Jump to content

oyun ve hayal kırıklığı

oyun ve mm

• Please log in to reply
No replies to this topic

airfight10 #1 Posted 14 July 2017 - 09:15 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 3088 battles
  • 18
  • [JV44] JV44

ne yazıkki 3 bin oyundan sonra anladımki wg nın tüm oyunları nefret etmemiz için ayarlanmış,burda da eşleşme sistemi inanılmaz şekilde oyunu manupile ediyor ne yazıkki dünden zafer oranımı 46.89 a yükselttim ve tipik ertesi gün  sürekli kaybettirmeye başlıyor , 5 adım ileri gitsek,10 adım geriye saran bir oyun zevk vermiyor,ayrıca robotlarla botlarla oynamakta oldukça sinir bozucu ,her iki taraftan 2 insan oyuncu var gerisi bot ,galiba bu oyunuda silcem bu gidişle ,aniden soğumaya başladım çünki  mezarlıkta oynuyorum hissine kapılmaktan kendimi alamıyorum,ayrıca %99 u bot olan robot ayarıyla oynayan  sisteme karşı kazanma şansınız oldukça düşüyor ,uçağıma ilk gelen ateşte ,%50 yangın engelleme bile varken donatı olarak aniden uçak patlıyor veya yanıyor,rakip çarpmadan üstümden geçse uçak imha oluyor ,bu oyunda yer botları inanılmaz derece oyunda etkisiz ve işe yaramaz ,4-5 bot yer hedeflerinde savaşıyor takımı oldukça zayıflatıyor gücünü ,bence bu kadar çok bot olması yanlış bir takımda,özellikle en sinir bozucu olan topların ısınması tam hedefe kilitlenmişkken aniden silah teklemeye başlıyor ve rakip elden kaçıyor bu sayede ,yeni bir motora veya topa geçince bu denli yüksek bir düşüş manevra kabilyetinde ve hızında ,neden alayımki o zaman o topu veya motoru dedirtiyor insana,iyikide permium gün veya uçak almıyorum çünki bu oyun güzel ama çok eksileri var ,wottaki gibi insan yok canlılık yok belliki wg bu oyunu yıllarca sallamış önem vermemiş ,yazık hemde çok yazık,biir an evvel wg  çok iyi bir update le bu oyunu baştan aşşağı ele almalı bence,hem sonra klanlar savaşı yok bu ne saçmalık?

Edited by airfight10, 14 July 2017 - 09:17 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users