Jump to content

Wersja 2.0

• Please log in to reply
364 replies to this topic

Janowitsch #201 Posted 17 October 2017 - 11:40 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 32 battles
  • 26
  • [D-303] D-303

Pełen pluralizm i wolność słowa w wydaniu sowieckim.

Mój krytyczny wpis dotyczący wersji 2.0 z wczoraj został całkowicie usunięty.

Ale czemu ja się dziwię?

WG do hymnu:

"Союз нерушимый республик свободных..."

*edited*... Nawet krytyki nie potraficie wziąć na klate...

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:14 AM.

Silentraz #202 Posted 17 October 2017 - 12:18 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 329 battles
  • 166
  • [_PZL_] _PZL_

View PostJanowitsch, on 17 October 2017 - 11:01 AM, said:

Skoro was tak kręci wersja 2.0, to sobie czytajcie:

http://blog.worldofwarplanes.com/

Musi być naprawdę źle, skoro WG zniża się do takiego poziomu, że bierze odpowiedzialność za swoje złe decyzje.

Rocznice mają wrócić równocześnie z nadrobieniem przepadniętych. Nie spodziewałem się tego.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Frantiszek_ #203 Posted 17 October 2017 - 01:58 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

SILENTRAZ skończ już się cieszyć *edited*, które rzuca Ci WG za to, że grasz w *edited* wersji 2.0.

Powiem Ci tak: Rysiu, Seba, Janusz *edited* tą grę, a praktycznie ty jako jedyny plus dwóch co niedawno weszło do klanu gracie w tą *edited* wersję 2.0. Wiesz wolę wydać (strzelam) 30 zł na premkę w tankach, czy statkach niż zagrać nawet 10 walk w tej *edited* wersji za 1 000 golda.

Podniecanie się tymi nagrodami uważam za zachowanie nie na miejscu.

*edited*

====

Ponadto uważam, iż Twoje zachowanie nie współgra z innymi graczami z klanu jak i pozostałymi normalnymi graczami, którzy się cenią, dlatego też muszę Cię wydalić z w sumie nieistniejącego klanu.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:16 AM.

Frantiszek_ #204 Posted 17 October 2017 - 02:07 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

A poza tym masz właśnie odpowiedź na moje słowa do WG odnośnie tej zjebanej wersji:

Moje pytanie:

"

Możecie mi odpowiedzieć na pytanie:

- co zrobiliście z tą grą?

Porównując 1.9 do 2.0 to zupełnie inne gry. Dlaczego nie dodaliście tego swojego nowego patcha jako dodatkowego trybu? Pomimo tylu walk, pomimo tego że to była moja ulubiona gra obecnie ją odinstalowałem - dziadostwo te 2.0.

Dużo graczy zrobiło tak samo. Na tym zależało WG?

"

ODPOWIEDŹ jednego z WG:

"

Sent: Today, 03:04 PM

*edited*

"

Więc teraz *edited* widzisz o czym Tobie ludzie wcześniej napisali?

LICZNIK  mówi co innego........... czaisz to w czym bierzesz udział? Ty i inni co w to grają? Łamiecie próbę zmuszenia WG do powrotu normalnej gry.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy) oraz użycia czerwonej czcionki, która zarezerwowana jest dla moderatorów.

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:19 AM.

SandmanX #205 Posted 17 October 2017 - 03:46 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303
hehe, wywaliło serwery? :D
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Ytref #206 Posted 17 October 2017 - 05:37 PM

Senior Airman

• Member
  • 21 battles
  • 24
Niestety wydaje mi sie ze WG bedzie nieugiete, wolą zeby same boty lataly na serwerze niz przyznac sie do bledu

Ytref #207 Posted 17 October 2017 - 05:42 PM

Senior Airman

• Member
  • 21 battles
  • 24
Niestety wydaje mi sie ze WG bedzie nieugiete, wolą zeby same boty lataly na serwerze niz przyznac sie do bledu

Silentraz #208 Posted 17 October 2017 - 06:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 329 battles
  • 166
  • [_PZL_] _PZL_

View PostFrantiszek_, on 17 October 2017 - 01:58 PM, said:

Ponadto uważam, iż Twoje zachowanie nie współgra z innymi graczami z klanu jak i pozostałymi normalnymi graczami, którzy się cenią, dlatego też muszę Cię wydalić z w sumie nieistniejącego klanu.

Pozostaje podziękować za pomoc w ogarnięciu sterowania w poprzedniej wersji - pomogło to uzyskać 1,5 miesiąca premki. Niestety gry na wysokość i cierpliwość nigdy się nie nauczyłem :(

Nastawienie od początku miałem na farmienie żetonów i gelda, a sama gra odbywała się równolegle (niestety zakończyła się na etapie nauki, poza piźlakami i szturmowcami bardzo słabo mi szło). Aktualna wersja zapowiada się z częścią tej rentowności, choć z uwagi na powrót flugcojgów rocznicowych i zależnie od zbliżających się misji dziennych może się poprawić.

Swoją grą raczej nie potwierdzę słuszności wersji. Wypowiedzi na forum dałem negatywne i konstruktywne w sprawie nowej wersji, ale to ma znikomy wpływ. Twoja nieaktywność i kasacja z wypełnieniem ankiety - nieco większy, ale nadal znikomy.

Największy wpływ będą miały niestety Brajanki i Helmuty, które popatrzą na filmik przekupionego przez WG youtubera lub streamera, zainstalują grę i postanowią przyspieszyć swoje postępy kontem premium, kupnem samolotu premium tudzież przetapianiem expa. W porównaniu z nimi to mamy do powiedzenia tyle co pacjent u dentysty.

Z uwagi na zaniechanie twojej dalszej gry zostałeś usunięty z listy znajomych - dla ciebie to różnicy nie zrobi, bo i tak nie wleziesz.

Edited by Silentraz, 17 October 2017 - 07:17 PM.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Frantiszek_ #209 Posted 17 October 2017 - 07:43 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

View PostSilentraz, on 17 October 2017 - 07:57 PM, said:

Pozostaje podziękować za pomoc w ogarnięciu sterowania w poprzedniej wersji - pomogło to uzyskać 1,5 miesiąca premki. Niestety gry na wysokość i cierpliwość nigdy się nie nauczyłem :(

Nastawienie od początku miałem na farmienie żetonów i gelda, a sama gra odbywała się równolegle (niestety zakończyła się na etapie nauki, poza piźlakami i szturmowcami bardzo słabo mi szło). Aktualna wersja zapowiada się z częścią tej rentowności, choć z uwagi na powrót flugcojgów rocznicowych i zależnie od zbliżających się misji dziennych może się poprawić.

Swoją grą raczej nie potwierdzę słuszności wersji. Wypowiedzi na forum dałem negatywne i konstruktywne w sprawie nowej wersji, ale to ma znikomy wpływ. Twoja nieaktywność i kasacja z wypełnieniem ankiety - nieco większy, ale nadal znikomy.

Największy wpływ będą miały niestety Brajanki i Helmuty, które popatrzą na filmik przekupionego przez WG youtubera lub streamera, zainstalują grę i postanowią przyspieszyć swoje postępy kontem premium, kupnem samolotu premium tudzież przetapianiem expa. W porównaniu z nimi to mamy do powiedzenia tyle co pacjent u dentysty.

Z uwagi na zaniechanie twojej dalszej gry zostałeś usunięty z listy znajomych - dla ciebie to różnicy nie zrobi, bo i tak nie wleziesz.

Sądzę, że ten znaczek "anty 2.0" to jakoś nie pasuje do Twojego postępowania. Obiektywnie patrząc to sam nie wiesz w jakim miejscu jesteś:

- 1.9

- 2.0

....... a może po środku - 1.9.5.

Sądzę, że należysz do grupy nabijającej staty dla WG.

Edited by Frantiszek_, 17 October 2017 - 07:46 PM.

SandmanX #210 Posted 17 October 2017 - 08:07 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

Każdy ma prawo do własnego zdania, i tego co mu się podoba a co nie, 2.0 ma kilka + np:
- zdecydowanie lepsza grafika, choć dalej nie powala

- klucze nie mogą łatwo ustawiać wyniku bitwy, tylko ten nowy tryb wymaga sporo poprawy, lub ogarnięcia przez graczy co i jak

- ekonomia jak chodzi o grę bez premki chyba jest na + (jak się dobry wynik zrobi)

- na t1 nie można wbijać chyba już łatwo medali pod żetony

- misje dzienne wg mnie poprawili, chociaż wymagają korekty, np 25k expa...-  T8-T10, ok, ale na niższych powinno być proporcjonalnie mniej... wtf z 25K na T1-T4? :D

- skrzynki z dziennych czy za 4 żetony, koło 1,5k golda z tego już wyciągnąłem, czy kamuflaż na Ła-5.

... no a reszta na -. :D

A graczy online pomimo sporej fali "hejtu" w cale nie jest chyba mniej niż było. ;)

Edited by SandmanX, 17 October 2017 - 08:12 PM.

Frantiszek_ #211 Posted 17 October 2017 - 08:16 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

O to własnie chodzi. Dużo osób *edited* jakie to *edited* , a większość gra, a nawet niektórzy osiągnięcia swoje na You Tube wstawiają..............

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:21 AM.

SandmanX #212 Posted 17 October 2017 - 08:30 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303
I jeszcze radar, o którego brak sporo osób narzeka pewnie, czy podczas WW2 był radar w samolotach? Nie, UI skopali bo jest jak w SuperMario, ale radar był nierealistyczny akurat. ;)

jakub_czyli_ja #213 Posted 17 October 2017 - 08:45 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 204 battles
  • 8,131
  • [XII-2] XII-2

View PostSandmanX, on 17 October 2017 - 08:07 PM, said:

Każdy ma prawo do własnego zdania, i tego co mu się podoba a co nie, 2.0 ma kilka + np:
- zdecydowanie lepsza grafika, choć dalej nie powala

- klucze nie mogą łatwo ustawiać wyniku bitwy, tylko ten nowy tryb wymaga sporo poprawy, lub ogarnięcia przez graczy co i jak

Kwestia czasu. Jeżeli gónianość UI zostanie utrzymana, mizeria UI spowoduje, że klucze będą wymiatały podobnie jak teraz, tylko muszą się nauczyć i odkryć nowe OP samoloty.

Block Quote

- ekonomia jak chodzi o grę bez premki chyba jest na + (jak się dobry wynik zrobi)

Już WG wysteruje tak, żeby nie było za łatwo.

Block Quote

A graczy online pomimo sporej fali "hejtu" w cale nie jest chyba mniej niż było. ;)

Gold i efekt nowości.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

WORTHYR #214 Posted 17 October 2017 - 09:08 PM

Airman Basic

• Member
  • 9 battles
  • 6
  • [_PZL_] _PZL_
Boże jedyny, czytam te farmazony ludzi którzy się podniecają tym shitem 2.0 i nie dowierzam w to co czytam, serio? Grafika się poprawiła>? Ja się pytam w którym miejscu ,bo nie widzę. Już chyba czas się pogodzić że deweloperzy mają w dupie graczy i wcisną im byle gówno, a Ci którzy w to ptfffu gówno grają tylko ich w tym twierdzeniu utwierdzają. Nieważne jak, byle co, ważne żeby były bonusiki i już się ludzie cieszą? Tylko z czego, że zrobili trupa z dobrej gry? SIC.

Frantiszek_ #215 Posted 17 October 2017 - 09:32 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

WORTHYR jak wiesz, dorosły jesteś, życie to nie je bajka, niektórzy podpierdolą kolegę za parę złoty, a tu niektórzy ciskają się w gównie dla paru golda. Masakra.

Przeliczcie stracony czas na złotówki. Ile Wam wyjdzie minut<=> godzin na te 1000 golda do którego dążycie? Opłaca się usmarować w tym szajsie za to?

Ja pierdolę. Czy naprawdę wolicie jebać godziny<=> dni na 1000 golda niż wydać w razie konieczności 10-20zł?

Tak Wam potrzeba tej premki? Nie wierzę, że tak naprawdę komuś podoba się ta nowa wersja. Gdyby nie nagrody to pewnie byście nie latali.

Edited by Frantiszek_, 17 October 2017 - 09:32 PM.

SandmanX #216 Posted 17 October 2017 - 09:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

Jak do mnie pijesz, to wyląduj na ziemie, bo mam tyle golda, że już mi go raczej więcej nie będzie potrzeba w grach WG. ;p

A grafika jest lepsza, o ile nie grasz na kalkulatorze, czy Nokii 3310.

... a ja latam póki co, bo jestem na L4 do jutra, hehe. :D

Edited by SandmanX, 17 October 2017 - 09:35 PM.

Frantiszek_ #217 Posted 17 October 2017 - 09:43 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Kwestia odbioru grafiki  jest zależna również od gustu. Próbowałem na najwyższych ustawieniach jakie są w grze i tak naprawdę szału nie ma. Powiem Ci jak w filmie o War Thunder vs WOWP: w WOWP czy wybucha jeden żółty kwadrat, czy cały cel naziemny to jest jeden grzyb.

Nic do Ciebie nie piję.

Lataj, lataj Twój wybór. Poza tym jak te Twoje słowa mają się do poprzednich o WOWP vs Wiedźmin itp.

To latasz dla grafiki czy dla czegoś innego?

Nie chce mi się szukać Twoich słów odnośnie grafy w nowym patchu. Gdzie fun z latania?

To, że chorujesz.... normalna sprawa, każdy kiedyś będzie na zwolnieniu <=> zdrówka życzę i do roboty :D

Edited by Frantiszek_, 17 October 2017 - 09:47 PM.

SandmanX #218 Posted 17 October 2017 - 09:47 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

Pisałem do tego wyżej. ;p

... zdrowy jestem w sumie. ;p

Nie no, grafikę coś tam poprawili, jest jednak milsze dla oka granie w coś co ładniej wygląda...

... a gameplay itp, no cóż, bywa. :D

Edited by SandmanX, 17 October 2017 - 09:49 PM.

Frantiszek_ #219 Posted 17 October 2017 - 09:49 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Ech ty obiboku :teethhappy:

==

Dobra spadam. Muszę zrobić po 15stej misji na lekkich i średnich na Concepta w tankach... Może jutro premka wpadnie :]

War Thunder nie dla mnie. Jest tam po naszemu "odradzanie samolotu", a to mnie po prostu *edited*.

Jak padłeś to *edited* do hangaru, a nie wracasz nowo narodzony. Normalnie jakby kacapy zerżnęły z War Thundera.......... :trollface:

Kurcze przepraszam, że wstawiam to ponownie, ale to bardzo dobrze odzwierciedla to co myślę o tej "nowej grze".

- ale Co DO KURWY NĘDZY zrobiliśmy by zasłużyć na TO ???

... cartoon - battles -  we have now you suckers from WG.

Przepraszam, ale *edited* mnie strzela jak widzę swoją liczbę walk w mojej ulubionej grze i to co z nią zrobiliście *edited*..............

Nie mówię, że każdy ma tak strzelać, ale porównajcie płynność ruchu, zmiany kierunku lotu samolotu w tym filmie vs te gówno co teraz mamy:

- a przecież to jest myszka i klawiatura!!!!

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy) oraz użycia czerwonej czcionki, która zarezerwowana jest dla moderatorów.

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:29 AM.

jacekjo #220 Posted 17 October 2017 - 11:28 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 233 battles
  • 9
  • [D-302] D-302
grafa morze ok dźwięki zwalone i rozgrywki jeszcze bardziej po co tyle botów wszystko by ciągnąć kasę od nimbusów i frajerów zjebali grę i tyle pozdrawiam 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users