Jump to content

yeni game center

• Please log in to reply
2 replies to this topic

sultanyusuf #1 Posted 23 August 2017 - 02:40 PM

Senior Airman

• Member
  • 11649 battles
  • 48
  • [TIG3R] TIG3R
Arkadaşlar bugün başlatıcıya dikkatli bakınca şu internet adresinde ( http://worldofwarpla...f-the-universe/ ) ilgili bir haber gözüme ilişti. 8 eylülden itibaren game client değişecekmiş. gamecenter i yükleyin diyor. Bununla ilgili bilgisi olan beni bilgilendirirse sevinirim. Teşekkür ederim.

Air_Lafci #2 Posted 07 September 2017 - 08:52 AM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22383 battles
  • 95
  • [TIG3R] TIG3R
Wargaming Game Center sadece bir uygulama gibi düşün burdan Wargaming e bağlı oyunları indirebilir güncelleyebilir ve tek bir Program ile hepsini başlaabilirsin bu sadece Steam a benzer ama sadece Kendi ücretli ve ücretsiz oyunlarını barındıran birşey basit birşey ama artık bu uygulama olmadan oyunları başlatamıyacağız sadece indirin ve kurun ,zaten size sorucak oyunları aktarın diye gibi birşey ondan sonrası sorun değil normal devam edip oynayabilirsiniz...

sultanyusuf #3 Posted 14 September 2017 - 04:31 PM

Senior Airman

• Member
  • 11649 battles
  • 48
  • [TIG3R] TIG3R

View PostAir_Lafci, on 07 September 2017 - 08:52 AM, said:

Wargaming Game Center sadece bir uygulama gibi düşün burdan Wargaming e bağlı oyunları indirebilir güncelleyebilir ve tek bir Program ile hepsini başlaabilirsin bu sadece Steam a benzer ama sadece Kendi ücretli ve ücretsiz oyunlarını barındıran birşey basit birşey ama artık bu uygulama olmadan oyunları başlatamıyacağız sadece indirin ve kurun ,zaten size sorucak oyunları aktarın diye gibi birşey ondan sonrası sorun değil normal devam edip oynayabilirsiniz...

Teşekkür ederim. Kurdum oynuyorum.Güzel bir uygulama olmuş.Bütün oyunlara bunun üzerinden ulaşılabiliyor.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users