Jump to content

Verze 2.0

• Please log in to reply
338 replies to this topic

Jose6250 #21 Posted 11 October 2017 - 10:44 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 15 battles
  • 121
  • [EGSB] EGSB

Zdarec lidi, takže jak to tady čtu, tak už to jede v novém. :amazed: No ještěže jsem si včera zahrál i se svým kolegou z klanu, tohle už pro mě nemá to kouzlo přímé konfrontace v boji, byť nejsem žádná extra hvězda.

Ovšem dost se mi "líbí" jak to uvedli a tedy kdo za to může : """""Tato verze by nespatřila světlo světa bez neocenitelné zpětné vazby, vaší podpory a zapálení pro World of Warplanes.""""" . Srandisti !

Nemám pročtena všechna fóra, ale nějak se mi to s tou zpětnou vazbou a podporou nezdá,

No na jejich úvod : " Držte si klobouky! " musím jen říct " svůj klobouk odhazuji v dál ....." a nejspíš budu žádat "podporu" o proplacení zbylých kreditů, zlaťáků a VZ zpět na můj účet :coin:, tedy bankovní !

Ale jsem docela zvědaví jak bude fungovat domluva na strategii 15ti členného týmu, všichni víme jak to probíhalo do teď. Připadá mi, že teď to bude dost důležitý aspekt bitvy, což zřejmě i chtěli, ale realizace mi uniká, 15 lidí je moc i v politice ! Teda pokud se někdy vůbec poskládá bez "botů" !!! :facepalm:

No myslím, že tohle je moje, po dlouhé době další a možná poslední komunikace tady na fóru, bylo zbytečné tady něco kritizovat nebo snad navrhovat a popisovat vlastní dojmy (nebo si snad stěžovat), když se stejně dozvím, že si za to můžeme sami a že jsme to vlastně chtěli a oni to pro nás prostě s "láskou" udělali, neboť si nás "váží" a jsou nesmírně rádi, že tuto hru hrajeme, někteří už více než 4 roky.

"Starým" a zkušeným pardům přeji hodně štěstí, ať už pokud zůstanou v této hře nebo v jiných hrách. No a hodně štěstí a pevné nervy i všem nováčkům :child:, které si tímto chce WG získat.

Určitě to zkusím a třeba se do toho úplně zblázním, tak  zatím hodně zdaru.

Jose6250 #22 Posted 11 October 2017 - 10:50 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 15 battles
  • 121
  • [EGSB] EGSB

View PostPerpentach, on 11 October 2017 - 11:04 AM, said:

vůbec nevím co mám dělat ke splnění denních misí. Třeba získejte úspěch "okřídlená legenda", nikde jsem takový úspěch nenašel, tak nevím co pro to mám udělat. vůbec nevím jak jsem s postupem na míse během bitvy. Kde mám sledovat bojový body a body mistrovství a prostě jen body? prostě jen bojuju a mise se náhodně buď splní nebo ne.

A kdo vymyslel, že kolikrát je v bitvě výhodnější umřít a respawnovat se, než letět s poškozeným letadlem přes celou mapu za svým respawnovaným týmem. hezky to v 7 minutě bitvy píchneme všichni do země ať začneme s čistým štítem, protože kdo to neudělá, tak s půlkou hp bude mít docela nevýhodu.

jedna bitva na desítkách a nemám chuť to zkusit znovu. bez šance zjistit co na mě útočí. boti vůbec nereagují, za to mě sundají na průlet.

:teethhappy: Perpe, jak můžeš něco takového napsat :D           Vždyť přeci : ... " Ovládání nového herního režimu je nyní přívětivější a všem hráčům jasné. Mnoho prvků herního rozhraní ujasňuje, co by se s určitou třídou letounu mělo provádět.".....

Sorry :great: opravdu konec......

Edited by Jose6250, 11 October 2017 - 10:50 AM.

Perpentach #23 Posted 11 October 2017 - 10:57 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

View PostJose6250, on 11 October 2017 - 12:44 PM, said:

Ale jsem docela zvědaví jak bude fungovat domluva na strategii 15ti členného týmu, všichni víme jak to probíhalo do teď. Připadá mi, že teď to bude dost důležitý aspekt bitvy, což zřejmě i chtěli, ale realizace mi uniká, 15 lidí je moc i v politice ! Teda pokud se někdy vůbec poskládá bez "botů" !!! :facepalm:

Jo to je taky sranda, boti jedou podle sebe a ti tři lidi co tam jsou můsí letět prostě s nima, jinak nemají šanci.

Edited by Perpentach, 11 October 2017 - 10:57 AM.

Someone_unknown #24 Posted 11 October 2017 - 11:29 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228
Možná to bude znít přihlouple ...  ale nechtěl by někdo udělat nějakej tutoriálek s komentářem co a jak postupovat v týdle nový verzi :child:​ nějak to moc nepobírám co se po mě kdy chce  ... 

Perpentach #25 Posted 11 October 2017 - 11:38 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX
ta druhá mise průzkum bojem. zničte 5 neutrální pozemních cílů. letím s týmem a oni sundají neutrální letadla a já s bitevníkem jsem na území bez pozemáků, tak letím jinam než tým, ale tam mě zase sundají enemáci, tak nevím čemu mě má tahle mise naučit.

hanzi_gg #26 Posted 11 October 2017 - 11:46 AM

Senior Airman

• Member
  • 25 battles
  • 11
  • [EGSB] EGSB

V poznámkách k verzi se píše o tréninkových misích. Kde je najdu? Tam, kde bych je čekal, je jen týmový výcvik.

Řetěz výcvikových misí

Abychom hráče seznámili se základy herního režimu „dobývání“ a rolemi jednotlivých letadel, byl přidán řetěz jednoduchých tréninkových misí. Hráči, kteří mise splní budou odměněni zlaťáky.

Perpentach #27 Posted 11 October 2017 - 11:51 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

to jsou ty mise průzkum bojem za odměnu jsou goldy

Ruminal #28 Posted 11 October 2017 - 11:56 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 18 battles
  • 80
  • [D-DOG] D-DOG
Tak jsem si dal tu jednu povinnou bitvu a musím říct od common testu se nezměnilo NIC.

Odinstalováno - pobavilo mě, že rovnou v tom launcheru je zakomponovanej feedback proč člověk maže. Tak jsem si zvolil variantu A, tudíž že se mi nelíbí změny a hotovo - krásných 30 gb volného místa na jinou hru.

Ty co se tohle budou snažit hrát přeju pevné nervy.

ToraCZ #29 Posted 11 October 2017 - 12:11 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 6478 battles
  • 42
  • [GWDYS] GWDYS

Pánové děsíte mě. Když jsem večer četl tuto novinku tak jsem si myslel, že to bude jen nový mód, který když tak budu ignorovat (zkusil jsem již při prvním neveřejném testu). Ale jak vidím tak to asi nebude pravda. Ale večer tomu dám šanci, ale moc nevěřím tomu, že to byla změna k lepšímu.

PS: WG se povedla aspoň jedna věc.....ožilo fórum. :trollface:

Edited by ToraCZ, 11 October 2017 - 12:34 PM.

Branik81 #30 Posted 11 October 2017 - 12:13 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1729 battles
  • 425
  • [D-DOG] D-DOG

Zdravím,

sakra klucí to mi nedělejte... skoro se bojím to vůbec aktualizovat... Jen jsem si teď všiml na webprofilu, že mi resetli kredity (a všechna ocenění a staty, ale to vem čert, nejsem egoista abych se tím kochal)... Ale měl jsem "těsně" před koupí HG III - tak to jako nasere (po zásahu autocenzury něco jako "hodně naštve")...

Perpe, "tu nejistou úlohu bitevníků/bombardérů" jsem přesně popisoval v jiném vlákně... než bitevník/bombardér někam doletí, tak horliví boti (možná i za podpory lidí) point obsadí a rázem není pro bitevník/bombardér co dělat... a než dolítneš k dalšímu bodu, tak Ti horliví stíhači už jsou dole a po respawnu letí v další vlně až daleko za Tebou... takže tam doletíš sám proti přesile a jdeš si brzo vybrat další éro...

Nějak mi to neštimuje s tím popisem, že každý má svou důležitou úlohu pro zajištění výhry... :trollface:

PS: I v totálně zastaralým Unrealu se dalo nastavit, aby boti hájili  v "Domination" obsazený bod... jak má člověk nějak ovlivnit průběh bitvy, když si boti dělají, co chtějí???

PS2: Po 7mi bitvách... jediné +, že kredity nevzaly, asi se profil přenastavil první bitvou... všechno ostatní za mínus... jen bezduché lítání a snaha střílet po čemkoliv co není zelené...

Edited by Branik81, 12 October 2017 - 07:23 AM.

Jose6250 #31 Posted 11 October 2017 - 12:17 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 15 battles
  • 121
  • [EGSB] EGSB

View PostKrisak, on 11 October 2017 - 12:29 PM, said:

Možná to bude znít přihlouple ...  ale nechtěl by někdo udělat nějakej tutoriálek s komentářem co a jak postupovat v týdle nový verzi :child:​ nějak to moc nepobírám co se po mě kdy chce  ...

Mám obavy, že tutoriálek např. pro mě bude - Programy - WoWP - uninstal. No ale nechci předbíhat, uvidím. :facepalm:

Jo a docela mě pobavilo, že plněním misí získám (možná) části letadel, no pokud se podaří nějaké poskládat a upadne mi křídlo za letu, aspoň si nebudu moct na nic vymlouvat, smontoval jsem si ho špatně :hiding:. To už mohli udělat tak, že vítěz bitvy dostane každý přeživší soupeřova letadla jako válečnou trofej ! :izmena: ..... si dělám pr...andu !

vilik58_CZ #32 Posted 11 October 2017 - 12:52 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6043 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
Je to strašný :facepalm:ale to chteli a udělali na malích erech to jde nejlíp ale IX hrozný,hoši nás tady nepotřebujou už dlouho to víme, nikdy nikdo neposlouchal a vše ignorovali chovali se jak je znám z dřívěška ani mě to neudivuje.Škoda byla to jediná PC hra co mě bavila a to hodně už i na boti jsem zvyk ale tohle asi nebude pro mě , mohli tu puvodní  verzi prodat někomu jinýmu třeba by to někdo provozoval ale asi to je blbost .Už jsem byl pomalu na X kách ale z druhé strany děkuji budu trávit čas zase smysluplně a ne sedět na zadku,vše jednou končí :honoring:

Perpentach #33 Posted 11 October 2017 - 12:59 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

Oni napíšou: V herním režimu Dobývání o vítězství týmu nerozhodují dovednosti jednotlivých hráčů nebo jednotlivých letounů, ale celková schopnost týmu...

A pak tam ke třem lidem hodí 12 botů, který si jedou podle sebe. Takže já jako jednotlivec o výsledku nerozhodnu, ale jako skupina taky ne, protože to vedou boti? No ty vole, kde to jsme?

Edited by Perpentach, 11 October 2017 - 01:00 PM.

MudrCosaurus #34 Posted 11 October 2017 - 01:46 PM

Senior Airman

• Member
  • 15 battles
  • 15
  • [SPX] SPX
Zdravím, tak jsem to po dlouhé době taky zapnul... Jsem celkem překvapen, přijde mi ten mod celkem v pohodě ( s tX ) ale tak nějak nevidím předměřování na letící letadlo... Je chyba u mě nebo to vývojáři tak chtěli ?

malvin_sk #35 Posted 11 October 2017 - 02:14 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1165 battles
  • 285
  • [SPX] SPX
B je spravne

vbobo_Y_I_Y #36 Posted 11 October 2017 - 03:00 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3956 battles
  • 238
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View Postvilik58_CZ, on 11 October 2017 - 01:52 PM, said:

Je to strašný :facepalm:ale to chteli a udělali na malích erech to jde nejlíp ale IX hrozný,hoši nás tady nepotřebujou už dlouho to víme, nikdy nikdo neposlouchal a vše ignorovali chovali se jak je znám z dřívěška ani mě to neudivuje.Škoda byla to jediná PC hra co mě bavila a to hodně už i na boti jsem zvyk ale tohle asi nebude pro mě , mohli tu puvodní  verzi prodat někomu jinýmu třeba by to někdo provozoval ale asi to je blbost .Už jsem byl pomalu na X kách ale z druhé strany děkuji budu trávit čas zase smysluplně a ne sedět na zadku,vše jednou končí :honoring:

Původní bych hrál i kdybych si měl kupovat pořád premiák a za goldy munici... - tak mě to bavilo...
Kdyby to někdo koupil a umožnil hraní za těchto podmínek tak bych byl pro.
Do současné verze ani korunu.

Darth_W #37 Posted 11 October 2017 - 03:01 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX

presne, na tankoch a lodiach tiez nemas predmierovanie, sami sme to tak chceli tak to tak aj mame :facepalm:

a jeden vtip este

Marfy084Czech #38 Posted 11 October 2017 - 03:35 PM

Airman Basic

• Member
  • 173 battles
  • 6
Odinstalovano...docela me to mrzi a dost me to EDIT...doufam ze se to nekdy zlepsi. 

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:34 AM.
Vulgarismus

mocinoo #39 Posted 11 October 2017 - 04:11 PM

Airman Basic

• Member
  • 307 battles
  • 2
  • [EGSB] EGSB
Že vám není hamba, tak tu hru zprznit, stydtese.

jrt5 #40 Posted 11 October 2017 - 04:16 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 168
  • [KZO] KZO

Vždy jsem tuhle hru hájil. Dokonce i když na fóru nadávali na ovládání po patchi 1.5 jsem neměl důvod ke stížnostem. Tentokrát je to katastrofa.

Nehrál jsem 2.0 na test serveru a čekal jsem s vyjádřením až to sám uvidím. Zapnul jsem to, dal jsem 2 hry a nemám důvod dále pokračovat!

Dokonce i ty narozeninové mise kvůli kterým jsem vyzkoumal všechna (opravdu všechna!) letadla jsou pryč.

Tohle nemyslíte vážně. Letadlo se pohybuje... jako co se to vlastně pohybuje? Ozdoba na vánočním stromečku? Všechny informace na obrazovce, všechna hloubka podle které se člověk mohl v boji rozhodovat koho napadnout a koho ignorovat, jsou pryč. Méně obratná letadla jsou k ničemu. Práce s výškou a rychlostí zmizela. V podstatě stejný dojem jsem získal z první zkušenosti s WT. Otoč se zamiř a na něco střílej. Konec hry.

Nikdy se žádná hra neprosadila tím, že by autoři zmenšili její hloubku aby ji udělali "přístupnějsí". To prostě nefunguje. Sry, tohle je totální propadák. Jako kdyby v tankách všem sebrali pancéř a depresi všech děl dali na nulu.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users