Jump to content

Kurallar ve Toplam Savunma İmkânı (son teslim tarihi 6 Ekim)

• Please log in to reply
2 replies to this topic

johncarps #1 Posted 20 September 2017 - 06:27 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 26263 battles
  • 1,419

Merhaba,

WOWP Topluluğu size v1.9 versiyonunda bir turnuva Klan Savaşı sunuyor, kazanacak hiçbir şeyiniz yok. sadece en iyi takım ve iyi mücadele turları olun.

Hatırlatma: http://1dbfi.chdi.fr...r&cwp=reglement, site Kane ve Djooun tarafından güncellenmiş kurallar sürecindedir. Temel bilinmektedir, Kane ve ekibi tarafından oluşturulan klan savaşıdır

İlk büyük değişiklikler:
Savaşlar t4'tan t8'e gidecek
Aynı klanın hepsinin olması zorunluluğu yoktur (ancak bir kez takıma girdiyse artık değişiklik yapılmaz)

klan imzalama için son tarih Cuma 6 Ekim bu yazı: http://forum.worldof...war-closed-610/

after speaking with Djooun, Oldlager and Kane we make a classic CW

so the clan register (like other editions)

but with some news

- t4 to t8

- battles 6 vs 6 (before 8 vs 8)

- some player without clan can play with clan (without have the tag)

you can ask all your question by mp if you need 

sometimes it's easier to answer in private message

Edited by johncarps, 25 September 2017 - 06:07 AM.

johncarps #2 Posted 04 October 2017 - 11:16 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 26263 battles
  • 1,419

Hello,

I come by this message to announce the end of the project clan war v1.9.
Even though WG has never officially confirmed, it seems that the v2.0 arrives quickly and does not leave enough time (6 weeks) for a clan war.

Thank you for your messages, your registrations, I'm really disappointed and sorry for the end of this version.

Good luck to those who will organize under v2.0.

Thanks to moderators to close or delete this post.

Turkish_TIG3R #3 Posted 11 October 2017 - 11:44 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 45183 battles
  • 31
  • [TIG3R] TIG3R

Warplanes bitti yerine thunderplanes gelmiş sizin için hayırlı uğurlu olsun inşallah daha çok katılımcıya ulaşırsınız...
fakat itirazım olacak ben warplanese para yatırdım, o kadar zaman harcadım en başarılı 2. oyuncu olarak söylüyorum bunları, klanı 2. sırada birisi söylüyor size bunları, bu oyuna aşık birisi söylüyor bunları, 2013 ten beri sizinle olan ve oyuna yeni oyuncular kazandırmaya çalışın birisi söylüyor bunları;
           Eğer bu oyun şimdiki 2.0 güncellemesi gibi olacağını bilsem hiç uğraşmaz burda war thunder hesap açıp orda uçardım...
       1. si böyle thunder çakması bi oyun getircektiniz madem karşımıza bunu farklı bi oyun olarak verseydiniz keşke...
       2.si oyunu bu hale çevircektiniz madem en azından oyun kipleri arasına standart savaş ı ekleyebilirdiniz,
       3. sü oyunda neden az oyuncu var şeklindeki bir soruyu bize yöneltip, ne yapmanız gerektiğle ilgili bize danışmanız lazımdı,
       4. sü niye önce bize danışmadınız bunu değiştirirken, wowp sayfasında bi anket düzenleyebilirdiniz,
           Onun için size diyorum ki bi an önce yapmış olduğunuz bu hatadan bir an önce dönün lütfen...
           Oyun bu haliyle inanın bana eski oyuncuları bıraktırır başka arayışlara yönlendirir vede oyuna yeni başlayan arkadaşları ilk savaşında bıraktırır...
           Gelin eski kipi yükleyelim beraber sonra nasıl oyuncu çekebilirizin hesabını birlikte yapalım...
           Warplanes 1.9 sürümü hiç bir uçak oyunuyla kıyaslanamıcak kadar başarırı ve güzel.
            Oyundaki problemlerin fps, ping gibi sorunların tamamının serverınızın yeriyle ilgili olduğunu düşünüyorum. server orta avrupa veya balkanlar kısmında olsa bu tür şikayetlerden (fps,ping) dolayı oyunu bırakan arkadaşlarım olmazdı. Birde oyuna botlar dahil olduktan sonra kasmalar olmaya başladı zannedersem server botların sanal zekalarınıda kontrol ediyor, buda bu soruna sebep olmuş olabilir...
            Bu 2.0 yeni oyunla inanın bana kimse bu oyuna para harçamaz oyun un tutkunu arkadaşlarım bende dahil oyunu bırakmayı düşünüyoruz...
             Lütfen bu paylaştıklarımı üstlerinize iletiniz, orjinal olmak her zaman kazandırır...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users