Jump to content

Co się do damy lekkich obyczajów dzieje?

Bot Ram

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Mailer #1 Posted 14 July 2017 - 05:05 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 8720 battles
  • 97
  • [_UN_] _UN_

Mam nadzieję, że jakiś przedstawiciel WG się znajdzie i mi powie co się do cholery dzieje...
Poprzednie 4 bitwy tym samolotem były przegrane, tak, że widać było, że mają być przegrane. Mam na to świadków i powtórki.
Wchodzę po 2 godzinach przerwy, pierwsza bitwa...
Jak ktoś już będzie oglądać zwróćcie szczególną uwagę na bota "Dale" na F2H...

http://wyslijto.pl/f...load/5hu803eeja

Ja rozumiem, że WG dba o WinRate wszystkich, ja rozumiem, że boty to komputer który nimi steruje... Ale to nie zdarza się pierwszy raz... Same przegrane jeszcze jakoś można znieść, ale jak dzieje się coś takiego to to jest przegięcie.

Frantiszek_ #2 Posted 14 July 2017 - 05:34 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,600
  • [_PZL_] _PZL_

Wczoraj 46 walk, WR 45,65%. Średnia zestrzeleń na walkę 2,4, strącenia do straconych 4,2, średnia tieru 9,1: https://eu.warplanes...411/Frantiszek_

Przedwczoraj podobnie. Grało mi się ogólnie dobrze, z reguły coś w walce zrobiłem, ale MM nie dął więcej wygrać. Niestety są tkaie dni, że po prostu nie idzie i to jak widać nie zawsze zależy od gracza. Boty czasem naprawdę zadziwiają tym co potrafią zrobić, jak się sfokusować na gracza.

Frantiszek_ #3 Posted 18 July 2017 - 11:14 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,600
  • [_PZL_] _PZL_

To dziś zapowiada się kolejny fajny dzień na grę:

shot_075.jpg

Jednego zniszczyłem, a drugi się rozbił.

Edited by Frantiszek_, 18 July 2017 - 11:14 AM.

Mikekun #4 Posted 26 July 2017 - 08:34 PM

Airman Basic

• Member
  • 926 battles
  • 2

siemanko 

Ogólnie zasada dotycząca gry powinna być taka że wszystkie bitwy który gracze toczą powinny zostać wybalansowane  tak aby każda bitwa była równa. W mojej grze tylko i wyłącznie pierwsze bitwy wychodzą dobrze, natomiast reszta to ewidentne porażki. Nawet jeśli chciałbym pograć zwłaszcza nowym samolotem oprócz jednej bitwy reszta jest tragedią. Dodatkowo mimo iż bitwy lotnicze to w większości współpraca między osobami i walka razem, to na serwerze bywa różnie i dyskotekowo. Czasem jest tak że każdy niczym Arlnord Szwarceneger pcha się na środek, a czasem ucieka gdzie pieprz rośnie. Człowieka po prostu szlak trafia. Zaznaczam raz jeszcze, system naliczania fragów jest stary oraz głęboko niesprawiedliwy bowiem nie odzwierciedla faktycznie stanu zaangażowania gracza w walkę. Wobec tego faktycznie zastanawiam się czy czasem nie wyrzucić sobie tej gry do śmietnika. 

Życzę udanego wieczorku 

pozdrawiam Mikekun

jakub_czyli_ja #5 Posted 26 July 2017 - 08:44 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,983
  • [XII-2] XII-2
Zdecydowanie odinstaluj, po co się masz męczyć ty i ci, z którymi cię wylosowało?

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

SandmanX #6 Posted 26 July 2017 - 08:46 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 22368 battles
  • 2,223
  • [D_303] D_303
Eh... staszne... WG ustawia wynik bitwy? No co ty nie powiesz, sam na to wpadłeś czy ktoś Ci może w tym pomógł? :)
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Frantiszek_ #7 Posted 19 September 2017 - 07:08 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,600
  • [_PZL_] _PZL_

View PostMailer, on 14 July 2017 - 06:05 PM, said:

Mam nadzieję, że jakiś przedstawiciel WG się znajdzie i mi powie co się do cholery dzieje...
Poprzednie 4 bitwy tym samolotem były przegrane, tak, że widać było, że mają być przegrane. Mam na to świadków i powtórki.
Wchodzę po 2 godzinach przerwy, pierwsza bitwa...
Jak ktoś już będzie oglądać zwróćcie szczególną uwagę na bota "Dale" na F2H...

http://wyslijto.pl/f...load/5hu803eeja

Ja rozumiem, że WG dba o WinRate wszystkich, ja rozumiem, że boty to komputer który nimi steruje... Ale to nie zdarza się pierwszy raz... Same przegrane jeszcze jakoś można znieść, ale jak dzieje się coś takiego to to jest przegięcie.

Takie coś jak wczoraj zdarzyło mi się pierwszy raz, aż strach myśleć co się dzisiaj będzie działo.

Zupełna odwrotność tego co w temacie: 24 walki i 100% wygranych, średnia zestrzeleń 3 na bitwę. Średnia tieru nie powiem gdyż nie pokazuje na wowptoday, ale na pewno nie nisko, a expa na walkę 1375.

Naprawdę jak dla mnie to coś niespotykanego, ale dziś pewnie się wyrówna :(

Wczoraj oglądałem film o ustawianiu gier przez twórców. Ciekawe jak to jest w WOWP tak faktycznie. Porównując treść filmu do samolotów to w pewnym momencie pomyślałem o sytuacjach gdy broń przegrzana, a gość schodzi ostatnim pociskiem:

Edited by Frantiszek_, 19 September 2017 - 07:12 AM.

jakub_czyli_ja #8 Posted 19 September 2017 - 06:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,983
  • [XII-2] XII-2

W WoWP jest od cholery rzeczy którymi można manipulować.

Po pierwsze MM, lądujesz na górze, na dole, z jakim człowiekiem, przeciwko komu, jakie boty.

Następnie przyciąganie uwagi - chyba wszyscy mieli bitwy, w którym literalnie nikt do nas nie strzelał, a my byliśmy demonem zniszczenia.

I w drugą stronę - bitwy w których ciągle mieliśmy na sobie fokus.

Z botami banał, z ludźmi trochę trudniej, ale wystarczy na przykład nieco zmienić kolejność przeskakiwania kwadracika.

Boty oficjalnie na I tierze są free fragami, jest noob protection.

Maczmaker jest opisany w patencie, w wersji tldr: im lepiej ci idzie, tym bardziej będziesz miał przejebane, wajcha przeskakiwała wszystkim.

Uzbrojenie to na logikę fala prawdopodobieństwa, całka po czasie i powierzchni w przypadku broni małokalibrowej, albo pojedynczy rzut RNG w przypadku dużych kalibrów - wszyscy chyba widzieli autoaim skręcające pociski.

Piloci mają skilla na zwiększenie celności, jest też do tego wyposażenie, więc dlaczego by nie podbić tego dodatkowo graczom którzy zostają wytypowani do podbicia, a nie zbić tym, którzy wystają?

Mamy moc silnika, promień skrętu, spot. Tym wszystkim można manipulować w sposób niejawny i niezauważalny innymi metodami niż statystyczne.

Uważam, że nieprzypadkowo w WoWP nie ma mechanizmu pliku profilu jak w WoT, i śledzenie wyników bitew jest dramatycznie utrudnione - w WoT odpala się proces który po prostu sprawdza datę modyfikacji pliku profilu i ma się dane z bitew.

W WoWP musiałbym chyba napisać soft robiący OCR na skrinszotach, żeby mieć coś podobnego.

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Frantiszek_ #9 Posted 19 September 2017 - 06:53 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 53395 battles
  • 1,600
  • [_PZL_] _PZL_
Fajnie napisane Jakubie i zdaje się, że to ma sens.

Edited by Frantiszek_, 19 September 2017 - 06:58 PM.

Ofiara_WG #10 Posted 20 September 2017 - 03:08 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 3756 battles
  • 11

View Postjakub_czyli_ja, on 19 September 2017 - 06:48 PM, said:

W WoWP jest od cholery rzeczy którymi można manipulować.

Po pierwsze MM, lądujesz na górze, na dole, z jakim człowiekiem, przeciwko komu, jakie boty.

Następnie przyciąganie uwagi - chyba wszyscy mieli bitwy, w którym literalnie nikt do nas nie strzelał, a my byliśmy demonem zniszczenia.

I w drugą stronę - bitwy w których ciągle mieliśmy na sobie fokus.

Z botami banał, z ludźmi trochę trudniej, ale wystarczy na przykład nieco zmienić kolejność przeskakiwania kwadracika.

Boty oficjalnie na I tierze są free fragami, jest noob protection.

Maczmaker jest opisany w patencie, w wersji tldr: im lepiej ci idzie, tym bardziej będziesz miał przejebane, wajcha przeskakiwała wszystkim.

Uzbrojenie to na logikę fala prawdopodobieństwa, całka po czasie i powierzchni w przypadku broni małokalibrowej, albo pojedynczy rzut RNG w przypadku dużych kalibrów - wszyscy chyba widzieli autoaim skręcające pociski.

Piloci mają skilla na zwiększenie celności, jest też do tego wyposażenie, więc dlaczego by nie podbić tego dodatkowo graczom którzy zostają wytypowani do podbicia, a nie zbić tym, którzy wystają?

Mamy moc silnika, promień skrętu, spot. Tym wszystkim można manipulować w sposób niejawny i niezauważalny innymi metodami niż statystyczne.

Uważam, że nieprzypadkowo w WoWP nie ma mechanizmu pliku profilu jak w WoT, i śledzenie wyników bitew jest dramatycznie utrudnione - w WoT odpala się proces który po prostu sprawdza datę modyfikacji pliku profilu i ma się dane z bitew.

W WoWP musiałbym chyba napisać soft robiący OCR na skrinszotach, żeby mieć coś podobnego.

Jestem w stanie uwierzyć w manipulacje przy matchmakingu i profilach graczy, ale auto aim sterujący pociskami? Mógłbyś mi pokazać jakieś nagranie pokazujące działanie takiego auto aima?

jakub_czyli_ja #11 Posted 20 September 2017 - 04:36 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 19245 battles
  • 7,983
  • [XII-2] XII-2

Żeby daleko nie szukać:

Oczywiście to jest tylko warstwa prezentacji, ale wszystkie bronie w WoWP mają taką tajną charakterystykę jak autoaim angle.

Ofiara_WG #12 Posted 20 September 2017 - 06:55 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 3756 battles
  • 11
Istotnie, ta charakterystyka również może być manipulowana przez deweloperów, co również jest wg mnie łamaniem praw konsumenta ;/

Also tagged with Bot, Ram

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users