Jump to content

Güncelleme 1.9.11 Geri Bildirimleri

• Please log in to reply
3 replies to this topic

vuque #1 Posted 05 July 2017 - 06:16 PM

Turkish Community Coordinator

• WG Staff
  • 435 battles
  • 274

Pilotlar,

Lütfen Güncelleme 1.9.11 ile ilgili geri bildirimleribizi bu başlık içerisinden bize iletiniz. Güncelleme ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler! :)

Air_Lafci #2 Posted 05 July 2017 - 09:16 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22313 battles
  • 95
  • [TIG3R] TIG3R
Kaç sene geçti ilk defa birşey yazdınız çok duygulandım bu Forum a bakıyormuydunuz siz bilmiyorum bunu yazıcağınıza bizimle ilgilenseniz geri bildiriminizide alırsınız ... oyuncu az ve genel olarak sorunlara cevap verin zaten devamını biz getiririz ....

airfight10 #3 Posted 14 September 2017 - 11:59 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 5746 battles
  • 25
  • [TIG3R] TIG3R

yeni test indirdim deniycem ama öncelikle şu s soldiers denen beladan kurtarın bizi  ,daha oyuna başladık ne olduğunu anlamadan oyun dışı kalıyoruz ,bizden daha akıllı ve üstünler ,ayıp ya bu oyunu wg hiç anlamamış bence ,oyuncuların zevk alması ön planda olması gerekirken wg ne yazıkki 3 farklı oyununda oyuncuları mutsuz etmek için elinden ne gelirse yapmış ve yapıyor,sanki keskin sirke küpüne zarar verir gibi kendinden soğutuyor  wowpde para kazanmak oldukça zor iş binlerce oyun oynayıp 8 tier uçak almak için yırtınıyoruz ,para bi araya gelmiyor,nedeni oyunda iş yapamıyoruz başarı şansımız yok denecek kadar düşük,mm sistemi beni attığı takımda ben 3.7 ile oynarken 2.3,2.2 değere sahip oyuncular,karşı takımda 5.7,4.7  oyuncular oluyor yetmedi bide robokop s askerleri ,genelde kaybettirmeye yönelik ucuz bir yöntem ,bu şekilde uzun süre oyuncuyu oyuna bağlamak yıllarca ne yazıkki ilkel bir düşünce yöntemi tam tersi oyunu bu nedenle bırakıyoruz bıkıp ,wg oyunculara değil kendi kasasına ilgi gösterdiği sürece ,herkes zamanla oyundan soğuyor ,wg nın oyuncunun yanında değil karşısında yer aldığını herkes anladı ve oyunu silen çoğaldı bu nedenle örnek ben wot yi sildim burdada hevesim git gide azalıyor ,zannederim bu şartlar altında bir gün bırakıcam o gün uzak değil wg değişmesse radikal olarak

Edited by airfight10, 15 September 2017 - 12:06 AM.

airfight10 #4 Posted 15 September 2017 - 12:04 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 5746 battles
  • 25
  • [TIG3R] TIG3R
airlafcı arkadaşım haklı burası ne ya ? mezarmı ? ilgi yok tık ses yok! bu oyuna ve foruma ilgisiz kalmışınız sayın wouge yakışmıyor hiç size wg olarak

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users