Jump to content

Wersja 2.0

• Please log in to reply
364 replies to this topic

jakub_czyli_ja #241 Posted 18 October 2017 - 09:44 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 218 battles
  • 8,134
  • [XII-2] XII-2

View PostYtref, on 18 October 2017 - 08:58 PM, said:

Jeżeli to samo (amunicja) jest w grze za srebro czyli walutę gry, a on woli strzelać złotem bo ma fajną prace i mu nie żal to to nie jest pay2win

Mam wrażenie, że musisz nieco nadrobić teorię goldowego ammo w WoWP.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

krysb1983 #242 Posted 18 October 2017 - 09:53 PM

Airman Basic

• Member
  • 56 battles
  • 3

Pograłem trochę i wydaje Mi się że misje są oderwane od rzeczywistości!

Uważam, że gracz ma bardzo mały wpływ na wygraną, pomimo iż jestem w topce to i tak bardzo często trafiają się przegrane.

Na niższych tierach obrona przeciwlotnicza jest przesadzona.

Jest wrażenie że boty wroga są lepsze od naszych botów...

Misja na zniszczenie 5 celów naziemnych w sektorach neutralnych praktycznie awykonalna!

Mimo niszczenia całej masy celów naziemnych, zalicza jako niszczenie częściowe, a sektory zostają błyskawicznie zajęte.

Po 2, a bardzo rzadko 3 minutach bitwy nie ma już na mapie sektorów neutralnych, wszystkie są już pozajmowane.

Ytref #243 Posted 19 October 2017 - 06:15 AM

Senior Airman

• Member
  • 21 battles
  • 24

View PostSandmanX, on 18 October 2017 - 09:20 PM, said:

Jestem sobie Ytref, mam 280 bitew i wydałem tonę złota w grze internetowej World of Warplanes, co mam teraz proszę Pana zrobić?

A co jeżeli, jest ona tylko i WYŁĄCZNIE ZA ZŁOTO?

Bardziej bym powiedział bogatych rodziców, hihi. :D:D:D

POMOCY, QUO VADIS WOWP?????

P.s. to jest moje drugie konto, pierwsze ze sie tak wyraze poszlo sie walić, tam mialem okolo 23k bitew. A co do ammo to tak jakby mi sie z WoTem porypalo :P

RadSzym #244 Posted 19 October 2017 - 06:43 AM

Airman Basic

• Member
  • 323 battles
  • 8
  • [D-303] D-303

Rozmawiamy o grze, a nie wychodzimy personalnie chyba. Powiem Ci SandmanX, że musisz popracować nad kontrolą języka, bo snując swoje teorie z palca możesz wyjść w nie najlepszym świetle. Teksty o rodzicach ani śmieszne, ani mądre. Pomyśl, że może mógłbyś być moim synem, a niekoniecznie rodziców mam już wśród żywych. Każdy ma problemy na swoją miarę. Nie chcesz wydawać złota i pieniędzy na konto premium, amunicję, Twoja sprawa. Gwarantuję Ci, że forsa na amunicję nie poszła kosztem zakupu masła, opłat za dom, wakacji, samochodu, czy laptopa. Tak więc powściągnij się trochę, bo w jakim świetle jest człowiek, co nie wie, a gada? Odpowiedz sobie sam. 

Pograłem wczoraj i stwierdzam, że często zawiesza się sterowanie na początku gry, trzeba dać ESC i powrót, dopiero wtedy zaskakuje. Na wyższych tierach po prostu rzeźnia jakaś. Wszystko wali wokoło, plot zabiera ponad połowę HP, wykręcają mnie samoloty, które normalnie nie miały prawa tego zrobić. Można by to zrzucić na karb mojej indolencji w grze, ale w wersji 1.9 aż źle nie było. Zresztą moim zdaniem to gra, która ma wyrównać szansę. Wczoraj zestrzeliłem gościa, który potem w ramach wendetty polował na mnie. No i po odrodzeniu skosił mnie z boku z moją resztką HP. Potem znowu mnie szukał, aż trafiła się okazja walki 1-1. I to nie ja byłem taki dobry, tylko on popełniał grube błędy, nawet bardzo grube, czyli nie miał doświadczenia w grze. Ale wg statystyk był w czubie swojej drużyny, która notabene wygrała. W tę stronę to chyba ma iść. Przyciągać graczy, którzy od początku mogą całkiem nieźle zawojować. Nie zniechęcą się ciągłym spadaniem przez pierwszą setkę bitew. 

Edited by RadSzym, 19 October 2017 - 08:24 AM.

Gwoemul #245 Posted 19 October 2017 - 11:13 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 7 battles
  • 121

Zagrałem testowo i moje wrażenia są następujące:

- Brak podpowiedzi gdzie celować jest na duży plus. nie można już z daleka idealnie celować w manewrujący samolot.

- Dużo za dużo się dzieje, szczególnie na ziemi

Dłuższy czas szukałem w opcjach gdzie ten śmietnikowy tryb gry da się wyłączyć.

Latając myśliwcem chciałbym poczuć się orłem szybującym w przestworzach, a nie kurą podfruwającą na kilka metrów i zajmującą się dziobaniem dżdżownic i innych kur. Na mapie też bałagan jak na wiejskim podwórku.

Tu co się dzieje na ziemi powinno mnie obchodzić tyle, co w czołgach obchodzi mnie to co się dzieje w powietrzu.

Na początek wprowadziłbym uproszczone tryby bez odradzania się, bez punktów napraw z botami jeśli jest za mało graczy.

- jedna baza z drużyną atakującą i broniącą bazy. Tu priorytetem byłoby zniszczenie bazy i tylko to byłoby warunkiem wygranej/porażki.

Tu spore znaczenie miałoby miejsce rozpoczęcia bitwy tak żeby nie mogły łatwo stworzyć się dwie wielkie grupy a w której drużynie mniej graczy się wyłamie ta wygrywa (to chyba było jedną z bolączek poprzedniej wersji)

Na przykład broniący się startują w czterech grupach na bokach mapy, atakujący startują z czterech rogów mapy.

Obrona przeciwlotnicza tylko w okolicach bazy. (wyobraziłem sobie właśnie jak by to wyglądało w czołgach jakby z budynków mołotowy na czołgi leciały)

- tryb starcia powietrznego gdzie nic się na ziemi nie dzieje.

Carcass69 #246 Posted 19 October 2017 - 12:06 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 25 battles
  • 594
  • [_UN_] _UN_

View PostGwoemul, on 19 October 2017 - 01:13 PM, said:

Zagrałem testowo i moje wrażenia są następujące:

- Brak podpowiedzi gdzie celować jest na duży plus. nie można już z daleka idealnie celować w manewrujący samolot.

- Dużo za dużo się dzieje, szczególnie na ziemi

Dłuższy czas szukałem w opcjach gdzie ten śmietnikowy tryb gry da się wyłączyć.

Latając myśliwcem chciałbym poczuć się orłem szybującym w przestworzach, a nie kurą podfruwającą na kilka metrów i zajmującą się dziobaniem dżdżownic i innych kur. Na mapie też bałagan jak na wiejskim podwórku.

Tu co się dzieje na ziemi powinno mnie obchodzić tyle, co w czołgach obchodzi mnie to co się dzieje w powietrzu.

Na początek wprowadziłbym uproszczone tryby bez odradzania się, bez punktów napraw z botami jeśli jest za mało graczy.

- jedna baza z drużyną atakującą i broniącą bazy. Tu priorytetem byłoby zniszczenie bazy i tylko to byłoby warunkiem wygranej/porażki.

Tu spore znaczenie miałoby miejsce rozpoczęcia bitwy tak żeby nie mogły łatwo stworzyć się dwie wielkie grupy a w której drużynie mniej graczy się wyłamie ta wygrywa (to chyba było jedną z bolączek poprzedniej wersji)

Na przykład broniący się startują w czterech grupach na bokach mapy, atakujący startują z czterech rogów mapy.

Obrona przeciwlotnicza tylko w okolicach bazy. (wyobraziłem sobie właśnie jak by to wyglądało w czołgach jakby z budynków mołotowy na czołgi leciały)

- tryb starcia powietrznego gdzie nic się na ziemi nie dzieje.

No popatrz, wymyśliłeś z małymi różnicami to co było zaraz po wprowadzeniu gry. I *edited* strzelił cały rozwój myśli WG od wersji 1.0 do 2.0. ;)

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:37 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Simon_lord #247 Posted 19 October 2017 - 01:03 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 1,096
  • [_UN_] _UN_
Oglądam sobie gejmpleje z War Thundera i coraz bardziej się przekonuję. Rozumiem, że doświadczenie z World of Srorplejns można sobie w buty wsadzić?

Edited by Simon_lord, 19 October 2017 - 01:03 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

Axet_ #248 Posted 19 October 2017 - 01:54 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 9 battles
  • 139

wszedlem w WT i ciezko wszystko od zera zaczynac...

Chyba czas na dluzej zostawic to w diably i zajac sie czyms innym.

No clan! No squad!

Seiko71 #249 Posted 19 October 2017 - 05:32 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 133 battles
  • 24
  • [PIO] PIO

*edited*  grę na maksa *edited* WG

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:38 AM.

sofix111 #250 Posted 19 October 2017 - 05:55 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 297 battles
  • 51
  • [B-318] B-318

oddajcie mi moje 5 lat grania *edited*

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:39 AM.

kruszew #251 Posted 20 October 2017 - 04:39 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

Zastanawia mnie co panowie z WG chlali albo ćpali przy tworzeniu 2.0. Myślałem, że po 1.9 gorzej już być nie może, ale te "mózgi" dały radę. Ja na miejscu ich szefa dałbym im podwyżkę. *edited* bardziej coś co i tak już było *edited* to ogromna sztuka. Brawo :) 

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:40 AM.

SandmanX #252 Posted 20 October 2017 - 05:12 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 395 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

View Postkruszew, on 20 October 2017 - 06:39 AM, said:

Zastanawia mnie co panowie z WG chlali albo ćpali przy tworzeniu 2.0. Myślałem, że po 1.9 gorzej już być nie może, ale te "mózgi" dały radę. Ja na miejscu ich szefa dałbym im podwyżkę. *edited* bardziej coś co i tak już było *edited* to ogromna sztuka. Brawo :) 

Powietrze nad Czarnobylem.

Edited by Anto_sky, 15 November 2017 - 08:41 AM.

./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Simon_lord #253 Posted 20 October 2017 - 07:13 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 1,096
  • [_UN_] _UN_

Dałem radę jeszcze dwie bitwy wczoraj polecieć. ZERO przyjemności, ZERO satysfakcji, ZERO, DNO i metr mułu.
Fajna ankietka przy odinstalowywaniu - swoje napisałem.

Dajcie znać jak się cokolwiek poprawi. Idę testować Łor Tandera...  

UNFORGIVEN MEMBER

LatajacySpodek #254 Posted 20 October 2017 - 08:18 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 23 battles
  • 168
  • [_UN_] _UN_

@Simon_lord, kruszew - klan już gotowy, dyrektor ten sam, nazwa ta sama, tag [UNFG]. Kilku graczy już przeniesionych, ja gram aktywnie. Nie zrażaj się daremnym GUI na początku. Gra jest ok, różne tryby, fizyka wydaje się być bliższa rzeczywistej, sporo grindu (ja lubie). Doświadczenie się przydaje, już od 2giej ery widać kto ogarnia a kto rzuca się na ślepo strzelać do samochodzików. Pojawiają się walki na wysokości, które warto wygrać. Pojawia się namiastka BnZ (chociaż rozpędzone samoloty nie napierają pod górę jak w 1.9, co wydaje się trochę bardziej realne). Jak coś pisz PM / na czacie w grze / wchodz na ts (wieczorem).

@reszta - myślę, że dla większości osób tutaj porzuconych przez WG, chcących polatać w WT, znajdzie się miejsce. Warunek konieczny - kultura osobista ;)

Miłego weekendu wszystkim!

Edited by LatajacySpodek, 20 October 2017 - 08:24 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

Simon_lord #255 Posted 20 October 2017 - 08:53 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 1,096
  • [_UN_] _UN_
Wpadnę wieczorem to mnie pouczycie. W porównaniu do tego tutaj, to War Thunder to wręcz symulator :-) Jest tam kilka rzeczy, które mi się podobają np. critical hit zamiast paska z HaPekami.

UNFORGIVEN MEMBER

hasior2302 #256 Posted 20 October 2017 - 01:55 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 4 battles
  • 4
  • [I_POL] I_POL

Jak odzyskać swoje samoloty..? ( 2 razy instalowałem gre od nowa i nic , mam tylko 4 samoloty 1 t. )

Może ktoś coś wie ..odzyskam samoloty czy nie ..?

Simon_lord #257 Posted 20 October 2017 - 02:16 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 1,096
  • [_UN_] _UN_
Musisz zainstalować jeszcze 1bit-razy, potem zalogować się 2bity-razy ciągle i ciągle na to samo konto, wpisując hasło wspak. Wtedy serwer się zorientuje, że chcesz się tak naprawdę zalogować na inne konto i Cię tam automatycznie przeniesie. Powodzenia! :great:

UNFORGIVEN MEMBER

kruszew #258 Posted 21 October 2017 - 02:08 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

Co teraz poczną dwie greczynki? Say may name i enook - XF + hg3 - ciekaw jestem.

mariano237 #259 Posted 21 October 2017 - 07:41 AM

Senior Airman

• Member
  • 1 battle
  • 27
2.0 to tragedia, model lotu na poziomie gierek na urządzenia mobilne, chaos w powietrzu, bitwa wygrywa lub przegrywa się sama, niezależnie od wkładu gracza. Do tego samoloty straciły swoje charakterystyczne cechy. To tak jakby w WoT sprawić, że granie Mausem i AMX 13 90 różni się tylko siłą strzału. Tra-ge-dia. Wrócę przy okazji kolejnej aktualizacji, sprawdzić, czy cokolwiek zmieniło się na lepsze. Na tą chwilę no play & no pay.

LORDDOOMSDAY #260 Posted 21 October 2017 - 08:00 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 10 battles
  • 2,700
  • [_UN_] _UN_

View PostSimon_lord, on 19 October 2017 - 02:03 PM, said:

Oglądam sobie gejmpleje z War Thundera i coraz bardziej się przekonuję. Rozumiem, że doświadczenie z World of Srorplejns można sobie w buty wsadzić?

Niekoniecznie. Akurat B&Z działa wyśmienicie tylko model lotu jest trochę bardziej zbliżony do rzeczywistości ( w porównaniu do 2.0 to przepaść ). Akurat doświadczenie się bardzo przydaje. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users