Jump to content

Wersja 2.0

• Please log in to reply
389 replies to this topic

mcjrosa #381 Posted 28 December 2017 - 07:07 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 826 battles
  • 96
  • [D-302] D-302

View Postmerrid, on 28 December 2017 - 04:34 PM, said:

Nie chciałbym nikogo urazić, ale ja w swoim klanie zmobilizuje ludzi, żeby się wypowiedzieli. Mogę się wypowiedzieć więc to robię - limit 250 bitew wcześniej mi to uniemożliwiał. Gra jest ZNAKOMITA! Dawno się tak świetnie nie bawiłem! I ja w przeciwieństwie do niektórych nie będę swojego zdania nikomu narzucał :)

Pozdrawiam

Skoro jestem z klanu to bez mobilizacji jeszcze raz sie wypowiem że to po prostu nie jest to. Cała moja gra obecnie to kilka gier dziennie dla żetonow. Mam w hangarze ze 60 samolotów i o nich mozna zapomniec bo zarówno dźwięki silnika, działek  jak i po prostu przyjemnośc z gry marniutkie. Teraz sa gwiazdki x5 i kiedyś bym pracowicie zbijal a teraz, po co? Jeszcze rok temu z trzech gir WG samoloty mialy najwyższy priorytet, potem okręty, na koncu czolgi. Teraz samoloty spadly na ostatnie miejsce i slużą tylko do zapewnienia stałej premki w tamtych grach.

SandmanX #382 Posted 28 December 2017 - 11:39 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 659 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

View Postmerrid, on 28 December 2017 - 06:34 PM, said:

Nie chciałbym nikogo urazić, ale ja w swoim klanie zmobilizuje ludzi, żeby się wypowiedzieli. Mogę się wypowiedzieć więc to robię - limit 250 bitew wcześniej mi to uniemożliwiał. Gra jest ZNAKOMITA! Dawno się tak świetnie nie bawiłem! I ja w przeciwieństwie do niektórych nie będę swojego zdania nikomu narzucał :)

Pozdrawiam

Ciekawe... że teraz jest "ZNAKOMITA", a wcześniej była jaka była, bo zagrałeś w pre 2.0 całe 0 bitew(słownie: ZERO BITEW)

Teraz ta gra jest bezsensowną strzelaną głównie z botami/obrońcami, czasami się cos tam w gracza postrzela, ale generalnie to lecimy nad bazę, capujemy ją i tak w kółko, no faktycznie ZNAKOMITA gra! Ma potencjał!

... mało tego, nawet się nie opłaca z reguły tracić czasu na takim GAA na walkę z innym graczem, lepiej się rozbić i lecieć kolejną bazę capować, da nam to większą szanse na wina czy na lepszy wynik, po prostu ZNAKOMITA gra!

Keep gotrolling WG!

Edited by SandmanX, 28 December 2017 - 11:41 PM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

mikolaj3484 #383 Posted 07 January 2018 - 08:31 AM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 511 battles
  • 4

boty tak super są że w 5cu nie mumiom  bazy przejąc a w przeciwnej drużynie boty zorganizowane jak h,,,,,

gra jest świetna PO 1 lub 2 graczy reszta boty zapycha  a zal dupę ściska 

jakub_czyli_ja #384 Posted 07 January 2018 - 10:16 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 787 battles
  • 8,655
  • [XII-2] XII-2

View Postmikolaj3484, on 07 January 2018 - 08:31 AM, said:

boty tak super są że w 5cu nie mumiom  bazy przejąc a w przeciwnej drużynie boty zorganizowane jak h,,,,,

gra jest świetna PO 1 lub 2 graczy reszta boty zapycha  a zal dupę ściska

Jedni umieją, drudzy umią.

Drogie WG: jak widać na powyższym przykładzie, przeciętny gracz nie potrafi odróżnić typu bazy i nie ma pojęcia o niuansach jej przejmowania.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

SandmanX #385 Posted 07 January 2018 - 02:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 659 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303

Z tymi botami to są cuda na kiju, czasami solo przejmują bazy prawie że, a czasami cała bitwę latają wszystkie nad 1 baza... to co WG tutaj robi to jest nieporozumienie i kpina!

Z graczami podobnie, czasami liczę na jaką dłuższa bitwę na IL-40p, żeby wbić 4 żetony, po przeciwnej stronie też GAA(czyli spoko bo będziemy sobie bazy przejmować), a koleś robi całą bitwę 1500pkt i nie potrafi nawet 1 bazy przejąć, ale co lepsze... patrzę po bitwie, a to są czasami gracze z 60-65% WR. :trollface:

Edited by SandmanX, 07 January 2018 - 02:37 PM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

borsuk #386 Posted 17 January 2018 - 05:23 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1966 battles
  • 372
  • [B-318] B-318

Sandman masz rację w 100% ale WG ma i tak te wszystkie uwagi w dupie. Dopiero jak padają bluźnierstwa , które urażą ich ego wtedy komentują posty.

A tak nie ma co ich tutaj przyciągnąć.

To że gra jest totalnym gównem to widać przy losowaniu bitew. MM to typowa ustawka albo wygrasz albo przegrasz bo typ samolotu tu nie ma znaczenia wszystkie mają te same osiągi.

Silentraz #387 Posted 17 January 2018 - 10:29 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 428 battles
  • 212
  • [_PZL_] _PZL_

https://eu.wargaming...support/news/46

Witajcie Piloci, 

Z radością pragniemy poinformować o aktualizacji World of Warplanes do wersji 2.0.3.3. Z powodu aktualizacji, serwer World of Warplanes będzie niedostępny w dniu 18/01/2018 w godzinach od 06:00 do 10:00.   

Dziękujemy za zrozumienie, 

Get Airborne! 

Zespół działu wsparcia

Podtrzymuję twierdzenie, że w wiadomościach będą tylko te odgórnie przygotowane. Na chwilę obecną nie ma piszących w jakiejkolwiek sekcji.

Jedynie w sprawie WOWP pracuje jeden/kilku próbujących naprawić grę i moderatorzy forum - którzy pewnie się ograniczają do sprawdzania reportów i szukania kurew.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

dominik70 #388 Posted 18 January 2018 - 07:44 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1052 battles
  • 57

Co ten niby patch ma wprowadzić, delfiny? Podobno wieloryby już są. Nigdzie nie mogę znaleźć co (sp..) poprawili lub dodali.

borsuk #389 Posted 20 January 2018 - 10:38 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1966 battles
  • 372
  • [B-318] B-318

Pewnie jakaś kosmetyka gry. Te głąby z WG sami nie wiedzą co zmienili.

Lepiej nie jest bo co którąś bitwę wywala z gry albo dźwięk znika.

Totalne dno.

mcjrosa #390 Posted 21 January 2018 - 03:51 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 826 battles
  • 96
  • [D-302] D-302

Z perspektywy tych kilku miesiecy od wejścia patcha najgorsze w wersji 2.0 jest dla mnie to że gra stała sie po prostu nudna i monotonna. NIBY jest wiecej do roboty, zajmowanie baz, ciągla walka z botami ale to jest naokragło powtarzanie tego samego schematu przez 5-10 minut walki a potem czekanie min 30s na ekran z wynikami, znowu conajmniej minuta do startu nastepnej itd.

W 1.9 były walki z samolotami ale nie bylo to tak schematyczne no i walka czasami mogła trwac 10 minut a czasem po minucie wracałem do hangaru i było to OK, teraz muszę odnawiać się w tej samej walce (ktorej wynik często juz i tak jest ustalony). Ponadto kiedyś wchodziłem do nowej bitwy innym samolotem który wydawał inne dźwięki i zachowywał się inaczej niż ten poprzedni, teraz tego nie czuję (dźwięki są wg mnie tragicznie słabe) 

Od wejścia 2.0 bylem codziennie starałem się wchodzić na 1-3 gry aby zdobyc 3-4 żetony, czasem gralem godzinke dwie aby wykonczyc misje na 10 żetonów, byla to gra dla zdobycia żetonow i premki.  Ale teraz w sumie mam juz ponad 660 żetoników, 4 miesiace premki ktore moge włączyć w każdej chwili w WOt czy WOWS i efektem jest to że od prawie tygodnia nie wchodzilem  do WoWp nawet aby zaliczyć tą jedną grę dziennie, nie chce mi się. Gra w czołgi i okręty nadal jest dla mnie przyjemnoscia, rozrywką, gra w samoloty tą rozrywką byc przestała. 

Edited by mcjrosa, 21 January 2018 - 07:19 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users