Jump to content

Verze 2.0

• Please log in to reply
338 replies to this topic

John_Nikdo #321 Posted 06 December 2017 - 09:03 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1893 battles
  • 36
  • [GWDYS] GWDYS

View Postvilik58_CZ, on 04 December 2017 - 04:37 PM, said:

No panstvo za mě,já jsem to říkal od začátku tato hra je uplně jiná s tou starou nemá nic.Je to pro mě špatná kopie WT a ten mě nebaví tady to bylo jedinečné (mluvím za sebe) ale čekám na verzi 2.2 jsem zvědav co přijde zatím mě to neoslovilo pár bitev jsem spáchal ale zážitek je hodně malí ale je to jak to je vše 1nou začíná a končí staré neduhy nechali a nové se k nim přidali    :amazed:  mějte se hoši  :honoring:

View Postvilik58_CZ, on 06 December 2017 - 07:23 PM, said:

Boze zlatej co jste dokazali s touhle hrou od spusteni 2.0 to je hrrrrrruuuuuuuzzzzzzzaaaaaaaa, ted uz nejde nic mam udelanej komp tesne pred skoncenim 1.9 grafika jela ve vsem naplnooooooo a po spusteni 2,0 taky, nehral jsem 3 nedele asi tak ale ted to nejde vuuuuuubec jste matlaloveeeeeee co tam delate sasci.  :facepalm::facepalm::facepalm:  soudruzi chce se me zvracet.   :honoring:

když jim už nadáváš do šašků, měl by jsi zapracovat na jazyku, kterým píšeš, jinak jsi za šaška sám.

OBO_cz #322 Posted 06 December 2017 - 09:28 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 69
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Alaniso :

Dík za info na hru. Číhnu na to.

Nozdro:

Chlape jak já s Tebou nesouhlasím. Ty tvrdíš že verze 2x je atraktivní a že se líbí nějakým youtuberům?. Asi májí nějaký mrzký peníz za reklamu, protože ta hra není vůbec atraktivní a zábavná to už vůbec ne. I s popelnicí by se mi letělo líp - to ovládání a odezva letadla to je fakt hnus, co s tím udělali a to nemluvím o radosti tu hru hrát. Nechť hodí wowp počet hráčů online a uvidíme jak je ta hra atraktivní oproti původní hře, která byla supr. Byl jsem vždy rád, když jsem narazil na dobrou letku třeba Thorntree a nebo chipa a sem tam jsem snad potrápil i je. Ty dobré letky to bylo koření hry. Trochu si protiřečíš chlape. V desítkách nelítali nováčkové - to jsi ustřelil ne? Nevím proč tu stále někdo čeká na aktualizaci 2x. Myslím, že se moc neseknu s tvrzením, že se toho moc nezlepší a jestli místo 5 listů na zemi uvidím 7, tak to mi je šumafuk a že by to pro některé bylo hratelnější?. Já tu hru pustím, kouknu na kamarády v týmu - moc jich tam není a ani si nezahraju. Není to prostě zábava..

Jinak dík za alternativní hry, alespoň se kouknu.

Před wowp jsem hrál assassin - to byla pro mě parádní hra, tak se podívám jestli ještě fungujou.

Ale jsou tu i pozitiva, jak zde bylo řečeno. Vymalované byty, šťastnější ( snad ) drahé polovičky a já se konečně pořádně začal věnovat forexu.

Nozdro #323 Posted 07 December 2017 - 06:43 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 220 battles
  • 242
  • [LAMOS] LAMOS

OBO čti znova, nepochopils..a to tak, že vůbec..docela slušně jsi moje tvrzeni překroutil:hiding:..nikam jsem neustřelil (no asi dostkrát ale ne v tomhle případě:trollface:) a ani si podle mně neprotiřečím..takže holt ještě jednou..:

S youtubery máš sice možná pravdu, nicméně chtěl jsem pomocí zmínky o nich pouze poukázat na to, že se to někomu, kdo to NEHRÁL, nebo hrál minulou verzi, může TEĎ zdát atraktivnější než předtím, což by tím pádem logicky MOHLO přivést nové hráče o což WG samozřejmě šlo především..pouze jiný úhel pohledu do moře vzlyků..a zdálo se mi, že to je napsáno dosti jasně...navíc tam tuším 2x uvádím, že to nevyjadřuje MŮJ NÁZOR to co říkají...byla to jen POUHÁ ÚVAHA na volné téma..prosím, čti příště pořádně než něco plácneš..no nic,každopádně na nesouhlas máš právo samozřejmě, pokud ovšem řádně chápeš, s čim to vlastně nesouhlasíš, což se v tomto případě nepovedlo, tak snad jsme to vyjasnili..

Také mi prosím odcituj, kde konkrétně uvádím, že NOVÁČCI lítali na tieru X, to si rád přečtu abych viděl ten svůj ústřel:popcorn:..a už chápu jak to myslíš - no, nováčků, co přišli a koupili si za dva dny tier VIII prémiák tu bylo více než habakuk človíčku..no a nebo měli free expy z WoT a odemkli si to, co já vim..navíc - já sám jsem se s 1000-2000 bitvama stále považoval za takového ostřilenějšího nováčka, tak možná pouze nedorozumění v použité terminologii promiň..každopádně těch flamů na letky dvou supermanů na HGčkách se tu dalo číst a slyšet v minulosti více než dost, tak hledej sám pokud si to nepamatuješ..já bohužel hodně pamatuju co se kde řekne nebo napíše..každopádně já osobně proti Thorntree nebo Chipovi62 a jejich letkám nemám zhola nic, nemůžu říct, že bych je vždycky "rád" potkal, když mně sesmahli jak papír, ale nevadilo mi to, byli prostě lepší a já to tak bral.

Otázka je, jestli to takhle má i ta domnělá masa, kterou se WG zjevně snažilo oslovit a natáhnout do hry..a další otázka je, jestli tu takovou masu chceš ty nebo já no..WG každopádně jo, s tím nic nenaděláš..má to svoje logické důvody, které nebudu znova rozvádět, člověk co se věnuje forexu by je měl chápat..

Nicméně nikdy jsem netvrdil, že letky jsou špatné a vlastně nic z toho co píšeš chlape:playing:..Navíc - na tebe zjevně taky sedí to - jestli se ti to nelíbí, tak to prostě nehraj - jako já a ostatní..

Takže asi jediné v čem s tebou v tomto případě naprosto souhlasím je to, se toho místo lítání spousta udělala doma a polovičky byly raději že toho tolik nenalítáme :medal:. Diskutabilní je, že počet online hráčů by byl dobrý ukazatel, otázkou je, co by sis ty jako hráč s tím údajem a tou statistikou počal, ruku na srdce - kromě blábolení na fóru zhola NIC.

Tak snad už je to vyjasněnější, přeji Ti ať se daří na finančních trzích lépe než v četbě a polovička ať stále září štěstím!:coin:

Jinak co se týče tipů - zkuste Warframe, je to free a je to celkem zdařilá kombinace FPS a RPG, grind, craftění, breedování zvěře, eventy..docela dobrý. Lítá se tam ale pouze pasivně v lodi, kterou si můžete upravovat. Jinak nejlepší letecká hra všech dob je podle mně jednoznačně https://www.youtube....h?v=pmPjsBDN9Xw :honoring:

Edited by Nozdro, 07 December 2017 - 07:32 AM.

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

vilik58_CZ #324 Posted 07 December 2017 - 08:23 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6077 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
Dekuji za upozorneni pane Nikdo

vbobo_Y_I_Y #325 Posted 07 December 2017 - 11:02 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3964 battles
  • 238
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostJohn_Nikdo, on 06 December 2017 - 10:03 PM, said:

když jim už nadáváš do šašků, měl by jsi zapracovat na jazyku, kterým píšeš, jinak jsi za šaška sám.

Každá věta od John_Nikdo je perla komunikace na nejvyšší úrovni.

Edited by vbobo, 07 December 2017 - 01:54 PM.

Do současné verze ani korunu.

Najlvin #326 Posted 07 December 2017 - 12:35 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1085 battles
  • 68
  • [T54CS] T54CS

View Postvilik58_CZ, on 06 December 2017 - 07:23 PM, said:

Boze zlatej co jste dokazali s touhle hrou od spusteni 2.0 to je hrrrrrruuuuuuuzzzzzzzaaaaaaaa, ted uz nejde nic mam udelanej komp tesne pred skoncenim 1.9 grafika jela ve vsem naplnooooooo a po spusteni 2,0 taky, nehral jsem 3 nedele asi tak ale ted to nejde vuuuuuubec jste matlaloveeeeeee co tam delate sasci.  :facepalm::facepalm::facepalm:  soudruzi chce se me zvracet.   :honoring:

Asi máš v PC bordel. Jinak se nedá vysvětlit, že ti znenadání hra nejde, když se v ní teď za poslední měsíc nic neměnilo...

View PostOBO_cz, on 06 December 2017 - 09:28 PM, said:

Ty tvrdíš že verze 2x je atraktivní a že se líbí nějakým youtuberům?. Asi májí nějaký mrzký peníz za reklamu, protože ta hra není vůbec atraktivní a zábavná to už vůbec ne. I s popelnicí by se mi letělo líp - to

Cože? Hele, Wargamingu, podle tohoto vyjádření mi dlužíš za těch 27 streamu už pěkný balík, tak mi koukej poslat výplatu... Přece to nedělám zadarmo a už vůbec ne proto, že by mě to mohlo bavit :D

View PostNozdro, on 07 December 2017 - 06:43 AM, said:

Jinak nejlepší letecká hra všech dob je podle mně jednoznačně https://www.youtube....h?v=pmPjsBDN9Xw :honoring:

Ach, ty vzpomínky na dětství... Souhlasím s tebou, ta hra je nazapomenutelná :-)

OBO_cz #327 Posted 08 December 2017 - 10:28 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 69
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Nozdro :

Ty to máš vždycky tak dlouhé, že se v tom ztrácím.

Takže nováček ze zásady nemůže být v desítkách. Mě tam chyběl otazník, ale pochopil jsi to dobře.

Tvůj 5 odstavec - když jsi chtěl důkaz

Jako jo, je hezký že to pár šampionů mydlilo na tieru X hlava nehlava v letce dvou HG a nedala nikomu šanci se uprdnout a ti dva pánové měli rozhodně SKVĚLOU zábavu, nicméně ta jejich zábava žádného nováčka ani slabšího hráče donekonečna bavit rozhodně nebude, stejně tak jako příliš těžké ovládání, nemožnost se trefit atd...a kde selže lidský faktor, je tomu bohužel třeba pomoct jinak, když tu ty lidi chceš..ono jim těch možností jak tu hru oživit docela ubývá řekl bych, když se nad tím zamyslíš.

No nemíním to řešit. Pro mě ta hra skončila, ale když strávíš tolik volného času s hrou, která Tě bavila, tak se těžko odchází a je mi to líto, že to tak zpackali.

Jinak dík za přání s forexem. Já to dělám  cca 9 let. Hele nikdo moudrý z nebe nespadl a trvalo mě dobrých 5 let ( přerušovaně), než jsem to tak nějak pochopil, jak to dělat. Krásný gambling tolerovaný státem :-) - přešel jsem na něj ze sázení, protože zde je jedna supr věc. Např fotbal máš win  a  tým prohraje tak jsi prohrál. Kdežto zde když to jde nahoru a ty máš prodej, tak jsi momentálně prohrál a to je na tom úžasná věc Bavilo mě vymýšlet strategie.  cca 2 strategie ujdou a zbytek byla slepá ulička, ale musím také říci, že za ty roky jsem to tak vysledoval, že už to dávám dle tvaru svíček ručně. De fakto ty návody, jak obchodovat cca sedí, ale jde o to, že pokud si neprohraješ nějaký prachy ( každá škola něco stojí ), tak máš svoji hlavu. Nejhorší je netrpělivost, nenažranost a nebo stav, kdy si již myslíš, že jsi mistr světa.

Jinak Já jsem pouze nesouhlasil. To není nic špatného.

Tak ať nám to jde sqele to nehraní :)

čus

McQ_007 #328 Posted 09 December 2017 - 10:09 AM

Senior Airman

• Member
  • 4044 battles
  • 47
  • [D-DOG] D-DOG

S nasazením 2.0 u mě došlo k razantnímu snížení zisku žetonů, v 1.9 bylo možné získat žetony za herní úspěchy jako eso, ničitele, hrom, gabresky  atd. 

Pokud tedy pominu pro mě těžko plnitelné denní mise, které jsou spíše otázkou týdnů než jednoho dne, tak víte někdo z Vás za co všechno je možné získat žeton v 2.0?

Já zatím vím o:

1. 14000 bojových bodů za bitvu

2. zisk 5. frčky dovednosti v bitvě

3. Langova medaile - zničení 15 pozemních  cílů během jednoho letu a výhra

4. Kožedubova medaile - zničeno 5 letadel z nepřátelské skupiny po tom co dorazí bouřkové pásmo

Edited by McQ_007, 09 December 2017 - 11:01 AM.

Perpentach #329 Posted 09 December 2017 - 01:56 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

za 400 bodů obsazování během jednoho letu - tj život, s každým typem

= Akamatsu, Lambert, McGuire, Efimov, Doolittle

Marseille = 17 sestřelů během jednoho letu + win

McCampbell = 10 sestřelů ze všech pěti typů za jeden let + win

Golubev = 3x zničení raketou za jeden let + win

Gabreski = 10 sestřelů a 7 pozemáků za jeden let + win

Edited by Perpentach, 09 December 2017 - 01:58 PM.

Perpentach #330 Posted 13 December 2017 - 10:53 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

View Postthorntree, on 05 December 2017 - 07:21 PM, said:

Co se týká autoaimu to kolečko předsazení dříve byl také autoaim pokud jsi se trefil dovnitř bylo to bráno jako zásah i když letadlo kromě xf5u pudorysně jako kolečko nevypadá:trollface: ,natož z profilu.bohužel tady je rozsah míření brán už jako docela velký koláč ,tudíš situace kdy vidíš že nepřítel střílí a střely zázračně zatáčejí znamená jediné ,vše co líta v okruhu cca 10 m kolem letadla je bráno jako zásah a to je u mě AUTOAIM.:playing:

Na to, že se nedá uletět ve výkrutech, jsem už rezignoval. Ale nejvíc mě vytáčí, když letí proti mě letadlo, ani nejdeme na head on, jen se mu chci bezpečně vyhnout, a zatím co prolétáme kolem sebe, tak mě pořád trefuje. Ty kulky asi hned za hlavní zahnou o 90 stupňů, uletí bůhví kolik metrů a zase zahnou a letí dopředu v širokém sloupu.

Edited by Perpentach, 13 December 2017 - 10:54 AM.

Perpentach #331 Posted 15 December 2017 - 11:09 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

četli jste blog vývojářů?

http://blog.worldofwarplanes.eu/mechanics/december-2017-developer-qna-part-1/

http://blog.worldofwarplanes.eu/interview/december-2017-developer-qna-part-2/

píšou že Hawkery v prosinci a první bombardéry od ledna.

Q: How did the release of 2.0 influence the total number of active players? 

In several regions where the game is available, our daily player count grew so significantly that it became several times greater than we’ve seen over the last three years. That’s impressive considering that some players thought the changes we’ve made were too drastic for them to continue playing. This indicates that we are on the right track and we will continue developing new exciting features. We are sure you will like them.

LOL, podstatné je asi slovo "several" na začátku, jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že i když mají méně hráčů než touhle dobou loni, tak řekne, že v několika regionech mají teď několikanásobně větší počet hráčů než za poslední tři roky.

Edited by Perpentach, 15 December 2017 - 11:32 AM.

vilik58_CZ #332 Posted 15 December 2017 - 01:51 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6077 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS

Perpentach promin nevím jak jsi starý ale já soudruhy zažil v plné síle,ty když řekli cokoliv bylo to tak z 5% pravda niky nepřiznají svou chybu.Tak to bylo jest a bude na věčný čas :medal:

Wayne2508 #333 Posted 15 December 2017 - 03:54 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 229 battles
  • 64
  • [GWDYS] GWDYS

View PostPerpentach, on 15 December 2017 - 11:09 AM, said:

četli jste blog vývojářů?

http://blog.worldofwarplanes.eu/mechanics/december-2017-developer-qna-part-1/

http://blog.worldofwarplanes.eu/interview/december-2017-developer-qna-part-2/

píšou že Hawkery v prosinci a první bombardéry od ledna.

Q: How did the release of 2.0 influence the total number of active players? 

In several regions where the game is available, our daily player count grew so significantly that it became several times greater than we’ve seen over the last three years. That’s impressive considering that some players thought the changes we’ve made were too drastic for them to continue playing. This indicates that we are on the right track and we will continue developing new exciting features. We are sure you will like them.

LOL, podstatné je asi slovo "several" na začátku, jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že i když mají méně hráčů než touhle dobou loni, tak řekne, že v několika regionech mají teď několikanásobně větší počet hráčů než za poslední tři roky.

Jasný mají několikanásobně hráčů a proto skryjí počet on-line....:) a hra má takový úspěch že se Ti co tady ještě zůstali mají na co těšit.....předpokládám na vypnutí serveru......:),jinak přiznávají že 2,0 je úplně jiná hra tak proč mně nevrátili peníze za rok premiového účtu ze hry ke které ani nepáchnu...je mně z těch bělorusů vážně na blití.......jinak vilíku pravda.....Se Sovětským Svazem padnem hubou na zem......:(

Gremlaja #334 Posted 16 December 2017 - 02:36 AM

Senior Airman

• Member
  • 1154 battles
  • 31

View Postthorntree, on 15 December 2017 - 04:08 

PS: ta věta o citelném zvýšení počtu hráčů mě fakt pobavila:great:oni si lžou už sami sobě :D

oni zapoměli odečíst boty:kamikaze:

Perpentach #335 Posted 16 December 2017 - 04:53 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX
Aha, to by dávalo smysl. Botů je opravdu několikanásobně víc.

Edited by Perpentach, 16 December 2017 - 04:56 AM.

Wayne2508 #336 Posted 18 December 2017 - 09:03 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 229 battles
  • 64
  • [GWDYS] GWDYS

View PostGremlaja, on 16 December 2017 - 02:36 AM, said:

oni zapoměli odečíst boty:kamikaze:

Sem uplně bl*** to mně nenapadlo.....vše vysvětleno......:):):) jednání s hráči alá WG......

Flame_CZ #337 Posted 30 November 2020 - 12:13 PM

Airman Basic

• Member
  • 885 battles
  • 7
No je škoda že už nic jako stará dobrá verze 1.9 není. Hra byla dobrá, akorát trpěla na nedostatek hráčů. Samozřejmě s tím musel něco Wargaming udělat, každopádně ne že by přidali třeba nový mód a nové možnosti, nýbrž přidali nový mód a nové možnosti, ale zároveň odstranili vše staré a dobré. Wargaming si to očividně uvědomuje, každopádně s tím nic nedělá... Verze 2.1 měla být druhou velkou aktualizací, která ale jen přidala pár prémiáků a změnili Francii na Evropu, nic víc. Však by jen stačilo přidat starý dobrý mód, dobývání tam klidně nechat, a nechat je se střídat a dát možnost zapnutí starého přehledného HUDu. To si myslím že by z WoWP udělalo znovu dobrou hru.

Kasius27 #338 Posted 16 December 2020 - 02:57 PM

Command Chief Master Sergeant

• Community Contributor
  • 16 battles
  • 956
  • [GWDYS] GWDYS

View PostFlame_CZ, on 30 November 2020 - 12:13 PM, said:

No je škoda že už nic jako stará dobrá verze 1.9 není. Hra byla dobrá, akorát trpěla na nedostatek hráčů. Samozřejmě s tím musel něco Wargaming udělat, každopádně ne že by přidali třeba nový mód a nové možnosti, nýbrž přidali nový mód a nové možnosti, ale zároveň odstranili vše staré a dobré. Wargaming si to očividně uvědomuje, každopádně s tím nic nedělá... Verze 2.1 měla být druhou velkou aktualizací, která ale jen přidala pár prémiáků a změnili Francii na Evropu, nic víc. Však by jen stačilo přidat starý dobrý mód, dobývání tam klidně nechat, a nechat je se střídat a dát možnost zapnutí starého přehledného HUDu. To si myslím že by z WoWP udělalo znovu dobrou hru.

Toho sa nedočkáme, pretože lietadlá ako také na seba a potrebný servis team nezarobia. Skúsili to, nevyšlo to, tak aspoň udržujú túto nechutnosť. Vyjde to vo výsledku lacnejšie, pretože tu už takmer nikto nehrá, kdežto pôvodnú hru by hralo toľko hráčov, že by znova museli zamestnať niekoho a to sa nevyplatí.

http: //gr33ny.wix.com/gwdys

D_A_L_I_N #339 Posted 29 January 2021 - 06:02 AM

Senior Airman

• Member
  • 12346 battles
  • 19
..

Edited by D_A_L_I_N, 29 January 2021 - 06:06 AM.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users