y] Y-I-Y
http://forum.worldof...se-back-to-v19/ hlasuj na toto odkaze

YabbaCoe #34 Posted 16 October 2017 - 12:35 PM

Airman Basic

• WG Staff
  • 2 battles
  • 7
S příchodem verze 2.0 zavírám toto vlákno :)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users