Jump to content

Verze 2.0

• Please log in to reply
320 replies to this topic

Community #1 Posted 10 October 2017 - 03:38 PM

Aviation HQ

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 7,636
Nejrozsáhlejší aktualizace hry World of Warplanes od jejího vydání v roce 2013. Zjistěte více!

Celý text novinky

2mamut #2 Posted 10 October 2017 - 05:00 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 24149 battles
  • 144
Tak poslední den klasiky, hodně štěstí...

vbobo #3 Posted 10 October 2017 - 05:12 PM

Senior Airman

• Member
  • 5363 battles
  • 45
Jo, bude rozlučka

beautifulbutterfly #4 Posted 10 October 2017 - 05:21 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7960 battles
  • 134
  • [SPX] SPX
najprv príde veľa hráčov vyskúšať, tak do mesiaca to všetkých omrzí a môžu zhasnúť, spätná väzba bola na 80% negatívna .... nechápem

Perpentach #5 Posted 10 October 2017 - 05:40 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16257 battles
  • 1,179
  • [SPX] SPX

V herním režimu Dobývání o vítězství týmu nerozhodují dovednosti jednotlivých hráčů nebo jednotlivých letounů, ale celková schopnost týmu...

To bude krása. Nejhorší hráči se budou neustále respawnovat a přidávat body nepříteli. Už teď je jim jedno, co dělají a to mají jeden život. Připravte si neurol. Tohle je dobrý jako klanová bitva, ne jako random.

thorntree #6 Posted 10 October 2017 - 06:20 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33644 battles
  • 341
  • [EGSB] EGSB

spätná väzba bola na 80% negatívna 

A to je přesně ono reakce lidí , gumy budou nadšené budou si čímkoli klovat pozemáčky a lidi co mají odlítáno vyexpeno a došli na konec arkády nemají pro WG ani cenu slušného jednání.

výsledkem je že když si přečteš prvních pár vět 

"Držte si klobouky! Dnes máme úžasné zprávy"

" konečně je to tu"

"Máme v plánu přinášet pravidelné aktualizace a hru ještě více vylepšovat!"

nevim nevím ale to je jako by mi někdo plivl do obličeje:facepalm:

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P

uninstalling all WG softvare 21.10.2017

Hejmy #7 Posted 10 October 2017 - 06:33 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 7769 battles
  • 1,186
  • [D-DOG] D-DOG

Achjo, k tomu není co říct. Bez varování, zejtra je všechno jinak, tohle je fakt EDIT

Někdy mám dojem, že tu hru dělaj jen pro sebe.:ohmy:

Oni asi testovali aj jinou hru nebo co? Kdo jim to pochválil? s kým to testovali?

Rádi bychom také využili situace a ze srdce poděkovali všem hráčům, kteří tuto novou verzi během její iterace testovali. Tato verze by nespatřila světlo světa bez neocenitelné zpětné vazby, vaší podpory a zapálení pro World of Warplanes. Tuto hru jsme vždycky vytvářeli pro vás a doufáme, že nadále budeme mít možnost v tom pokračovat!

Edited by HanZZ6, 11 October 2017 - 10:10 AM.
Vulgarismus

beautifulbutterfly #8 Posted 10 October 2017 - 07:10 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 7960 battles
  • 134
  • [SPX] SPX
Matematika je jasna, na forach cca 80 % bolo negativnych odpovedi a 20 pozitivnych, a prave pre nich urobili nove wowp 2, ..... nechapem nieco mi stale unika, neviem na to prist .... zajtra zapnem dam jednu hru ak to bude ta ista EDIT ako test tak ...to si necham pre seba

Edited by HanZZ6, 11 October 2017 - 10:11 AM.
Vulgarismus

Perpentach #9 Posted 10 October 2017 - 07:23 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16257 battles
  • 1,179
  • [SPX] SPX
Obětovali současné hráče v naději, že přijdou noví ve větším množství.

Ruminal #10 Posted 10 October 2017 - 08:13 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 9435 battles
  • 80
  • [D-DOG] D-DOG
No tak je to finálně tady, jak už někde bylo napsáno, hra pomalu umírala už dlouho, tohle je "pokus" o obnovení zájmu, negativní vazba byla především od lidí co dokázali pochopit, že pokud chtějí bžt v téhle hře úspěšní tak se musí naučit co jen je možné o mechanice hry, letadlech, skillech pilotů atp. Ty už jsou ale většinou ve fázi kdy nepřinášejí WG žádné peníze (buď mají všechno vyexpeno, mají nalítané kredity, volné xp, tokeny na prémiový účet). Proto příchází tato změna, ač je to škoda a tahle hra mě neskutečně bavila (hlavně kvůli lidem z klanu kteří mi hodně pomáhali), tohle jí plně přeji.

Výsledky jsou možné dva: buď Persha dokáže nalákat víc nových hráčů (což by pro Warplanes bylo vítězství a přál bych jim to) nebo to bude úplně stejné jako teď (nebo ještě horší protože stabilní hráči co s hrou vydrželi několik let nebudou tuto verzi tolerovat a vykašlou se na to) a WG tento projekt ukončí jako neúspěšný.

Jelikož jsem prakticky hned po veřejném testu přestal hrát i klasickou verzi a přesunul se na lodě, i když na těch už taky moc času nepobývám.

Po dlouhé době jsem zkusil War Thunder kde ta čísla jsou prostě úplně jinde a je to stejná EDIT jako před rokem. Prostě mi ten letový model na WT vůbec nesedí.

Zakončíme to přáním WG ať se jim to povede a dokážou tuhle hru ještě udržet nad vodou a snad si Persha (nebo kdokoliv stojí za současnou verzí 2.0) dokáže hru přetvořit k tomu co jim průzkumy ukázali jako správnou cestu.

Letu zdar

Rumi

Edited by HanZZ6, 11 October 2017 - 10:12 AM.
Vulgarismus

chip62 #11 Posted 10 October 2017 - 08:40 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 64376 battles
  • 323
  • [D-DOG] D-DOG

View PostRuminal, on 10 October 2017 - 08:13 PM, said:

No tak je to finálně tady, jak už někde bylo napsáno, hra pomalu umírala už dlouho, tohle je "pokus" o obnovení zájmu, negativní vazba byla především od lidí co dokázali pochopit, že pokud chtějí bžt v téhle hře úspěšní tak se musí naučit co jen je možné o mechanice hry, letadlech, skillech pilotů atp. Ty už jsou ale většinou ve fázi kdy nepřinášejí WG žádné peníze (buď mají všechno vyexpeno, mají nalítané kredity, volné xp, tokeny na prémiový účet). Proto příchází tato změna, ač je to škoda a tahle hra mě neskutečně bavila (hlavně kvůli lidem z klanu kteří mi hodně pomáhali), tohle jí plně přeji.

Výsledky jsou možné dva: buď Persha dokáže nalákat víc nových hráčů (což by pro Warplanes bylo vítězství a přál bych jim to) nebo to bude úplně stejné jako teď (nebo ještě horší protože stabilní hráči co s hrou vydrželi několik let nebudou tuto verzi tolerovat a vykašlou se na to) a WG tento projekt ukončí jako neúspěšný.

Jelikož jsem prakticky hned po veřejném testu přestal hrát i klasickou verzi a přesunul se na lodě, i když na těch už taky moc času nepobývám.

Po dlouhé době jsem zkusil War Thunder kde ta čísla jsou prostě úplně jinde a je to stejná EDIT jako před rokem. Prostě mi ten letový model na WT vůbec nesedí.

Zakončíme to přáním WG ať se jim to povede a dokážou tuhle hru ještě udržet nad vodou a snad si Persha (nebo kdokoliv stojí za současnou verzí 2.0) dokáže hru přetvořit k tomu co jim průzkumy ukázali jako správnou cestu.

Letu zdar

Rumi

Napsal si to hezky, já mám na to jediné - AŤ JDOU DO EDIT

Edited by HanZZ6, 11 October 2017 - 10:13 AM.
Vulgarismus

chip62 #12 Posted 10 October 2017 - 08:41 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 64376 battles
  • 323
  • [D-DOG] D-DOG
A ještě to vypnou den před ve 22.30 , všechno je v háji

vbobo #13 Posted 10 October 2017 - 08:54 PM

Senior Airman

• Member
  • 5363 battles
  • 45

Tak jsem si chtěl ještě jednou zalítat a ono je to už vypnuté o víc než dvě hodiny dříve.

Mám něco neverbálního na srdci, co bych někomu z WG moc rád osobně sdělil.

Tak čus pardi

PeterSVK2001 #14 Posted 10 October 2017 - 10:14 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10320 battles
  • 68
  • [MACHR] MACHR

No fuj, to je pekná podpásovka. "Radostný" oznam zverejnený podvečer, prečítaný až v noci, server vypnutý v predstihu. Verzia 1.9 "zaříznutá jako prase", dnes som dal ráno 4 hry, ani som nevedel, že sú to posledné v starej dobrej 1.9. Verzia 2.0 mi pripadala na teste nudná, chaotická, moc arkádovitá. Týmto pozdravujem aj jediného lietajúceho kolegu z klanu - Martinez75.

Uvidíme, či to ich Vzhůru do oblak! nebude nakoniec Dolů do EDIT... Držím palce aby nebolo. V opačnom prípade to asi potiahne WG do Vianoc a potom zrejme tichý OFF, ak výrazne poklesne počet hráčov (čiže z 1.200 na +/- 500 a menej).

Edited by HanZZ6, 11 October 2017 - 10:13 AM.
Vulgarismus

custom7522 #15 Posted 11 October 2017 - 07:31 AM

Airman Basic

• Member
  • 2945 battles
  • 1

Tak odinstalováno - končím už mě to vůbec nebaví.

Děkuji hned mam víc času.

Edited by custom7522, 13 October 2017 - 12:35 PM.

FearOfFlying #16 Posted 11 October 2017 - 07:35 AM

Airman Basic

• Member
  • 19325 battles
  • 8
GAME OVER...

PeterSVK2001 #17 Posted 11 October 2017 - 07:39 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 10320 battles
  • 68
  • [MACHR] MACHR

Ešte som tu hrůzu netestoval, ale prvé info z hangáru:

- žetony sa neznárodnili

- zmizli denné misie na získavanie žetónov, nahradil ich asi Průzkum bojem

- zmizli narodeninové bonusy (bye bye tisícky free expov až po 5 dní PÚ za tier 10 oslávenca)

- neukazuje počet online hráčov

- výpočet starých medailí a ocenení je značne redukovaný, pôvodné podrobné štastistiky sú už len na webe

Edit:

- denné misie sa objavili po prvej odohranej hre, tak ako píše Perpentach

- denné misie nejak moc pritvrdili s náročnosťou

- 3 bedne (kus za 4 žetóny ) som pokusne kúpil, vypadli prkotiny a 1 diel šestkového bombardéra

Po piatich odohraných hrách mám dojem, že hra si žije svojím životom a živý hráč je tam len do počtu  :trollface:

Edited by PeterSVK2001, 11 October 2017 - 09:09 AM.

Perpentach #18 Posted 11 October 2017 - 07:41 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16257 battles
  • 1,179
  • [SPX] SPX
denní mise ti naskočí po první bitvě a jsou za bedničky. z první mi padlo 75 goldů a další věci. ty narozeniny mě štvou, měl jsem ted mít měsíc premia zdarma za desítky a mám hvno. zkoušel jsem zatím první tier 1 vs 1, 34 letadel za bitvu a absolutní nemožnost najít živého protihráče. mapu si musí člověk pořád zvětšovat a zmenšovat podle toho jestli se chcete orientovat na bojišti nebo v bitvě. štve mě, že nevím pod jakým úhlem stoupám, orientovat se dá jen podle stoupající a nebo klesající rychlosti.

Edited by Perpentach, 11 October 2017 - 07:46 AM.

Krisak #19 Posted 11 October 2017 - 08:27 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 12787 battles
  • 144
No musím říct,že čumím jak puk ... ač sem nějaký videa z testování 2.0 viděl,tak hraní se to nevyrovná a zatím v tom mám pěknej bordel co,kde a jak jít dělat ... taky ten čas po výměně denní mise ... místo 4 hodin  nějakejch 22 ... WTF je to denní mise ne týdení ???   ... škoda těch narozek páč ty odměny v podobě free expů a prémiových dní motivovala spoustu pilotů ... no na tudle větu co je v článku sem zvědavej co se tím myslí ... ​Chceme,aby ve hře trávili více času,vyzkoumali nejlepší letadla a dostali za to unikátní odměny.

Perpentach #20 Posted 11 October 2017 - 10:04 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 16257 battles
  • 1,179
  • [SPX] SPX

vůbec nevím co mám dělat ke splnění denních misí. Třeba získejte úspěch "okřídlená legenda", nikde jsem takový úspěch nenašel, tak nevím co pro to mám udělat. vůbec nevím jak jsem s postupem na míse během bitvy. Kde mám sledovat bojový body a body mistrovství a prostě jen body? prostě jen bojuju a mise se náhodně buď splní nebo ne.

A kdo vymyslel, že kolikrát je v bitvě výhodnější umřít a respawnovat se, než letět s poškozeným letadlem přes celou mapu za svým respawnovaným týmem. hezky to v 7 minutě bitvy píchneme všichni do země ať začneme s čistým štítem, protože kdo to neudělá, tak s půlkou hp bude mít docela nevýhodu.

jedna bitva na desítkách a nemám chuť to zkusit znovu. bez šance zjistit co na mě útočí. boti vůbec nereagují, za to mě sundají na průlet.

Edited by Perpentach, 11 October 2017 - 10:22 AM.

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

Marfy084Czech