Jump to content

eyvahlar olsun wowp bitti benim için 2.0 dinamiti

güncelleme felaketi 2.0

• Please log in to reply
No replies to this topic

airfight10 #1 Posted 12 October 2017 - 11:27 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6468 battles
  • 53
sevgili arkadaşlar ,4,5 gb ilave güncelleme işkencesinden 2 günlük kaybıma hadi neyse ,oyunu açtım tier1 le bir deneme testi yaptım ,eyvahlar olsun şok oldum berbat bir grafik ve lag sorunu,2 oyun ne olduğunu anlamadan kaybettim ve zaten oyunda yüksek ping nedeni ile dondum kaldım , inanın lanet okudum bu update ,son defa bu gece denemek için bir daha gircem oyuna ,şayet aynı sorunlar olursa ,bu oyunu kesinlikle silicem ,wg anlaşıldığı gibi oyunculara düşman bir online şirketi ,ama wotta ama burda  bizleri çıldırtmak için ellerinden ne geldiyse yaptılar oyundan soğutmak için ,vede başardılar ,şimdiden bu oyunada elveda sizlerede demek ,içimden gelmesede büyük bir ihtimalle veda edeceğimi tahmin ediyorum,şayet eski sürüme dönülmesse bu oyun burda biter çoğu oyuncu için,sadece kendimin böyle hissedip düşündüğünü zannetmiyorum hepinize saygılar selamlar,wg yada yazıklar olsun yine bizlerin moralini sıfıra indirdi,kendi ipini çekmeyi başardı ,başka online oyunlarda var wg kendini alternatifsiz rakipsiz sanıyorsa aldanıyor

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users