Jump to content

İNGİLİZ UÇAKLARININ YANINDAKİ HARFLER

• Please log in to reply
6 replies to this topic

ozanozburun #1 Posted 30 July 2017 - 12:35 AM

Airman Basic

• Member
  • 0 battles
  • 1
arkadaşlar tekli harfin ne olduğunu çözdüm de o çift olan harflerin mantığını anlayamadım açıklayabilir mi bilen biri çok takıldı kafama

Air_Lafci #2 Posted 01 August 2017 - 03:49 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 51 battles
  • 118
  • [TIG3R] TIG3R
Tam olarak ne söylediğin anlayamadım daha açıklayıcı bir şekilde anlatabilirsen ve ya bir foto paylaşabilirsen daha kolay yardımcı olabiriz..

HALL_OF_FAKE #3 Posted 09 October 2017 - 12:09 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7 battles
  • 334
  • [DITO] DITO

Hi Air Lafci are you agree for version 2.0 ?

take my avatar pic and use it too

please share

Turkish_TIG3R #4 Posted 11 October 2017 - 11:43 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 22 battles
  • 31
  • [TIG3R] TIG3R
Warplanes bitti yerine thunderplanes gelmiş sizin için hayırlı uğurlu olsun inşallah daha çok katılımcıya ulaşırsınız...
fakat itirazım olacak ben warplanese para yatırdım, o kadar zaman harcadım en başarılı 2. oyuncu olarak söylüyorum bunları, klanı 2. sırada birisi söylüyor size bunları, bu oyuna aşık birisi söylüyor bunları, 2013 ten beri sizinle olan ve oyuna yeni oyuncular kazandırmaya çalışın birisi söylüyor bunları;
           Eğer bu oyun şimdiki 2.0 güncellemesi gibi olacağını bilsem hiç uğraşmaz burda war thunder hesap açıp orda uçardım...
       1. si böyle thunder çakması bi oyun getircektiniz madem karşımıza bunu farklı bi oyun olarak verseydiniz keşke...
       2.si oyunu bu hale çevircektiniz madem en azından oyun kipleri arasına standart savaş ı ekleyebilirdiniz,
       3. sü oyunda neden az oyuncu var şeklindeki bir soruyu bize yöneltip, ne yapmanız gerektiğle ilgili bize danışmanız lazımdı,
       4. sü niye önce bize danışmadınız bunu değiştirirken, wowp sayfasında bi anket düzenleyebilirdiniz,
           Onun için size diyorum ki bi an önce yapmış olduğunuz bu hatadan bir an önce dönün lütfen...
           Oyun bu haliyle inanın bana eski oyuncuları bıraktırır başka arayışlara yönlendirir vede oyuna yeni başlayan arkadaşları ilk savaşında bıraktırır...
           Gelin eski kipi yükleyelim beraber sonra nasıl oyuncu çekebilirizin hesabını birlikte yapalım...
           Warplanes 1.9 sürümü hiç bir uçak oyunuyla kıyaslanamıcak kadar başarırı ve güzel.
            Oyundaki problemlerin fps, ping gibi sorunların tamamının serverınızın yeriyle ilgili olduğunu düşünüyorum. server orta avrupa veya balkanlar kısmında olsa bu tür şikayetlerden (fps,ping) dolayı oyunu bırakan arkadaşlarım olmazdı. Birde oyuna botlar dahil olduktan sonra kasmalar olmaya başladı zannedersem server botların sanal zekalarınıda kontrol ediyor, buda bu soruna sebep olmuş olabilir...
            Bu 2.0 yeni oyunla inanın bana kimse bu oyuna para harçamaz oyun un tutkunu arkadaşlarım bende dahil oyunu bırakmayı düşünüyoruz...
             Lütfen bu paylaştıklarımı üstlerinize iletiniz, orjinal olmak her zaman kazandırır...

kosstok #5 Posted 11 October 2017 - 01:20 PM

Senior Airman

• Member
  • 62 battles
  • 13
  • [A_D] A_D

hayal kırıklığına uğradım,

varan 1

pc de mi oynuyoruz konsol da mı belli değil, oyun son derece basitleştirilmiş

sanki ben bu oyunu oynayamıyorum diye ağlayan 6 yaşında çocuğun serzenişine cevap verilmiş gibi bir hale getirilmiş

flap kontrolü artık yok, onun yerine air brake diye bişey yapmışlar, ben flap kontrolü ile gaz kontrolünü ayrı ayrı kullanıyorum ? nasıl olacak şimdi ? flap açıp gaz kesmeyerek yaptığım dönüş var, gaz kestiğim dönüş var ?

araba yarışımı bu ? air brake nedir ? işte yukarıda yazdığım gibi 6 yaşında playstatin bebeleri oynasın diye yapılmış

varan 2

sağa ve sola 20 şer derecelik açılarda uçağın yönü değişmese bile silahlar saga sola ateş edebiliyor :))))) (öne ateş eden tüm uçaklardan bahsediyorum)

bu nedir abi ? silahlar uçağın gövdesine sabit değil mi ? uçak yönü değişmeden farklı yönlere nasıl ateş ediyoruz? şaka gibi... amaç nedir ? vurmak kolaylaşsın

olmamış maalesef, bu oyunu oynayan insanların istediği bu değil ve olamaz, tabi wg ne kadar ipliyor buraları o da ayrı bir tartışma konusu

bir de sesler berbat, su altında gibi tüm savaş alanı, uçağımız ateş ediyor ama bir yerlerden uzaklardan bi silah sesi geliyor şeklinde :)

fizik motoru değişmiş uçuş karakteristikleri değişmiş, stall a düşen uçağı toplamak zor geldi, en çok uçtugum me 262 hg2 başka uçak gibi uçuyor dönüşler filan acayip ?

Edited by kosstok, 11 October 2017 - 01:23 PM.

sultanyusuf #6 Posted 15 October 2017 - 10:51 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 26 battles
  • 65
  • [TIG3R] TIG3R

View Postkosstok, on 11 October 2017 - 01:20 PM, said:

hayal kırıklığına uğradım,

varan 1

pc de mi oynuyoruz konsol da mı belli değil, oyun son derece basitleştirilmiş

sanki ben bu oyunu oynayamıyorum diye ağlayan 6 yaşında çocuğun serzenişine cevap verilmiş gibi bir hale getirilmiş

flap kontrolü artık yok, onun yerine air brake diye bişey yapmışlar, ben flap kontrolü ile gaz kontrolünü ayrı ayrı kullanıyorum ? nasıl olacak şimdi ? flap açıp gaz kesmeyerek yaptığım dönüş var, gaz kestiğim dönüş var ?

araba yarışımı bu ? air brake nedir ? işte yukarıda yazdığım gibi 6 yaşında playstatin bebeleri oynasın diye yapılmış

varan 2

sağa ve sola 20 şer derecelik açılarda uçağın yönü değişmese bile silahlar saga sola ateş edebiliyor :))))) (öne ateş eden tüm uçaklardan bahsediyorum)

bu nedir abi ? silahlar uçağın gövdesine sabit değil mi ? uçak yönü değişmeden farklı yönlere nasıl ateş ediyoruz? şaka gibi... amaç nedir ? vurmak kolaylaşsın

olmamış maalesef, bu oyunu oynayan insanların istediği bu değil ve olamaz, tabi wg ne kadar ipliyor buraları o da ayrı bir tartışma konusu

bir de sesler berbat, su altında gibi tüm savaş alanı, uçağımız ateş ediyor ama bir yerlerden uzaklardan bi silah sesi geliyor şeklinde :)

fizik motoru değişmiş uçuş karakteristikleri değişmiş, stall a düşen uçağı toplamak zor geldi, en çok uçtugum me 262 hg2 başka uçak gibi uçuyor dönüşler filan acayip ?

Çok güzel demişşsin:great:

thejej #7 Posted 25 October 2017 - 09:40 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 110 battles
  • 479
  • [FTSQ] FTSQ

To be continued...

Portail French Touch       -= la connaissance s'accroît lorsqu'on la partage =-

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users