Jump to content

Důležité! Hru nyní spustíte přes Wargaming Game Center

• Please log in to reply
15 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 06 September 2017 - 12:59 PM

Airman Basic

• WG Staff
  • 0 battles
  • 2

Piloti!

Od 7. Září budete mít unikátní způsob, jak spustit World of Warplanes! Užíváním Wargaming Game Center budete schopni rozjet všechny Wargaming tituly z jednoho spouštěče. Wargaming Game Center vám dá možnost spustit a stáhnout hry od Wargamingu s rozdílnými parametry a nastaveními, aby se vám hry stahovaly a aktualizovaly snadněji.

Prosím mějte na paměti, že po této změně budete moci spustit hru World of Warplanes pouze přes Game Center, který můžete stáhnout přímo zde!
Máte nějaké otázky ohledně Wargaming Game Center? Jsme s odpověďmi připraveni! Podívejte se také na tento článek a FAQ.

Pokud máte nějaké další otázky, dejte nám vědět a my vám poskytneme odpovědi!

Děkujeme!

thorntree #2 Posted 07 September 2017 - 03:00 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33435 battles
  • 301
  • [EGSB] EGSB

nehraju tanky nehraju lodě ale přesto mi nutíte nějaký zbytečný program který si vynucuje běh na pozadí 

PS: nový WG Staff  , nová politika ,nová mentalita,  už  jim ani nestojíme   za to aby se aspoň slušně představili. :great::facepalm: tak vítej 0 bitvo a zase se ukaž za půl roku

EZI3 #3 Posted 07 September 2017 - 03:47 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 1085 battles
  • 9
  • [C-STR] C-STR

Zase nesmysl, který nikdo nechtěl. :facepalm: WoWp už dávno aktivně nehraju (WG mi to znechutilo), ale měl jsem ve zvyku si čas od času dát pár bitev - no tomu je evidentně konec. Jen doufám, že tuhle [edited] nebudu muset instalovat kvůli WoT...

View PostYabbaCoe, on 06 September 2017 - 12:59 PM, said:

Pokud máte nějaké další otázky, dejte nám vědět a my vám poskytneme odpovědi!

OK tak já se teda zeptám - v čem to má jako být lepší a kdo to po vás chtěl? Abych spustil hru, nepotřebuju činčurádičky okolo, a určitě nechci, aby mi nějakej bazmek od WG běžel v systému na pozadí a instaloval si aktualizace (a dělal bůhvíco dalšího), kdy se mu zlíbí - bohatě stačí, že mi PC při instalaci aktualizací zpomaluje současný launcher (a to nemám žádnou kalkulačku)...

RozaMadMax #4 Posted 07 September 2017 - 04:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
Bohužel bez té EDIT to asi nepůjde, tanky i lodky choděj bez toho. A o fci tohoto bazmeku taky pochybuju.

Edited by HanZZ6, 20 September 2017 - 01:52 PM.
vulgarismus

Hejmy #5 Posted 07 September 2017 - 05:58 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 7744 battles
  • 1,174
  • [D-DOG] D-DOG
Achjo, proč? Co to zase je za výmysl? Nechápu k čemu je to dobrý.:( Asi aby tankisti zjistili, že je i jiná hra??? 

McQ_007 #6 Posted 08 September 2017 - 05:22 AM

Airman Basic

• Member
  • 14361 battles
  • 7
  • [D-DOG] D-DOG

View PostRozaMadMax, on 07 September 2017 - 04:57 PM, said:

Bohužel bez té píčuviny to asi nepůjde, tanky i lodky choděj bez toho. A o fci tohoto bazmeku taky pochybuju.

No stále  můžeš jít přímo do složky kde máš hru nainstalovánu a spustit WorldOfWarplanes.exe .

Launcher si spustíš jen čas od času když bude ohlášena aktualizace, ale jinak souhlasím, že je to hloupost a já také netoužím po tom aby mi WG aktualizoval kdy se jemu zlíbí.

Edited by McQ_007, 08 September 2017 - 09:25 AM.

Branik81 #7 Posted 08 September 2017 - 08:16 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 13127 battles
  • 381
  • [D-DOG] D-DOG

Zdravím :honoring:,

pánové, nechci nijak obhajovat WG, ale zrovna WGC mi přijde jako zajímavá "novinka" (podobné launchery má třeba Ubisoft, či Steam). Ideální pro ty, co by chtěli zkusit i nějakou další hru od WG... Nebo se najdou i tací, co hrajou více než jen jednu... Běh aplikace na pozadí se dá vypnout a to, že to po spuštění pak automaticky stahuje aktualizace.... to snad dělal i ten předchozí...

A stěžování si, že to dělá bůhví co... to stejně tak může dělat aplikace i během hraní... k tomu nepotřebujou dělat apku navíc :trollface:

EZI3 #8 Posted 08 September 2017 - 03:20 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 1085 battles
  • 9
  • [C-STR] C-STR

View PostBranik81, on 08 September 2017 - 08:16 AM, said:

Zdravím :honoring:,

pánové, nechci nijak obhajovat WG, ale zrovna WGC mi přijde jako zajímavá "novinka" (podobné launchery má třeba Ubisoft, či Steam). Ideální pro ty, co by chtěli zkusit i nějakou další hru od WG... Nebo se najdou i tací, co hrajou více než jen jednu... Běh aplikace na pozadí se dá vypnout a to, že to po spuštění pak automaticky stahuje aktualizace.... to snad dělal i ten předchozí...

A stěžování si, že to dělá bůhví co... to stejně tak může dělat aplikace i během hraní... k tomu nepotřebujou dělat apku navíc :trollface:

A proč bych měl něco stále vypínat, když to vůbec nepotřebuju a ani nechci používat? Je jisté, že i když zablokuju automatické spuštění WGC po startu OS, tak budu WGC muset spustit minimálně pokud budu chtít hrát, a pochybuju, že by někdo z vývojářů WG byl tak osvícený a zakomponoval by do nastavení WGC možnost automatického vypnutí WGC po ukončení hry. Takže po ukončení hry to budu muset vypnout manuálně. :puke:Proč sakra nedají hráčům na výběr? Kdo WGC chce a považuje za užitečné, tak si ho nainstaluje, kdo ho nechce, pojede na standardním launcheru. Jenže to by se taky pak mohlo zjistit, že WGC by nakonec používalo minimum hráčů, a že celý jeho vývoj byl zbytečný...

! POZOR !

E: tak na ENG fóru se píše, že ve standardním nastavení WGC automaticky sdílí ("seeduje") aktualizace - pokud je to pravda a ty tuto možnost ručně nevypneš (pokud to vůbec jde), tak část kapacity tvého internetového připojení bude využívána ostatními hráči pro aktualizaci jejich WGC - teď už naprosto chápu účel toho běhu WGC na pozadí. O žádný komfort pro hráče tedy zřejmě nejde, je to pro odlehčení zátěže WG serverů... :puke:

Edited by EZI3, 08 September 2017 - 04:47 PM.

thorntree #9 Posted 08 September 2017 - 08:08 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33435 battles
  • 301
  • [EGSB] EGSB
Hra jde do kytek ,komuniťák sem přijde jednou za pul roku a uteče , nikdo neřeší dlouhodobé problémy ,totálně se se..re na vývoj , tohle je jen záchvěv WG přetáhnout zbytek wowp hráču na jinou hru aby nechtěli zpět své peníze za účty,pochopte že je pro ně levnější to zavřít a potichu bez ostudy než začínat znova.No a my jim to kazíme protože to pořád hrajem :D Je to čistá chyba a ostuda WG že si nedohlídla na vývoj hry a nechali to Pershu takhle zprznit .

Edited by thorntree, 08 September 2017 - 08:09 PM.

RozaMadMax #10 Posted 09 September 2017 - 06:00 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
No mne už ta [edited]dokázala EDIT ostatní wg hry. Loďky dostala do fáze padání a při kontrole integrity krásná BSD. A po odinstalování te EDIT ty hry stejně nejedou, protože to EDIT launchery a musí se tim pádem hry stáhnou celé a nainstalovat znova. Když už něco neumim, tak se do toho nepouštim a EDIT i to co jakž takž funguje. Jinak i ta lištička(Firefox) vás má prokouklé: „wargaming_game_center_install_eu(2).exe“ je spustitelný soubor. Ten může obsahovat viry nebo jiný škodlivý kód, který může poškodit váš počítač. Při spuštění buďte opatrní. Chcete opravdu spustit soubor „wargaming_game_center_install_eu(2).exe“?  TESAT DO KAMENE. WG opět umí a dneska si válečné hry ve wot asi nezhahraju a prem účet si mohu nabouchat pětikilem. Protože jako EDIT budu vše stahovat a instalovat znovu, protože WG neumí nic naprogramovat. už mne nebaví být za pokusnou opičku skrze wowp, když nejste schopni udělat betatesting, tak to nemůžete pustit mezi lidi, kor když to zpětně bez toho nefunguje a EDIT to ostatní produkty. Za takový fail se vyhazuje na hodinu.

Edited by HanZZ6, 20 September 2017 - 01:56 PM.
vulgarismus

RozaMadMax #11 Posted 09 September 2017 - 09:09 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD
Je super jak tu opět mizejí příspěvky díky práci moderátora, nemoderátora. Problém je v tom, že steam a jinné subjekty umí svoji práci a nejsou diletanti jako WG. Takže je opravdu vtipné, když vypustim zabugovanou aplikaci, kt. nefunguje a při sebeopravení schazuje celé pc se WG zmůže jen na to, že WGpohunci mažou příspěvky na fórech. Jinak můžeš mít klidně exe. soubor, ale ta hra ti to už nedá. Takže po super aplikaci game center jsem se dostal do stavu reinstalu WOT a WOWS a doufání, že to možná pojede, jinak to bude konec letadýlek, ale to se podpora zapotí pod tim shitstormem.

Edited by RozaMadMax, 09 September 2017 - 09:10 PM.

Darth_W #12 Posted 10 September 2017 - 06:46 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10721 battles
  • 349
  • [SPX] SPX

a da sa nejak spustit stary launcher? lebo tu novu EDIT k tomu nechcem

Edited by HanZZ6, 20 September 2017 - 01:54 PM.
vulgarismus

ClearEvil #13 Posted 10 September 2017 - 08:15 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 611 battles
  • 1,016

View PostRozaMadMax, on 09 September 2017 - 11:09 PM, said:

Je super jak tu opět mizejí příspěvky díky práci moderátora, nemoderátora. 

Jestli to nebude tím slovníkem, co používáš. :popcorn:

Dome, ve škole, v práci si mluv, jak chceš, ale fórum má svá pravidla.

My si na piloty jen hrajeme, ale někdo v letadle opravdu seděl, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

vilik58_CZ #14 Posted 10 September 2017 - 11:15 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 13834 battles
  • 166
  • [LAMOS] LAMOS
Dart / asi ne mě to nijak neškábe hraju zas na mašině (Laptop - hp) co už nešla 2 roky (podotýkám nic jsem s ní nedělal a hra šla jako fotky v albumu 5/12 fps) a (pardon dal jsem SSD,no a stahnul poslední ovladač na grafiku která je slabá,a ted vše jede skoro naplno v SD) jedu nejlíp co  mě to kdy šlo , zatím nezlobí nic tak že já s hrou najednou přestal mít problém a spouštědlo neřeším Měl či jsem musel mít tohle už když se zkoušela ta blbá nová hra  DOBÍVÁNÍ nebo tak nějak to mělo název a to jsem si hry přehazoval v tomhle spouštědle a fungovalo vše super bez problémů ale je fakt že tanky a lodě jsem nikdy nehrál.:honoring:

Edited by vilik58_CZ, 10 September 2017 - 11:25 AM.

thorntree #15 Posted 10 September 2017 - 12:54 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33435 battles
  • 301
  • [EGSB] EGSB

View PostDarth_W, on 10 September 2017 - 06:46 AM, said:

a da sa nejak spustit stary launcher? lebo tu novu EDIT k tomu nechcem

vyhodit si exe. zástupce na plochu 

Edited by HanZZ6, 20 September 2017 - 01:58 PM.
vulgarismus

RozaMadMax #16 Posted 10 September 2017 - 03:52 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 18109 battles
  • 177
  • [CLD] CLD

View PostClearEvil, on 10 September 2017 - 08:15 AM, said:

Jestli to nebude tím slovníkem, co používáš. :popcorn:

Dome, ve škole, v práci si mluv, jak chceš, ale fórum má svá pravidla.

Rozdíl je něco cenzurovat, nebo rovnou mazat. A pokud mne firma neodborným jednánim něčím poškodí, když ode mne má peníze tak tohle není opravdu dobrý přístup. WG si hraje na světovou firmu, ale pořád jsou to trubky z východu co to nezvládaj.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users