Jump to content

Wersja 2.0 - zgłoszenia błędów

• Please log in to reply
165 replies to this topic

dominik70 #141 Posted 08 March 2018 - 02:31 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View Postdominik70, on 03 March 2018 - 07:15 PM, said:

Okazuje się, że jeden samolot może być w tym samym czasie w dwóch różnych bitwach. Tak się mi dzisiaj  stało, że po wygranej bitwie na Ar-67, po chwili pokazał się komunikat, że w tym samym czasie przegrałem tym samolotem inną bitwę. Wysłałem zgłoszenie do supportu ze screenami ale zobaczymy co Więcej Golda mi odpowie. 

Super mam qwa sprawdzić swój komputer i odinstalować mody, których nie mam i przesłać im wyniki, wtedy mogą mi pomóc. Tak .....wa mać komputer sam rozgrywa dwie bitwy w tym samym czasie. Słów mi brak.

Frantiszek_ #142 Posted 08 March 2018 - 07:02 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31809 battles
  • 2,794
  • [D-FJ] D-FJ

A czasem nie napisali do Ciebie:

WITAJ CZOŁGISTO?

dominik70 #143 Posted 08 March 2018 - 08:19 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View PostFrantiszek_, on 08 March 2018 - 07:02 PM, said:

A czasem nie napisali do Ciebie:

WITAJ CZOŁGISTO?

Nie ale napisali, że to sprawdzenie dot Wot ale u nich też działa.

PoPoLuPo76 #144 Posted 08 March 2018 - 09:06 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1461 battles
  • 564
Że tak zapytam nieśmiało ;) , ktoś dalej robi mody do tego gniota V2.0?

mcjrosa #145 Posted 09 March 2018 - 08:39 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1422 battles
  • 127
  • [D-302] D-302
I od nowa problemy z hangarem. 

InVictuS_ShaDoW #146 Posted 13 March 2018 - 11:39 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 7871 battles
  • 184
  • [-WRE-] -WRE-
Miałem nieprzyjemność z błędem "odradzania" się w czasie bitwy. Gdy zginiesz możesz podglądać działania innych gracZy lub botów. Odliczanie się zakończyło klikasz przycisk aby powrócić do bitwy a tu zonk, na radarze widać że samolot powrócił do bitwy, ale dalej na ekranie widać wyłącznie działania naszych wspaniałych sojuszników. Powrócić do bitwy pomaga tylko restart gry..., a czasu coraz mniej na akcję...

RadSzym #147 Posted 25 March 2018 - 04:50 PM

Senior Airman

• Member
  • 3198 battles
  • 45
  • [D-303] D-303

Dyskusja z supportem. Strąciłem 18 samolotów w jednym wejściu, wygrałem bitwę, nie dostałem medalu Marseille`a za 17 strąceń. Piszę do pomocy technicznej i to w toku dyskusji taki tekst:

Dziękuję za ponowny kontakt z nami.
Medal zwyczajnie nie znajduje się na liście, a skoro nie jest możliwy do zdobycia, wtedy go nie wyczarujemy.
Jeśli pamiętasz medal z wcześniejszej wersji gry przed zmianą, a w tej wersji został on usunięty, niestety go nie przywrócimy dla Ciebie.

Medal zwyczajnie nie znajduje się na liście, a skoro nie jest możliwy do zdobycia, wtedy go nie wyczarujemy.
Jeśli pamiętasz medal z wcześniejszej wersji gry przed zmianą, a w tej wersji został on usunięty, niestety go nie przywrócimy dla Ciebie.

No to myślę, czyżby wersja 2.0.3.5 była tak głęboką reformą? Ale zaraz potem następny tekst:

Dziękuję za ponowny kontakt z nami. Właśnie nie wygląda, by Medal Marseille`a znajdował się na liście dostępnych odznaczeń.

Lindbergh Order

Gorovets Medal

Rudorffer Medal

Zvonarev Medal

Clostermann Medal

Gabreski Medal

McGuire Medal

Akamatsu Medal

Efimov Medal

Tylko te medale widzę jako dostępne, poza odznaczeniami standardowymi, za rankedy, testy i turnieje.

Kto tu zwariował? Coś przespałem, czy pomoc jest tak profesjonalna?

Edited by RadSzym, 25 March 2018 - 04:53 PM.

jakub_czyli_ja #148 Posted 26 March 2018 - 06:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6115 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2
Lol, mi wyczarowali: https://worldofwarpl...jakub_czyli_ja/

dominik70 #149 Posted 27 March 2018 - 06:29 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View PostRadSzym, on 25 March 2018 - 04:50 PM, said:

Dyskusja z supportem. Strąciłem 18 samolotów w jednym wejściu, wygrałem bitwę, nie dostałem medalu Marseille`a za 17 strąceń. Piszę do pomocy technicznej i to w toku dyskusji taki tekst:

No to myślę, czyżby wersja 2.0.3.5 była tak głęboką reformą? Ale zaraz potem następny tekst:

Dziękuję za ponowny kontakt z nami. Właśnie nie wygląda, by Medal Marseille`a znajdował się na liście dostępnych odznaczeń.

Lindbergh Order

Gorovets Medal

Rudorffer Medal

Zvonarev Medal

Clostermann Medal

Gabreski Medal

McGuire Medal

Akamatsu Medal

Efimov Medal

Tylko te medale widzę jako dostępne, poza odznaczeniami standardowymi, za rankedy, testy i turnieje.

Kto tu zwariował? Coś przespałem, czy pomoc jest tak profesjonalna?

Pisz do skutku bo sobie jaja robią, to są odpowiedzi typu kopiuj wklej. Nie dalej jak cztery dni temu dostałem ten medal.

L0RD_F3N1X #150 Posted 27 March 2018 - 08:52 AM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 4454 battles
  • 65
  • [POL1] POL1

O widzę że nie tylko ja mam problemy z medalami.  Ja już od jakiegoś czasu mam cudze a po przepychankach z pomocą techniczną zgłoszenie w końcu wisi otwarte 

"Witam L0RD_F3N1X,

Uprzejmie informuję, że przekażę zgłoszenie do naszych specjalistów, którzy dalej zajmą sie sprawą.

Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, wrócimy tutaj,

Pozdrawiamy."

Ciekawi mnie jak oni to odkręcą bo ja od tamtego czasu dołożyłem kilka komuś innemu do konta.

RadSzym #151 Posted 27 March 2018 - 12:27 PM

Senior Airman

• Member
  • 3198 battles
  • 45
  • [D-303] D-303
Po prostu nie zalicza, nie pierwszy już raz. Problem w tym, że moim zdaniem tenże support to robot, który udziela standardowych odpowiedzi z banku danych, bądź ktoś kto komunikuje się za pomocą tłumacza Google. Skłaniam się do wersji pierwszej, bo chyba nawet nie chciało im się aktualizować danych do wersji 2.0, przecież ta niby-pani wymienia stare medale, po nowemu Zvonariew stał się Gołubiewem, a Clostermann i Rudorffer poszły w niebyt. Za to w wersji 1.9 nie było Marseille`a, którego rzekomo nie wyczarowują, a jednak mi wcześniej wyczarowali. I nie tylko mnie jak wiecie. Co ciekawe na dzień dobry strzelili mi tekstem, że zapewne nagrywam bitwy, to jak prześlę to pogadamy. Mam udowadniać fakt, że gra się rozłazi w szwach jak stara prostytutka. I po każdym tekście z kapelusza zamykają dyskusję jako "załatwioną". Mentalność jak sprzedawcy i szatniarze z naszego "Misia". W sumie trudno się po części dziwić. 

Edited by RadSzym, 27 March 2018 - 12:28 PM.

dominik70 #152 Posted 27 March 2018 - 03:59 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

Mnie pokazało, że go zdobyłem ale w grze na osiągnięciach samolotu go nie widziałem dopiero na stronie na moim profilu był i jest widoczny.

mcjrosa #153 Posted 28 March 2018 - 07:50 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1422 battles
  • 127
  • [D-302] D-302

Ja własnie zdobyłem Efimova, Langa, skrzydlatą legendę i bohatera przestworzy a zaliczyło mi jedynie żeton za skrzydlatą legendę. 3 żetoniki w plecy. Oczywiście to były pierwsze medale zdobyte wciagu tego dnia.

Może to ich nowy sposób aby ograniczac liczbe żetonów.

Frantiszek_ #154 Posted 09 April 2018 - 03:06 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31809 battles
  • 2,794
  • [D-FJ] D-FJ

Czy też spotkaliście się z sytuacją, że wychodzisz z kolejki do hangaru, normalnie samolot wraca, a później dostajesz komunikat o wynikach walki w której nie brałeś udziału?

Jakieś dwie godzinki temu kliknąłem klawisz BITWA, ale po chwili - 5-8 sekund wyszedłem z kolejki do hangaru. Teraz zalogowałem się i mam komunikat o przegranej......... Wszystkie dokonania na ZERO i 1200 punktów bojowych.

Wysłałem ticketa, znowu to samo:

Wchodzę do kolejki w oczekiwaniu na graczy i nagle wyrzuca mnie do hangaru. Klikam jeszcze raz klawisz bitwa, rozgrywam grę do końca. Wracam do hangaru. Po walce pokazuje mi się komunikat gdzie wychodzi na to, iż ten sam samolot w jednym czasie uczestniczył w dwóch grach.

Na zdjęciach proszę przeanalizować , że jedna bitwa rozpoczęła się o godz. 12:47:27 i trwała siedem minut, gdzie następna na tym samym samolocie rozpoczęła się o godz. 12:48:37.

https://www.fotosik...._/album/2496111

Edited by akataMM, 20 June 2018 - 10:19 AM.

dominik70 #155 Posted 13 April 2018 - 05:41 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View PostFrantiszek_, on 12 April 2018 - 11:55 AM, said:

Wysłałem ticketa, znowu to samo:

Wchodzę do kolejki w oczekiwaniu na graczy i nagle wyrzuca mnie do hangaru. Klikam jeszcze raz klawisz bitwa, rozgrywam grę do końca. Wracam do hangaru. Po walce pokazuje mi się komunikat gdzie wychodzi na to, iż ten sam samolot w jednym czasie uczestniczył w dwóch grach.

Na zdjęciach proszę przeanalizować , że jedna bitwa rozpoczęła się o godz. 12:47:27 i trwała siedem minut, gdzie następna na tym samym samolocie rozpoczęła się o godz. 12:48:37.

https://www.fotosik...._/album/2496111

Franciszku, miałem już parę razy to samo i nawet pisałem tu o tym. Dostaniesz odpowiedź abyś zainstalował jakiś durny programik z Wot-a i przeskanował nim swój komputer czy coś w tym stylu bo jak zwykle przecież to wina leży pewnie po stronie Twojego sprzętu, a nie ich serwerów i błędów w grze. Pozdrawiam.

Frantiszek_ #156 Posted 13 April 2018 - 01:54 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31809 battles
  • 2,794
  • [D-FJ] D-FJ

View Postdominik70, on 13 April 2018 - 06:41 AM, said:

Franciszku, miałem już parę razy to samo i nawet pisałem tu o tym. Dostaniesz odpowiedź abyś zainstalował jakiś durny programik z Wot-a i przeskanował nim swój komputer czy coś w tym stylu bo jak zwykle przecież to wina leży pewnie po stronie Twojego sprzętu, a nie ich serwerów i błędów w grze. Pozdrawiam.

Pewnie będzie jak mówisz. Jednak jeśli można tym samym samolotem w jednym czasie uczestniczyć w różnych walkach to chyba dobry sprzęt. :P

dominik70 #157 Posted 13 April 2018 - 06:37 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View PostFrantiszek_, on 13 April 2018 - 01:54 PM, said:

Pewnie będzie jak mówisz. Jednak jeśli można tym samym samolotem w jednym czasie uczestniczyć w różnych walkach to chyba dobry sprzęt. :P

Żeby choć ta bitwa duchów była wygrana. :-)

Frantiszek_ #158 Posted 16 April 2018 - 06:13 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31809 battles
  • 2,794
  • [D-FJ] D-FJ

View Postdominik70, on 13 April 2018 - 06:41 AM, said:

Ot i wykrakał:

Drogi Frantiszek_,

Dziękujemy za kontakt z naszym Supportem!

Bardzo nam przykro, że nie jesteś w stanie w pełni cieszyć się grą i zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc :)

Na wstępie prosimy o przesłanie raportu WGCheck.

Aby utworzyć raport WGCheck, prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1) Pobierz program WGCheck. http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/wgcheck/WGCheck_EN.zip  
2) Rozpakuj oraz uruchom plik WGCheck.exe z uprawnieniami Administratora. 
3) W oparciu o rodzaj napotkanego błędu prosimy o zaznaczenie odpowiednich pól w aplikacji: 
*Extended Network Diagnostics – wybranie tego ustawienia spowoduje przeprowadzenie dokładnego testu oraz analizy Twojego łącza internetowego oraz lokalnej sieci. Cały proces może trwać aż do 25 minut, dlatego wybranie tego ustawienia nie jest zalecane, jeżeli Twoje połączenie z internetem działa poprawnie i nie odczuwasz w grze spadków pingu lub opóźnień w grze. 
*Add game client to the firewall exceptions – ta opcja sprawdzi, czy gra blokowana jest przez Twoje oprogramowanie antywirusowe lub firewall i jeżeli będzie to możliwe, postara się dodać odpowiednie wyjątki do ich konfiguracji. Zalecamy, aby ta funkcja pozostała włączona, jeżeli w grze odczuwasz problemy z połączeniem lub poprawnym funkcjonowaniem aplikacji. 

Gdy praca programu WGCheck zostanie ukończona, w katalogu głównym gry zostanie utworzony plik “WoWP_report.wgc”. Prosimy o załączenie tego pliku w swoim zgłoszeniu.

Gdy tylko otrzymamy tą informację będziemy w stanie rozwiązać Twój problem :)

Oczekujemy na Twoją odpowiedź!

Pozdrawiam serdecznie,

===

Moja odpowiedź:

Powiedzcie mi czy myślicie, że macie do czynienia z gówniarzem i będziecie wklejać te swoje dziadostwa w co którymś tickecie?

Ogarnijcie się. To jest zafajdany błąd gry. Wyjście z kolejki powoduje powrót do hangaru "OCZU" gracza, ale samolot idzie do bitwy. Tylko dlaczego mogę nim zagrać w dwóch walkach jednocześnie.

Skończcie z tymi swoim dyrdymałami o WG_Check i weźcie się za robotę przy naprawieniu błędu.

Nie macie do czynienia z ludźmi ułomnym i tymi swoimi sugestiami o sprawdzeniu czegoś tam tylko się ośmieszacie.

Potrzebujecie następnych zdjęć z takiego samego błędu? To mogę Wam przesłać bo mam gotowe zapisane.

Edited by Frantiszek_, 16 April 2018 - 06:19 PM.

dominik70 #159 Posted 17 April 2018 - 06:14 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2516 battles
  • 122
  • [D-302] D-302

View PostFrantiszek_, on 16 April 2018 - 06:13 PM, said:

Ot i wykrakał:

Drogi Frantiszek_,

Dziękujemy za kontakt z naszym Supportem!

Bardzo nam przykro, że nie jesteś w stanie w pełni cieszyć się grą i zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc :)

Na wstępie prosimy o przesłanie raportu WGCheck.

Aby utworzyć raport WGCheck, prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1) Pobierz program WGCheck. http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/wgcheck/WGCheck_EN.zip  
2) Rozpakuj oraz uruchom plik WGCheck.exe z uprawnieniami Administratora. 
3) W oparciu o rodzaj napotkanego błędu prosimy o zaznaczenie odpowiednich pól w aplikacji: 
*Extended Network Diagnostics – wybranie tego ustawienia spowoduje przeprowadzenie dokładnego testu oraz analizy Twojego łącza internetowego oraz lokalnej sieci. Cały proces może trwać aż do 25 minut, dlatego wybranie tego ustawienia nie jest zalecane, jeżeli Twoje połączenie z internetem działa poprawnie i nie odczuwasz w grze spadków pingu lub opóźnień w grze. 
*Add game client to the firewall exceptions – ta opcja sprawdzi, czy gra blokowana jest przez Twoje oprogramowanie antywirusowe lub firewall i jeżeli będzie to możliwe, postara się dodać odpowiednie wyjątki do ich konfiguracji. Zalecamy, aby ta funkcja pozostała włączona, jeżeli w grze odczuwasz problemy z połączeniem lub poprawnym funkcjonowaniem aplikacji. 

Gdy praca programu WGCheck zostanie ukończona, w katalogu głównym gry zostanie utworzony plik “WoWP_report.wgc”. Prosimy o załączenie tego pliku w swoim zgłoszeniu.

Gdy tylko otrzymamy tą informację będziemy w stanie rozwiązać Twój problem :)

Oczekujemy na Twoją odpowiedź!

Pozdrawiam serdecznie,

===

Moja odpowiedź:

Powiedzcie mi czy myślicie, że macie do czynienia z gówniarzem i będziecie wklejać te swoje dziadostwa w co którymś tickecie?

Ogarnijcie się. To jest zafajdany błąd gry. Wyjście z kolejki powoduje powrót do hangaru "OCZU" gracza, ale samolot idzie do bitwy. Tylko dlaczego mogę nim zagrać w dwóch walkach jednocześnie.

Skończcie z tymi swoim dyrdymałami o WG_Check i weźcie się za robotę przy naprawieniu błędu.

Nie macie do czynienia z ludźmi ułomnym i tymi swoimi sugestiami o sprawdzeniu czegoś tam tylko się ośmieszacie.

Potrzebujecie następnych zdjęć z takiego samego błędu? To mogę Wam przesłać bo mam gotowe zapisane.

Sprawdziłem dzisiaj w moich zgłoszeniach, kropka w kropkę dokładnie taki sam tekst odpowiedzi. Oni tego chyba nawet nie czytają, a odpowiedzi udziela komputer.

Frantiszek_ #160 Posted 17 April 2018 - 08:07 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31809 battles
  • 2,794
  • [D-FJ] D-FJ
Wysalałem im ten raport.

OMG:

Witam Frantiszek_,

Dziękujemy za odpowiedź.

Będąc w Game Center, w sekcji WoWP, wybierz suwak po prawej stronie przycisku graj. Kliknij tam i wybierz drugą opcję.

Jeśli to nie pomoże, w sekcji WoWP kliknij w ustawienia i następnie skanuj i napraw.

Jeśli dalej dojdzie do błędów, prosimy dać nam znać, zgłoszenie trafi najpewniej do naszych specjalistów.

Pozdrawiam.

Oni z Nas sobie jaja robią? To do tej pory pisałem z kim? Czy mam ich zacząć nazywać jak na to zasługują, czy co?

Edited by akataMM, 20 June 2018 - 10:20 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users