Jump to content

Co się do damy lekkich obyczajów dzieje?

Bot Ram

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Mailer #1 Posted 14 July 2017 - 05:05 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7912 battles
  • 93
  • [_UN_] _UN_

Mam nadzieję, że jakiś przedstawiciel WG się znajdzie i mi powie co się do cholery dzieje...
Poprzednie 4 bitwy tym samolotem były przegrane, tak, że widać było, że mają być przegrane. Mam na to świadków i powtórki.
Wchodzę po 2 godzinach przerwy, pierwsza bitwa...
Jak ktoś już będzie oglądać zwróćcie szczególną uwagę na bota "Dale" na F2H...

http://wyslijto.pl/f...load/5hu803eeja

Ja rozumiem, że WG dba o WinRate wszystkich, ja rozumiem, że boty to komputer który nimi steruje... Ale to nie zdarza się pierwszy raz... Same przegrane jeszcze jakoś można znieść, ale jak dzieje się coś takiego to to jest przegięcie.

Frantiszek_ #2 Posted 14 July 2017 - 05:34 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 51406 battles
  • 1,432
  • [_PZL_] _PZL_

Wczoraj 46 walk, WR 45,65%. Średnia zestrzeleń na walkę 2,4, strącenia do straconych 4,2, średnia tieru 9,1: https://eu.warplanes...411/Frantiszek_

Przedwczoraj podobnie. Grało mi się ogólnie dobrze, z reguły coś w walce zrobiłem, ale MM nie dął więcej wygrać. Niestety są tkaie dni, że po prostu nie idzie i to jak widać nie zawsze zależy od gracza. Boty czasem naprawdę zadziwiają tym co potrafią zrobić, jak się sfokusować na gracza.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

Frantiszek_ #3 Posted 18 July 2017 - 11:14 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 51406 battles
  • 1,432
  • [_PZL_] _PZL_

To dziś zapowiada się kolejny fajny dzień na grę:

shot_075.jpg

Jednego zniszczyłem, a drugi się rozbił.

Edited by Frantiszek_, 18 July 2017 - 11:14 AM.

Przyjemność Z Latania

Kanał PZL na You Tube

Mikekun #4 Posted 26 July 2017 - 08:34 PM

Airman Basic

• Member
  • 905 battles
  • 2

siemanko 

Ogólnie zasada dotycząca gry powinna być taka że wszystkie bitwy który gracze toczą powinny zostać wybalansowane  tak aby każda bitwa była równa. W mojej grze tylko i wyłącznie pierwsze bitwy wychodzą dobrze, natomiast reszta to ewidentne porażki. Nawet jeśli chciałbym pograć zwłaszcza nowym samolotem oprócz jednej bitwy reszta jest tragedią. Dodatkowo mimo iż bitwy lotnicze to w większości współpraca między osobami i walka razem, to na serwerze bywa różnie i dyskotekowo. Czasem jest tak że każdy niczym Arlnord Szwarceneger pcha się na środek, a czasem ucieka gdzie pieprz rośnie. Człowieka po prostu szlak trafia. Zaznaczam raz jeszcze, system naliczania fragów jest stary oraz głęboko niesprawiedliwy bowiem nie odzwierciedla faktycznie stanu zaangażowania gracza w walkę. Wobec tego faktycznie zastanawiam się czy czasem nie wyrzucić sobie tej gry do śmietnika. 

Życzę udanego wieczorku 

pozdrawiam Mikekun

jakub_czyli_ja #5 Posted 26 July 2017 - 08:44 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,839
  • [XII-2] XII-2
Zdecydowanie odinstaluj, po co się masz męczyć ty i ci, z którymi cię wylosowało?

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

SandmanX #6 Posted 26 July 2017 - 08:46 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 22294 battles
  • 2,127
  • [D_303] D_303
Eh... staszne... WG ustawia wynik bitwy? No co ty nie powiesz, sam na to wpadłeś czy ktoś Ci może w tym pomógł? :)
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Also tagged with Bot, Ram

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users