Jump to content

Verze 2.0 - Všeobecná zpětná vazba

• Please log in to reply
246 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 16 October 2017 - 12:35 PM

Airman Basic

• WG Staff
  • 2 battles
  • 7

Piloti! :kamikaze:

Jak jistě dobře víte, hra byla aktualizována do verze 2.0.

Jsme si vědomi, že mezi hráčskou komunitou tato verze rozpoutala četné diskuze. 

Proto bychom vás chtěli poprosit, abyste nám v tomto vlákně napsali vaši zpětnou vazbu, co se povedlo, jak se vám líbí změny, či co naopak byl naprostý propadák.

Budeme rovněž rádi, když nám napíšete některé návrhy, jak by se v další aktualizaci měla hra vylepšit.

Děkujeme!

Perpentach #2 Posted 16 October 2017 - 02:29 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 547 battles
  • 1,230
  • [SPX] SPX

Nefunguje mise průzkum bojem - obsazování na 3000 bojových bodů na červeném.

A chceme starý HUD! Jak je to teď nemá hráč o ničem přehled.

Edited by Perpentach, 16 October 2017 - 02:31 PM.

thorntree #3 Posted 16 October 2017 - 02:42 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 10 battles
  • 342
  • [EGSB] EGSB

Co se povedlo?

1.Snaha dostat do hry nový mod

2.zjednodušení pro nováčky

Co se nepovedlo?

1.Jeden jediný mod který odradil 90% stávajících hráčů

2.neopraveny latence,propady fps,ping, MMsystem i když v této verzi úplně podružné věci

Co je třeba udělat?

vrátit 1.9 a nabídnout hráčům možnost volby1.9/2.0

soustředit se na optimalizaci hry pro slabší PC , investovat do kvalitnějšího serveru.

Edited by thorntree, 16 October 2017 - 02:43 PM.

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P

uninstalling all WG softvare 21.10.2017

Hejmy #4 Posted 16 October 2017 - 02:45 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,203
  • [D-DOG] D-DOG

View PostYabbaCoe, on 16 October 2017 - 12:35 PM, said:

Piloti! :kamikaze:

Jak jistě dobře víte, hra byla aktualizována do verze 2.0.

Všiml:( A nevěřil vlastním očím čeho jsou ti (nemám slov) z pershia schopni.

líbilo se mi, že mi zůstali letadla v hangáru a zůstaly na nich sestřely.

A dál asi nic:unsure:

A co se mi nelíbilo a byl uplný propadák je hlavně zde když pominem kočkování napíp hráčů s krisakem:

http://forum.worldof...220#entry535775

Vylepšít?

1. Určitě vraťte minimálně starý HUD bez toho je to jen lepší moornhuhn 2 nebo začněte odznova a najděte někde beta verzi z 2013/14
  2. zjednodušit denní mise
  3. přidat jako druhý mod verzi 1,9

Edited by Hejmy, 16 October 2017 - 02:54 PM.

zimodej1 #5 Posted 16 October 2017 - 03:38 PM

Senior Airman

• Member
  • 751 battles
  • 43
Tak jako 1.4. bych tohle vlákno asi chápal, ale teď? Stručná reakce je, že špatně je všechno. Problematické věci typu příšerný MM zůstaly a vše dobré bylo odstraněno. Můžeme tu zmiňovat nepřehledný HUD, chyby v misích a jiné dílčí věci, ale zásadní problém je jinde. Zmizel pocit z létání s různými stroji, zmizel dojem prostoru. V háji je přehlednost, v háji je skoro jakákoliv taktika, přemýšlení, ovladatelnost.

Borg2 #6 Posted 16 October 2017 - 03:53 PM

Airman Basic

• Member
  • 17 battles
  • 1
  • [PTCSK] PTCSK
Totální propadák a znehodnocení ...rada - nechat volbu na hráči mezi 1.9/2.0....pokud tato aktualizace myslím 2.0 má být cesta ,tak končím pro mne určitě ne....

Mouka013 #7 Posted 16 October 2017 - 04:00 PM

Airman Basic

• Member
  • 19 battles
  • 3
Jde to úplně opačným směrem, než bych si představoval. Je to nepřehledné a matoucí. Chtěl jsem víc do reality. Pokud se nic nezmění, tak končím.

Darth_W #8 Posted 16 October 2017 - 04:08 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 358
  • [SPX] SPX

+ : nova grafika, nove zvuky, 

- : vsetko ostatne

50/50 : odstranenie zamerneho bodu,

aj ked teda fakt netusim, komu je na co spatna vazba, ktora bola aj pocas "x" testov a nic sa nezmenilo :facepalm:

jrt5 #9 Posted 16 October 2017 - 04:10 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2 battles
  • 172
  • [KZO] KZO

Stačily mi dvě hry aby mě to kompletně odradilo.

Letadlo se nechová jako letadlo ani vzdáleně.

UI příšerné a bez jakékoliv použitelné informace.

Střelba s aimbotem mě nebaví.

Zcela zmizela hloubka hry co se týče ovládání letadel a rozdílů mezi nimi.

K tomu abych zhodnotil samotný mód bitvy jsem se ani nedostal.

Wayne2508 #10 Posted 16 October 2017 - 05:10 PM

Senior Airman

• Member
  • 221 battles
  • 39
  • [GWDYS] GWDYS
Co se povedlo:řekl bych že nic,krom nového graf.pojetí ...super 15fps atp......už klasika alá WG,dále se Vám povedlo oživit fórum....protože tak jako teď na Vás spontánně už dlouho tolik hráčů nenadávalo...udělali jste hru pro 10ti-leté děti.....netuším jestli je to Vaše cílová skupina.....budou platit premiáky hliněnými kuličkami......které jim mimochodem musí taky někdo koupit,jelikož si v civilizovaných zemích vydělávají poněkud starší občané.....možná je to v Bělorusku jinak.....:)a věřte tomu že já bych do této současné verze hry nedal ani korunu,to raději koupím cd a je to...nastavíme nesmrtelnost a je klid....:)to samé prakticky zde.....jinak co se nepovedlo??? kde asi tak začít....mám jen týden volno takže to zkrátím,abych to sem stačil napsat....:) VŠECHNO !!!!!! jinak bych chtěl poděkovat WG,spousta práce na podzim a super spousta času :):)

Krisak #11 Posted 16 October 2017 - 06:06 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 86 battles
  • 166

-zmizely narozeniny letadel

- reset denních misi místo obvyklých 4 hodin je 24 hodin

-několikrát se mi stalo s bitevníkem,že po startu sem nemohl ovládat letadlo (střelba,rakety a bomby fungovaly normálně)

-při stoupání a ztrátě rychlosti sem padál i z několika kilometrů volným pádem a nepodařilo se mě ničím opět letadlo dostat pod kontrolu (manévrování,zrychlení nic nemělo pražádnej vliv)

-nevyrovnaný rozmístění pozemních cílů po mapě (každá strana protivníků má jiné pozemní cíle v dosahu prvních útoků)

-totálně nepřehledný "bodování" v bitvě (pilot vlastně neví nic kolik čeho sestřelil nebo vybombardoval) jen to tam problikne,ale v bitevní tabulce sou jen celkový body

-boti nereagujou na žádný "rozkazy" prakticky si dělaj co chtějí i když to kolikrát vede k prohře týmu

-lidé pořádně nevědí co mají dělat,sice na stránkách je popsáno co je co,ale nějaký instruktážní video nebo tutorial,kde by byl jasně vysvětlen krok po kroku by bylo určitě v tom chaosu namístě

-respawny z hry udělaly totální arkádu (dát to do tanků nebo lodí tak by vás hnali koštětem)

-letadla mě přijdou takový líný jako když plavou v medu ... chybí tam ta dynamika i když třeba letíte 600km/h 

Perpentach #12 Posted 16 October 2017 - 06:46 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 547 battles
  • 1,230
  • [SPX] SPX
a ještě co tu nebylo řečeno. tak nevím jak ostatním, ale mě to padá při načítání bitvy. v průměru každou 4 bitvu musím hru zapínat znovu a loadovat se do už probíhající bitvy.

zimodej1 #13 Posted 16 October 2017 - 06:55 PM

Senior Airman

• Member
  • 751 battles
  • 43
Doplňující poznámka k denním misím, protože to bylo otravné už u resetu za 4 hodin. Když už denní misi vyměním, tak to bývá proto, že mě úkol nebaví. Typicky měním ty, které zahrnují pozemní cíle. Reset by měl nabídnou jiný typ úkolu, ne že se pozemáky vymění za pozemáky, jen se požaduje 3x něco namísto 5x něco. Ale tak oproti přehlednosti, ovladatelnosti, zážitku a leteckému modelu je to právě jedna z těch nedůležitých prkotin. 

Edited by zimodej1, 16 October 2017 - 06:55 PM.

vilik58_CZ #14 Posted 16 October 2017 - 07:06 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 73 battles
  • 203
  • [LAMOS] LAMOS

Vse co se psalo je uplna pravda a hodne vic !!!!  U me taky po spusteni nejde ovladat letadlo na nic nereaguje, pomuze jen 2x po sobe zmacknout Esc. Pripadne me ze jsou letadla na tom tak, ze by stacilo jen jedno z kazdy kategorie v Tieru a naroda Tezky stihac ,Stihac ,Bitevnik a Bombarder jsou vsechny tak nejak na tom s chovanim stejne jak pro predskolni deti a ten aimbot to uz vubec.Pozemni cile jsou neprehledne oznacene kam na co strilet a bitevnik nestabilní pri zamereni reakce uplne nekde jinde nez driv.zadni strelec je OK.Super je dodani beden na denni mise ale opet ale nekdy to nefunguje neprehledne napsano a vlastne se nektery nedaj udelat jak driv to uz nejsou denni ale mesicni,Hud hrozny neprehlednost atd.je to na dlouhe psani, vyber mezi 1.9 nebo 2.0 by byl nejlepsi.   2.0 pro zacatecniky 1.9 pro ty co nechtej ovladani pro deti.Kluci toho napsali dost ale nas tady stejnak nikdo nikdy nebral vazne tak si myslim ze to je jen tak na oko ze se nekdo zajima.:honoring:

Wayne2508 #15 Posted 16 October 2017 - 07:25 PM

Senior Airman

• Member
  • 221 battles
  • 39
  • [GWDYS] GWDYS

Nejhorší je že je nějaká zpětná vazba nikdy nezajímala....Šašky.....:),ale jako uděláme gesto ....stejně jako vždy.....:(

XsurikataX1 #16 Posted 16 October 2017 - 07:58 PM

Senior Airman

• Member
  • 8 battles
  • 11
  • [EGSB] EGSB
Ahoj pratele....tak jsem se po tydnu zase dostal ke kniplu,ale nestacim se divit co to tu vzniklo za priserny hybrid.Graficke pojeti jako z nejake plosinovky pred 20lety.Prehled o souperi pred bojem zadny,i kdyz ja to povazuji za dost dulezity abych vedel do ceho jdu.Zadne info o souperi jako nick nebo typ letadla apod.V bitve je sotva rozpoznatelny typ,nick a vzdalenost letadla.Chybi tam zamerny bod,ktery hodne pomahal.A jelikoz litam v X levlu s F7U tak obcas v oblacich potrebuji i umely horizont ktery z nejakeho neznameho duvodu nasi pseudovyvojari asi zapomeli.Litam tu uz asi 18 mesicu a mam nejakych 1500 sestrelu tak si myslim ze nejsem uplny orezavatko,ale dnes jsem si ani po 6 bitvach ani nevystrelil jak je ta hra priserne udelana.No...suma sumarum je to zatim to nejhorsi co mistni vyvojari predvedli.Pokud to pujde takhle dal,brzi tu budou litat jenom boti,protoze vsichni odejdou jinam.Tak bych chtel timto apelovat na vsechny co s timto katastrofickym stavem muzou neco udelat aby tak udelali.Jinak tu ja osobne urcite skoncim a pujdu jinam....a myslim si ze asi nebudu sam.Dekuji Marcel 

PeterkoX #17 Posted 16 October 2017 - 07:59 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 152 battles
  • 7
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

View PostWayne2508, on 16 October 2017 - 05:10 PM, said:

Co se povedlo:řekl bych že nic,krom nového graf.pojetí ...super 15fps atp......už klasika alá WG,dále se Vám povedlo oživit fórum....protože tak jako teď na Vás spontánně už dlouho tolik hráčů nenadávalo...udělali jste hru pro 10ti-leté děti.....netuším jestli je to Vaše cílová skupina.....budou platit premiáky hliněnými kuličkami......které jim mimochodem musí taky někdo koupit,jelikož si v civilizovaných zemích vydělávají poněkud starší občané.....možná je to v Bělorusku jinak.....:)a věřte tomu že já bych do této současné verze hry nedal ani korunu,to raději koupím cd a je to...nastavíme nesmrtelnost a je klid....:)to samé prakticky zde.....jinak co se nepovedlo??? kde asi tak začít....mám jen týden volno takže to zkrátím,abych to sem stačil napsat....:) VŠECHNO !!!!!! jinak bych chtěl poděkovat WG,spousta práce na podzim a super spousta času :):)

Zrovna klan kteri moc nemas v lasce (DITO) ti vzkazal aby jsi si prihlasil do ciny kde se hraje v 1.9 ze bez tebe by to nebylo ono :))

Tady naleznete vsichny vice info: http://forum.worldof...919#entry535919

Edited by PeterkoX, 16 October 2017 - 07:59 PM.

XsurikataX1 #18 Posted 16 October 2017 - 08:05 PM

Senior Airman

• Member
  • 8 battles
  • 11
  • [EGSB] EGSB

Vilik58...Vsak oni nas musi brat vazne.Koukam,ze timhle jejich paskvilem nastvali spoustu hracu.Citam,ze tu moc hracu nezustane

Edited by XsurikataX1, 16 October 2017 - 08:08 PM.

XsurikataX1 #19 Posted 16 October 2017 - 08:14 PM

Senior Airman

• Member
  • 8 battles
  • 11
  • [EGSB] EGSB
A jeste dalsi velka malickost......priserny zvuk,nebo lepe receno,temer zadny.Ve stare verzi mi busila do usich strelba,zvuky kdyz jsem zasahnul soupere nebo kdyz mne souper zasahnul.Zvuk proletajiciho letadla apod.Zkratka vsechny zvuky,ktere cloveku rozpumpoval adrenalin.

XsurikataX1 #20 Posted 16 October 2017 - 08:23 PM

Senior Airman

• Member
  • 8 battles
  • 11
  • [EGSB] EGSB
Asi nasedneme do svych ocelovych ptaku a potahneme na jih....do teplych krajin.V cechach se ochladilo a bude hur.Stejne jako tady....nezbylo na teto hre nic hezkeho,nic co by mi udelalo radost:angry:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users