Jump to content

Wersja 2.0 - zgłoszenia błędów

• Please log in to reply
165 replies to this topic

zgubny #161 Posted 17 April 2018 - 12:28 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2674 battles
  • 601
  • [D-302] D-302

Oni już nie odpowiadają ... Wysłałem dziesięć "tickets" i nadal nie mam odpowiedzi . Nasi koledzy mają poważne problemy z grą: zniknęło 40 samolotów z hangaru !

Cisza jest złotem ...W czasach kryzysu .

Frantiszek_PZL #162 Posted 17 April 2018 - 01:50 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 9047 battles
  • 2,047
  • [_PZL_] _PZL_

View Postzgubny, on 17 April 2018 - 01:28 PM, said:

....... Nasi koledzy mają poważne problemy z grą: zniknęło 40 samolotów z hangaru !

.....

Ty tak poważnie mówisz? :kamikaze: Musze swoje przeliczyć.

Dominiku i inni zainteresowani otrzymałem ostateczną odpowiedź:

Rozwiązane

Drogi Frantiszek_,

Dziękujemy za ponowny kontakt z naszym Supportem!

Jesteśmy wdzięczni za przesłane informacje. Masz rację, że jest to znany problem, ale musieliśmy się upewnić.

Przepraszam za kłopot i obiecuję szybkie rozwiązanie problemu.

Mam nadzieję, że ta odpowiedź okazała się pomocna i życzę powodzenia na polu bitwy!

Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie proszę skontaktuj się z nami ponownie.

Pozdrawiam,

Na pytanie kiedy naprawią odpowiadają tak:

Rozwiązane

Witaj Frantiszek_,
Dziękujemy za ponowne skontaktowanie się z działem obsługi klienta firmy Wargaming w tej sprawie.

Pragnę poinformować, że nasi programiści pracują bez wytchnienia, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Problem powinien wkrótce ustąpić. Nie wiemy co jest przyczyną tego, ale staramy się to poprawić. Nie możemy podać daty kiedy zostanie to naprawione.

Bardzo mi przykro z powodu niedogodności i dziękuję za zrozumienie!

Prosimy o cierpliwość!

Życzę Ci uśmiechu na twarzy i powodzenia na polu bitwy!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami ponownie.
Pozdrawiam,

Zapytać można: czy zwrócą kredyty za przegrane walki w ten sposób. :hiding:

Edited by akataMM, 20 June 2018 - 10:21 AM.

borsuk #163 Posted 18 April 2018 - 07:03 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2727 battles
  • 378
  • [B-318] B-318

Frantiszek ja od listopada monituję błędy w grze i dostaję odpowiedzi identyczne jak Twoje.

Moja odpowiedź to że WG ma Nas głęboko w dupie i czekają żeby nas smród odrzucił od gry.

Jak ktoś ma monopol na głupotę to nie wiem co byśmy nie pisali i tak nic tu nie zmienimy.

Anghiari #164 Posted 08 June 2018 - 10:36 PM

Senior Airman

• Member
  • 1641 battles
  • 11
  • [_PZL_] _PZL_

Panowie dzisiaj ponownie, pancerny bot. To takie coś do czego strzelam i nie sposób zestrzelić. Lecem sobie Jakie-19 (T9) za botem Spit (T8) nawalam aż boli prawie nie manewruje, kupę znaczników trafień ale HP jakby zaczarowane ani drgnie :) żeby bota rozwalić to nafaszerowałem go ołowiem jak ze dwa czy trzy ciężkie albo lepiej a i tak ledwo się udłao zanim mnie ktoś na ogonie rozwalił. Komuś coś takiego się zdarzyło (bo mi juz ze 3ci czy 4rty raz ) ??

Ogólnie coraz mniej mi się chce w to grać.

Może ktoś ma prosty trik na skonfigurowanie joya Logitech'a w warthunder ?

LORDDOOMSDAY #165 Posted 09 June 2018 - 07:55 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 122 battles
  • 2,754
  • [_UN_] _UN_
Co do joya w WT to próbowałem porad z YT ale za cholere nie moge ogarnac to latam na myszy. Wracając do tematu. Op boty to norma. Od momentu wprowadzenia. Ale jest jeszcze lepiej. Np. Zdjecie jednym strzałem (pociskiem ) z Browninga M3. To jest sztuka, którą tylko boty ogarniają. Ot WG. To stan umysłu. Bardzo malutkiego umysłu. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #166 Posted 09 June 2018 - 08:15 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1617 battles
  • 9,191
  • [XII-2] XII-2

View PostAnghiari, on 08 June 2018 - 10:36 PM, said:

Panowie dzisiaj ponownie, pancerny bot. To takie coś do czego strzelam i nie sposób zestrzelić. Lecem sobie Jakie-19 (T9) za botem Spit (T8) nawalam aż boli prawie nie manewruje, kupę znaczników trafień ale HP jakby zaczarowane ani drgnie :) żeby bota rozwalić to nafaszerowałem go ołowiem jak ze dwa czy trzy ciężkie albo lepiej a i tak ledwo się udłao zanim mnie ktoś na ogonie rozwalił. Komuś coś takiego się zdarzyło (bo mi juz ze 3ci czy 4rty raz ) ??

Ogólnie coraz mniej mi się chce w to grać.

Coś takiego zdarza mi się co jakiś czas w sumie od eventu na Pfeila i XF15C.

Standardowe wytłumacznie WG - masz laga, klient i serwer się zdesynchronizowały.

W sumie to taki WowPowy odpowiednik strzału za 0 z WoTa.

Rok minie, zanim ktokolwiek z WG przyzna, że problem jednak istnieje i jest po ich stronie.

Ale wtedy będą mogli zaprosić wszystkich graczy i omówić to z nimi w jednej salce konferencyjnej w Kijowie.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users