Jump to content

Verze 2.0

• Please log in to reply
338 replies to this topic

PeterSVK2001 #301 Posted 24 October 2017 - 06:04 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 370 battles
  • 72
  • [MACHR] MACHR

View PostIvana_Drago, on 24 October 2017 - 03:28 PM, said:

Ahoj,

ještě jednou všem děkujeme za komentáře ohledně nové verze hry. Jen bych vás chtěla ujistit, že vlákno a celé fórum i nadále sledujeme a zpětnou vazbu průběžně předáváme.

Měli jsme tady ještě jeden problém, který jste možná sami zaznamenali, a to problém s fórem, resp. se psaním příspěvků. Někteří z vás hlásili, že jim nešlo na fórum psát příspěvky, protože se změnilo nastavení fóra a možnost přispívat se navázala na počet bitev odehraných v nové verzi 2.0. Za tuto technickou nesrovnalost se vám touto cestou omlouváme - k přenastavení fóra došlo automaticky a nebyl to náš záměr. V tuto chvíli už byste opět měli být schopni na fórum psát jako dříve.

Príspevky fungujú, po novom sa už zobrazuje počet hier odohraných vo verzii 2.0 a tipujem si, že brutálna zábavnosť ver. 2.0 spôsobí to, že 90% hráčov ešte dlho bude mať viac príspevkov ako odohraných hier.

Edited by PeterSVK2001, 24 October 2017 - 06:14 PM.

stepis777 #302 Posted 25 October 2017 - 06:00 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6936 battles
  • 97

View PostPerpentach, on 24 October 2017 - 05:24 PM, said:

cache už jsem mazal. to je uložený jinde. ale stejně mi to přijde hloupý, že to může mít každý jinak, ale změnit si to podle sebe už nemůžeme.

tak je to v té druhé složce, co se občas promazává, když to nefunguje....

každopádně pokud se Ti to z nějakého důvodu dostane do jejich standardního nastavení, tak už s tím nehneš..... a to je pak radost lítat, když jsi v náklonu, chceš v něm zůstat a ono se Ti to začne vyrovnávat. mňamka. to člověka hned jinak "baví". Taková kravina a dokáže to pěkně znechutit.

MarshalDave #303 Posted 26 October 2017 - 09:15 PM

Airman Basic

• Member
  • 628 battles
  • 1
  • [USTO] USTO
Díky za super aktualizaci, já osobně jsem spokojený. Líbí se mi to tak, jak to je.

Přidal bych tam i možnost volit si typ hry. Bud tento nový, nebo něco ve stylu jako to bylo dříve, aby měli hráči možnost volby. 

OBO_cz #304 Posted 28 October 2017 - 03:15 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 69
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostP_S_Y_C_H_O_P_A_T, on 26 October 2017 - 09:15 PM, said:

Díky za super aktualizaci, já osobně jsem spokojený. Líbí se mi to tak, jak to je.

Přidal bych tam i možnost volit si typ hry. Bud tento nový, nebo něco ve stylu jako to bylo dříve, aby měli hráči možnost volby. 

Ty psychopate a co jsi tím komentářem chtěl vlastně říct. To je blázinec

OBO_cz #305 Posted 30 October 2017 - 10:57 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 69
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Nemáte někdo dobrý tip na hru online, klidně i za jednorázovou platbu? Může to být i střílečka, ale trochu inteligentní.

Ten wowp2 mě fakt těžce nebaví. To je vážně nuda...

vbobo_Y_I_Y #306 Posted 30 October 2017 - 02:12 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3964 battles
  • 238
  • [Y-I-Y] Y-I-Y
Taky něco hledám
Do současné verze ani korunu.

OBO_cz #307 Posted 03 December 2017 - 04:01 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 69
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Heh. Ve foru je to samá tapeta. Tak příspěvek pouze pro přeskočení, aby se toto vlákno neztratilo :-)

Mě by jen zajímalo DRAGI, jak jsou šéfové spokojení. Není potřeba ohlas na diskuzi. Stačí se podívat kolik je lidí online... Aha to bylo smazáno, abychom nevěděli, ale tým vývojářů by to měl vědět ne?

Kolik, kolik, kolik, kolik........................

Jinak stav trvá - stále mě to nebaví, je to hloupá hra. Na předchozí verzi nemá ani náhodou. To byla zábava. Před tím odehráno 37 litrů her. nyní 33. To vypovídá samo o sobě, jaká je verze 2

chip62 #308 Posted 04 December 2017 - 09:58 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 28743 battles
  • 365
  • [D-DOG] D-DOG
Ono i kdyby vrátili, nebo přidali verzi 1.9 a nechali letový model letadel, bude to stále o EDIT, tohle se nedá lítat, pokud nejsi EDIT, kterou tahle verze baví.Tahle hra nemá s letadly nic společného, jen název a ten pytel ho.en, se kterým se pokoušíš lítat.

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 09:14 AM.
Verbální útok, vulgarismus

Najlvin #309 Posted 04 December 2017 - 12:48 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1085 battles
  • 68
  • [T54CS] T54CS

View Postchip62, on 04 December 2017 - 09:58 AM, said:

Ono i kdyby vrátili, nebo přidali verzi 1.9 a nechali letový model letadel, bude to stále o EDIT, tohle se nedá lítat, pokud nejsi EDIT, kterou tahle verze baví.Tahle hra nemá s letadly nic společného, jen název a ten pytel ho.en, se kterým se pokoušíš lítat.

Poslyš, když už tu tak nadáváš do těch EDIT opic, tebe to jinak krom letového modelu baví? Nebo jak si máme vysvětlit, že tu z nás všech máš odehráno v té nové verzi nejvíc bitev? Já jen, abys tu pak za tu opici nebyl ty sám... :)

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 09:16 AM.
Nevhodný výraz

Nozdro #310 Posted 04 December 2017 - 12:54 PM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 220 battles
  • 242
  • [LAMOS] LAMOS
No chipe...nemám žádný zájem tě urazit coby váženého veterána, nicméně na tom co napsal Najlvin trochu něco je..uvědom si, že ty jsi s tím pytlem editů běžel už 1100x + :honoring: , a se vší úctou k tvým famózním bitevníkům a výkonům s nimi, to já bych teda s něčím co mě nebaví nezvládl ani náhodou :popcorn:...peace

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

alaniso #311 Posted 04 December 2017 - 01:54 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 343 battles
  • 29
  • [TA3G] TA3G

View PostOBO_cz, on 30 October 2017 - 10:57 AM, said:

Nemáte někdo dobrý tip na hru online, klidně i za jednorázovou platbu? Může to být i střílečka, ale trochu inteligentní.

Ten wowp2 mě fakt těžce nebaví. To je vážně nuda...

Zdravím a Přeji nejen hezký Den.četl sem tvé přání nové hry-začal sem hrát https://heroesandgenerals.com/ jsou tam letadla a dobře fakt lítají,ona ta hra není jen letecká,je to prostě online real druhá světová válka-amíci,rusy a němci.Začínáš tak že si vybereš pěšího vojáka určitého národa a bojuješ s ním v bitvách,až si s ním vyděláš dost peněz,pak můžeš koupit klidně letce,nebo tankystu,odstřelovače,parašutistu a knim pak dokupuješ letadla,tanky,zbraně,vozidla lepší,můžeš se stát i generálem a velet vojsku ve válce o evropu.Doporučuji až na jednu věc se mi to moc líbí-je v té bitvě vysoký počet oživení postavy-až15krát za 30min.hry,to považuju za zbytečně moc když už teda je nějaký to oživení,jinak se mi hra líbí.Mám v ní nick-alaniso.

chip62 #312 Posted 04 December 2017 - 02:33 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 28743 battles
  • 365
  • [D-DOG] D-DOG
ono totiž pánové nic jinýho, kromě bitevníků mě poslední dobou nebavilo, ve staré verzi se dalo taktikou a důvtipem a mazaností bitvu vyhrát, v téhle verzi cvičených dětských opic honících se za vlastním ocáskem a pozemáky je to nemyslitelné. Ono totiž nejde jen tak skončit, zkus někomu, kdo má jakoukoliv závislost na čemkoliv, aby okamžitě skončil. Ubírám těžce dávky a se skřípěním zubů lítám skoro jenom bitevníky - bohužel jsi tady jen krocan před porážkou.Letadlo se hýbe jako v chemoprenu, celý tvoje hpčka vypne zezadu tříletej usmrkánek s 20ti hpčkama i když máš dvanáctibodovou posádku, maskování je k smíchu nemůžeš nic dělat protože minimapa není, pohled kamery není a zkus v obrátce koukat za sebe přes Q, nebo ovládat zadního střelce v letu 100 metrů nad zemí. bombarduješ jak smyslů zbavený a když už všechny ty pitomý stáleserespawnující GTčka o tier výš užužláš, přiletí jeden EDIT co se poblíž napočtvrtý oživil a netrefí ani dveře od chlíva v normálním boji a taranem tě oddělá, čímž získá celý sektor pro sebe - lahůdka pro každýho blbečka , co tohle začal nedávno lítat.Všechno co doteď vymysleli, vypilovali spláchli do EDIT aby získali pár blbejch děcek, který jim stejmě nic nedaj, za chvilku je to přestane bavit a po večerníčku půjdou spát.

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 09:18 AM.
verbální útok, vulgarismus

Nozdro #313 Posted 04 December 2017 - 03:32 PM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 220 battles
  • 242
  • [LAMOS] LAMOS
To co říkáš má hlavu a patu, došly mi like..bohužel hlavní smysl aktualizace 2.0 byl přesně ten - přivést novou krev, nikoliv uspokojit veterány, kteří stejně jen držkujou..já za sebe musim říct, že absence předměření se projevila jako přínosná, trefuju se na příklad Me 262 nebo Me 109 TL lépe než kdy předtím, protože vidím kam ty střely letí, předtím mi tam zjevně překáželo to předměření. Letový model - nevím jak drastické je to při ovládání myší, na joysticku je to asi krapet méně realistické, nicméně let to stále připomíná. Jinak máš pravdu, i naprostá lama je schopna "NĚCO" udělat, bohužel to bývají i ty tarany, do kterých mimochodem s oblibou jdou zejména boti! - což by teoreticky mohlo při větší populaci vést k tomu, žese dočkáme relativně kvalitních bitev, protože tam vlastně nejde neudělat NIC... Z tohoto hlediska je model 2.0 poměrně dobře vymyšlen, jen je třeba vidět přes růžové brýle za tři rohy...Uvidíme kam to půjde dál, já to vidím z pozitivního hlediska tak, že se aspoň snaží něco vymyslet, tudíž někdo zatím nerozhodl o zrušení tohoto projektu. Blbý je to, že je to jako v hospodě - jak jednou lidi naedituješ, tak jsi o ně definitivně přišel a už nepřijdou..

Edited by Nozdro, 04 December 2017 - 03:59 PM.

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

vilik58_CZ #314 Posted 04 December 2017 - 04:37 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6077 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
No panstvo za mě,já jsem to říkal od začátku tato hra je uplně jiná s tou starou nemá nic.Je to pro mě špatná kopie WT a ten mě nebaví tady to bylo jedinečné (mluvím za sebe) ale čekám na verzi 2.2 jsem zvědav co přijde zatím mě to neoslovilo pár bitev jsem spáchal ale zážitek je hodně malí ale je to jak to je vše 1nou začíná a končí staré neduhy nechali a nové se k nim přidali    :amazed:  mějte se hoši  :honoring:

Perpentach #315 Posted 04 December 2017 - 05:45 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

takhle moc fér ty bitvy jsou:

Spoiler

I naši boti toho nastříleli víc než jejich a stejně porážka. Proč? Mapa kde má jedna strana továrnu a druhá velitelské středisko. Né že by se to nedalo uhrát, ale to by museli hráči spolupracovat, místo toho tam máme boty, kteří celou bitvu létají ve smyčce za letkou bombardérů. A dva hráči se marně snaží udržet území proti 12ti nepřátelům. Bez respawnu bychom je dali, ale ten nekonečný příval nejde zastavit.

Ten zvláštní pocit z letu je asi způsobený tím, že letadla na všech tierech se pohybují vůči krajině stejně rychle. Je jedno jestli letím s I-5 nebo Spitem XIV, krajina ubíhá pořád stejně pomalu, prostě se asi jen zvětší měřitko. a ani se stejným letadlem nějaký zpomalení, zrychlení vůči krajině během bitvy vůbec nevnímám. klesám střemhlav a mám pocit, že jedu motoráčkem na výlet a kochám se krajinou, než se k tomu letadlu 2km pode mnou došourám. v 1.9 jsem měl kolikrát pocit, že při tom svištění větrů a rychlosti se mi rozpadne letadlo pod rukama. akorát když někdo použije klapky, tak to vypadá pro pozorovatele, jako by vyhodil kotvu a otočil se skoro na místě. K tomu je nutné předsadit víc čím je letadlo rychlejší, ale obtížně se to odhaduje, když pocitově letíš pořád stejně rychle.

Edited by Perpentach, 04 December 2017 - 07:31 PM.

Nozdro #316 Posted 05 December 2017 - 08:24 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 220 battles
  • 242
  • [LAMOS] LAMOS

No Thorntree, možná máš pravdu, možná ne...jestli to je autoaim to fakt nevim, ja si proste postaru zamerim (stiskem tlačítka na joysticku a přiblížením) a pomocí očí sleduju kam ty strely leti a podle toho upravuju let a trajektorii střel tak, abych se trefil, takže za mně fakt nevim co je na tom dětskýho, a btw poznámka o hře na tablet byla dost mimo mísu, chtěl bych tě vidět hrát něco takovýho na tabletu - myslel jsem to tak, že vidim kam přesně ty střely letí, předtim jsem toho viděl přinejlepším půlku kvůli kolečku předměření, ovšem to neznamená, že tam to předměření nemá být vůbec, nevím proč tu možnost dali úplně pryč, jediné co mě napadá je, že chtěli výpočetně ulevit serveru jinak nevim...

Autoaim tedy předpokládám myslíš tak, jako že stačí mířit někam dva metry okolo letadla a trefíš se? Nevšiml jsem si, že by to takhle fungovalo, sry..ale je pravděpodobné, že tam nějaké usnadnění proběhlo, když se i lama jako já dokáže trefit německou 30kou a být nejlepší v týmu s Me 109 TL což bylo předtím naprosto nemyslitelné, což přiznávám bez mučení, s tímhle érem se mi prostě nedařilo trefovat...

Pak je ovšem nasnadě otázka, proč se tak stalo. Když zapátrám v paměti, tak vy všichni včetně mně, jsme tu roky řvali, aby WG oslovilo nové hráče a my nemuseli hrát proti botům. Pravda?

Když se tedy WG konečně posnaží vymyslet a zrealizuje něco, co by to mohlo zařídit, tak ti samí tu brečí, že to hrajou děti a že se to nedá hrát atd...co teda vlastně chcete?? Připadá mi, že už sami nevíte..

Chcete tady "profi vojáky" 24/7 co tu lítají místo trenažéru, nebo konečně ŽIVÝ lidi místo botů..? Každý ať si dá ruku na srdce sám, co vlastně chce a proč tu furt jen nadává..Teď se rozhodně nesnažim hájit WG nevim proč bych to dělal, ale jen mě zaráží těchto pár věcí, které se opakují, stejně tak jako jména pisatelů..

Jako jo, je hezký že to pár šampionů mydlilo na tieru X hlava nehlava v letce dvou HG a nedala nikomu šanci se uprdnout a ti dva pánové měli rozhodně SKVĚLOU zábavu, nicméně ta jejich zábava žádného nováčka ani slabšího hráče donekonečna bavit rozhodně nebude, stejně tak jako příliš těžké ovládání, nemožnost se trefit atd...a kde selže lidský faktor, je tomu bohužel třeba pomoct jinak, když tu ty lidi chceš..ono jim těch možností jak tu hru oživit docela ubývá řekl bych, když se nad tím zamyslíš...

Takže pokud došlo obecně k zjednodušení (čehož jsem si zas tak dramaticky nevšiml), a zvýšení atraktivity hry pro šírší veřejnost, tak je to jedině dobře pro hru aby existovala, protože je třeba si uvědomit, že priorita č. 1 je příliv nových hráčů, nikoliv vzlykání stávajících, to je přinejlepším na druhém místě - z hlediska marketingu určitě. Pro zkušené hráče to samozřejmě tak přínosné nebude, protože ti hledají výzvu..to může později vyřešit tierový MM nebo MM založený na hodnocení, když už se s tou statistikou patlají tak by jí mohli využít...

Prostě - jak píše Vilík, bude asi dobré počkat s čím se vytasí v další verzi..tohle je třeba brát jako nástřel, pokus, experiment - co to udělá a my bychom to měli brát trochu konstruktivně.. a druhá věc - projeď si Youtube a podívej se na (mnohdy pro mně nepochopitelné) reakce některých youtuberů (např. Mighty Jingles), kteří roky hru sráželi do průměru a odmítali hrát, a nyní konstatují, že jako super, že se konečně něco děje, vypadá to pěkně a je to prý zábava (toto tvrzení zcela nevystihuje můj osobní názor) a že to budou hrát určitě dál!!! Lidi co hráli tanky, WT a nebo něco úplně jinýho, takže reakce víceméně nezúčastněného pozorovatele je veskrzevá kladná..druhá věc je,  že např. trailer na verzi 2.0 od WG  vidělo úžasných 30k lidí a celým  400+ se líbilo, což nejsou čísla hodná multiplayerové online hry, ale vysílání lokální rádiové stanice o vánocích..takže je otázka jak moc se ta hráčcká základna vlastně může zvětšit, a pokud nás má být dejme tomu 50k nadšenců v rámci Evropy a přilehlého okolí, tak pak je třeba hru naopak ztížit tak jak po tom voláš ty a brát to jako trenažér pro piloty ve stylu Battlefield pro vojáky, a ne už hru na odreagování pro normální lidi co mají rádi lítání.

Říkám to pořád, kdo chce simulátor, ať si najde simulátor, nebo jde na ten bláznivej WT, a nenadává neustále v arkádě, že to je málo realistický...vysvětli např. Super Mario Bros, že neskáče zcela "fyzikálně" a vzhledem ke své evidentní nadváze by měl padat dolů rychleji..:B . Co chci říct je to, že jak to tady za ta léta sleduju, tak je zde neustále se opakujících pár lidí, kterým se nelze nikdy ničím zavděčit a jen hudrujou, že to kyselo neni dost kyselý..lítá to? Lítá...Baví to lidi? Některé jo. Jsi mezi nimi nebo ne? Tvůj problém, tvé rozhodnutí.

Druhá citace je naprosto vytržená z kontextu, určitě to nemělo vyznít ve smyslu - "tarany vstříc k lepší hře" tak jak jsi to odcitoval :trollface:, navrhuju přečíst si znova původní příspěvek, bylo to myšleno úplně jinak. Nic, tohle už nikam nevede, do doby než bude další verze nemá cenu tu už nic komentovat, jiný to nebude, hrajte jestli chcete, nebo nehrajte, je to jen na vás. Kdo má rád letadla, lítání si nějaký najde, třeba IL-2 Sturmovik - skvělá hra, btw od Gaijinu :bajan:. Za mně - ARK Survival Evolved zdar! Lítání na dracích, pterodaktylech a jiných poletuchách má taky něco do sebe :honoring:. Přeji vám všem hezké svátky a této hře jen to nejlepší, konec komentářů již jsem řekl vše..ALOHA, nic ve zlým, peace.

Edited by Nozdro, 05 December 2017 - 08:39 AM.

Perpentach #317 Posted 05 December 2017 - 10:58 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

Udělali mapy detailnější a propracovanější a přidali na ně hromadu botů, kvůli tomu pak museli osekat zase jiný věci, HUD, předsazení, snížit inteligenci botů, zpomalit letadla atd., aby ušetřili výpočetní výkon. Stejně FPS spadli na polovinu. - podle mě krok špatným směrem, radši budu hrát na méně krásný mapě, kde budu vědět, co se kolem děje a s boty, kteří na mě budou reagovat, alespoň jak v 1.9.

Zjednodušení hry, co se obtížnosti hraní a pochopení hry týká, tam žádný nevidím. Trefit něco je stejně těžké, nebo pro mě u některých letadel, i těžší než dřív. Pochopit co dělat, taky těžší. Pochopit hodnocení a mise, taky těžší. Vyhrávat s některými letadly zvládnou jen opravdu talentovaní jedinci.

Hra je jednodužší ve smyslu hloubky herního zážitku. Žádné vzrušení, díky respawnu, díky pocitu, že výsledek bitvy stejně ovlivňují neovladatelní boti, díky tomu, že se toho na mapě děje tolik, že zmizel prožitek souboje. Člověk už se ani nedívá, co má naproti za letadla, protože je to jedno. Stejně každou hru řešíš to samé, zabrat území, sestřelení nepřítele se stalo téměř irelevantní, většinou stejně stačí sestřelit jen botí obránce nad územím, kteří jsou o dva tiery niž. Stal se z toho jen grind bez zážitku. A koho baví grind dlouho?

Podle mě opět krok, který nemohl mít dlouhodobý úspěch. Sice může přitáhnout nováčky zdáním jednoduchosti, ale plochost se nelíbí nikomu.

Hra teď podle mě poskytuje plochý zážitek ve složitém prostředí. Neměl by vývoj hry vždy směřovat spíš opačným směrem? Co nejhlubší zážitek v co nejjednodužším prostředí. To že tu po uvedení 2.0 bylo 12000 hráčů a po dvou měsících je jich 8000, má svůj důvod. Uvedení bombardérů toho asi moc nevyřeší, když je to nejnudnější typ letadel. Navíc to od 2.0 k 2.2 trvá moc dlouho a lidi ztrácí zájem.

Edited by Perpentach, 05 December 2017 - 11:44 AM.

RozaMadMax #318 Posted 05 December 2017 - 11:18 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 340 battles
  • 223
  • [CLD] CLD
Já se sám sebe  čas od času potrápim a pustim to, neb chci doklepat 22žetonů na měsíc premka a omrknout pěkná letadla na letišti, ale tim to bohužel končí. Už ani to velké množství free exp mě netáhne. Takže pokud to rapidně nepřekopají/nepřidají 1,9 jako alternativu, tak ta hra do roka pojde. To co vydali nemělo opustit testserver.

John_Nikdo #319 Posted 06 December 2017 - 02:10 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1893 battles
  • 36
  • [GWDYS] GWDYS

náhodou free expi jsou super...letí strmě nahoru a ve wotku použiji....kde se mi poštěstí prohrát a mít přes 200 free exp...

za těch pár bitev co jsem udělal mám exp., že nevím co s nimi budu dělat ve wotku.

vilik58_CZ #320 Posted 06 December 2017 - 07:23 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6077 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
Boze zlatej co jste dokazali s touhle hrou od spusteni 2.0 to je hrrrrrruuuuuuuzzzzzzzaaaaaaaa, ted uz nejde nic mam udelanej komp tesne pred skoncenim 1.9 grafika jela ve vsem naplnooooooo a po spusteni 2,0 taky, nehral jsem 3 nedele asi tak ale ted to nejde vuuuuuubec jste matlaloveeeeeee co tam delate sasci.  :facepalm::facepalm::facepalm:  soudruzi chce se me zvracet.   :honoring:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users