Jump to content

Verze 2.0

• Please log in to reply
338 replies to this topic

Someone_unknown #41 Posted 11 October 2017 - 04:17 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228
Všechno je lepší než neustále potkávat čety s těžákama co si to pěkně vygrindujou a normalní člověk co expí nový stroje si ani neškrtne ... a nesmím zapomenout na boty co pak začali stoupat aby těm těžákům pomohly k lepšímu skore ....to vás to opravdu tak bavilo a kvůli tomu tak nadáváte ??? Za mě je všechno lepší než to co letadla byly předtím za EDIT  ...  kdy už člověk věděl jak to dopadne při loadu tabulky s hráči ...   dejte jim pár patchů a vono to nakonec i hratelný třeba bude ...

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:36 AM.
Vulgarismus

vilik58_CZ #42 Posted 11 October 2017 - 04:36 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6043 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
Krisak.     Myslíš? Hrál jsi WT? A tohle je 100x blbější,jsi VELKÝ OPTIMISTA  -  Pár  PATCHU to je do vánoc kdy asi bude   OF server WWP. Promin nic proti tobě ale jak znám soudruhy tak nabývám dojmu že se to dělá jen pro to aby se to vyplo bez velkého humbuku a bez tahanic o vratné prachy, přečti si fora našich sousedu Němcu.Poláku,Anglánu je to jako u nás řekl bych  že i horší a tvrdší jak pyskujou. No přeji Ti pěkné polítaní s představou že nevíš kdo vyhraje a bez letek a těžáku.LOVU ZDAR :honoring:

Hejmy #43 Posted 11 October 2017 - 04:41 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 1,224
  • [D-DOG] D-DOG

zapl jsem to a jsem zmaten.:child:

• grafika je hezčí
  • denní mise jsou lepší, sestavování bombarderů se mi taky líbí
  • letadla aj hvězdičky na nich nám nechali

to byly klady. :P

teď co EDIT i ostatní

• bitva je nepřehledná, vůbec netuším co mám dělat
  • ovládání letadla kleslo na uroveň joja
  • netuším kdo na mě střílí, odkud přiletí nepřítel, prostě nic
  • hlášky v bitvě, jako proč, k čemu??? kdyby hlásil cenu másla vyjde to stejně

no, byl jsem na to připraven, ještě počkám jak se to vyvrbí, zatím je to spíš trapný než ......., co tím vlastně chtěli získat?

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:36 AM.
Vulgarismus

beautifulbutterfly #44 Posted 11 October 2017 - 04:54 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 28 battles
  • 184
  • [SPX] SPX

Aktualizace 2.0 je prvním krokem ke globálním změnám ve hře. Změna herního režimu skýtá příležitosti k vývoji hry novým směrem. Stále je však příliš brzo, abychom tento směr konkretizovali. Další kroky uděláme v chystaných velkých aktualizacích 2.1 a 2.2.

takze ste investovali este do 2 aktualizacii to je tak na pol roka - to tu uz nikto nebude - okrem botov

Rádi bychom také využili situace a ze srdce poděkovali všem hráčům, kteří tuto novou verzi během její iterace testovali. Tato verze by nespatřila světlo světa bez neocenitelné zpětné vazby, vaší podpory a zapálení pro World of Warplanes. Tuto hru jsme vždycky vytvářeli pro vás a doufáme, že nadále budeme mít možnost v tom pokračovat!

aspon jedneho by ste mohli menovat co vam to poradil ... teda aby sme sa mu/im podakovali aj mi

ToraCZ #45 Posted 11 October 2017 - 05:05 PM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 6478 battles
  • 42
  • [GWDYS] GWDYS

Tak zkusil jsem. Stojí to stejně za hnědé točené jako v testu. Bitevníky jsou marné úplně. Mise nepřehledné a nefunkční. Aby jste si to náhodou nemohli užít ani se stíhači tak vám seberou přeměření. Jestli tohle je zpřístupnění nováčkům tak v tom případě vedení WG bylo na lobotomii (já po 15k bitvách mám problém něco trefit, takže chci vidět ty nováčky). Udělali jste z toho horší War Thunder a ten jsem přestal hrát kvůli WoWp. A proč bych měl teď tedy hrát WoWp?

Kdyby jste 2.0 udělali aspoň jako samostatný režim......ale za tohoto stavu za mě zkráceně 2.0 NE.

Co tím Hejmy chtěli získat? Podle mě chtěli získat důvod aby mohli vypnout servery.

beautifulbutterfly poděkuj mě. Já byl na tom prvním testu a protože nejsem až tak dobrý v angličtině, tak jsem jim nemohl říct svůj názor viz výše. Tzn. asi si mysleli, že jsem spokojený a dělají to dobře.

Edited by ToraCZ, 11 October 2017 - 05:09 PM.

Someone_unknown #46 Posted 11 October 2017 - 05:07 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228

View Postvilik58_CZ, on 11 October 2017 - 04:36 PM, said:

Krisak.     Myslíš? Hrál jsi WT? A tohle je 100x blbější,jsi VELKÝ OPTIMISTA  -  Pár  PATCHU to je do vánoc kdy asi bude   OF server WWP. Promin nic proti tobě ale jak znám soudruhy tak nabývám dojmu že se to dělá jen pro to aby se to vyplo bez velkého humbuku a bez tahanic o vratné prachy, přečti si fora našich sousedu Němcu.Poláku,Anglánu je to jako u nás řekl bych  že i horší a tvrdší jak pyskujou. No přeji Ti pěkné polítaní s představou že nevíš kdo vyhraje a bez letek a těžáku.LOVU ZDAR :honoring:

​Hele neber si to osobně,ale neustále si tady nadával jak furt prohráváš a že se ti nelíbí todle a tamto ...  voni to kvůli tobě (myslim ironicky) celý překopali a vydali se na dlouhou cestu hru nějak oživit a prostě jen absolutni vymaštěnec mohl donekonečna hrát tamten paskvil co dodělali mistní statshunteři s těžákama v četách prakticky nehratelnou ... sice hra je chaotická a opravdu nedotažená ale ​nadruhou stranu je to krok kupředu a já jim šanci dám ... 

Pentakon #47 Posted 11 October 2017 - 05:13 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64 battles
  • 1,029
  • [SPX] SPX
Kamaráti a piloti, bolo mi cťou s vami lietať.. Akurát cez víkend som mal pilotné skúšky, tak som si vyhradil nejaký čas navyše a dúfal som, že sa zase po dlhšej dobe budem môcť posadiť aj do toho virtuálneho kokpitu, najlegendárnejších lietadiel v pre mňa donedávna tej najlepšej hry na svete.. ale asi som sa pri WG prepočítal.. neviem či má zmysel ešte niečo takéto hrať..

vilik58_CZ #48 Posted 11 October 2017 - 05:16 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6043 battles
  • 338
  • [LAMOS] LAMOS
Ano mas pravdu jsem pyskoval na to jak udelali MM kdyz letis bitevnikem kouknes 45% maš prevahu a najednou to zacnou tvoje boti praskat do zeme to nastve kazdyho a tohle jsem mel nekolik dni za sebou a i 10 bitek v rade slo o sestaveni, ano bylo to nehratelny i kdyz sem foukli boti taky jsem nemohl nic ja ti rozumim ale tenhle sistem co je ted jsem nechtel hrat proto jsem po 14 dnech bitkek opustil WT a vratil se radsi k botum. :honoring: Nic ve zlem.  Krisak

Someone_unknown #49 Posted 11 October 2017 - 05:48 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228

View Postthorntree, on 11 October 2017 - 05:20 PM, said:

Myslíš že člověk který dokáže využít výhody HF zkazil tuhle hru? ,Myslíš že za to může on nebo ten co mu to umožní?

Myslíš že letky jsou zlo? , nebo je zlo že tvůrce hry letky toleruje?

Myslíš že se ti bude hrát líp s dětmi v teamu?

a až to omrzí i ty děti ,nakolik tě to bude bavit jenom s boty?

Máš svůj názor i když menšinový neberu ti ho ,ale za stav hry nemůžou hráči ale ten co to umožnil tedy tandem Persha-WG

PS:myslíš že tě bude někdo poslouchat když nepíšeš pod herním nickem??

Jasně a těd to prostě chtěj změnit ...  hele já nejsem člověk co si ve WOWP zalítal 5 her a začal blábolit nesmysly ...  já sem jen člověk co prostě vítá změnu i když se mě zatím zdá verze 2.0 nedotažená ... ostatní patche co byly hru potápěly níž a níž a ted prostě udělali novej restart i když jako obvykle u WG s dost velkýma mouchama ...  vy si to tady možná nepřiznáte,ale je to jakobyste byly důchodci co si zvykly na svůj komunistickej režim a odmítaly všechno nový co přichází ... a tak to ted je .. bud se přizpůsobíte nebo prostě umřete ...  můžete si namlouvat jak chcete,že to prostě odpískaj a o vánocích bude konec ...  ale už i "Ivan" v Kolíně řekl,že to se nestane ....

Crackenosch #50 Posted 11 October 2017 - 05:54 PM

Airman Basic

• Member
  • 6756 battles
  • 1

Děkuji, WG !!!

Verze 2.0? Nikoli. Jde o zcela jinou hru. Původní hra sice byla v mnoha věcech nedotažená a mizerně ošetřená, ale měla vysoký potenciál ke zlepšování (i když chápu, že pro WG šlo o nerentabilní investici). Hra World of Warplanes mě bavila. Tato nová bezduchá střílečka nikoli. Takových jsou tisíce. A daleko lépe zpracovaných. Navíc se mi hra cca každou třetí bitvu zhroutí, což mě hrubě nebaví. Takže - sbohem a šáteček.

Jaydee22 #51 Posted 11 October 2017 - 05:58 PM

Airman Basic

• Member
  • 2132 battles
  • 1
  • [THAR] THAR
R.I.P. World of Warplanes:( 

Gremlaja #52 Posted 11 October 2017 - 05:58 PM

Senior Airman

• Member
  • 1149 battles
  • 31

Ale aspoň v čas řešil jsem že koupim premiovej učet ale po první hře mám jasno ani náhodou 

na minimapě nic nevidim nepoznám co je nepřítel    střílí po mě červení i bílí ? klepnu enter a chat nefunguje? zmizelo označení kláves na bomby a rakety

co k tomu dodat na wow jsem šel po té co aktualizacemi zničili wot je načase najít si něco jiného:kamikaze:

WG ručník končí

Edited by Gremlaja, 11 October 2017 - 05:59 PM.

LordV5 #53 Posted 11 October 2017 - 06:00 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 7935 battles
  • 134
  • [EGSB] EGSB

Ach jo, kluci to je hnus, co ? Škoda že tu není brečící smajl, nebo jsme ho nenašel, jinak bych jím zaspamoval 10 stránek fóra v celé evropě. Je mi fakt smutno že to ta EDIT kaše dotáhla až na EDIT  celé hry ..... Bože proč. Hry nejsou všechno na světě, ale 1.9 konkurovala jak přítelkyni tak reálnému životu.... to se dneškem změní a asi ne jen pro mě.

Třeba ti kohouti chtěli aby jsme již netrávili čas před monitorem a začali opravdu žít naplno...   ( btw.. přidávám se k ISalámům a hledám místo sídla WG na mapě  :D )

... začal jsem zadarmo a končím nakakaný ....  pač jsem tam vůl nasypal prachy...

Edited by HanZZ6, 12 October 2017 - 07:39 AM.
Vulgarismus

Someone_unknown #54 Posted 11 October 2017 - 06:12 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228

View Postthorntree, on 11 October 2017 - 05:54 PM, said:

neodpověděl jsi ani na jednu otázku :great: že ty děláš pro WG(stená mentalita) , přeju ti ať se ti v nové verzi daří ,my důchodci si počkáme na něco jiného:popcorn:

A proč bych ti měl na něco odpovídat ? Zrovna tebe si pamatuju asi rok zpátky si byl v četě s kámošem na těžáku a strašně ste si to "​dávali​" a já jen expil pitomýho ILa a na moji narážku si se dost vztekal ... pak o pár tejdnů ... měsíců sem  si přečet jak je to nefér bojovat s normálníma letadlama proti tomudle svinstvu ...  Holt honiči statů (a že jich tady je požehnaně) brečej do polštáře,že jim ty jejich vyhoněný staty poslali na web ... :D:trollface::B.

McQ_007 #55 Posted 11 October 2017 - 06:28 PM

Senior Airman

• Member
  • 4030 battles
  • 47
  • [D-DOG] D-DOG

Tak nevim jak vy, ale je se zasekl pri plneni te super jednoduche vyukove mise na zniceni 3 pozemnich neutralnich cilu. Proste nejsem schopen toho dosahnout, i kdyz jsem s IL8 vpodstate dobil sam celou tovarnu. Nejaky tip? 

A co me teda stve je cekani, uz nekolikrat se stalo, ze pri vstupu do bitvy to pise prumerne cekani 1minuta a me to ani po peti minutach nenasadi. A tlacitko opustit frontu nereaguje. Takze jedine restart hry.

Someone_unknown #56 Posted 11 October 2017 - 06:29 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 315 battles
  • 228

View Postthorntree, on 11 October 2017 - 06:14 PM, said:

:facepalm:plačka a ještě na nesprávném hrobě:great: nebreč a nemusíš odpovídat , brečíš tak odpověz 

jinak tebe si taky pamatuju jak jsi měl vystavené hryunomod staty pod profilem a osočoval všechny ze statpadu 

To si asi pleteš pojmy s dojmy ... za prvý ... já tady nebrečim jak 9 příspěvků z 10ti v tomdle vlákně a vlastně i celym EU foru .... za druhý ...letadla a lodě hraju a hrál sem vždycky bez modů a to platí i pro forum .... nemám potřebu si dávat někam svoje staty jako každej "statshonič"  ...  jen mě přijde prostě trapný,když se tady fnuká a myslíte si,že někoho to bude zajímat jako kdyby to někdy někoho zajímalo viz zpětná vazba  ... WG o změně informovalo už hezky dlouho dopředu jen jim trvalo rok nebo dva než vůbec vymáčkli tudle nedotaženou verzi ...

beautifulbutterfly #57 Posted 11 October 2017 - 06:40 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 28 battles
  • 184
  • [SPX] SPX
hej vy dvaja nefackujte sa tu .....pekne sa rozlúčte tu na fóre ...predsa neostanete pohnevaný.

beautifulbutterfly #58 Posted 11 October 2017 - 06:53 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 28 battles
  • 184
  • [SPX] SPX
http://forum.worldof...se-back-to-v19/

Gremlaja #59 Posted 11 October 2017 - 07:08 PM

Senior Airman

• Member
  • 1149 battles
  • 31

beatyfulbuterfly 

Já napsal na technickou podporu že mám po aktualizaci naprosto nefunkční herní rozhraní a že je tedy hra nehratelná a popsal jsem vše co zmizelo a nefunguje at mi poraděj jak se vrátit na předchozí verzi   :teethhappy::teethhappy::teethhappy: samozřejmě že je to k ničemu ale tak mě naštvali že sem to neustál a hru balím:coin: 

Hombre1209 #60 Posted 11 October 2017 - 07:22 PM

Senior Airman

• Member
  • 10413 battles
  • 38
Chtělo by to parte.Za mě kluci čus v lepších časech

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users